Charakteristika Znamení Blíženci

charakteristika blíženci

Charakteristika Znamení Zverokruhu Blíženci - Rysy Blíženca

Narozeniny: 21 Květen - 21 Červen

Planeta: Vládnoucí planetou znamení je planeta Merkur.

Element: Pro znamení blíženci je vládnoucím elementem vzduch.

Povaha: Hlavní povahová črta znamení je sanquinická povaha.

Silné stránky znamení Blíženci: Znamení blíženci je nesmírně vnímavé znamení. Blíženci jsou přizpůsobivé znamení a jsou obratní v práci, vyzdvihuje jejich Charakteristika znamení Blíženci. Blíženec je šlechetný člověk, který srší optimismem, vysokou inteligencí a schopností se neustále učit a zdoknaľovať.

Nedostatky: Toto znamení je však nesmírně netrpělivé. Vše po čem touží chce mít okamžitě, jinak o to ztrácí zájem. Trpí sebeklamem a vidí se v pozitivnějším světle pod jakým ve skutečnosti stojí, dodáva charakteristika znamení Blíženci. Je to povrchní znamení zabývající se spíše zevnějškem ostatních jako jejich vnitřními hodnotami. Toto znamení je žárlivé přesto i partnersky přelétavé.

Postava: Lidé narození ve znamení blíženci mají postavu střední velikosti. Častokrát mají úzkou tvář a vysoké čelo. Jejich pohled je inteligentní a bystrý. Jejich tváři dominuje ostrý nos. Blíženci komunikují tělem, jsou jako Italové, kteří používají k vyjádření svých emocí a na mluvení své končetiny jako pomůcku při gestikulaci. Jejich chůze je rychlá a svižná.

Šťastný den: Šťastným dnem blížence je středa, kterou by měly využít hlavně na načerpání nových sil do další poloviny týdne.

Nepříznivý den: Nepříznivým dnem Blížence je čtvrtek. V tento den by měly blíženci vyhnout důležitým rozodnutiam, které by měl nechat na jiný den, podotýka charakteristika znamení Blíženci.

Kámen znamení Blíženci: Pokud chcete potěšit znamení blíženci darujte mu topas nebo polodrahokam. Tyto kameny podtrhnou charakter Blížence a polodrahokam potěší nejednu ženu. V případě ženy Blížence je tento kámen její skutečnou ozdobou.

Charakteristika znamení Blíženci a jeho Zdraví: Znamení blíženci je velmi nestálé ve svém životě a ve svých rozhodnutích. Jedoducho podlehne stresu z něhož pramení zdravotní problémy blížence. Je to silné znamení, ale jejich síla se ztrácí v okamžiku, kdy je organismus padne vyčerpáním. Znamení blíženci je náchylné na zánětlivá onemocnění či na problémy se žaludkem. Doporučení, které by si blíženci měli vzít k srdci je dostatek spánku a pravidelné stravování. Blíženec je šťastlivec v tom, že obvykle nemusí řešit během celého života problémy s nadváhou.

Šťastná Barva znamení Blíženci: Znamení Blíženec povzbudí krásné odstíny fialové barvy. Fialovým odstínem by měly obklopit hlavně ženy a žena blíženci by neměla zapomínat na kousky oblečení v krásné fialové barvě. Pro toto znamení je vhodné i celé spektrum žlutých odstínů. Nejlépe se cítí v pomerančovo natřené pokoji, která jim dodává energii a svěžest.

Kam vycestovat: Na cestování by si měli zvolit země Francie, USA a Afrika.

Šťastná čísla znamení Blíženci: Šťastnými čísly blížence jsou 3, 12, 39, 48.


Velká CHARAKTERISTIKA Znamení Zvěrokruhu Blíženci

Silnou stránkou znamení blíženci je jejich láskyplná povaha. Jejich zvědavost je častokrát žene za poznáním, které doslova potřebují ve svém životě. Znamení blíženci se velmi rádo vzdělává a dokonce si ochotně vyměňuje všechny své znalosti s jinými lidmi. Má schoponosť přizpůsobit se okolí, a pokud je to nutné přizpůsobí se i vám.

Na druhé straně je život s Blížencem komplikovaný. Blíženci bývají často nervózní a nerozhodní. Neumí se častokrát rozhodnout ani ohledně úplných maličkostí. Blíženci jsou potěšeni pokud jejich obdarujete dobrou knihou, časopisem nebo komiksem. Ocení pokud jim navrhnete procházku po večerní přírodě, při západu slunce.

Milují také výlety po městě a pozorování lidí kolem. Blíženci nenávidí rutinní záležitosti. Toto znamení odmítá samotu a doslova se jí děsí, dodáva charakteristika znamení Blíženci. Nechce trávit svůj cenný čas tím, že bude trávit večer sám u televize. Raději se vidí na procházce s někým koho miluje.

Znamení blíženci můžeme specifikovat jako dvě osoby v jedné. Je to typ člověka při kterém si nebudete nikdy jistý s kým hovoříte. Je to dvojí osoba, která je veselá a romantická, ale na druhé straně smutná a přemýšlivá.

Blíženci jsou společenští a miluju zábavu. Milují svět a jsou jím nesmírně okouzleni. Zbožňují přírodu, západ slunce, úplněk měsíce, pozorování oblohy a vše co má nádech magického tajemna. Svět na obloze v nich probouzí jejich velkou zvědavost, kterou nikdy nevědí udržet na uzdě.

Znamení blíženci častokrát řeší své existenční problémy a také problémy v oblasti vztahů. Blíženci trpí neustálým pocitem, že jim chybí jejich druhá polovička. V životě je jejich hlavním úkolem obklopit se dostatečným množstvím lidí. Chtějí mít mezi sebou přátele, partnera, rodinu, mentorů, kolegů.

Jsou to prostě společenští lidé toužící po lidech se kterými mohou trávit svůj čas. Lidé blíženci mají proměnlivou ně nesmírně otevřenou mysl. Jejich kreativní část jim otevírá dveře do uměleckého světa. Znamení blíženci je znamením spisovatelů, novinářů, či básnila. Milují také různé sporty, ale pochopitelně hlavně týmové sporty, kde vědí trávit dostatek času se svými přáteli, říka charakteristika znamení Blíženci. Jejich vlastnosti častokrát inspirují i ​​ostatní kolem a s obdivem se dívají na geniálního Blížence.

Znamení blíženci je znamením, které by vám dalo i svou duši. Pokud patříte mezi příbuzných tohoto znamení je téměř jisté, že blíženec bude vaší oporou během celého života. Pokud budete potřebovat finanční pomoc, bude tam při vás. Pokud se budete potřebovat vyplakat či postěžovat, čeká na vás.

Dokonce i když budete potřebovat ledvinu, je tu pro vás, aby vám pomohl. Blíženci jsou prostě dokonalý přítel, partner, a sourozenec. Láska pro něj znamená citové předání. Chce se svým vyvoleným partnerem hodně komunikovat a sdílet vše, co se naučil, či co se právě učí.

Znamení blíženci jsou dokonce ochotné upřednostnit večer strávený komunikací, před sexuálními zážitky. Blíženci chtějí milovat, ale na své cestě za hledáním milované osoby stráví spoustu času vybíráním mezi milenci či milenkami, sdílí charakteristika znamení Blíženci.

Znamení blíženci potřebují cítit vzrušeně a rozmanitost. Pokud najdou člověka se kterým se umí dobře popovídat, je mu věrný, odhodlaný, zábavný a vášnivý, stráví s tímto člověkem už celý svůj život.

Charakteristika Blíženci v práci - vhodná kariéra

Znamení blíženci mají neustálou potřebu intelektuální růst. Čtení a učení se novým věcem potřebují ve svém životě stejně jako dýchání. Chtějí být obklopeni dynamikou v pracovní oblasti. Nevyhovuje jim, pokud jsou dlouhodobě na stejné pracovní pozici bez možnosti pracovního růstu, či vzdělávání. Rychle se učí a rychle se také začnou nudit. Chcete-li udržet znamení blíženci v pracovní pohodě, je třeba jej neustále obklopovat novými úkoly a výzvami.

Znamení blíženci zcela jistě vlastní bohatý seznam kontaktů, které se mu budou v případě rozběhu vlastního podnikání hodit, vyzdvihuje charakteristika znamení Blíženci. Hlavně v pozdějším věku, a hlavně muž blíženec má potřebu uplatnit své znalosti a pracovitost ve vlastním podnikání.

Nejlepší práce, kterou si může znamení blíženci přát je v oblasti politiky, práva, vědy, umění či sportu. Z blížence jsou skvělí spisovatelé, právníci, vynálezci, řečníci, či manažeři. V těchto oblastech skutečně vyniknou. Z Blížence je skvělý politik, či dokonce i prezident. Několik prezidenti USA se narodili v tomto silném znamení. Více se můžete dočíst na konci tohoto článku, v sekci známé osobnosti znamení blíženci.

Vynikají také ve sportu, známe známých tenistů narozených právě v tomto znamení. Nedělá jim však problém žádná profese pro kterou se skutečně rozhodnou, protože mají silnou schopnost učit se a tímto obsáhnete vše co si umíní. Multitasking jim nedělá žádné problémy a cítí se skvěle pokud mohou do práce vložit své inovativní nápady a prolomit tak rutinu.

Znamení blíženci se celý život snaží o vytvoření si silné základny pro život. Je spořivý a ze své těžké práce si dokáže odložit dostatek financí, které potřebuje pro pocit pohody a jistoty.


Charakteristika Znamení Blíženci - Muž Blíženci

Muž blíženec nemá rád nudné momenty života. V životě hledá nadšení a tak i žije. Jeho kroky jsou plné života a rozplývá se nad všemi věcmi, které život nabízí. Muž blíženec je dobrodružný a to z něj dělá vynikajícího partnera. Jeho smysl pro humor je inteligentní, trefný a nebudete se s ním nikdy nudit.

Pokud hledáte smích a zábavu s mužem Blížencem jste na správném místě. Blíženci rádi flirtují svérázným způsobem. Tváří se neodolatelně a protože jsou to spoločnesky naladěni lidé nemají nouzi sehnat si vhodnou partnerku.

Muž blíženec je vždy priprvený na zábavu a na intelektuální debatu. Láska se u něj začíná komunikací a až potom přerůstá do intimnosti. Charakteristika znamení Blíženci dodáva, že fyzický kontakt si muž blíženec nechává na výjimečnou příležitost. Není to typ muže, který by si vás vzal kdekoliv. Chce aby bylo vše podle jeho představ, popisuje charakteristika znamení Blíženci. Prostředí ve kterém se s vámi bude poprvé milovat musí být útulné, krásné a musíte se tam oba cítit komfortně.

Muž blíženec dokáže strávit množství času se svým partnerem, pokud našel někoho, kdo se s ním rád vypráví. Skutečnou výzvou pro každého muže Blížence je přejít od komunikace do fyzických kontaktů. V tomto směru by sem-tam potřeboval postrčit, protože neví, jak na začátku vyjádřit fyzickou přitažlivost ženě, o kterou má zájem.

Láska a Vztah s Mužem Blížencem

Muž blíženec potřebuje u sebe stabilního partnera. Tento partner by mu měl dát dostaok svobody, vzrušení, humoru a potěšeně. Pro tohoto muže je nesmírně důležitá rozmanitost a inteligenční stimulace. Muž blíženec chce, aby byla jeho partnerka skutečně seštělá a inteligenčně okouzlující, věští charakteristika znamení Blíženci.

Pokud chcete ulovit srdce muže Blížence je třeba abyste mu ukázali své nejhlubší emoce a dali mu celé své srdce. Nechce se však o svých emocích mluvit, mnohem raději vám ukáže, co skutečně znamená slovo milovat.

Sex je pro muže Blížence skvělý zážiok. Partner Blížence by měl být ochoten objevovat a experimentovat, až tak bude v mileneckém životě skutečně spokojen. Muž blíženec potřebuje v sexuálním vztahu objevovat a cítit. Dopřejte mu hodně verbálního kontaktu, hlazení, dotyků. Muž blíženec to skutečně ocení a bude vám skvělým a něžným partnerem, kterého jste dlouho hledali.


Charakteristika Znamení Blíženci - Žena Blíženci

Žena blíženec je chvíli nesmírně vášnivá a jemná a vzápětí je úplně jiná. Pokud chcete přilákat ženu Blíženec, budete muset být schopni držet krok s jejím dvojí povahou. Žena blíženec si udržuje dvojí bytost hlavně proto, aby mohla v případě, že někomu nevyhovuje, uniknout do své druhé psychické schránky a lahodit svému okolí. Je to žena, která chce zůstat v bezpečí a potřebuje se vyhnout jakýmkoli komfliktom.

Pokud jste tedy typ člověka, který upřednostňuje pohodový život, ve kterém se nehádáte, bude pro váš žena blíženec skutečným pokladem, specifikuje charakteristika znamení Blíženci. Je to nadšená, vtipná, intelektuální a laskavá žena. Žena blíženec je mimořádně otevřená a je vždy připravena věnovat se svým přátelům, rodině či kolegům. Je to žena, která čerpá energii ze společenského života.

Žena blíženec nebývá obvykle velmi plachá, ale do vztahu se dostává pomalu s dávkou trpezivosti. Chce si budoucího partnera dobře prohlédnout a potřebuje ho celého poznat. Má ráda hodiny vyprávění a zjišťování informací o tom, o koho mě zájem. Informace získává iz mužova okolí a proto, pokud o vás má zájem žena blíženec, může se stát, že ona už o vás toho ví hodně.

Pokud najde žena blíženec muže, který jí vyhovuje po sexuální i intelektuální stránce bude mu okamžitě oddaná a bude se snažit o co nejrychlejší založení rodiny. Tato žena nerada čeká a pokud něco chce, chce to hned. Jakmile se zamiluje představuje si manželství, děti, láskyplné milování, společné rána, noci a nekonečné hodiny společného vyprávění, vyzdvihuje charakteristika znamení Blíženci.

Láska a Vztah s Ženou Blíženci

Žena blíženec je fascinovaná muži, kteří se neustále zdokonalují a učí. Přitahují ji inteligentní muži, kteří jsou na manažérksych pozicích. Zaujme ji i muž, který mnoho komunikuje a sdílí své názory. Žena blíženec chce mluvit, ale ještě raději vás bude poslouchat. Totéž však očekává i od svého partnera.

Pokud se vám podaří vybudovat intimitu s ženou Blíženci, buďte připraveni na zábavu a velmi hlubokou intimitu. Pozor však na neshody s ženou narozenou ve znamení blíženci, upozorňuje charakteristika znamení Blíženci. Pokud se jí otočíte zády, pokud její ublížíte, nebo ji zklamete, je připravena navždy na vás zapomenout a už ji nikdy neuvidíte.

Žena blíženec pálí za sebou všechny mosty, pokud její partner v předchozím vztahu ublížil, či jen nevyhne. Drží se názoru, že ex partner by přinášel neshody do jejího dalšího vztahu a proto s ním už po rozchodu nekomunikuje.

Žena blíženec je neskutečně vášnivá milenka. Pokud se dostanete přes její prvotní komunikační testy vaší osobnosti, objevíte skutečně skvělou milenku. Věnuje mnoho času předehře a ani orálně uspokojení jí není cizí. Se sexuálních zážitků se ženou Blížencem budete skutečně spokojen.

Všechny zážitky přežije do hloubky a také do hloubky se věnuje i vaším touhám a potřebám. Žena blíženec vám nabídne množství sexuálních zážitků, na které nikdy nezapomenete.


CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ Blíženci - ZDRAVÍ

Blíženci jsou aktivní znamení, které může potrápit nespavost. Jejich neutuchající energie jim častokrát způsobuje problémy usnout a proto by se měli zamyslet nad užíváním hormonu melatonin, které najdou v každé lékárně. Spánek je pro znamení blíženci skutečně důležitý nakolik pracují svědomitě a tvrdě. Na to musí být odpočatí. Znamení blíženci jsou náchylní na problémy s astmatem, či respirační onemocnění.

Znamení blíženci si musí dávat pozor na chřipku, která může v jejich starším věku dokonce ohrozit jejich život. Jejich zdraví je však ucelené a mívají skvělé zdraví až do vysokého věku, vyzdvihuje charakteristika znamení Blíženci. Pokud pravidelně cvičí a starají se o sebe, nemají většinou problémy s řešením nemocí. Měly by se však vyhýbat stresovým situacím, protože stres jen velmi těžko překonávají.

Znamení Blíženci jsou pracovití a častokrát bývají přepracování a duševně vyčerpaní. Je třeba aby do své stravy zařadili rajčata, které jim pomohou s překonáváním nádorových onemocnění, které by mohly, kvůli stresu blížence postihnout.

Vhodná strava pro znamení blíženci je hlavně fazole, pomeranče, mrkev, květák či celer. Velmi vhodné jsou pro ně i švestky. Blíženci, vyhýbejte se syceným nápojem a kouření. Na váš mozek budou výtečně ovlivňovat hlavně vlašské ořechy a veškerá strava bohatá na Omega-3 mastné kyseliny, které podpoří vaši bystrou mysl. Dělejte ořechy, ryby či avokádo.


CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ Blíženci - LÁSKA, vztahy, kompatibilita, porozumění ...

Znamení blíženci je plné života. Nikdy se nespokojí s nudnými okamžik a od lásky vyžaduje vzrušení a jistou dávku překvapení. Muže Blížence získáte přes jeho přátel, či přes známé. Potkáte ho mezi mnoha lidmi, kterými je blíženec obklopen. Muž blíženec bude vámi zaujatý, pokud se obléknete do jemného, ​​ne vyzývavého oblečení, které podtrhne vaši ženskost.

Použijte jemné líčení a buďte připravená na komunikaci s mužem Blížencem o jakékoliv tématu. Chcete-li získat muže v tomto výjimečném znamení, připravte se na dlouhé konverzace o čemkoli, co ho napadne. Chce ženu, která je přemýšlivá a bude se s ním mluvit na každé téma, která ho zajímá.

Muž blíženec je sečtělý a přemýšlivý, připomína charakteristika znamení Blíženci. Pokud se chcete dostat do jeho přízně poznejte jeho přátel, rodinu a hlavně ho poslouchejte. To, co říká je pro něj tím nejdůležitějším můstkem na to, aby s vámi postupně navázal intimitu. Získejte jeho srdce, buďte zábavná, povzbuzujte ho, buďte dobrodružná a smějte se na jeho vtipům, či vtipných poznámkách.

Pokud máte zájem o ženu Blíženci budete si muset zvyknout na její dualitu. Držte s ní krok, chvalte ji a dávejte jí komplimenty. Ukažte ženě ve znamení blíženci, že je ta nejkrásnější ve vašem okolí, a že její úsměv by roztál i arktické ledy.

Žena blíženci ze sebe skutečně vyzařuje silnou dávku energie. Pokud se rozhodnete, že stačíte její energické povaze získejte si její srdce přes pohledy, úsměvy, mluvení se, a jemné nenápadné dotyky.

Pro podrobnou charakteristiku kompatibility v lásce jednotlivých znamení zvěrokruhu vyskoušejte Horoskop Lásky podle astrologie, pro všechny sluneční znamení.

Kompatiblita v Lásce se znamením Blíženci dle jeho rysů

K Blížencům se hodí hlavně znamení rak a váhy. Rak dodá Blížecovi lásku, a bude mu rozumět. Váhy si budou vychutnávat duševní blízkost znamení blíženci.

K Blížencům se naopak vůbec nehodí znamení štír a panna. Šorpión by svým ohněm doslova spálil Blížence svou výbušností a žárlivostí. Panna bude pro Blížence příliš tichá a utažena.


Znamení Zvěrokruhu Blíženci - Populárni Celebrity

Znáte nějaké populární tváře, které jsou narozené v tomto okouzlujícím znamení? Donald Trump se narodil 14.06. a i přes některé kritikům jeho osoby musíme uznat, že je to úpěšný podnikatel, který si na svou stranu dokázal získat masy lidí. I tento člověk dokazuje, jak se kolem blížence vždy točí davy lidí a jak dokáže být blíženec úspěšný li pro to rozhodně.

Ve znamení blíženci dokonce známe více amerických prezidentů. Blíženec John F. Kennedy, či George H.W.Bush. Jsou to velmi zvučná jména, které dokazují sílu a úspěšnost tohoto znamení. Dalšími významnými přijde v mužském provedení jsou nebo byly například Clint Eastwood, Johnny Depp, Mark Wahlberg, Novak Djokovic, Rafael Nadal, Kanye West, Liam Neeson či Paul McCartney.

Marilyn Monroe, kterú charakteristika znamení Blíženci dokonale charakterizuje a která pobláznila svou krásou nejednoho muže se narodila 01.06. a je tedy jedním z nejzvučnějších jmen znamení blíženci. Mezi Blíženci najdeme i Dales celebritám jména žen, jako jsou například Natalie Portman, sestry Olsenovy, Kylie Mingue, Iggy Azaela, Paula Abdul, Mel B, Angelina Jolie či Monika z přátel, herečka Courtney Cox.

HOROSKOP Blíženci

Přečtěte si denní horoskop, horoskop týdenní pro znamení Blíženci či celomesačný horoskop pro znamení Blíženci, které najdete nahoře nad tímto článkem. Staňte se také fanouškem naší Facebookové Stránky a přečtěte si každý den novinky ze světa Horoskopu, Tarotu a věštění. Objevte také tajemství, které vám letos nadělí roční horoskop a připravte se na vše, co vás letos čeká.

#ZnameníZvěrokruhuBlíženci #CharakteristikaBlíženci #MužBlíženci #ŽenaBlíženci #ZnameníBlíženci


Charakteristika Všech Znamení Zvěrokruhu


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥