Štír: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Štír: 15.08.2022 - 21.08.2022

Jelikož v tomto týdnu pocítíte vliv Venuše, ve vašem životě můžete pocítit nespokojenost s vaším aktuálním partnerským životem. Namísto sebelítosti by jste se však měli zaměřit na věci, které vás baví, či fascinují. Pokud se pohráváte s myšlenkou na zahájení něčeho nového jen směle do toho. V tomto týdnu plánujte. Je čas naplánovat si výlet, koupi fotoaparátu, návštěvu divadla ... Musíte se zaměřit na to, co vás dělá šťastnějším a věnovat se této cestě.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Někdy je prostě nezbytné vyhýbat se konfrontacím a hádkám. I když máte k věci co říci bude lepší když se zdržíte komentářů. Ten druhý se někdy pouze potřebuje zbavit přebytečné napjaté energie bohužel i tehdy, pokud jste na blízku vy. Buďte v lásce chápavým a trpělivým partnerem. Pokud jste bez partnera tak nezapomínejte na péči o sebe.

Kariéra a finance Štír: Nezapomeňte si splnit všechny finanční závazky, které na vás během tohoto období čekají. Překážky vás už dále nemohou srážet na zem. Odhodlejte se dát ze sebe maximum a naskočit na vlak úspěchu, který se k vám skutečně blíží.

Týdenní Horoskop Zdraví: Pokud se ve vašem životě vyskytnou jakékoliv nečekané problémy, které by mohly zkomplikovat vaši aktuální zdravotní situaci, nezapomínejte navštívit lékaře.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Štír od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Štír - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Štír - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Štír. Přejeme vám úspěšný týden - 15.08.2022 - 21.08.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.