Charakteristika Znamení Býk

charakteristika býka

Charakteristika Znameni Zverokruhu Býk - Rysy Býka

Narozeniny: 21 Duben - 20 Květen

Planeta: Vládnoucí planetou znamení je planeta Venuše.

Element: Pro znamení býk je Země vládnoucím živlem.

Povaha: Hlavní povahová črta znamení je flegmatická povaha.

Silné stránky znamení Býk: Býk bývá přirozený a instinktivní člověk. Je častokrát materialisticky založen. V plnění jeho snů v pracovním životě no i v milostném mu pomáhá jeho síla, vytrvalost, trpělivost a silná osobní sebejistota, podotýka charakteristika znamení Býk. Je to usilovné znamení se silným logickým myšlením.

Nedostatky: Nedostatkem tohoto znamení je samolibost a žárlivost. Můžete také setkat líného býka, který nejraději stráví dlouhý víkend v posteli při oblíbeném televizním programu. Má také své názory na které nedá dopustit a to i v případě logické argumentace.

Postava: Lidé narození ve znamení býka mají zavalitější a nižší postavu se specifickými plnými rty a oválnou tváří.

Šťastný den: Šťastným dnem býka je pátek. V tento den bývá býk nejlepší naladěn a je to vhodný čas na relax ale i na tvrdou práci.

Nepříznivý den: Nepříznivým dnem býka bude úterý. Tento den je lepší pouze projít bez zbytečných hádek či nerozumných investici.

Kámen znamení Býk: Toto zemské znamení vylepšují kameny smaragd a safír. Ty jsou věrným býkům tím pravým kamenem a jsou i vhodné jako dárek.

Charakteristika znamení Býk a jeho Zdraví: Tvrdohlavý a instinktivní býci by se měli vyvarovat hlavně studenému počasí, protože znamení častokrát trápí nachlazení. S přibývajícím věkem se toto znamení popere také potížemi s váhou a s rychlejším přibíráním. Býk nesmí zapomínat na avokádo a hrušky. Je skvělé pokud do stravy zařadí také větší množství listové zeleniny a salátů, které obsahují kyselinu listovou.

Šťastná Barva znamení Býk: Vaší barvou je okouzlující přírodní zelená jako barva země v jarních paprscích. Tmavozelená barva je naopak býkům škodlivá a nedoporučuje se pro toto znamení, varuje charakteristika znamení Býk. Býk by měl tedy zvolit světlé odstíny zelené barvy.

Kam vycestovat: Na cestování by si měli zvolit země Kypr, Řecko, Irsko.

Šťastná čísla znamení Býk: Šťastnými čísly býků jsou 4, 8, 28.


Velká CHARAKTERISTIKA Znamení Zvěrokruhu Býk

Znamení býk je ovládáno Venuší a díky ní jsou vytrvalí, rozhodní. Býk si svůj cíl vyhlédne a za ním jde opravdu ráznou cestou. Neexistuje nic, co by znamení býk odtlačili od jeho přímočaré cesty za úspěchem. Užívají si život a svou radost ze života rádi sdílejí nejen se svými přáteli ale hlavně se svou rodinou.

Podnikavý býk má i kreativní nadání a tento kreativní postoj přikládá ke každé věci, kterou dělá, podotýka charakteristika znamení Býk. Znamení je opravdový realista a oplývá spíše zaběhnutými a konzervatývnymi postoji vůči politice, státu ale iv soukromí či práci. Nerad se pouští do velkých změn. Má rád zázemí a jeho cesta obvykle směřuje k tomu vytvořit si teplo domova a fungující rodinu.

Býk vidí sám sebe jako inteligentní a rozumné znamení a proto velmi neradi přiznávají něco negativního ve svých postojích, vztazích, rozhonutiach. Někdy bývají trochu líný, a raději se věnují televiznímu programu během volného času, či víkendu. Není se však co divit, protože býk je vytrvalý a jde za svým.

Snaha o zajištění teplého rodinného krbu ho může vyčerpávat natolik že se stává ve svém volném čase líný. Znamení Býk dá přednost gauči před procházkou v přírodě či před sportovní aktivitu. Znamení býk dokáže vytvořit tu nejútulnější domácí atmosféru jakou si jen umíte představit.

Charakteristika znamení Býk opisuje, že býk v sobě nosí také nedůvěřivost vůči lidem. Na první pohled to nikdo přehlédnou, ale býk je velmi ostražitý a dává si pozor na to, s kým skončí ve vztahu. Velmi těžko odpouštějí pokud jim ublížíte. Maji sklony k zaměřování se na maličkosti a častokrát mohou i kvůli maličkostem nebo špatnému pohledu zanevřít na komunikaci s druhou osobou.

Za úplné rodinné štěstí považují zajištění hmotných statcích, či nemovitostí, protože býk je zemské znamení. Jsou silně materialisticky založen a všechno chtějí mít dražší, luxusnější a kvalitnější, nebo alespoň stejné jako lidé v jeho okolí. Snaží se dosáhnout vlastní blahobyt a majetek si většinou i udrží až do své smrti. Někteří je mohou považovat za egoistov, ale jeho rodina se může zcela spolehnout na jeho oddanost a sílu. Znamení býk ví co chce a jde si za tím.

Charakteristika Býka v práci - vhodná kariéra

Býk je skvělý investor, dobře pracuje s penězi a s opatrností investuje. Je to rozhodný a chytrý investor, který upřednostní spíše investice s trvalou hodnotou, jako jsou zlato. Lákají ho investice do nemovitostí a šperků. Postupují logicky a promyšleně a v každém kroku myslí na svou budoucnost. Jejich silná logika je předurčuje na vynikající profese, které vyžadují právě logické myšlení, odpovědnost a vztah k finančnictví.

Znamení býk je předurčeno na práci v bankách či jiných peněžních ústavech. Díky své vytrvalosti bývají i skvělými lékaři, pokud se pro tuto profesi rozhodnou již v raném věku. Býk má skvělou vlastnost, že dokončí vše co začne. Charakteristika znamení býk dále říka, že pokud se rozhodne na politickou činnost je dost možné že bude i skvělým politikem. Toto znamení je nesmírně nadané ve vaření a častokrát je jejich láska k tomuto řemeslu tak silná že žena inklinuje právě k povolání kuchařky či pekařky. Znamení je velmi lidské a proto se uplatní i všude tam, kde se pomáhá lidem. Budou skvělí v uměleckých řemeslech, jako učitelé, lékaři, zdravotníci, jako vedoucí menších oddělení a podobně. Umělecké vlohy předurčují znamení i na profese v oblasti umělecké a to jak zpěváků či v jiných odvětvích. Peníze vědí jednoznačně zajistit nejen sebe ale i své rodině. Nabytých peněz se však jen velmi těžko zbavují a v tom, co nakupují bývají opatrní.


Charakteristika Znamení Býk - Muž Býk

Muže narozeného ve znamení býk charakterizuje hlavně jeho síla. Trpělivost je také jeho silnou stránkou. Pokud však chcete nepřekonatelného milence muž býk to pravděpodobně ze začátku nebude. Nenechte se však zastavit. Postupem času, po tom jak sladíte své povahy a potřeby bude pro vás právě muž býk k nezaplacení.

Pokud se do vás Muž Býk skutečně zahledí je velmi pravděpodobné, že vás dostane. Býci jsou nesmírně vytrvalého nejen po pracovní stránce no hlavně v tom najít ženu svého života. Zpočátku bude vášnivými jen mírně, ale postupně se jeho vášen a obdiv k vám zcela změní. Budete jeho jediná osoba v životě a budete milovaná a obdivovaná. No má to i háček.

Muž býk vyžaduje aby se věci v jeho životě hýbaly podle něj. Má sklony hledat si inteligentní partnerku, která je sice cílevědomá, ale upřednostní rodinný život před kariérou, vyzdvihuje charakteristika znamení Býk. Muž Býk chce pro své děti skvělý genetický materiál. Tedy šikovnou ženu, která je sebevědomá, inteligentní, vtipná a umí vařit, ale bude se věnovat více rodině jako své práci.

Muž býk obdivuje pracovité ženy, ale chce všechno zajistit sám. Tento muž se častokrát on sám chce postarat o bydlení, hypotéku, či ostatní záležitosti, které by mohly jeho ženu či partnerku zatížit. Vztahové je býk najtvrdohlavejším znamením celého zvěrokruhu.

Muž Býk sám se rozhoduje o svém životě. Nepotřebuje a nechce aby ho žena řídila v tom co má dělat a podobně. Není vhodné býka provokovat. Jelikož toto znamení je opravdu žárlivé zkuste mu ukázat, že on je ten jediný.

Žárlivost ho může užírat i vnitřně a proto je vhodné pro toto znamení vždy mu ukazovat že máte zájem jedině o něj. Býk chce po rozchodu nadále zůstávat přátelům a je skutečné skvělý kamarád, říka charakteristika znamení Býk. No narušuje to jeho další vztahy. Muž býk se zamiluje spíše do vašeho vnitřního já, zevnějšek pro něj není velmi důležitý.

Láska a Vztah s Mužem Býkem

Z několika hledisek je býk skvělý milenec. Sice vyžaduje čas, ale nakonec se z něj stane nenahraditelný milenec, který je ohnivý a bude se vám naplno věnovat. Toto znamení nemá rádo improvizaci a proto nečekejte od býka mnoho nových věcí v sexu. Pokud ho chcete trošku povzbudit darujte mu knihu, například Kamasutra, ale darujte ji se žertem. Zvědavý a vytrvalý Muž Býk si knihu přečte a neurazíte ho tím.

Muž Býk se chce obklopit krásou. Jeho byt bude moderní no každá věc v něm bude mít své místo. Vše bude vytvořeno dokonale a jeho byt bude nejen moderní ale zároveň i nesmírně útulný, sdílí charakteristika znamení Býk. Vytvoření tohoto tepla domova je výsadou právě tohoto znamení. Muž Býk se ve vztahu ke svému bydlení se opravdu zpráva sta odborník.

Muž Býk vám vytvoří skutečně nenahraditelné podmínky na život, který bude při něm jako v peřince. Pokud si představujete právě takový život, kde se o vás bude starat princ býk, je pro vás právě toto znamení to nejvhodnější. Budování vztahu s býkem bude sice dlouhodobé a budete potřebovat trpělivost ale pokud toužíte po zabezpečené rodině a věrném skvělém muži, znamení býk je pro vás ideálním partnerem.


Charakteristika Znamení Býk - Žena Býk

Znamení býk je pro ženy skutečným darem. V lásce se jim daří tak, jak nikomu jinému. Žena Býk tohoto znamení je mistryně svádění. Zná všechna tajemství a triky dobývání mužů. Pokud se zemerá na muže svých snů, ten jen těžko unikne. Pokud se o daného muže začne skutečně zajímat je ochotna použít všechny své ženské zbraně na to, aby ho získala.

Je to smyslné znamení no přitom je žena býk velmi přirozená a ženská. Tak jako muž býk i ženské znamení je zaměřeno na materiální hodnoty. Žena Býk chce mít materiální pohodu ve svém životě a finance je schopna zajistit i sama, ale je raději pokud se o tuto stránku postará muž.

Tyto ženy vědí skutečně co chtějí. Umí si od muže získat vše na co se zaměří a to i přes slzy, citové vydírání a svou čarovnosť, věští charakteristika znamení Býk. Muže si padne natolik aby byla středem jeho pozornosti. Používá k tomu všechny dostupné prostředky, ale hlavně svou ženskost, která je pro opačné pohlaví doslova magnetická.

Znamení býk v ženském podání je však také plná překážek. Tato žena se postará io váš žaludek. Ženy tohoto znamení bývají skvělé kuchařky a experimentují s chutěmi. Váš žaludek bude ve vztahu s ženou býkům nesmírně šťastný.

Pokud s ní chcete vytvořit dlouhodobý a kvalitní vztah budete se muset naučit toleranci, trpělivosti a ústupkům. Je nezbytné abyste ženě tohoto znamení ustupovaly v její cestě za cíli v rodinném životě. Právě Žena Býk zajistí aby vaše domácnost vypadala útulně, a bude se starat o vás a o vaše děti skutečně oddaně.

Žena býk nenávidí porážku a věřte, že pokud její ublížíte je připravena se vám ošklivě pomstít. Pokud jste však pro ni oporou poskytne vám vše co od ní očekáváte. Je upřímná, velmi ženská a přirozená.

Láska a Vztah s Ženou Býkem

Toto praktické ženské znamení je skutečně realistické. Žena Býk sní o normálním muži, se kterým prožije svůj život. Nesní o princi na bílém koni ani o hvězdě z kin. Je nejšťastnější když je při ní praktický a reálný muž. Žije s nim šťastně a štěstí je cítit v celé jejich společné domácnosti právě díky vlivu žen znamení býk. Okouzluje vás svou ženskou přirozeností, doplňuje charakteristika znamení Býk.

Skvělá večeře, výborná značka kvalitního no nepredraženého vína, krásná ženská vůně v okolí a útulná kuchyně. Takové je rande s ženou ve znamení býka. Pokud ji okouzlíte zažijete s ní opravdu horké chvíle. Milenkou je velmi prijemnou. Žena Býk má ráda něžnost, šaty, šperky, tanes, krásnou spodní prádlo. Rada vám zatančí, protože je hrdá na své tělo.

Má hebkou pokožku a proto se sex s ní stane pro vás nenahraditelným zážitkem. Žena Býk vás okouzlí svými schopnostmi i když se vám ze začátku bude zdát nesmělá, popisuje charakteristika znamení Býk. Postupem času, když si k sobě najdete cestu se žena býk stane nejen vaším nejlepším přítelem ale i nenahraditelnou milenkou, partnerkou a matkou.


CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ BÝK - ZDRAVÍ

Tak jak jsme již zmínili v části zkrácená charakteristika znamení býk, tak toto znamení trpí hlavně častým nachlazením. Je velmi náchylné na tato onemocnění a proto by znamení mělo zaměřit na vysoký příjem vitamínu C a více relaxu po náročné práci. Znamení Býk je však v oblasti zdraví nesmírně obezřetný a neradi riskují.

Pro býka je nutné pestré stravování a měly by se naučit stravovat zdravější než jiné znamení, neboť ve vyšším věku bývají náchilní na všechny problémy které přináší nárůst hmotnosti a obezita. Protože jsou to pohodlné znamení a neradi sportují může to vést k několika zdravotním problémům v budoucnosti. Mají i zvyk rychle hubnout a přibírat, upozorňuje charakteristika znamení Býk.

Býk může na začátku roku vážit io polovinu méně než uprostřed roku a o polovinu více než na jeho konci. Tyto změny v jeho hmotnosti jsou velmi nezdravé a právě proto by si na to znamení býk mělo dávat maximální pozor.


CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ BÝK - LÁSKA, vztahy, kompatibilita, porozumění ...

Býk je zemní znamení, které nesní o princi či princezně. Je to realistické znamení zaměřené na skutečný život a skutečné vztahy. Láska pro ně znamená opravdu hodně. Ať už mluvíme o vztahu k rodině, partnerovi nebo k dětem toto znamení je plné pozitivních emocí. Láska je pro ně hnacím motorem. Pokud se znamení znamení býk zamiluje je ochotné pro svou lásku udělat všechno.

Vytrvalost znamení jim dává možnost dosáhnout každou ženu či muže, kterého si vyhlédl. Skvělé partnerské vztahy naváže hlavně se znameními, které jim poskytnou oporu a budou milovat rodinu stejně jako býci. Flirtují promyšleně a ženy býci dokážou využít celou svou ženskost k tomu aby získali svého vyvoleného. Snaží se vytvářet dlouhodobé svazky a svatbě se rozhodne nebrání.

Po rozumném čase stráveném s partnerem, kterého si vyhlédli pro život jim připraví romantické překvapení v podobě krásné a pompézní svatby, předpovídá charakteristika znamení Býk. Následuje zabezpečení rodiny a kopec dětí, které budou pod křídly býka skutečné štěstí. Znamení Býk je dobrý otec a žena je skvělou matkou.

Pro podrobnou charakteristiku kompatibility v lásce jednotlivých znamení zvěrokruhu vyskoušejte Horoskop Lásky podle astrologie, pro všechny sluneční znamení.

Kompatiblita v Lásce se znamením Býk dle jeho rysů

Skvělým partnerem bude pro býka Rak, Ryby nebo Panna. Nevhodným je ohnivý Lev a nebo Štír. Vyhnout by se měli hlavně vztahu s člověkem narozeným v znamení Vodnář.


Znamení Zvěrokruhu Býk - Populárni Celebrity

William Shakespeare patří k nejvýznamnějším osobnostem, které se narodily ve znamení býk. Také známý Sigmund Freud či Salvador Dalí. Okouzlující a krásné známé ženy narozené v tomto znamení pouze podtrhují jakou ženskost vyzařují okouzlující býčice. Mezi tyto známé ženy patří Naomi Campbell, René Zellweger a dokonce i ikonická Alžběta ll ..

Charakteristika znamení Býk říka, že mezi významné muže, které podtrhují sílu, tvořivost a vytrvalost býků patří Salvadou Dalí David Beckham, Andre Agassi, Jack Nicholson, zda významný Honoré de Balzac. Tyto významné osobnosti pouze poukazují na to, jak úspěšné může být znamení býk pokud svou sílu a tvrdohlavost zaměří na kroky k úspěchu. Býk je skutečně okouzlujícím, úspěšným, silným a vytrvalým znamením zvěrokruhu.

HOROSKOP Býka

Přečtěte si denní horoskop, Horoskop Týdenní pro znamení býk či celomesačný horoskop pro znamení býk, které najdete nahoře nad tímto článkem. Staňte se také fanouškem naší Facebookové Stránky a přečtěte si každý den novinky ze světa Horoskopu, Tarotu a věštění. Objevte také tajemství, které vám letos nadělí roční horoskop a připravte se na vše, co vás letos čeká.

#ZnameníZvěrokruhuBýk #CharakteristikaBýk #MužBýk #ŽenaBýk #ZnameníBýk


Charakteristika Všech Znamení Zvěrokruhu


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥