Horoskop Leden 2022 Štír

Horoskop Štír - Leden 2022

Dávejte si pozor na některé lidi ve vašem okolí. Jejich jednání vůči vám nemusí být vždy čisté. Aby jste se vyhnuli pomluvám, nebo křivdám je načase očistit svou auru. Věnujte se více poznávání svého nitra a také se vyhněte ostrému jazyku vůči ostatním. Zapomeňte na všechny lidi kolem. Tenhle měsíc si užijte své přednosti a myšlenky. Nesvěřujte se ostatním s vašimi obavami, zkuste se spíše zamyslet nad tím, zda jsou to až tak důležité starosti. Vyhýbejte se konfliktům s přáteli a soustřeďte se na rozvoj své vlastní osoby. Přemýšlejte o tom, zda dostáváte dost za to, co dáváte.

Horoskop Leden 2022 Štír - Láska a Vztahy: V tomto měsíci se Venuše postará o chaotické období ve vašem vztahu. Partner nebude mít čas věnovat se vám. Pokud mu to máte za zlé je načase narovinu se s ním promluvit. Cítíte, že ve svém životě máte partnera, kterému budete rozumět a který bude rozumět vám. Chce to jen více s ním mluvit a snažit se porozumět jeden druhému. V tomto měsíci si na to najděte více času. Pokud jste bez partnera dopřejte si chvíle plné pohody a rozmazlování. Vaše vlastní uspokojení je pevně spojeno s vaším pocitem štěstí. I když nemáte momentálně polovičku se kterou by jste sdíleli vaši lásku, máte prostor na seberozvoj. A ten je nyní nejdůležitější. Zasloužíte si období plné relaxu a naplněných emocí. Nepodceňujte velkou důležitost vyrovnaných rodinných vztahů. Vaši milovaní se zajímají o váš život a o vaše emoce. Nezapomínejte častěji kontaktovat své rodiče či sourozence. V rodině je někdo, kdo se vašemu hlasu skutečně potěší. Vzťahy s priateľmi sú niekedy komplikované. Pamätajte si, že niekedy aj dobre mienená rada nemusí byť prijatá s nadšením.

Měsíční Horoskop Leden Štír - Zdraví: V tomto měsíci vás život odlehčil od pocitů stresu, který v posledním období zhoršoval vaše fyzické i psychické zdraví. Pocit únavy a vyčerpání se v tomto měsíci vytratí, a to hlavně v prvním týdnu, kdy budete pociťovat své vitálnější já. Toto období je tak skutečně vhodné na to, aby jste se zaměřili na ostatní oblasti vašeho života, nebo pro potřeby vašich blízkých. S nástupem vaší dynamické energie máte také možnost pomoci někomu, kdo potřebuje psychickou podporu. Horoskop na tento měsíc vám radí, aby jste i ostatní členy vaší rodiny zapojily do vašich koníčků, které vás budou bavit společně. Můžete si užívat pohodový a energicky měsíc, který by jste měli sdílet is ostatními.

Horoskop Leden Štír - Kariéra a finance: V tomto měsíci se vám v pracovní oblasti objeví nové možnosti uspět. Sledujte signály kolem, které ovlivňují vaši pohodu v zaměstnání. Dávejte si však pozor na nepřející a pokud máte dobrý nápad, neříkejte ho nikomu. Přijde čas, kdy budete moci své skvělé nápady odprezentovat. Tento měsíc to může mezi kolegy zaskřípat. Zaměřte se více na svou práci a zkuste vynechat míchání se do cizích věcí a sporů.


Měsíční horoskop Leden pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Leden 2022 Štír od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Štír. Přečtěte si nejen Horoskop Leden, ale také Svůj Dnešní Horoskop Štír , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Štír - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Leden 2022!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.