Charakteristika Znamení Štír

charakteristika Štíra

Charakteristika Znameni Zverokruhu Štír - Rysy Štíra

Narozeniny: 23 Říjen - 21 Listopad

Planeta: Vládnoucí planetou znamení je planeta Mars.

Element: Pro znamení Štír je vládnoucím elementem Voda.

Povaha: Hlavní povahová črta znamení je melancholická povaha.

Silné stránky znamení Štír: Štír má obrovský dar pro genialitu. Je to tajemný a ctižádostivý člověk, popisuje charakteristika znamení Štír. Jeho hlavními vlastnostmi je dodržování disiplíny a silný intelekt. Znamení štír je velmi vášnivé a pro mnohé znamení se stává nesmírně přitažlivé. Štírem nechybí silná oddanost a svrchovanost.

Nedostatky: Nedostatkem tohoto znamení je jeho silná žárlivost, která se stává v jeho partnerských vztazích hlavním důvodem pro neshody, specifikuje detailní charakteristika znamení Štír. Štír je fanatický typ člověka, který je náchylný na podezřívavost vůči ostatním. Může se zdát trochu nemilosrdným v řízení vůči lidem, který ho urazili, či mu ublížili.

Postava: Lidé narození ve znamení štír mají středně velkou postavu. Vynikají jeho oči a na jejich postavě jsou výrazné silné a pevné ramena, dodáva charakteristia. Postava je robustní a působí jako brána do bezpečí. Jeho vyzývavý pohled častokrát silně ovládne opačné pohlaví.

Šťastný den: Šťastným dnem štíra je úterý. Štír by měl využít úterý na rozhodování o investicích ale také jako den klidu a odpočinku, doporučuje charakteristika Štíra. V tento den štír dokáže načerpat velké množství energie.

Nepříznivý den: Nepříznivým dnem Štíra bude čtvrtek. Ve čtvrtek by měl štír vyvarovat důležitým rozhodnutím a prudkému, nepromyšlenému řízení.

Kámen znamení Štír: Pokud chcete potěšit znamení Štír darujte mu šperk obsahující akvamarín a beryl, radí charakteristika Štíra. Akvamarín povzbudí znamení štír v partnerských svazcích a je nesmírně důležitý pro dlouhodobé a šťastné manželství. Beryl pomáhá Štírovi se zdravotními problémy.

Charakteristika znamení Štír a jeho Zdraví: Znamení štír je známé jako nesmírný milovník. Štír přitahuje pohlavní nemoci a proto si musí dávat pozor na přelétavost v partnerském životě a silně se chránit a vyhýbat pochybným milostným pletkám. Znamení trpí problémy i po citové či duševní stránce. Ve starším věku může štírů potrápit obezita. Do stravy je vhodné zařadit vysoký podíl vitaminu C a vitaminu D, radí charakteristika Štíra.

Šťastná Barva znamení Štír: Znamení štír by mělo obklopit černou barvou. Ta přitáhne teplé sluneční paprsky a tak se v těle tohoto znamení tvoří důležitý vitamin D. Tato barva povzbuzuje i jeho charismatické vytupovanie. Černou barvu může vhodně kombinovat s červenou či žlutou a přitahovat tak ještě více pohledů.

Kam vycestovat: Na cestování by si měli zvolit země Sýrie, Japonsko, Alžírsko a Transylvanii.

Šťastná čísla znamení Štír: Šťastnými čísly štírů jsou 4, 7, 23, 47.


Velká CHARAKTERISTIKA Znamení Zvěrokruhu Štír

Znamení štír dělá jen velmi nedobrovolně a těžko kompromisy. Štír se nepohybuje mezi průměrnými lidmi. Mnohem lépe se cítí mezi výjimečnými či extrémními povahu lidí. Mají velmi silný charakter a tvrdou schránku, sdílí charakteristika znamení Štír. Je také mistrem psychologických bojů a opačné pohlaví dokáže potrápit emočním trýzněním. V jeho tvrdé schránce se však skrývá velmi citlivé povahy, je však třeba do duše štíra proniknout.

Štír má schopnost kruté a nemilosrdné pomsty vůči svým nepřátelům. Proto je vhodné držet si znamení štír na své straně a nestát se jeho nepřítelem, radí charakteristika Štíra. Štír je vytrvalý v svých touhách a potřebuje ovládat ostatních. I když to naoko nevidíte, štír vás má pevně v hrsti.

Je to extrémní člověk, který není ochoten kráčet střední cestou. Mnohem raději se pohybuje a dostává do extrémních situací, které ho častokrát vystaví nebezpečí. Znamení štír nenávidí autoritu a není ochotné podřídit se vnějším vlivům. Štír je nezávislý buřič a silný individualista, dodáva jeji charakteristika. Má silnou potřebu měnit věci ve svém okolí. Oplývá skutečně silnými ba až extrémními emocemi a to i když miluje, ale i když nenávidí.

Jak jsme již zmínili v krátké charakteristice, znamení štír je silně žárlivé, bezohledné a silně závidí všem ostatním lidem v okolí. Tato závist je však na druhé straně jeho hnacím motorem pro řízení směrem k úspěchu. Planetě Mars dodává znamení Štír sílu a energii, která je tak potřebná pro jeho vytrvalou povahu.

Znamení štír má samotářskou povahu. Jejich vládnoucí planeta Mars jim dodává zvědavost a kvůli ní jsou silně fascinováni vším co se děje v jejich okolí. Znamení štír je osmé znamení zvěrokruhu a je opantala vším co má spojitost se smrtí, mystikou či znovuzrozením nebo převtělování.

Dávejte si na štíra velký pozor, doporučuje charakteristika znamení Štír. Slunečné znamení štír totiž umí velmi dobře vycítit vaše slabé a dokonce i silné stránky. Umí ve vás číst jako v otevřené knize. Právě tato vlastnost se stává jednou z nejsilnějších pozitivně stránek tohoto znamení. Naopak zanamenie štír je zas tak komplikované, že na jeho dešifrování by vám nestačilo ani deset životů.

Štír vám nabídne spoustu vášně, popisuje Charakteristika Štír, ale i tajemství, které budete jen těžko vědět odhalit. Do vínku však dostali množství nespoutané povahy. Jsou nesmírně předvídaví a proto vás vědí usměrnit v životních krocích. Štír sám ví nejlépe odhadnout kterým směrem jít a naopak, kam se raději nevydat. Jejich reakce těžko odhadnete. Někdy překvapí dokonce zcela opačnou reakcí, jak byste od nich očekávali.

Toto analyticky založené znamení dokonale přemýšlí nad svými kroky, ale je schopné jednat i instinktivně a to v případě sociálního tlaku. Necítí se velmi komfortních, pokud je z jeho strany nutné o něčem rychle rozhodnout. Je spokojenější, pokud si svoji odpověď může důkladně promyslet a analyzovat. Lichotek se od tohoto znamení však nedočkáte.

Štír považuje levné řeči za něco, co je pod jejich úrovní. Proto, si buďte jistý, že pokud slyšíte kompliment od muže, či ženy v zanemní štír, je to ta největší pocta, která se vám dostala. Kompliment myslí skutečně upřímně. Toto vytrvalého znamení může čekat i několik let než přijde jejich čas na úspěch. Jejich celý život je spíše jejich velký boj a cesta k dlouhodobému úspěchu. Ze začátku je toto znamení skutečným tajemstvím. No, jakmile se k něčemu odhodlá, koná tak agresivní a cílevědomě, že ho už nic nezastaví.

Na druhé straně můžete od štíra očekávat silnou žárlivost. Muž štír, ale i žena štír jsou silně teritoriální a tedy nesnesou ani nejmenší náznak toho, že jejich partner se zajímá o někoho jiného, varuje charakteristika Štíra. Na druhé straně chtějí a vyžadují, aby byl jejich partner pastvou pro oko i pro jiné muže, či ženy. Nechce však partnera, který je přelétavý a sukničkářskému.

Charakeristik znamení štír dále popisuje, že tohle sluneční znamení potřebuje u sebe spíše partnera, který bude stát v jeho pozadí, ale když je potřeba pomoci mu v otázkách financí, tak je schopen probrat hlavní slovo. Toto podezřívavé znamení štír si musíte hýčkat a neustále jejich ujišťovat, že je pro vás ten jediný, či jediná. Těžko snášejí odmítnutí či omezení a proto se snažte nabídnout jim maximální pocit svobody i ve vztahu.

Charakteristika Štíra v práci - vhodná kariéra

Štír je hrdé a vytrvalé znamení. Vynikají v profesích kde vědí využít své silné zbraně, které specifikuje charakteristika znamení Štír. S velkou energií se pouštějí do všech těžkých úkolů a proto jsou to vhodní lékaři či dokonce jako vojáci v armádě. Jejich nadání je skutečně různorodé, protože dokážou uspět ve všech oblastech.

Pokud si vyberou povolání, které považují za jejich vysněné jsou schopni jít si za svým snem či cílem skutečně přímočaře a odhodlaně. Štír se uplatní mezi filozofy, zoologie, jsou skvělí právníci či soudci. Znamení štír najdete i ve finančních úřadech a dokonce dosahují velké úspěchy i ve sportu či jako policisté, charakteristika Štíra dodáva. Nejlepší vojáci, kteří jsou odhodláni, vytrvalí, nebojácní jsou narození právě v tomto silném znamení štír.


Charakteristika Znamení Štír - Muž Štír

Pokud potkáte vytrvalého a vášnivého muže, který se nenechá zastrašit vašim prvotním odmítnutím, pravděpodobně jste právě potkali muže Štíra. Muž štír jde za svým cílem a nehledí na důsledky svého jednání, upozorňuje charakteristika znamení štír. Častokrát ho ani nezajímá, že jeho cíl, krásná a přitažlivá žena, je zadaná, či vdaná.

Muž štír se o to prostě nezajímá. Má zájem dostat tuto osobu pod své silné ramena a chce za každou cenu uspokojit své přání, touhy a potřeby. Ovládá ho vášeň a touha, charakteristika specifikuje. Rád se pouští do dobrodružství, které jsou pro něj skutečnou lahůdkou.

Silně z něj vyzařuje jeho osobní aura. Není skutečně těžké odhadnout, proč je pro vás právě muž štír tak silně přitažlivý. Vyzařuje z něj samostatnost, inteligence a dominanci. Za tímto mužem se častokrát otáčejí ženy v místnosti jen díky tomu, jak dominantně vystupuje.

Muž štír má tolik energie, že je z něj opravdu cítit. Muž štír kašle na sebeovládání, mnohem raději podlehne své touze a cestě za svým vysněným cílem. Bojuje o to, co chce a nic ho v jeho cestě, za jeho "kořistí" nedokáže zastavit.

Každá žena by si měla dávat pozor na vztah s mužem v znamení štír, upozorňuje jejich charakteristika znamení štír. Když má právě svůj dobrý den, je z něj doslova cítit jeho sexualita. Je nesmírně snaživý a svou vůli prosazuje kamokoľvek se pohne. Nechce se ničeho vzdát a když se pro něco nebo někoho rozodne tak to má pevně v hrsti.

Není ochoten ustupovat a svou nesmírnou horlivost zaměřuje na krásné a okouzlující ženy. Jak však získat takového samostatného, ​​snaživého, usilovného a charismatického člověka? Věnujte mu dostatečné množství komplimentů a projevte vůči němu co nejvíce něžnosti jak jen dokážete.

Muž Štír vám nikdy neodpustí špatné chování. Chcete-li vytvořit harmonický pár s tímto znamením musíte se naučit ovládat své emoce. I v případě, že se dostanete do hádky s partnerem štíři musíte své emoce držet na uzdě. Když řeknete Štírovi něco urážlivé, bude si to pamatovat do konce života a charakteristika znamení štír vás varuje. Nevyčítejte mu jeho nedostatky, spíše se zaměřte na povzbuzování a vyzvedávání jeho pozitiv.

Chvalte ho za jeho silné stránky, za jeho pomoc, za jeho pracovitost ... Pokud pochlubíte jeho zevnějšek tak si ho skutečně více připoutáte k sobě. Muž štír miluje takové projevy více než kterékoliv jiné znamení. Buďte k němu skutečně ženská a něžná a Štír se vám odvděčí nesmírně vášnivou povahou, láskou a vzrušujícím partnerským vztahům.

Láska a Vztah s Mužem Štírem

Sexuální život s mužem Štírem je velmi vzrušující. Pokud jste se zamilovali do tohoto znamení, už jistě víte, jak vášnivě dokáže muž štír milovat. Sexuální výdrž je silná od jeho mládí až do vysokého věku, specifikuje detailní charakteristika Štíra. Nikdy vás po sexuální stránce nezklame. Tato jeho vášnivá rys však jde ruku v ruce s jeho nedostatky. Je to nesmírně žárlivé znamení a nemůžete od něj očekávat lásku bez žárlivosti. Od vás bude vyžadovat co největší oddanost a upřímnost. Nedávejte jeho individualitu a svobodu.

Nesnažte se ovlivňovat rozhodnutí muže Štíra aby si nemyslel, že chcete uvěznit jejich svobodu. Svou vůli vám muž štír vnutit za každou cenu, ale někdy je pro vás skutečně dobré podvolit se jeho řízení, či rozhodnutím. Má totiž neomylný instinkt a když s ním vpadnete do vášnivé lásky tak vás už nikdy neopustí. Budete se však muset obrnit množstvím trpělivosti při vysvětlování každé žiarlivostnej scény ze strany muže Štíra.

Pokud však budete trpělivá, tento muž vás nezklame v oblasti sexuální no ani v oblasti lásky. Zajistí vám dostatek financí pro vaši rodinu, vás, vaše potřeby a celkově pro rodinný život. Zmocní se vás úplně a vám se to bude skutečně líbit. Sex s mužem Štírem bude jako život s divokým zvířetem, a charakteristika znamení Štír to jen potvrdzuje. Ale pozor, pokud od vás bude vyžadovat více, než jste mu schopná dát. V tom případě vás bude vztah s tímto mužem skutečně vyšilovat a možná je vhodnější poohlédnout se po klidnějším znamení, které není tak silně individualistické.

Jednu věc, kterou však nikdy nedělejte v sexuálním vztahu jde-li o Štíra - neřaďte mu v sexuální oblasti. Muž štír si myslí, že ví všechno nejlépe a je velmi nepravděpodobné, že budete v sexuální oblasti s tímto mužem nespokojená. Pokud se to však stane, snažte se nepoučil ho v této oblasti. Charakteristika Štíra potvrzuje, že sex je pro něj příliš důležitý a proto se můžete těšit na vzrušení po celý život.


Charakteristika Znamení Štír - Žena Štír

Žena štír je skutečně okouzlující. Mohla by dávat lekce a učit všechny ženy o tom, ao se chovat a oblékat pokud se chcete skutečně dobře vydat. Pokud se chcete dostat do dobré partie, zdržujte se ve společnosti ženy štír. Tato žena ví velmi dobře jak zaujmout opačné pohlaví, připomína charakteristika znamení štír. Ví, jaké triky má použít na to, aby jí objekt její touhy co nejdříve patřil. A to úplně celý. Jeho tělo, důvěra ale také všechny pocity, oddanost a láska.

Žena štír umí získat od muže všechno, co chce nebo potřebuje. Dokáže upoutat pozornost jakéhokoliv muže, který je obvykle okouzlen její zevnějškem a vůní. Žena štír si dává záležet nejen na své kráse ale také na správné vůni, či celkovém vystupování. Právě proto, je pro každého muže skutečným lákadlem.

Žena štír vyžaduje, aby k ní byl muž štědrý, dodáva charakteristika Štíra. Očekává, že jí bude platit vše, co potřebuje. I když je tato žena obvykle schopná postarat se o své materiální potřeby, i tak ocení, když jí muž pomáhá po finanční stránce. Takto ví, že se na něj může spolehnout i ve finanční oblasti.

Pokud tato žena nevyzařuje nesmírnou krásou, tak její oči působí na opačné pohlaví jako ten nejpřitažlivější magnet. Umí si získat muže byť jen pohledem a šibalským pozvednutím koutku rtů na znak úsměvu.

Žena štír si potrpí na luxusu. Nerada cestuje v letadle turistickou třídou. Ačkoliv nemá mnoho peněz, i tak si raději koupí luxusnější kousky do svého šatníku. Pokud jí chcete vyčítat její finanční rozmařilost neděláte právě ten nejlepší krok. Zmizí z vašeho života tak rychle, jak vás předtím okouzlila, upozorňuje charakteristika znamení štír. Tato žena bude pracovat tvrdě pro svůj osobní luxus, ale v pozdějším věku se chce v oblasti financí plně spolehnout na svého partnera.

Láska a Vztah s Ženou Štírem

Žena štír miluje život a vše co je s ním spojené. Stejnou energii, aku dává do své pracovitosti můžete pociťovat iv sexuálním životě s tímto vášnivým znamením. Žena štír od vás bude požadovat vždy jen ten nejlepší výkon, ale na druhé straně se vám za to štědře odmění, vyzdvihuje jeji charakteristika znamení štír.

Miluje krásnou a svůdnou prádlo v níž se vám velmi ráda předvede. Rada splní vaše nejtajnější sexuální touhy a bude vám skutečně skvělou sexuální partnerkou během celého života. Po této stránce nikdy nebudete mít pocit nudy či monotónnosti. Zapomeňte však na rychlovky.

Žena štír si sex skutečně vychutnává a můžete se s ní připravit na noci plné vášně, různých poloh a inovací. Rada vám předvede své ženské kouzlo ale i vše, co se v sexu během svého života naučila a co se dočetla. Chce u sebe také touhou zapáleného milence.


CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ Štír - ZDRAVÍ

Znamení štír si má dávat pozor na své zdraví hlavně z hlediska pohlavních orgánů. Jak jsme již uvedli v části krátká charakteristika znamení, toto znamení je náchylné na pohlavní choroby. Je nezbytné dávat si pozor na střídání sexuálních partnerů. Pokud máte nějaké, byť malé podezření, je třeba navštívit odborníka, který vám vyloučí jakékoli spojení vašich problémů s pohlavními onemocněními. Může se totiž stát, že za oslabenou imunitou je právě boj vašeho těla, s nějakou zákeřnou nemocí.

Lidé v zanamení štír by si měli dávat pozor také na močnový měchýř a na záněty močového měchýře. V tomto směru je vhodné do stravy zařadit bylinné čaje a vývar z kopřiv. Preventivně je třeba pít čaje, které podporují zdraví močových cest. Muži i ženy ve znamení štír si musí dávat pozor také na zánětlivá onemocnění a problémy s ledvinami, zvýšenú opatrnost v tomto směre jim doporučuje práve jejich charakteristika znamení štír. V tomto směru by měl štír obohatit svou stravu o protizánětlivé pálivé papričky a o cibuli, která pomáhá pročistit celý organismus.

Pro toto znamení je potřebný také česnek, který je silným bojovníkem se zánětlivými procesy a také tlumí růst nádorových onemocnění. Ženu znamení štír častokrát potrápí menstruační potíže, jako jsou problémy s pravidelností menstruace, či bolestivá menstruace. Cvičení jógy je pro ženu štír jako nalezený poklad. Toto cvičení jí pomůže s menstruačními bolestmi. Ženy by neměly zapomínat také na procvičování svalstva pánevního dna.


CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ Štír - LÁSKA, vztahy, kompatibilita, porozumění ...

Jak tedy získat štíra tak, aby se do vás zamiloval na věčné časy? Je těžko přesně popsat, jaký postup je třeba zvolit na znamení štír. Je nutné je brát vážně. Nechat v jejich životě volnost a nikdy, ale skutečně nikdy je urážet. Štír je citlivé znamení na to, jak se sním zachází. Pokud máte v hledáčku muže Štíra zaměřte se hlavně na jeho intuici, a vyvolejte v něm pocit, že jste pro něj tou osudovou kráskou, připomína vaše charakteristika znamení Štír. Pozor však na jeho schopnost snadno vás prekunúť.

Abyste se dostali blíže k muži, či ženě narozené ve znamení štír poproste ho o radu. Štír bude nadšený, že ho považujete za někoho, kdo by vám mohl poradit v komplikované životní otázky. Myslete to však vážně, jinak štír zjistí, že s ním hrajete pouze jakousi hru. Zkuste se na něj obrátit s ničím, co vás už nějaký čas trápí.

Štír miluje lichotky a proto byste neměli zapomínat ve všem ho chválit. Pokud vám skutečně pomohl, zda snažil se pomoci s vaším problémem je načase Štírovi zalichotit, spomina charakteristika Štíra. Vyzvedněte jeho střízlivý pohled na věc, jeho rozhled, jeho inteligenci či to, jak moc, ale skutečně velmi vám pomohl. Můžete ho za to například pozvat na kávu. Štír neodmítne pozvání za to, že je skvělý a pomohl vám. A takto máte přímou cestu k tomu, abyste se Štírem navázali vztah.

Pro podrobnou charakteristiku kompatibility v lásce jednotlivých znamení zvěrokruhu vyskoušejte Horoskop Lásky podle astrologie, pro všechny sluneční znamení.

Kompatiblita v Lásce se znamením Štír dle jeho rysů

Pokud již tvoříte pár s člověkem v zanemní Štír, nechte ho ať si užívají vaše hnízdečko lásky a teplo vašeho domova. Štír je od přírody domácí typ a svůj volný čas chce trávit s milovanou osobou, či v kruhu přátel, ale v pohodlí vlastního domova. Zaměřte však celou pozornost pouze na nich, radí charakteristika znamení štír. Ať se štír s vámi cítí výjimečný a důležitý a pak vám bude skutečně tím nejlepším a věrným partnerem.

Štír má rád i romantiku, ale ne na každodenní bázi, charakteristika Štíra připomína. Pokud má na to skutečně chuť, připravte mu romantický večer se sklenkou dobrého vína a s filmem, který má rád. Ocení to nejen vášnivým milováním ale také prohloubení pocitů k vám. Netlačte ho do rozhodnutí na které ještě není připraven. Nechte mu jeho volnost a pohodu.

Štír se vám za to odvděčí plnohodnotným a celoživotním vztahem a bude vám oporou iv těch nejsložitějších okamžicích. Pro štíra je vhodným partnerem polovička narozená ve znamení Rak, ryby či Kozoroh. Vhodným znamením je také znamení Panna . Nevhodným partnerem pro znamení štír je Býk, Vodnář a Lev.


Znamení Zvěrokruhu Štír - Populárni Celebrity

Mezi muži, či ženami ve znamení štír najdeme i řadu významných osobností, které jen podtrhují výjimečnost daného znamení. Mezi snad nejslavnější osobnosti narozené ve znamení štír patří Alain Delon, princ Charles či Demi Moore. I americký herec Leonaro DiCaprio je narozený ve znamení štír. Narodil se 11.11. a je skutečným odrazem charismatické osobnosti, která si umí upoutat pozornost každého kolem.

Dalšími osobnostmi v zanamení štír, které charakteristika znamení Štír dokonale specifikuje jsou Ryan Gosling, Matthew McConaughey, Owen Wilson - známý svým humorem. Skotský herec s magnetickými očima, narozený 13.11. Gerard Butler je také známý štír. Mezi ženy Šťírky patří překrásná Katy Perry, která byla dokonce vyhlášena za nejkrásnější ženu planety. Ano, i takto silně charismatické ženy ve znamení štír jsou.

Dalšími Šťírky jsou Anne Hathaway, Julia Roberts, Emma Stone, Demi Moore či Whoopi Goldberg. Tato znamení jen dokazují, jaký úspěšní dokážou být lidé narození v tomto výjimečném znamení a jaká dokonalá může být detailní charakteristika Štíra.

HOROSKOP Štíra

Přečtěte si denní horoskop, Horoskop Týdenní pro znamení Štír či celomesačný horoskop pro znamení Štír, které najdete nahoře nad tímto článkem. Staňte se také fanouškem naší Facebookové Stránky a přečtěte si každý den novinky ze světa Horoskopu, Tarotu a věštění. Objevte také tajemství, které vám letos nadělí roční horoskop a připravte se na vše, co vás letos čeká.

#ZnameníZvěrokruhuŠtír #CharakteristikaŠtír #MužŠtír #ŽenaŠtír #ZnameníŠtír #CharakteristikaZnameníŠtír


Charakteristika Všech Znamení Zvěrokruhu


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥