Střelec: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Střelec: 24.01.2022 - 30.01.2022

Váš život je v potřebné harmonii i když se to vašemu okolí nemusí zdát. Stůjte si za svými rozhodnutími pevně a ukažte všem kolem jaká síla se skrývá ve vaší osobnosti. Nemíchejte se do vztazích ostatních lidí kolem vás. Respektujte soukromí svých přátel a ostatních kolem. Neraďte jim, ani když vás budou o radu žádat. Vaše negativita by je mohla rozzlobit či dokonce zhoršit jejich psychický stav. Věnujte se raději své vlastní osobě a zapomeňte na problémy jiných. Je tu někdo, kdo se vůči vám nechováte čestně a otevřeně. Využijte informace, které víte ve svůj prospěch, pomalu se tak dostanete opět o krok k cíli, který na vás už čeká. Nezanedbávejte svou rodinu, pokud se jim budete věnovat očekávejte hezké okamihy relaxace.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: V tomto období pocítíte velký nával energie. Astrologický vliv planety Mars na vaši energii ovlivňuje i lásku, její projevy a vaše intimní pocity. Vaše láska se nebude stačit divit vašemu nasazení v domácnosti a také vaší znovu nalezené vášni. Pokud jste nezadaný, potkáte někoho zajímavého. Bude to pravděpodobně někdo, koho jste ještě nesetkali.

Kariéra a finance Střelec: Pozice slunce bude příznivě ovlivňovat vaše finance, a proto nemusíte čekat žádné mimořádné finanční výdaje. Během tohoto období budete hledat nové cesty. Získáte v práci nové příležitosti jak uspět.

Týdenní Horoskop Zdraví: Buďte nyní zvláště opatrný, protože vás mohou potrápit bolesti kloubů či páteře. Snažte se alespoň jednou týdně dopřát tělu strečink a vegetariánskou stravu plnou vitamínů.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Střelec od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Střelec - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Střelec - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Střelec. Přejeme vám úspěšný týden - 24.01.2022 - 30.01.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.