Horoskopy Sibyla

Jak Sibyla připravuje Horoskopy?

Něco o mně a o přípravě Horoskopů pro horoskop-tarot.cz

Jelikož naše komunita se pomaličku rozrůstá, rozhodli jsme se vám představit nejen přesné Horoskopy od Sibyly, nebo Tarot, který je denní součástí naší stránky. Poznejte také naši věštkyni, která pro vás připravuje Všechny Horoskopy které čtete na naší stránce. Věštkyně Sibyla.

Horoskopy i Tarot Sibyla

Takže Ahojte, jsem věštkyně Sibyla. Samozřejmě, není to mé pravé jméno, je to pseudonym prostřednictvím jehož pracuji a vytvářím přesné Horoskopy. S výkladem Tarotu pracuji už léta, a tak jsem začala i pouť k pozdější astrologii a k tvorbě těch nejpřesnějších horoskopů. Už 25 let se věnuji astrologií, ale ze začátku byl mou vášní hlavně tarot a čínská astrologie. Zkoumám nejrůznější tranzity a aspekty, které ovlivňují život jednotlivých znamení zvěrokruhu. Astrologie má zajímá nejen jako hobby, ale také jako směr, kterému chci porozumět do detailů. Horoskopy má fascinují, protože v nich vidím možnost připravit se na to, co přinese budoucnost. Stránka Horoskop a Tarot mi umožnila pokračovat v učení a prohloubit ještě více poznání astrologie a tarotu.

Horoskopy vytvářím už více než 20 let, ale pracovala jsem dosud soukromě - tvořila jsem Horoskopy na míru, pro klienty, kteří se zajímali o lásku, vztahy, práci ... Také pro ty, kteří se neuměli rozhodnout kam kráčet dál. Už v mládí jsem cítila, že jsem mimořádně empatická a dokážu porozumět i takovým problémům ostatních, které jsou skryty hluboko v nás.

Vyhledávají mě hlavně takoví lidé, kteří neznají odpovědi na otázky, které jim život nadělil. Za svoji kariéru jsem pomohla už mnohým lidem najít správnou cestu. Spolu mluvíme, hodnotíme život, pracujeme na nápravě, na vyrovnání energií, odstranění negativní aury, na očistě duše... Jsem takový soukromý psycholog, poradce, jsem člověk, který vám rád pomůže s vaším trápením. Jsem tu pro vás a nejen Horoskopy Sibyla jsou podstatnou součástí mého života pro stránku horoskop-tarot.sk, ale také osobní přístup k těm, kteří potřebují radu a nasměrování.

Jsem Věštkyně Sibyla

Mou misí na webu Horoskop a Tarot je pomáhat a podpořit všechny lidi. Intuice, která je ve mně silně vyvinutá mi často pomáhá s psaním přesných Horoskopů, i když články nejsou moje silná stránka, a v počátcích jejich tvorby jsem ne vždy nacházela správná slova, která popisují budoucnost. Dnes už můžu s hrdostí říci, že mé Horoskopy Sibyla jsou jedny z nejvyhledávanějších na Slovensku, a postupně se dostávají i do Čech a zvyšujeme tak poznání astrologie a Horoskopů u široké veřejnosti.

Horoskopy i Tarot mě na první nádech zaujaly. Je to mystický nástroj, který mám pevně ve svých rukou, na pomoc a podporu každého, kdo potřebuje vodítko v životě. Jsem Sibyla – astroložka, věštkyně, psychická podpora pro každého živého tvora. Jsem propojena se vším živým. Jsem člověk, který se pojí s přírodou, s mystikou, s psychickým poznáním as hlubokou zakořeněnou intuicí, kterou může podpořit každý. Spojuji se s problémy lidí, které dokážu procítit. Jsem empatická žena, kterou zajímají problémy a starosti ostatních. Ráda poradím a pomůžu, ráda vás vyslechnu - jsem věštkyně Sibyla.

Tarot a Horoskopy nejsou vždy jen nástrojem předpovídání budoucnosti. jde také o cestu, kterou vám ukazuje váš osud, prostřednictvím mého výkladu karet, ai přes mé porozumění astrologii a Horoskopům. Mnoho lidí považuje Tarot i Horoskopy za trik, který má lidi spíše pobavit. Pokud však studujete prvky astrologie a tarotu do hloubky, zjišťujete, že síla která je v našem okolí a působí na naše životy je enormní.

Už jen to, jak měsíc působí na naši planetu přílivem a odlivem je znakem toho, jak planety silně zasahují do energií nejen celkové planety, ale i nás samých. Horoskopy Sibyla popisují i ​​dny, kdy se globálně cítíme hůře, kdy síla planet znamená negativní vibrování směrem k lidstvu. Na druhé straně vím také přesně předpovědět, které tranzity znásobují naši energii, lásku, vitalitu, štěstí... A také jsem člověk, který rozumí tomu, kdy můžeme uchopit štěstí pevně do svých rukou a jak postupovat při životním rozcestí.

HOROSKOPY SIBYLA A TAROT ODRAŽÍ TO, KÝM VE SKUTEČNOSTI JSME

Každá karta Tarotu je hlubokým poznáním naší duše. Přes tarotový výklad je naše energie nasměrována přímo k osudu, který určuje, která karta nám dnes, během týdne či během roku náleží. Horoskopy Sibyla a Tarot vědí, že každý z nás je do jisté míry intuitivní bytost, která cítí energie kladné i záporné. Rozvíjejme naši intuici, abychom přesně uměli využít energie, které nám tento svět nabízí darem. Čtením astrologických předpovědí ještě více nahlédnete do vaší duše. Znáte lépe sebe sama. Horoskopy Sibyla, charakteristika a celkové možnosti věštění či předpovědí nejsou jen náhodným výtvorem. Pracují s množstvím dat, která mají za následek přesné Horoskopy a také doporučení, pro každé znamení zvěrokruhu.

Jste připraven naplno důvěřovat vaší intuici? Jste připraven pracovat s vaším vlastním já a rozvíjet vaše kladné stránky, zachytit štěstí a přenést se na novou úroveň veodmia? Vyberte si vlastní cestu, která je pro vás osudem připravena. Sibyla je zde pro to, aby vám pomohla i poradila. Teď vím, že mám před sebou ještě obrovskou cestu poznání. Ale spolu můžeme tvořit krásnější svět plný radosti a štěstí. Můžeme se společně připravit na věci, které nám zkříží cestu, ale díky síle intuice a našeho vlastního nitra dokážeme překonat všechna negativa bytí.

Horoskpy Sibyla tvořím precizní. Snažím se, aby byly Horoskopy přesné a osobní. Ne vždy je dostatek prostoru pro tvorbu Horoskopů, ale chci, aby v nich byly zachyceny všechny důležité aspekty časového období, pro které vytvářím přesné Horoskopy Sibyla.

Přeji vám mnoho síly k překonávání těžších chvil. Nezapomínejte, že maličkosti tvoří svět. Přítomný okamžik je nyní důležitější než kdykoli předtím. Porozumění sobě, přírodě a všemu živému kolem znásobuje i naši lásku k sobě samému. Prociťujme společně každý okamžik. Sibyla vám přeje mnoho Lásky a Štěstí do života.

Kontakt: Pro Vypracování Osobního Grafu, věštění, výklad Tarotu, nebo vytvoření Horoskopu Lásky je věštkyně Sibyla k dispozici prostřednictvím mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Přesné Horoskopy Sibyla na stránce horoskop-tarot.cz

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.