co je numerologie

NUMEROLOGIE

Stalo se vám někdy, že jste měli pocit, jako kdyby byl váš život spojen s nějakým číslem? I ve vašem světě je pak patrná numerologie. Setkáváte se s číslem, nebo s jeho kombinací na každém kroku, cítíte, že jste k určitým číslem přitahován? Slyšeli jste už o pojmu numerologie? Chcete-li se dozvědět více o numerologii a o tom, jak významně ovlivňují čísla váš život, čtěte dále. Numerologie je v mnoha směrech velmi vážená a považována za důležitou.

Numerologie je magický a mocný myšlenkový systém, jehož původ je nesmírně starý. Tisíce let stará numerologie, je spolehlivé orákulum na zhodnocení osobnosti a dokonce na věštění. Numerologie není jednoduchý systém na používání, a také pro zkušené věštce bývá někdy výklad čísel komplikovaný. U nás však máte možnost objevit základní rozdělení čísla numerologie. Takto vám numerologie aspoň naznačí něco, z vašeho života, budoucnosti a podobně. Numerologie je však komplikovaný systém a na jeho výklad a překlad řeči se používají seriózní přepočty jména, či data narození. Numerologie jména je silný nástroj a esoterická věda. Seriózní provádění výkladu měna vyžaduje skutečné poznání numerologie. Už numerologie jména ukazuje, jak je numerologie spojena s řádem v našem životě a s vlivem univerza na naše životy. Numerologie tak poskytuje dobrou vypovídací schopnost čísel na život jedince.

S naším životem se však nespojuje jen numerologie. Vaše znamení vám také pomůže znát váš osud. Přečtěte si Vše o vašem Znamení Zvěrokruhu a poznejte váš osud.

JAKÉ SYSTÉMY VÝPOČTU POUŽÍVÁ numerologie?

V numerologii známe skutečně velké množství výkladu čísel. Existují geometricky zaměřené výklady čísel, charakteristika čísel, které jsou více než jednomístné či numerologický výklad čísel, které se nacházejí v amuletech. Numerologie je tak skutečně rozsáhlá a je těžké naučit se poskytnout dobrý numerologický výklad. Ve svém dalekosáhlém výkladu je tedy numerologie skutečně komplikovaným systémem, který vyžaduje dlouhé studování v tomto směru. Numerologie musí spočívat v povaze čísel, které ztělesňují životní řád. Numerologie jména, nebo numerologie data narození je systém, který se dá vyložit jednoduše, ale na předpověď budoucnosti používáme samozřejmě složitější techniky a systémy. Numerologie však vyžaduje neustálé studování a zdokonalování a proto se zkušený numerologie musí neustále tomuto směru věnovat.

V následujících řádcích si rozebereme to, co přesně numerologie představuje, jakou historií si prošla a pochopíme fungování výpočtu vaší životní numerologie. Numerologie vám napoví více o vašem životě, fungování, budoucnosti, ale také o tom, čemu se vyhnout a na co se zaměřit, aby měl váš život úspěch. Numerologie je skutečným zázrakem pro vypovězení budoucnosti a charakterových vlastností člověka.

Skvělým a nenahraditelným systémem na věštění je Ano/Ne Věštění Online které připravila věštkyně. Využijte ho vždy zdarma, když máte otázku, na kterou vám umí dát správnou odpověď jen váš osud.

CO JE numerologie?

V kostce se jedná o studium čísel, které jsou spjaty s vaším životem. Numerologie představuje systém různých výpočtů a postupů. Jde o odhalování informací nejen o životě, ale i o budoucnosti a hlavně o jednotlivé osobě. Numerologie nám otevírá dveře poznání o tom, proč jsme se narodili právě v daný den. Numerologie nám objasní to, proč jsme vlastníky svého jména a poodhalí nám roušku tajemství, které se skrývá za písmeny našeho jména, nebo za číslicemi v našem datu narození. Numerologie je chápána jako silný a univerzální jazyk čísel.

Dnes již víme, že za pomoci data narození dokáže astrologie téměř s přesností určit jakou jsme osobou. Můžete si to přečíst v naší velké charakteristice. Numerologie umí tyto poznatky dokonale posílit. Pomocí data narození také dokážeme určit budoucnost a dokážeme předvídat štěstí, ale i ty těžší chvíle. Na naší stránce existuje numerologie jména a příjmení a numerologie data narození. Víme se připravit na to, co nám osud přinese ai to umožňuje skvělá numerologie. Pokud jste si již někdy přečetli horoskop, který přesně seděl na vaši osobu, pak je numerologie dalším krokem ve vašem životě.

Díky číslům víme lépe pochopit celý svět. Numerologie je spojení systému fungováni světa do magických čísel. Lépe se seznámíme sami se sebou jako s jednotlivcem. Díky numerologii můžete poznat osobu na které vám záleží a použít čísla z data narození na to, aby jste dokázali žít v rovnováze s duchovnem. Numerologie je magické spojení čísel se životem, a měl by ji znát každý.

Také Charakteristika Vašeho Znamení zvěrokruhu je duležitá pro lepší poznání samého sebe.

Numerologie - VÝZNAM ČÍSEL

Vše co má ve světě spojitost - vaše existence, existence kohokoliv a čehokoliv na světě se dá vyjádřit čísly. A přesně o tomto mluví numerologie. Lidé již od pradávana hledají pořádek a uspořádání. Numerologie se může také nazvat něčím, co snoubí tento řád do čísel. Pokud se ji naučíme používat, získáme mocný nástroj. Začneme rozumět číslům a jejich významu. Numerologie pracuje s tímto poznatkem. Numerologie tak dokáže vyčíst z vašeho osudového jména, či z data narození, smysluplné čísla, která vám vyloží prostřednictvím různých metod. Na základě toho, co vám osud nadělil do vínka ví numerologie určit jakou životní cestou se máte pohybovat. Umí odhalit touhy vašeho srdce, či vlastnosti, které lze dosud nevyužíváte a dřímají ve vaší duši a síle. Numerologie dokáže odhalit to, čemu byste se měli v životě věnovat, ale i to, čemu se raději vyhnout.

Na naší stránce se můžete dozvědět o svém osudu více díky bezplatné personalizované četbě. Numerologii poznáte blíže na této stránce, ale můžete se dozvědět i více o snech, věštění, o tarotu, či horoskopech. Stačí, když se stanete fanouškem naší Facebookové stránky a sledujte novinky ze světa numerologie i Horoskopu. Postupně aktualizujeme také informace o tom, kdy uvedeme personalizované čtení Numerologie na naší stránce.

Chcete-li se stát fanouškem Facebooku, a odebírat náš kanál na Youtube klikněte na button, který najdete na konci tohoto článku. Zaujme vás nejen numerologie, ale i ostatní formy poznávání sebe, nebo lidi kolem vás. Prozatím si mužete přečíst váš Osobní Denní Horoskop

ODKUD přišla numerologie?

Není přesně známo odkud se numerologie objevila. Dodnes je to tak trochu tajemství, ale první zmínky se objevily v Egyptě. Tam existují nejstarší písemně záznamy o numerologii. Numerologie je skutečně starobilá věda a je stará tisíce let. Také v Číně, Japonsku, Římě či Řecku existují důkazy o tom, že numerologie pomáhala v životě obyvatelům již před tisíci lety.

S názvem "numerologie" přišel první Julian Stenton, i když základy numerologie byly postaveny díky řeckému filozofovi Pythagorasovi. Numerologie se díky nim dostala do povědomí běžných lidí. Pythogroras poskytl světu několik teorií, díky kterým byla numerologie posunuta do nových sfér. O tom, kde se však numerologie skutečně vzala se již tisíce let vedou různé diskuse. Jisté však je, že si našla místo iv dnešní moderní společnosti. Numerologie tak pomáhá lidem po celém světě poznat duchovno a sebe samého.

Numerologie A ZÁKLADY JEJÍ FUNGOVÁNÍ

Pokud chceme dobře porozumět tomu, co je numerologie, musíme se číslům skutečně věnovat. Musíme poznat každé jednotlivé číslo do hloubky. Skutečný výklad numerologie je však komplikovaný. Přesný rozbor vyžaduje, aby se numerolog zaměřil na informace, z nichž poskytuje přesné výpočty. Víte získat jednodlivé informace o datu vašeho narození, či jména, ale komplexní spojení těchto informací vyžaduje znalosti numerologa. Bylo by pro vás komplikované správně interpretovat společné pracování čísel, které vašemu životu přidělil osud.

Váš život není ovlivněn pouze datem narození, vaším jménem, ale i mnoha dalšími faktory, které jednotlivce obklopují. Numerologická prognóza tak dokáže poskytnout výklad skutečně do hloubky a dokáže dokonce poskytnout ohromující informace o lidech ve vašem okolí.


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥