Beran: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Beran: 24.01.2022 - 30.01.2022

Začátek týdne doprovází vliv komunikativní planety Merkur na vaši osobnost. Pokud jste dosud odkládali řešení dokumentace nebo případně konfliktů, tento týden je ideální pro dokončení vašich restů. Jednejte vůči ostatním přímo a zachovejte si dávku diplomacie. Týdenní horoskop také naznačuje, že se můžete plně spolehnout na vaše smysly, které vám ukážou tu správnou cestu v lásce a ve vašich vztazích. Nezapomínejte, že upřímnost a dobrosrdečnost je během tohoto týdne nesmírně důležitá. Klíčovými slovy jsou pomoc, vstřícnost a láska.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Toto období může být poznamenáno tlakem veřejnosti, které zasáhne váš soukromý život. Ostatní lidé kolem se neštítí radit vám v tom, jak máte žít a prožívat svůj život, nebo jaké rozhodnutí by jste měli udělat v lásce. Uvědomte si však, že jen vy nejlépe vidíte do vaší situace, a proto jen vy dokážete udělat ty nejlepší rozhodnutí pro váš život. Pokud jste bez partnera tak se pořádně poohlédněte kolem sebe. Je tu někdo, kdo by vás chtěl blíže poznat. Využijte tuto šanci.

Kariéra a finance Beran: Utrácejte více na zdravou stravu. Nekupujte vitamíny, ale raději kvalitní zeleninu a ovoce. Nezapomínejte, že zákazník má vždycky pravdu. I když vám to může znít staromódně, měli byste toto pravidlo dodržovat.

Týdenní Horoskop Zdraví: Toto období vám přináší tří psychické nepohody a napětí. Vyvarujte se myšlenkám na negativní dění okolo a svou psychiku posilněte sportem, procházkou, nebo jen telefonátem s někým milovaným.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Beran od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Beran - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Beran - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Beran. Přejeme vám úspěšný týden - 24.01.2022 - 30.01.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.