Karta Dne

Dříve než bude vaše Tarotová Karta Dne otočena:

Toto je důležitá každodenní meditace před otočením Karty Dne. Aby vaše Karta Dne fungovala, dodržujte následující kroky:

  1. V úvodu vnímejte co cítíte a na co myslíte. Dýchejte zlehka.
  2. Třikrát se hluboce a promyšleně nadechněte. Vnímejte jako vzduch prochází vaším tělem.
  3. Zaměřte se POUZE na nádech a výdech. Nenechte myšlenky přerušit vaše vnímání dechu, klid a harmonii.
  4. Vnímejte propojení s vaším osudem, který máte nyní na dosah.
  5. Uvolněte tělo. Otočte kartu. Tarotová karta dne vám takto poskytne vaši osudovou věštbu.

Krátké meditační cvičení před otocením karty vás propojí s vaším vnitřkem a s kartou, která je dnes vaším osudem. Nyní je vaše tarotová karta dne připravena:


Tarotová karta dne

S kartou dne se jednoduše dozvíte, co vás v daný den čeká. Vyberte si jednu kartu a otočte si ji. Následně zjistíte, co vám vaše osudová karta nadělila. Tarotové karty jsou mocný nástroj předpovídání budoucnosti, kdy za vás rozhoduje osud a váš vlastní výběr karty. Dobře si zvažte, kterou kartu otočíte. Před tím, než obrátite kteroukoli kartu se plně soustředte na přítomný okamžik a nechte působit sílu osudu, která vám pomůže se správným - vaším osudovým výběrem karty.

Tento úvod vám pomáhá meditovat před výběrem vaší karty

Co vás čeká během následujících 24 Hodin? Získejte zdarma analýzu vašeho dne. Pokračujte níže a otočte si kartu dne, která je vaším průvodcem pro každodenní energie. Tarotová karta dne je nástrojem věštění. Získejte přehled o tom, co vás čeká v následujících hodinách vašeho dne. Jaké energie vás obklopují a jaká aura vás dnes provází?

Tarotové karty vám umožnují využít věštění v kterýkoliv den týdne. Tarotová karta dne vnáší do vašeho života více světla a pochopení přítomných okamžiků a blízké budoucnosti. Tarotová karta dne pro dny - Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek, Sobota, Neděle - zcela zdarma.

Soustředte se na váš den. Na vaše povinnosti. Na požadavky a očekávání. Na to, co vám karta dne pomůže překonat... Tarotová karta dne vám nejen věští budoucnost, ale odpovídá vám i na jisté skryté otázky vaší duše. Na věštění využijte chvíle o samotě, v práci nebo doma.

Tarotové Karty se používají k věštění významných událostí každodenního dne. Každému znamení zvěrokruhu, každému z vás dává možnost využít tarot zdarma, ale také chvíli k meditaci a prohlubení se do své duše.

Prohlubte se dovnitř vaší duše. Meditujte, relaxujte ve svém nitru. Připravte se na obrácení vaší tarotové karty. Vnímejte každodenní odpověď od vašeho osudu. Tarotová karta dne, kterou si nyní obrátite je vaší osudovou kartou dnešního dne. Zaměřuje se nejen na váš osobní život, ale také na vnitřní karmické vyzařování.

Tarot - Karta Dne - jak použít věštění zdarma?

Vyberte si 1 kartu na 1 den z následujícího balíčku. Následně se vám zobrazí popis vaší osudovek karty. Výklad tarotové karty je vaším dnešním osobním věštěním. Tarotová karta dne odhalí různé síly propojené s vaší dnešní aurou.

Vnímejte vaši kartu dne jako sen, kterého se můžete dotknout, do kterého můžete nahlédnout. Vnímejte ji jako váš osud, kterým tarotová karta dne ve skutečnosti je. Tarotové věštění zdarma vám pomáhá uspět i přes překážky, protože jste na ně připraveni.

Přejeme vám hodně radosti. Vaše tarotová Karta Dne je dnes propojena s vaší energií, dnem, životem...!

Dnešní Tarot

Když se jedná o denní výklad není možné otočit více karet v jeden den. Osud vám vybral právě kartu, kterou jste si vybrali. Další kartu dne si budete moci zvolit v následující den. Čekání si můžete zpříjemnit pročtením rozsáhlého horoskopu, nebo charakteristiky znamení zvěrokruhu, které vás zajímá.

Mocný Tarot

Tarotové karty nejsou oblíbeným nástrojem věštění budoucnosti pouze v našich končinách. Mnoho lidí už našlo odpovědi na své otázky právě díky tarotovým kartám, které jim jasně pročetly jejich budoucnost. Nečekejte více a zvolte si svou osudovou kartu. Pokud vám přece jen karta dne nepřinese odpovědi na vaše dotazy, nebo potřebujete komplexnější výklad a věštbu, neváhejte kontaktovat naši věštkynu. Tarotové karty jsou jen jedním z nástrojů předpovědi vaší budoucnosti. Nezapomeňte si také přečíst denní, týdenní nebo měsíční horoskop. Pokud máte otázku, na kterou již odpověď nemůže čekat, zkuste se zeptat tarotových karet nebo vašeho osudového horoskopu v sekci Ano/Ne. Získáte tak orientační odpověď na otázku, která vás již dlouho trápí.

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.