Charakteristika Znamení Beran

Rysy a charakteristika znamení zvěrokruhu Beran

Charakteristika Znamení Beran - Rysy Berana

Narozeniny: 21 Březen - 20 Duben

Planeta: Vládnoucí planetou znamení beran je červená planeta Mars.

Element: Vládnoucí elementem berana je Oheň.

Povaha: Hlavní povahová črta znamení beran je cholerická povaha.

Silné stránky: Beran je typ vůdce. V porovnání s ostatními znameními je bojovný, ctižádostivý a odvážný. Převládá v něm spíše impulzivnost no i srdečnost a vodcovské schopnosti.

Nedostatky: Nedostatkem tohoto znamení je častokrát obrovská naivita, tvrdohlavost a náladovost.

Postava: Lidé narození ve znamení berana mají obvykle silnou stavbu kostí a postavu lahodící pohledem, vyzdvihuje charakteristika znamení Beran.

Šťastný den: Šťastným dnem beranů je úterý, kdy je vhodné věnovat se financím, obchodu, práci, ale věnovat se také péči o sebe.

Nepříznivý den: Nepříznivým dnem beranů bude pondělí, kdy je lepší ubrat plyn a být rozvážný.

Kámen znamení Beran: Kamenem znamení beran je diamant a rubín, které zvýrazní vůdčí povahu charakteritickú pro toto znamení. Charakteristika znamení Beran a jeho kamene je nesmírne mocným nástrojem pro Berana když chce v živote více štestí nebo harmonie.

Zdraví: Znamení beran musí dávat pozor hlavně na ledvinové potíže. Trpí i bolestmi hlavy, zad a kolen. Znamení beran musí přidat do stravy hlavně fazole a bílkoviny.

Šťastná Barva znamení Beran: Barvou znamení beran je odvážná a dráždivá červená. Šťastná Barva je silnou součastí, kterou opisuje charakteristika znamení Beran.

Kam vycestovat: Beran by si měl na cestování zvolit země jako jsou Anglie, Německo, Japonsko či Dánsko.

Šťastná čísla znamení Beran: Šťastnými čísly beranů jsou 7, 6, 25, 47.


Velká CHARAKTERISTIKA Znamení Beran

Znamení Beran se na svět kolem sebe dívá s racionalitou a spontánností. Znamení je typické energií, kterou vyzařuje všude kolem. Je tak dynamický, že svou povahou dokáže nalákat i jiných na svou energii. Beran je proto skvělý fitness trenér nebo motivátor. Touží po vedení a to nejen v zaměstnání, ale iv soukromém životě, dodáva jeho charakteristika znamení Beran.

Beran je také do značné míry egoistické znamení a o své se nerad dělí. To mu vynahrazuje cílevědomost a schoponosť jít za svým cílem. Jejich nedostatkem je i dosahování svých cílů bez ohledu na ostatní. Častokrát se toto znamení kvůli své povaze rozhádal s okolím, které není na takové jednání generála, zvyklé.

Znamení beran miluje dobrodružství. Adrenalin je pro něj hnacím motorem a riziko považují spíše za něco co je klasickou součástí jejich života. Jsou dostatečně fyzicky silní, proto se s oblibou věnují sportovním aktivitám. Nejlépe si odpočinou pokud je fyzická aktivita spojená s adrenalinovým zážitkem.

Jelikož znamení beran je znamení vůdce, chtějí, aby vše šlo podle jejich pravidel a představ. Zde se často mohou setkat s nepochopením okolí. Kvůli své charakteristické vůdcovské črte snášejí odmítnutí v soukromí, či práci nesmírně těžko. Beran je však znamením skutečného přátelství.

Pokud existuje člověk, kterého si oblíbí můžete si být jistý, že se postará o pohodlí, zdraví a je to znamení, jehož přátelství si třeba vážit, dodáva rozsáhla charakteristika znamení Beran. V nouzi vám rád a nezištně pomůže. Toto znamení oplývá obrovským entuziasmem a velmi rádi se pouštějí do nových výzev a záležitosti. Beran je znamení loajálně a spolehlivost je nejvýraznější ze všech znamení.

Beran je nespoutané znamení plné vášně. Dokáže spřádat síť svých vlastních snů a představ. Je velmi špatný v klamáni a podvádění. Je transparentní, dává najevo přesně to co cítí, i když jeho city nejdou úplně do hloubky. Pouze málokomu dovolí nahlédnout do hloubky jeho duše. Je to tak trochu sobec ​​a je zcela ponořen do žití v přítomném okamžiku. Málokdy se zabývá otázkou budoucnosti. Bere to co přijde a velmi neplánuje.

Znamení Beran je znamení při kterém je téměř nemožné získat jeho odpuštění. Jsou častokrát středobodem každé společenské akce, baví okolí a rádi vtipkují. Mají sklon k nestálosti a podráždění. Berani jsou také skvělý umělci a malíři. V jejich srdci je nevyřčenou příběh, který si skrývají jen pro sebe.

Častokrát se tak vědí stimulovat malováním a kreativní činností, vyzdvihuje charakteristika znamení Beran. Mají sklon a ochotu pomáhat a jsou silně přátelský. Znamení Beran se nechá velmi snadno vyprovokovat a proto je vhodné vážit slova, která berana směřujete. Jejich zápal ohledně snahy, překonávání překážek a získávání si ostatních je skutečně enormní, říka charakteristika znamení.

Jsou přesvědčen o své neomylnosti, což může vyvolávat pocit že jsou to skuteční egoisté, upozorňuje charakteristika znamení Beran. Chtějí rozkazovat a dokonce to dělají i velmi dobře. Ve většině případů je dobré poslechnout co vám beran chce říci, nebo co od vás žádá.

Charakteristika Berana v práci - vhodná kariéra

Práce jim jde od ruky, ale v práci preferují samostatnost. Beran není týmový hráč a raději se spoléhá na své znalosti, schopnosti a pracuje nejraději samostatně. Jsou také kreativní, ale jen v oblasti které se dostatečně rozumějí. Chtějí mít všechno nastudované před tím, než se do toho pustí. Projekt, který si toto znamení vezme na starost je předurčen na velký úspěch.

Znamení beran můžete často setkat na zastávání vedoucích postů, manažerských úkolů. Jsou nesmírně talentovaní v řízení projektů. Do své práce tlačí nesmírné množství úsilí, proto se jim pod rukama práce opravdu daří tak, jak si to představují i ​​jeho nadřízení. Beran není rád v pozici kde má nadřízených, proto si raději buduje cestu ke svému vlastnímu podnikání a samostatnosti, říka charakteristika znamení Beran. Znamení ví, že úsilí, které vloží do své pracovitosti se jim v průběhu života stonásobně vrátí v podobě vysněné pracovní pozice, či vlastního businessu. Vynikají však nejen sta podnikatelé.

Vhodné profese jsou pro ně i voják, řemeslník, vědec, lékař, vrcholový sportovec, advokát, politik. Zaměstnání, kde může využít a ukázat svou sílu, bojovnost a inteligenci. Znamení Beran je také vynikající ekonom a pracovník v oblastí financí. Umí dělat rázně rozhodnutí v investicích a proto by se uživil iv pozici burzovního makléře. Jejich řečnické nadání a podnikatelské vlohy jsou skvělou kombinaci na uvedené zaměstnání, dodáva charakteristika znamení. Pokud půjdou touto cestou je zaručeno, že se jim bude nesmírně dařit.


Charakteristika Muž Beran

Beran je znamení, které vám poskytne skutečnou sexuální sílu, vzrušení a radost. Po krátkém románku s tímto znamením touží každá žena, která má ráda vůdčí vlastnosti mužů.

Znamení Beran se řadí k znamením, které se velmi těžko krotí a nesnášejí vázání. Jeho povaha a osobnost je nesmírně dominantní, proto si za partnerku zvolí spíše ženu, která mu nebude odporovat. Touží po poslušné a krásné ženě, která bude i upovídaná a společenská, sdílí charakteristika znamení Beran.

Jeho osobnost a sexuální touha je jako letadlo, ze kterého vyskočíte padákem. Je to vzrušující, rychlé, intenzivní s množstvím smíšených pocitů. Když přistanete, dodá vám to novou energii a budete chtít tento zážitek stále opakovat. Přesně tak je to i s beranem. Nebudete se ho chtít vzdát.

Láska a Vztah s Mužem Beranem

Poskytne vám tolik radosti, kolik budete vyžadovat. Pokud toužíte po vzrušení tak je znamení beran ideální pro vás. Musíte si ho však podmanit aby byl věrný a neměl sklon ke změnám, které má tak rád. Beran bude od vás vyžadovat naprostou věrnost a oddanost.

Je třeba ho celý život ujišťovat o tom, že byste ho nevyměnili za nikoho jiného. Pokud vám to ve vztahu nepůjde podle vašich představ, získáte skvělého přítele. Znamení Beran nemá rád čekání, proto chce od ženy okamžitě slyšet její rozhodnutí. Chce však aby se to rozhodnutí shodovalo s jeho.

Znamení Beran dokáže zajistit rodině lásku, klid, a hlavně peníze o které nebudete mít nikdy nouzi. Je sebejistý. Na svůj výkon v každé oblasti je nesmírně hrdý, podotýka charakteristika znamení Beran. Chvalte ho, ať vidí, že jste na jeho výkon hrdá i vy. Má rád lichotky. Zvykněte si na fakt, že tento muž bude ignorovat vaši individualitu.


Charakteristika Žena Beran

Setkali jste již někdy odvážnou a temperamentní ženu, kterou jste nedokázali odhadnout? Byla okouzlující, ale zároveň magická jako černá obloha v chladné noci pokryta množstvím zářících hvězd? S určitostí jste narazili na ženu, jejíž znamení je beran.

Tato žena je nejen silná a tajuplně okouzlující no je i skutečný vůdce, říka charakteristika Berana. Má potřebu vládnout v lásce a její spávanie hraničí až téměř s vedením. Tak jako v práci i ve vztahu touží být středem domácnosti a tedy ta, která nosí v domácnosti kalhoty. Snaží se vyřizovat sama všechny potřebné věci kolem domácnosti.

Je nezávislá. Je však nesmírně marnotratná a ráda rozhazuje peníze a to i ty, které jste si dlouho šetřili. Nemyslí na budoucnost a žije hlavně přítomností, proto se může stát, že vaše peníze při ní mizí více než předtím než jste ji poznali.

Nebývá materialistická a proto se s ní vyhnete žiarlivostným scénám a podezřívání, varuje charakteristika znamení Beran. Bere vás však jako svůj majetek, čímž přitahuje velké množství mužů. Je sebevědomá, vzpřímená a jde si za svým cílem, který častokrát skutečně i dosáhne.

Nezapomínejte její lichotit, připomína charakteristika znamení Beran. Žena znamení beran je skutečně krásná a má ráda obdiv. Pokud pochlubíte její zevnějšek bude více nakloněná všej osobě. Má ráda krásnou a jemné prádlo, vsadí spíše na krajku jako na pohodlí, ale nejraději spí nahá.

Žena beran vypadá častokrát o pár let mladší než ve skutečnosti je. Zraje jako víno a čím je starší, tím více zaujme i opačné pohlaví. Ženy babky v zanamení berana bývají častokrát svým vzezřením zaměňováno za matky a nikoli babičky. Je to věčná romantička, i když její romantické smýšlení je ohraničené světem. Nevyskakuje myšlenkami z tohoto světa a stojí oběma nohama pevně na zemi.

Láska a Vztah s Ženou Beranem

Ženské znamení beran je i velmi nestálé. Muž, který o ni projeví zájem se může připravit na mimomanželské svazky a záchvaty zlosti. Jde však o ženu vždy zaměřenou na svou lásku a vášnivou milenku. Do budoucna se dívá s tím, že ví, že zítřek bude hezčí než dnešek. Poznejte ji celou před tím než skočíte do něčeho vážnějšího. Žena beran však může být opravdu vhodným partnerem vaší budoucnosti, dodáva charakteristika znamení Beran.

Tahle žena vníma i maličkosti. Za všechno krásne co pro ni udeláte se vám odvděčí nesmírně vášnivým vztahem. Sex s ní je skutečně magický. Sexuální zážitky vnímá jako něco magické a své polovičce věnuje skutečně celou svou pozornost.


CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ Beran - ZDRAVÍ

Jak jsme již uvedli, znamení beran trápí časté bolesti hlavy. Měl by věnovat zvýšenou pozornost dostatečnému příjmu tekutin. Častokrát na to kvůli pracovním povinnostem zapomíná a tak tělo trpí dehydratací. Znamení beran si musí dávat pozor na své ledviny a stravovat se vyváženě. Ve starším věku má beran sklony k tloustnutí, proto je velmi důležité nezapomínat na zeleninu, fazole a dostatek pohybu.

Člověk narození ve znamení beran si musí dostatečně rozmyslet své stravování. Velký pracovní tlak a nepravidelná strava mohou mít v pozdějším věku negativní následky na zdraví berana. Musí si dávat pozor na zranění a nádorové či zánětlivé onemocnění. Znamení Beran musí více relaxovat vedle svého heroickém pracovním výkonu.


CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ Beran - LÁSKA, vztahy, kompatibilita, porozumění ...

Znamení Beran miluje vše nové, charakteristika dodáva. Miluje změnu, proto není právě tím nejideálnějším partnerem. Pokud je však ve svém vztahu skutečně spokojený můžete očekávat nesmírnou loajalitu a oddanost. Beran je skvělý milenec a pokud se skutečně zamiluje jeho láska je pro něj ten nejsilnější cit.

V případě zlomeného srdce snášejí to snášejí velmi špatně. Jsou však realisté a vědí, že zlomené srdce se časem vyléčí. Pak je beran znovu připraven pro další vztah, i když je v něm již opatrnější.

Kompatiblita v Lásce se znamením Beran dle jeho rysů

Nevhodnými partnery pro toto znamení je něžný rak či další tvrdohlavý kozoroh. Vhodným partnerem pro znamení beran je lev, blíženec či vodnář.

Se střelcem vytvoří ten nejvhodnější pár a budou si skutečně rozumět. Beran se častokrát brání ukazování svých citů a proto je absolutně nevhodný pro znamení, které se řídí spíše svými pocity.

Pro podrobnou charakteristiku kompatibility v lásce jednotlivých znamení zvěrokruhu vyskoušejte Horoskop Lásky podle astrologie, pro všechny sluneční znamení.


Znamení Zvěrokruhu Beran - Populárni Celebrity

Na světě byly, zda jsou i významné osobnosti narozené v tomto bojovným znamení. Mezi snad nejvýznamnější jména, které se spojují se znamením berana je Adolf Hitler, který byl známý tím, že si svými řečnickými schoponosťami dokázal omámit všechny lidi kolem sebe. Jeho vůdčí dovednosti jsou také nepopiratelné. I Sebastian Bach, Leonardo da Vinci ci Vincent van Gogh byly narozený v tomto znamení. To pouze dokazuje, že znamení oplývá i kreativitou, ak tomu věnujete celý svůj um. I Casanova byl narození v tomto znamení. Tento milovník je symbolem znamení beran protože si dokázal získat srdce mnoha žen a to právě svou vůdčí povahou, jejíž nevěděli ženy odolat. Takové jsou celebrity a základná charakteristika znamení Beran

Další berani jsou například Jennifer Garner, Jan Svěrák, Diana Ross, Emma Thomson, Victoria Beckham. Muži se pousmějí nad tím, že i Hugh Hefner byl narozen v tomto silném znamení. Znamení je velmi vášnivé. K osobnostem ve znamení beran řadíme i světoznámého a proslulého Charlieho Chaplina.

HOROSKOP Berana

Přečtěte si denní horoskop, horoskop týdenní pro znamení Beran či celomesačný horoskop pro znamení Beran, které najdete nahoře nad tímto článkem. Staňte se také fanouškem naší Facebookové Stránky a přečtěte si každý den novinky ze světa Horoskopu, Tarotu a věštění. Objevte také tajemství, které vám letos nadělí roční horoskop a připravte se na vše, co vás letos čeká, nejen na to, co říka charakteristika znamení Beran.

#ZnameníZvěrokruhuBeran #CharakteristikaBeran #MužBeran #ŽenaBeran #ZnameníBeran


Charakteristika Všech Znamení Zvěrokruhu


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥