Střelec: Horoskop na Dnes

Dnešní Horoskop Střelec: 04.12.2021

Dnešek musí být pro vás den pravdy. Zapomeňte na polopravdy, či na vymýšlení, nebo dokonce lži. Pokud vás dnes bude někdo konfrontovat s otázkami tak odpovídejte pravdivě. Jinak budete považován za lháře, protože se na vaše lži či výmysly jistě přijde. Nechcete přece ztratit dobrou pověst a stát se nechtěným společníkem. Nebojte se projevit své názory a pravdu.

Denní Horoskop Lásky a Vztahů: Na vaše znamení působí astrologický vliv planety Jupiter a tak bude mnohem lepší, když se během následujícího období budete více věnovat svému partnerovi. Ocení vaši pozornost. Načerpáte energii lásky a porozumění. A na tom nyní skutečně záleží. Pokud jste nezadaný, v tomto období by bylo vhodné vyrazit do společnosti.

Dnešní Horoskop Zdraví: V tomto období není vhodný čas na mastné či nezdravé potraviny. Vyhněte se smaženým a těžkým jídlům, které by vás obrali o životní energii a přivodili žaludeční potíže.

Kariéra a finance Střelec: Práce která vás baví bude mít efekt i na vaše finanční blaho. O vaše našetřené finance se dobře postarejte. Nezapomínejte, že zákazník má vždycky pravdu. I když vám to může znít staromódně, měli byste toto pravidlo dodržovat.

Tip pro Dnešní Den: Někdy je nejlepší přebrat plnou odpovědnost za své činy a říct "promiň" přímo. Nehledejte výmluvy. Jednejte přímo.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Váš dnešní horoskop na dnes od věštkyně předpovídá efekty v lásce, ve zdraví a ve financích na znamení Střelec. Otočte si také vaši Tarotovou Kartu Dne pro znameni Střelec. Pokud máte důležitou otázku, vyskoušeje Ano/Ne Věštení Online Střelec a poznejte vaše věštbu pro znamení Střelec od věštkyně. Horoskop & Tarot Vám přeje úspěšný den - 04.12.2021!


Dnešní Horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.