Čínska CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

Klady a Zápory | Láska, Vztahy, Feng Shui, Astrologie ...

Charakteristika 12tich Čínskych Znamení Zvěrokruhu

charakteristika čínskych znamení zvěrokruhu

ČÍNSKÁ Znamení DLE země vycházejícího slunce

Poznejte charakteristiku svého znamení podle tradičního čínského zvěrokruhu. Charakteristika čínskych znamení je nesmírně přesná definice s hlubokými kořeny tradic. Každé znamení, které popisuje čínský horoskop má podle čínských tradic specifické vlastnosti a charakteristické rysy. Tato detailní charakteristika znamení dle čínske kultury vás překvapí. Tak, jako klasický, i čínský horoskop nabízí 12 znamení, které jsou seřazeny podle roku narození. Jejich horoskopy jsou v tomto podobné. Čínské horoskopy však neposuzují den narození tak, jak naše tradiční.

Víte jaké znamení přisuzuje čínský horoskop vám a jaká je vaše čínska charakteristika znamení zvěrokruhu? Horoskopy nejsou v každém koutě světa stejné. Stačí pokud znáte svůj rok narození, podle kterého si jednoduše vyberete znamení, ve kterém jste se narodili. Takto jednoduše funguje čínský horoskop a tímto se liší od toho klasického. Někteří lidé tvrdí, že právě čínska charakteristika znamení je přesnější, než ta klasická. Přece jen, čínský horoskop má skutečně hluboké kořeny své minulosti a proto je možné, že i právě vám sedne charakteristika vašeho znamení podle čínských horoskopů více, než ta klasická, kterou znají lidé v Evropě a Americe. Horoskopy, nebo osobnostní rysy se tak mohou kombinovat a poznáte tak různé kultury.

ČÍNSKÝ HOROSKOP, charakteristika A OSOBNÍ věštba

Čínská tradice mluví o tom, že každé znamení se opakuje 1x za 12 let. To však znamená, že znamením jsou přisuzovány roky, ne dny a měsíce narození. V tomto je čínský horoskop rozdílný ve srovnání s naším, který zná snad každý člověk kolem vás. Podle toho, jakému zvířeti patří konkrétní rok, určuje čínská tradice také charakteristiku znamení jednotlivých let. Zajímavostí charakteristiky čínskeho znamení v souladu s tradičním je, že každé znamení se ještě dělí na 5 podkategorií, které jsou z hlediska let také rozděleny. Čínský horoskop zná podkategorie:

  • Dřevo
  • Oheň
  • Země
  • Zlato
  • Voda

Podle těchto podkategorií ještě čínská tradice dělí znamení a přisuzuje se jim 1 z pěti prvků. Právě toto rozdělení nejblíže charakterizuje jednotlivých lidí.

Řekněme například, že váš rok narození je 1983. Čínské horoskopy řikáji, že jste se narodili ve znamení Vepř a podle podkategorie vám čínský horoskop přisuzuje znamení Vepř s elementem Voda. V tomto případě by byl nejpřesnější popis vaší osoby takový, že jste zodpovědný, skromný, seriózní a jemný... Kompletní charakteristika čínskeho znamení Vepř by dokonale sedla vaši osobnosti. Tyto charakteristické rysy prezentují všechny osoby narozené v daném roce.

TRADICE A ČÍNSKÁ Charakteristika znmení

Čínské tradice tak potvrzují, že podle přesného roku narození vědí pro lidi vytvořit osobní věštbu, která je bude provázet na cestě celým životem. Charakteristika čínskeho znamení je tedy jen jedním z pozitivních aspektů, které nám čínský horoskop nabízí. Tak, jako v klasické charakteristice znamení, tak i z té čínské víme, jaký člověk jsme my, nebo jaký člověk je ten, jehož rok narození známe. Dozvíte se tak osobnostní rysy nejen vás, ale kohokoli ve vašem životě. Umíte se také podívat, jaké je dítě podle znamení, a čínský horoskop vám pomůže zjistit, jaké bude mít dítě charakteristické rysy, když se narodí v tomto nebo v dalších letech. Každý rok náleží jinému znamení čínského zvěrokruhu.

ČÍNSKÝ HOROSKOP A SHODA v lásce

Každé znamení, které čínská tradice opisuje, má svá specifika. U nás najdete informace o tom, jaké hlavní charakteristické rysy mají jednotlivá znamení. I o tom je tradiční čínska charakteristika znamení. Dozvíte se také, s jakým jiným znamením čínského zvěrokruhu tvoří vaše znamení dokonalý pár, silné přátelství a naopak, komu byste se měli vyhýbat. Čínský horoskop ví přesně odpovídat tomu, kdo se k vám hodí a kdo naopak tvoří protiklad vaší osoby. Víte tak zjistit, proč si s některými lidmi nerozumíte a proč si naopak s někým rozumíte skutečně výjimečně. Čínska charakteristika znamení zvěrokruhu vás tak může skutečně zaujmout a může vám sednout lépe, než ta klasická, kterou známe hlavně v našich končinách. Přejeme vám příjemné čtení a hodně radosti, kterou vám přináší čínský horoskop.

Porovnejte si svoji charakteristiku

Čínské znamení zvěrokruhu vám budou vyprávět svou charakteristiku a také feng shui v tomto článku. Pokud si vyberete své znamení, podle roku ve kterém jste se narodili, poznáte i vaši osobnost podle čínských věšteb. Pokud se ale chcete lépe zorientovat iv klasických kladech a záporech vašeho znamení zvěrokruhu neváhejte a vyberte si vaše klasické znamení zvěrokruhu...

Přečtěte si vaše osobnostní rysy, klady a zápory vašeho znamení, či více informací o vašich schopnostech v práci, nebo o kompatibilite v lásce. Porovnejte si klasickou charakteristiku s tou čínskou a poznejte vaši osobnost do úplných detailů. Celý obsah je zdarma, stačí, pokud si vyberete vaše znamení zverorkuhu:

Nabízíme však ještě zajímavější obsah ze světa horoskopů, Tarotu, věštění ... Postupně přidáváme denní horoskopy, Týdenní Věštění a horoskopy pro aktuální rok. Nejen, že si přečtete vše, čo přináší charakteristika znamení zvěrokruhu, ale také zjistíte předpovědi, které vám předloží věštec Sibyla.


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥