Charakteristika Znamení Panna

charakteristika panna

Charakteristika Znameni Zverokruhu Panna - Rysy Panny

Narozeniny: 23. srpen - 22 Září

Planeta: Vládnoucí planetou znamení je planeta Merkur.

Element: Pro znamení panna je Země vládnoucím živlem.

Povaha: Hlavní povahová črta znamení Lev je flegmatická povaha..

Silné stránky znamení Panna: Panna je inteligentní znamení. Je to laskavá osoba, která má silný vztah k slušnosti a puntičkářství, připomína charakteristika znamení Panna. Cení si pořádek ve vztazích ale i ve věcech. Je to pracovité znamení, které oplývá logickým myšlením. Klid je z člověka ve znamení panny doslova cítit. Do svého života se snaží vnést praktičnost.

Nedostatky: Toto znamení má sklony k negativnímu vnímání okolí, ale i sebe, upozorňuje charakteristika. Panny jsou nafoukané a uzavřeny před okolním světem. Mají silný sklon k lenosti a bývají velkým egoistou. Častokrát jsou velmi kritičtí a nevypočitatelní.

Postava: Lidé narození ve znamení panny mají spíše štíhlou postavu se středně velkou stavbou těla. Měly by si dávat pozor na správné držení těla, upozorňuje panny charakteristika, protože mají povislá ramena a trochu ochablé svalstvo. Vlasy mívají častokrát jemně zvlené a oči hnědé nebo šedé. Čelo je výrazné a ženy by neměly nosit ofinu, aby své čelo nechali vynikat.

Šťastný den: Šťastným dnem panny je středa. Během tohoto dne udělají panny nejlépe pokud odpočívají v kruhu své rodiny a věnují se domácím pracím, které jim jdou skutečně od ruky, dodáva jejich charakteristika.

Nepříznivý den: Nepříznivým dnem panny bude úterý. V úterý je vhodné vyhnout se rozhodnutím, která již dlouho odkládají, je vhodnější jejich odložit ještě o den. Panny by neměly v úterý řešit žádné otázky ohledně financí.

Kámen znamení Panna: Pokud chcete potěšit znamení panna darujte mu šperk obsahující topas nebo granát. Topas jim přinese úspěch a štěstí. Granát je ochrání před vším špatným a také před nemocemi, věští charakteristika znamení Panna.

Charakteristika znamení Panna a jeho Zdraví: Panna je velmi náchylné znamení na zhoršení zdravotního stavu ze stresu. Znamení panna je znamením, které by mělo více odpočívat a zaměřit se hlavně na prevenci nemocí spojených s játry, poruchou pohlavních orgánů, či problémů s nesprávným zažíváním. Do své stravy by měly zařadit potraviny obsahující vitamin D a také fenykl a různé ořechy, které obsahují potřebné oleje.

Šťastná Barva znamení Panna: Znamení panna povzbuzuje hlavně barva modrá, která odráží jejich charakter a povahu. Světlemodrá barva je uvede do stavu klidu, který tak silně potřebují. Významnou barvou pro znamení Panna je také krásná zelená barva, která podtrhuje vyrovnanou povahu tohoto znamení.

Kam vycestovat: Na cestování by si měli zvolit země Itálie, Brazílii, Řecko.

Šťastná čísla znamení Panna: Šťastnými čísly panny jsou 3, 8, 21, 33.


Velká CHARAKTERISTIKA Znamení Zvěrokruhu Panna

Holka s vlasmy po pás, jemně kudrnatými, která nosí jednoduché, ale romantické šaty a ráda se potuluje po přírodě s pohledem mírně zasněným z očekávání budoucnosti. Asi takový popis nejlépe přísluší znamení Panna. Znamení panna bývá silně materialisticky založené. Na věci mě spíše věcný pohled a neupadá do snů či představ, opisuje charakteristika panny.

Přestože znamení panna bývá inteligentní a usilovné, má tendenci vniknout do shluku podrobností, specifikuje jejich charakteristika, které omámit mysl panny. Panna se musí zaměřit na praktické věci, jinak se začne zabývat maličkostmi a už se z tohoto kolotoče nedokáže dostat zpět. Pokud se však zaměřuje na jednoduchost a přímočaré řešení bývá to skutečně výjimečný pracant s velkým zapálením pro věc. Je to silně sebaanalytické znamení. Dokáže vidět nejen své pozitivní, ale i negativní stránky.

K tomu, co panny trápí se postaví čelem a znamení panna je připraveno řešit jakýkoliv problém okamžitě. Znamení panna má systematický a odpovědný přístup k životu a milují pořádek. V životě preferují uspořádání a soulad, říká jejich charakteristika znamení Panna. Čím je však znamení panna méně zatížené maličkostmi, tím více se dokáže soustředit na důležité věci, které by jinak mohly uniknout jejich pozornosti.

Znamení panna je silně přírodní znamení. Jejich elementem je zem a také psychicky jsou doslova srostlí se zemí. Jsou skvělým vytvářecí slovních sporů. Jejich touha působit dokonale je žene ke sporům s lidmi v jejich okolí proto, aby byli ti nejlepší. Jejich nálada se mění doslova s ​​měnící se přírodou, říká detailní charakteristika panny. Znamení panna můžete setkat šťastné, ale o den na to nesmírně smutné.

Panna je znamení, které nebude nikdy, ale skutečně nikdy hledat chybu v sobě. Velmi ochotně však najde chybu v kazem v jeho okolí. Vůči své osobě nebývá panna velmi kritická, spíše má sklon příliš se o sebe bát a starat. Přátel má u sebe pouze, dokud z jejich úst neslyší kritiku ke své osobnosti. Panny se rádi míchají do záležitosti jiných lidí pod záminkou, že jim chtějí pomoci. Přitom se však jen všemožně snaží poznat všechny nedostatky či pohnutky lidí ve svém okolí. To pak využívají jako zbraň ve svém osobnostním či kariérním růstu. I dobře míněnou radu může znamení panna považovat za útok vůči její osobě.

Soužití s ​​pannou bývá často složité, ale pokud se naučíte komunikovat bude to pro vás prolomení záhadného znamení a život s ním se tak stane skutečně jednoduchým. Tajemství znamení panna jsou přísně střežené a nejsou ochotné jejich nikomu prozradit, vyzdvihuje charakteristika znamení panna. Dokonce ani blízkým osobám.

Charakteristika znamení Panna říka, že důležitou roli v jejich životě hrají sympatie vůči ostatním lidem. Pokud je jim někdo sympatický budou mu pomáhat a poskytovat skvělé přátelství. V opačném případě budou zas panny vůči člověku nepříjemné a útočné. Mezi věcmi a lidmi nedělají velké rozdíly, charakteristika panny dodáva. Jsou silně materiální založené a na věcech jim záleží tak velmi jako na lidech.

Tyto negativa však silně vyváží jejich pozitivní charakterové rysy. Znamení panna je bystré a dôberyhodné. Zajímají se o dobročinnou činnost a přestože jsou málomluvný vědí si jiných velmi oblíbit. Pokud se na něco silně soustředí vědí to v životě dotáhnout skutečně daleko. Znamení panna plánuje a kalkuluje.

Vedou si záznamy o svých věcech, potřebách ale také o tom, komu v čem pomohli, připomína rozsáhla charakteristika Panny. Jsou schopné rychlého vzdělávání a mají silné komunikační dovednosti. V diskusích častokrát vedou nad ostatními. Mají skvělé vyjadřovací schopnosti a častokrát konají skutečně přesvědčivě.

Znamení panna si zaslouží popis jako pečlivé znamení, které souladí s faktami sdílejíci charakteristika znamení panna. Může se zdát nesmělé a obdařené skutečně pestrou a bohatou fantazií. Panna je znamení, které je neustále ve střehu a je obtížné je oklamat, charakteristika znamení panna dodáva. Jsou to lidé s analytickým myšlením, které uvažují spíše rozumně. Věří intuici, ale pouze v rámci zdravého uvažování. Intuici častokrát posunou na druhou kolej před logickým myšlením. Pokud se pro něco znamení panna rozhodne, chce si pořádně promyslet všechny kroky. Aby je na cestě za jejich úspěchem, nebo vysněnou cestou životem nic nepřekvapilo.

Jejich bystrá mysl má schopnost učit se vše s lehkostí. Charakteristika říká, že tohle slunečné znamení se zajíma o nové věci, ale častokrát jim v úspěchu brání malá sebedůvěra. Tato znamení doslova touží po tom, aby je někdo neustále ujišťoval o správnosti jejich kroků. I když vidí své chyby raději se jim nevěnují a snaží se před každým působit jako dokonalé bytosti. Uvnitř však přesně vědí, jaké jsou jejich největší nedostatky.

Znamení panna bývá neskutečným kritikům vůči ostatním, a to iv případě, že kritizují skutečně neoprávněně. V tomto směru zapomínají na svou inteligenci a hlavně ženy častokrát upadají do nenávistných debat o lidech v jejich okolí, aniž k tomu měli nějaký konkrétní důvod.

Jejich touha působit nejdokonalejší v širokém okolí je žene k tomu shazovat ostatních kolem sebe, charakteristika znamení Panna upozorňuje. A to vše jen proto, aby uspěli. Takto se častokrát znamení panna považuje za skutečně kruté znamení, co se týče slovních projevů vůči ostatním. Jinak je však Panna neškodným soupeřem. Fyzicky není schopna nikomu ublížit, v jejím světě se ubližuje hlavně slovne.

Charakteristika Panny v práci - vhodná kariéra

V povolání se chtějí dostat na odpovědnou roli v níž budou mít přehled o všem co potřebují. V práci se opírají o svůj silný a vrozený intelekt, charakteristika dodáva. Jsou to skvělí lékaři či farmaceuti, charakteristika znamení Panna dodáva. Jejich schopnost rychle se učit jim předurčuje povolání, na které jsou nutné rozsáhlé znalosti. Jsou také skvělým právníkem či učitelem nakolik znamení panna velmi rádo pomáhá. Zajímají se také o astronomii či matematiku.

Znamení panna můžete najít i mezi učiteli, vychovateli ve školkách. Své logické myšlení využívají i při technických povoláních, což charakteristika znamení Panna taky popisuje. Ženy jsou skvělé účtovníčky či administrativní pracovnice, které jen stěží nahradíte za jiné. Při svém intelektu mohou skvěle využít zájem o literaturu a hlavně ženy se často stávají nadané pro hudbu nebo jiný druh umění. V oblastí peněz jsou spíše opatrnější a vydělané peníze utrácejí skutečně neochotně.


Charakteristika Znamení Panna - Muž Panna

Muž panna je pragmatický člověk. Pokud považuje něco za neuvěřitelné, či neproveditelné, nikdo ho na to nenamluví. Muž panna se velmi zajímá o finance. Na lidi se častokrát dívá přes jejich postavení ve společnosti a přes finanční zázemí. Utrácení peněz považuje doslova za hřích a on sám je k penězům dříve opatrnější. Umí vydělat velký majetek, protože je pilný a ctižádostivý. Ale na druhé straně, vydělané peníze nechce na nic nepromyšlené utrácet.

Muž panna vám zajistí rodinný krb a koupí vám i vytoužené bydlení, ale nečekejte od něj, že vám dá peníze na novou kabelku nebo na utrácení s kamarádkami. Ve věci financí je opatrný a peníze investuje spíše do nemovitostí. Vyhýbá se rizikovým investicím a nedůvěřuje finančním poradcem. Sám přesně ví nejlépe, do čeho investovat a do čeho ne. Následuje svůj silný instinkt a praktické analytické myšlení. Ne pro něj znamená vždy ne.

Muž panna bere přátelství skutečně vážně, charakteristika muže panna dodáva. Svým přátelům, kterých si vybírá skutečně promyšleně, je oporou a pomocníkem v každé oblasti. Lásku si vybírá také velmi promyšleně. Nepodléhá nějaké lásce na první pohled. Charakteristika říka, že Muž panna v takové kouzlo nevěří. Očekává, že žena, která ho bude hodna bude mít svou úroveň, bude se umět chovat, vyjadřovat a bude mu šperkem ve společnosti.

Jeho osobu nesmíte kritizovat, protože každou kritiku, i tu dobře míněnou, bere jako urážku. Pokud vám muž Panna něco řekne dobře ho poslouchejte. Stojí si za svým a jeho rozhodnutí jen máloedy změníte. Pokud ano, tak jen velmi logickým a vytrvalým argumentování.

Muž panna nesmí mít pocit že se ve svém přesvědčení spletl, upozorňuje jeho charakteristika znamení panna. Pokud se tak stane nikdy nepřizná, že jste měli pravdu, i když si uvědomí, že jste ji měli. Toto se stává tažným kamenem ve vztahu s mužem pannou. Hádky s ním častokrát končí v jeho prospěch a nečekejte, že muž panna se vám přijde omluvit, zda přiznat chybu v svých tvrzeních. Naopak, bude tvrdohlavě očekávat ospavedlnenie od vás.

Láska a Vztah s Mužem Pannaem

Sex je pro něj oslava a okrasa života. Sexuální život není pro muže tohoto znamení prioritou, ale když se oddává vášni je to jedna velká oslava života. Nejvíce starých mládenců, zda svobodné muže v pokročilém věku najdete právě mezi muže v znamení panna. Muž panna si zakládá na pořádku v domácnosti a proto si hledá i poriadkumilovnú ženu. I tento nedostatek může vyvolávat hádky v partnerském vztahu.

Panna prostě potřebuje mít ve všem dokonalý pořádek. Muž panna skutečně dbá o svůj zevnějšek a častokrát je hlavně v pokročilejším věku pastvou pro oko zralých, ale i mladých žen. Toto znamení má u sebe častokrát o několik let mladší partnerku, či milenku, protože svým pěstovaným zevnějškem působit velmi zámožně. Takové vztahy ale častokrát muži panna nevydrží, protože nejsou ochotni finančně podporovat výstřelky mladých milenek.

Naopak muž Panna chce ve svém životě pořádek a klid. Pokud máte zájem o muže v daném znamení je třeba obrnit se trpělivostí a připravit se na to, že panna vám nikdy neprojeví silnou vášeň. Je to spíše klidný typ člověka a nebude se smát na pikantních vtipům, věští charakteristika znamení panna. V sexu vás překvapí svou vytrvalostí a postupným nabíráním vášně.

Muž panna si potřebuje zvyknout na vaši blízkost a svůj volný čas bude velmi rád věnovat právě vám. K ženě se někdy zvykne chovat otcovsky s tím, že chce ovládat i život svého partnera. Žena, která se zamiluje do muže panny musí počítat s tím, že tento muž si jednoduše střeží svou peněženku a utrácí pouze na potřebné věci. V lásce je upřímný, nikdy nelže a nepodvádí. Řekne vám na rovinu, pokud je s něčím nespokojený, nebo má pocit, že jste nespokojená vy.

Tento muž však nebývá ten, kdo by lovil ženy. Ve vztazích je spíše opatrný a čeká spíše na pozvání ze strany ženy. On sám nebývá lev salonů a ani vyhlášený svůdníka. Nejčastěji potkáte tohoto muže v práci, či přes společných přátel. Právě tam je nejvhodnější navázat s mužem ve znamení panny začínající vztah. Váží si přesnost a nerad čeká a proto ho nenechte hlavně při prvním rande čekat.

Od ženy očekává dobré chování a to, že mu pootevře dveře svého bytu. Bude se u vás od začátku chovat jako doma, ba dokonce můžete očekávat, že před tím než u vás stráví noc, naplánuje si, co všechno potřebuje. Pyžamo, zubní kartáček, budik ... A všechno si to přinese s sebou. Je to prostě člověk, který je zvyklý na svůj komfort. V sexuálním hledišti je to spíš typ, který si chce užívat.

Neočekává od vás žádné heroické výkony, ale ty nelze očekávat ani vy. Je však králem předehry, jejíž věnuje dostatek času na to, aby vás následně dokonale uspokojil. Pokud ulovíte tohoto muže můžete se připravit na to, že vám zajistí komfortní budoucnost, s dostatkem financí a všeho co skutečně k životu potřebujete. Je to něžný milenec a dopřeje vám skutečně výjimečnou mileneckou předehru.


Charakteristika Znamení Panna - Žena Panna

Stará panna = žena ve znamení panny. Nemějme jim to však za něco negativní. žena ve znamení panny čeká na svého pravého. Ne doslova na prince na bílém koni, ale od muže vyžaduje určité přednosti. Jejich ideálem je muž, který jí poskytne vlastní domov. Za svého vysněného partnera považuje muže, který je inteligentní, moudrý a nechá péči o domácnost na ni.

Žena panna má výjimečnou jednu vlastnost. Umí perfektně nakupovat a do posledního centu ví vypočítat co koupit a co ne. Obvykle si z nákupů donese to co potřebuje, ale i nějakou maličkost pro sebe, charakteristika dále říka. V tomto se žena panna liší od muže daného znamení. Žena panna si dopřeje drobnosti pro své pohodlí. V životě se chce cítit luxusně a své finance míjí na svůj vlastní luxus.

To, co opravdu tato žena chce se nedozvíte. Chce, abyste vy přišli na to, po čem touží. Je to doonalá žena která někdy působí až staromódně. Vyzařuje z ní však skutečná ženskost, kterou umí přitáhnout téměř každého muže, o kterém se rozhodne, že by to mohl být ten pravý.

Žena Panna někdy podlehne magii a její racionální myšlení může častokrát posunout do pozadí, když zažije něco nečekaného, ​​něco, co spojuje s magií či nadpřirozenosti. Je senzitivní a umí se pohybovat ve světě duchovna. Potřebuje však nějaký podnět, který ji na tuto cestu navede. Pokud se žena panna začne zajímat o tento druh spirituality může se z ní stát skutečná věštkyně či léčitelka, potřebuje však následovat svou intuici.

Se ženou ve znamení panny jste také vyhráli jackpot pokud milujete doteky. Žena panna je osoba, která přirozeně rozumí dotykem. Bude vás hladit a s láskou masírovat, pokud budete její vysněný partner.

Láska a Vztah s Ženou Pannou

Žena panna má neskutečné množství energie, upomíná charakteristika, která by se dala rozdělit i mezi několik žen. Tuto energii využije iv sexuálním životě. Není velmi náročná na sex a nechce aby její partner připisoval sexu velkou důležitost. Od ženy panny nečekejte chlípné slova, či erotické prádlo. Tato žena má ráda jednoduchost a nemá ráda muže, který myslí jen na fyzickou stránku lásky.

Milování se ženou pannou je nejkrásnější, pokud její dopřejete dostatečné množství luxusu, soukromí a komfortu. Od milování očekává, že pokud vám řekne své ano, už ji nikdy nezklamete.

Ze začátku bývá sexuální zdrženlivá a není to typ pro sex na jednu noc. Připravuje se na každý detail milování a před samotným aktem vám ráda navrhne společnou sprchu. Užívá si předehru a má ráda jemně osvětlenou, romantickou místnost, charakteristika znamení Panna připomína. Její polibky však působí erotičtější jak byste čekali. Je skutečnou mistryní v líbání.

Některé panny lákají formy orálního uspokojení. No naopak, existují i ​​ženy panny, které se k tomuto aktu nikdy nedostanou, ba dokonce, odpuzuje je. Žena panna si s vámi tuto oblast ráda vyříkat a tak zjistíte do které kategorie patří právě vaše žena Panna. Sex je pro ni však radost a láska ji činí velmi šťastnou. Pokud vidí, že jste s ní rád oddá se vám tak, jako málokterá žena.


CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ Panna - ZDRAVÍ

Panna si musí dávat pozor na svou nervovou soustavu a trávení. Toto znamení mívá častokrát velký problém s bolestmi břicha a s trávením, upozorňuje charakteristika znamení Panna. Pro lidi ve znamení panny by mělo být prioritou zařadit do své stravy potraviny, které obsahují co největší množství vlákniny.

Toto znamení se všemožně snaží o dokonalost a to všemi možnými způsoby. Jejich věčná snaha o obdiv a nepríjmanie kritiky je může dovést k pocitům méněcennosti a k ​​psychickým problémům, které jsou s tím spojené. Panna se častokrát ráda zabývá právě sama sebou, připomíná charakteristika znamení Panna. Sleduje se více, než by se měla. Najde všechny nemoci světa, i ty, které ve skutečnosti neexistují.

Panna je však znamení skutečně citlivé na povětrnostní změny. Stává se, že s příchodem zimy se jim oslabí imunita, kterou si dají do pořádku až s příchodem prvních světelných paprsků. Právě proto je důležité aby panny věnovali dostatečnou pozornost stravě s obsahem vitaminu D. Jejich křehká tělesná schránka je něčím, co si musí opatrovat. Hlavně v podzimním a zimním období je znamení panny náchylné na infekční onemocnění. Dávejte si proto pozor na své okolí a nestretávajte se hlavně v chladnějším období s lidmi, kteří by vás mohli nakazit i jen chřipkou.

Znamení panna by měla zcela vyhnout neduhem jako je kouření či pití alkoholu, charakteristika znamení panna doporučuje. Namísto toho se zaměřte na bylinné čaje, které vám pomohou s trávením a zklidní žaludek. Pravidelně doplňujte vitamín B a nezapomínejte na pitný režim.


CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ Panna - LÁSKA, vztahy, kompatibilita, porozumění ...

Pokud toužíte získat pannu buďte k tomuto znamení milí. Obdivují lidí v nichž vidí nějaké mimořádné kouzlo. Milují vynalézavých lidí a těch, kteří stojí pevně na zemi. Dejte panně najevo, že se zajímáte o hudbu či o umění. Pochvalte je za jejich pracovní úspěchy.

Panna nebývá přehnaně pracovité znamení, opisuje charakteristika, ale na svou práci je toto znamení nesmírně hrdé. Chcete-li okouzlit muže narozeného ve znamení panny ukažte mu, že jste skutečně přemýšlivá žena. Bude si na vás cenit hlavně to, že víte zacházet z penězi. Neoblečte se do drahého či vyzývavého oblečení.

Muž panna ocení spíše vaši šetrnost a ocení pokud peníze neplýtváte na nepotřebné věci, předpovídá charakteristika znamení Panna. Tímto ho skutečně okouzlíte. Pokud víte rozumně zacházet s penězi, tento muž je pro vás jako stvořený. Pokud hledáte vhodný dárek pro tohoto muže, je vhodné obdarovat ho knihou, či elektronikou po které už dlouho touží.

Žena Panna zas touží po luxusní věci a zde nehraje roli fakt, že jste na ni utratili i více peněz. Pokud je to pro ni, žena panna chce jen a pouze luxus. Pokud se zajímáte o muže či ženu ve znamení panny okouzlíte ji také tím, že pro ně něco uvaříte, dodáva vaše charakteristika. Ocení chutnou večeři, kterou připravíte jen pro toto znamení. Vyberte romantické místo, které umožňuje dlouhou procházku po romantické večeři.

Pro podrobnou charakteristiku kompatibility v lásce jednotlivých znamení zvěrokruhu vyskoušejte Horoskop Lásky podle astrologie, pro všechny sluneční znamení.

Kompatiblita v Lásce se znamením Panna dle jeho rysů

K znamení panna se hodí Kozoroh či Štír. Velmi harmonické spojení vytvoří s Rakem , při kterém se rozpustí i jeho věčný strach o finance. Nevhodným partnerem pro znamení panny jsou Blíženci a přelétavý Střelec . Nejnevhodnější spojení vytvoří Panna se znamením Ryby. Toto znamení je po vztahové stránce pro pannu absolutně nevhodné.


Znamení Zvěrokruhu Panna - Populárni Celebrity

I významné osobnosti narozené ve znamení panny dokazují výjimečnost tohoto znamení a podtrhují fakta o kterých hovoří charakteristika znamení Panna. Mezi významnými osobnostmi najdeme například Ludvíka XIV., Freddie Mercury, Agatha Christie či Michaela Jacksona. Krásný herec Tom Hardy se narodil 15.09. a proto je také mužem ve znamení panny. Dalšími mužskými celebritami v znamení panna jsou Keanu Reeves, Charlie Sheen, Nick Jonas, Adam Sandler, Michael Bublé, Wiz Khalifa.

Ikonické ženy narozené v tomto znamení nejsou žádnou vyjímat a potvrzují pozitiva, které specifikuje charakteristika znamení Panna. Krásná Beyoncé slaví své narozeniny 04.09. a proto je jednou z nejvýraznějších žen narozených ve znamení panny. Mezi další ženy tohoto znamení patří Pink, Jennifer Hudson, Cameron Diaz, Salma Hayek, krásná Shania Twain či Bebe Rexha.

HOROSKOP Panny

Přečtěte si denní horoskop, Horoskop Týdenní pro znamení Panna či celomesačný horoskop pro znamení Panna, které najdete nahoře nad tímto článkem. Staňte se také fanouškem naší Facebookové Stránky a přečtěte si každý den novinky ze světa Horoskopu, Tarotu a věštění. Objevte také tajemství, které vám letos nadělí roční horoskop a připravte se na vše, co vás letos čeká.

#ZnameníZvěrokruhuPanna #CharakteristikaPanna #MužPanna #ŽenaPanna #ZnameníPanna


Charakteristika Všech Znamení Zvěrokruhu


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥