Lev: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Lev: 24.01.2022 - 30.01.2022

V tomto týdnu vám Slunce dodá silnou vůli o odvahu. Budete mít možnost uspořádat si nejen své myšlenky, ale uspořádat i rodinné vztahy. Někdo z vašeho okolí vás poprosí o radu. Slunce vám dodává potřebnou dávku intuice a moudrosti a tak budete mít schopnost radit i ostatním. Mínte však své rady kladně a snažte se upřímně a čestně pomoci těm, kteří to potřebují. Vaše dobře míněné rady budou oceněny. Slunce podtrhne i sílu přátelství a odhalí vaši velkorysou osobnost.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Ve vašem vzájemném vztahu s vaším partnerem jste kormidlem naděje, který určuje další směr a vývoj vašeho vztahu. V tomto období však musíte přenechat iniciativu i vašemu partnerovi, který nejlépe ví, jak navrátit vašemu vztahu ten správný směr. Pokud jste bez partnera rozhlédněte se kolem. Nezapomínejte, že i pro vás platí pravidla a nemíchejte se mezi dva lidi.

Kariéra a finance Lev: Dejte si pozor na nečekané výdaje. Nezapomínejte, že zákazník má vždycky pravdu. I když vám to může znít staromódně, měli byste toto pravidlo dodržovat.

Týdenní Horoskop Zdraví: Kvalitní pitný režim vám přinese nejen lepší pleť, vlasy, ale i zlepšení vašeho celkového zdraví. Jako bonus budete také cítit mnohem více energie a také vaše nálada se vylepší. A to vše můžete dosáhnout pouze pravidelnými doušky čisté vody.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Lev od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Lev - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Lev - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Lev. Přejeme vám úspěšný týden - 24.01.2022 - 30.01.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.