Blíženci: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Blíženci: 24.01.2022 - 30.01.2022

V tomto týdnu se vám podaří navázat nové kontakty s někým, kdo bude klíčovým člověkem pro vaši budoucnost. Může se to týkat pracovních kontaktů, nebo i těch osobních. Buďte otevřený novým přátelstvím a známostem, no udržujte si jistou hranici svého soukromí. Existují totiž určité věci, o které se opravdu nemusíte dělit s ostatními. Udržování si vlastní osobní zóny je pro vás nyní velmi důležité. V druhé polovině týdne můžete očekávat doslova výbuch vášnivé energie ve vašem životě, co zapůsobí hlavně na vaše osobní vztahy.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Finanční záležitosti, které aktuálně řešíte přenášíte i do vašeho vztahu, a do vaší lásky. Pohoda v rodině může nastat pouze tehdy, pokud se naučíte separovat vaše povinnosti, a nepřenášet napětí z jiných oblastí do vašeho rodinného života. Zbytkové napětí z předchozích dní můžete vyčistit pouze vy. Svobodní jedinci by se měli zaměřit na uspořádání si svých emočních potřeb. Co přesně od lásky očekáváte a co víte druhému dát?

Kariéra a finance Blíženci: Komunikativní Merkur vám přináší možnosti ovlivnit vaši finanční situaci pozitivním směrem. Vytvořte si seznam toho, co potřebujete v práci dokončit. Naseldujúce období postupujte podle daného seznamu.

Týdenní Horoskop Zdraví: Toto období je velmi vhodné na mírnou změnu vašeho životního stylu, k vylepšení vašeho zdraví. Pokud potřebujete v životě více energii nezapomínejte na důležitost pitného režimu a na dostatek ovoce a zeleniny ve stravě.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Blíženci od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Blíženci - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Blíženci - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Blíženci. Přejeme vám úspěšný týden - 24.01.2022 - 30.01.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.