Elementy Znamení Zvěrokruhu

Horoskopy i věštení pro znamení zvěrokruhu:


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Znamení Zvěrokruhu - Oheň, Země, Vzduch, Voda

4 Elementy Zvěrokruhu - 4 živly

Zvěrokruh je rozdělen na 12 stejných částí, jejichž každá představuje 30 stupňů z kruhu. 12 znamení zvěrokruhu jsou jako sousedé. Každý z nich projevuje vlastní osobnost i vlastnosti, které závisí i na 4 elementech - voda, vzduch, země i oheň. Znamení zvěrokruhu se dělí podle více kategorií. Známe Mužské, i Ženské znamení zvěrokruhu. Také každému znamení zvěrokruhu je přiřazen vládce znamení, ke kterým řadíme planety Merkur, Venuše, Mars, Jupiter, Saturn, Uran, Neptun, a také Pluto, Slunce a Měsíc.

Známe 4 elementy, živly, ke kterým řadíme 12 znamení zvěrokruhu. Astrologie je komplexní věda, která se zabývá více poznatky, pokud mluvíme o klasické, západní astrologii. věštkyně Sibyla při vypracování Horoskopu pro naši stránku bere v úvahu nejen sluneční znamení zvěrokruhu, ale také ascendent, o kterém si také povíme více, a rozebereme si, jak se ascendent počítá, a proč je pro nás důležitý. Nyní se však soustředíme na elementy, které ovlivňují charakteristiku i život každého znamení zvěrokruhu.

Pro hlubší pochopení astrologie, ale i více věcí v našich životech jsou tyto živly mimořádně důležité. Je vhodné znát, jak na nás náš vrozený element ovlivňuje. Každý z těchto elementů má hlubokou historii. Lidstvo pracuje s poznáním elementů již od dávných dob, kdy jsme se prostřednictvím živlů snažili pochopit matku přírodu a to, čím jsme obklopeni.

Zvěrokruh a 4 Elementy:


Zvěrokruh a základné Elementy

Každý z prvků představuje různý živel, který hovoří o bližší charakteristice všech znamení. 4 Elementy zvěrokruhu nám pomáhají chápat osobnost jednotlivce a také základní odlišnosti od osobnosti a povahy ostatních. Některé elementy astrologie se projevují prostřednictvím vášně i vytrvalosti. Jiný zase mluví o nekonečné duševní kráse, či o hluboké harmonii se sebou samým. Představíme si nejen nejdůležitější 4 elementy zvěrokruhu. Vyprávíme vám i základní principy každého živlu. Sibyla se soustředí také na objasnění toho, proč v životě náš element cítíme a jakým způsobem s ním umíme pracovat pro lepší zvládnutí životních překážek.

Země potřebuje pro své správné fungování vodu. Oheň pro svůj život vzduch. Tato propojení, které prezentuje příroda jsou také důležité z pohledu astrologie a rozdělení zvěrokruhu. Voda poskytuje Zemi živiny. Je to energie, kterou Země vyžaduje pro poskytnutí úrody, pro život, pro energii. Plodnost země nás přivádí k životu, který Oheň jako další element udržuje díky vzduchu. Oheň doprovází naše životní světlo, pomáhá nám vidět cestu. Vzduch je esencí života Ohně. Jak vidíte, všechny živly, které zvěrokruh a astrologie popisují jsou vzájemně propojeny.

Proč na propojení Zvěrokruhu a Přírody Záleží?

Příroda obklopuje každého z nás. Souznění s přírodou je dobré jak pro naši psychiku, tak pro fyzické tělo. Slunce je lékařem, je dárcem. Voda je nezbytnou potřebou. Čistota, kterou nás příroda obklopuje je něčím, co si musíme hlídat, o co je třeba pečovat. Stále více je krása přírody zahalena lidskou marnivostí a chamtivostí. Pokud se nebudeme o přírodu starat, ztratíme přirozenou podporu našeho zdraví, našeho psychického balance. Živly Zvěrokruhu vzájemně propojené nám neustále připomínají, jak velmi důležité je najít rovnovážný vztah mezi našimi potřebami a přírodou.

I když si to často neuvědomujeme, i my sami jsme součástí přírody. Nejen stromy, zpěv ptáků, vůně větru či čerstvého letního deště znamená přírodu. Lidstvo je také součástí přírody. Odpojení od jejího poznání a její láskyplné náruče můžeme pocítit již v tomto období. Lidé si častěji vytvářejí svět, kde na přírodě nezaleží. Nejsme ale i my sami jen součástí celku? Součástí přírody?

Představme si například život mimo naši Planetu, život, kde neucítíme ten krásný voňavý vítr, který se k nám hrne od moře. Místo, kde neslyšíme zvuky bouře, zpěv ptáků, hudbu lesa. Chceme žít na místě, kde nás neobejme krása zelených hor, vůně posečené trávy, chuť čerstvého ovoce či zeleniny? Neznamená pustošení kolem i pustošení naší duše a míst, která nám jinak než jediné otevírají náruč a posyktují útěchu a žádají za to jen láskyplné zacházení? Země nám umožnila vytvořit všechno kolem. Proto si ji chraňme tak, jako naše vlastní životy, protože všechno je vzájemně propojeno. Tak mnoho, a ještě mnohem více znamená příroda, a hodně znamenají také živly zvěrokruhu pro naše životy.

PŘIROZENÝ ŘÁD V ŽIVOTĚ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

Bez živlů zvěrokruhu, kterým je Země, Voda, Vzduch a Oheň by život nemohl existovat. V dokonalé harmonii přírody živly zvěrokruhu společně pracují na tom, aby byla příroda kolem v harmonii. I naše životy potřebují uspořádání. Pořádek, po kterém mnoho lidí touží dokážeme vytvářet i vhodným vyvážením našeho živlu zvěrokruhu. Energie, kterou spolu vytvářejí živly zvěrokruhu znamenají pro život znamení zvěrokruhu nejen plusy, ale i minusy tehdy, neučíme-li se s naším živlem pracovat.

Poznání prvku vašeho slunečního znamení je důležitým bodem, začátkem poznání sebe sama ale i zvěrokruhu. Díky vašemu elementu o sobě odhalíte mnohem víc než tušíte. Jaká je vaše šťastná barva, jaká čísla vám během života přinesou štěstí? Jak pracovat s energií, která proudí z vašeho životního prvsku? I na tyto otázky najdete odpověď tehdy, když dokonale poznáte váš životní element znamení zvěrokruhu.

Je však třeba mít na paměti, že ani jeden prvek by bez toho druhého nedokázal existovat. Astrologie mluví o tom, že pouze 4 živly dokážou společně vytvořit správně fungující celek. Tak jak musíme v rovnováze udržovat přírodu, musíme se starat io správné fungování našeho životního živlu astrologie a musíme se starat o správné vyrovnání energií, které podstatně zasahují život každého znamení.


ASTROLOGICKÝ VÝKLAD ŽIVLŮ ZVĚROKRUHU

Při výkladu Horoskopu se Sibyla soustřeďuje v první řadě na prvek vašeho narození – na váš živel, element. Pokud Sibyla vidí, že žádná důležitá planeta astrologie není umístěna v jistém živlu, prvku je jasné, že nastává specifický problém se kterým by se mělo znamení zvěrokruhu, pro kterého se tvoří astrologický horoskop vyrovnat a naučit pracovat. Co naznačuje nepřítomnost planet v jistém prvku ve vašem osobním astrologickém Horoskopu, podle věštkyně Sibyly?

Takový osobní Horoskop jasně naznačuje naši neschopnost spojit se s žýmto živlem. Vytváří problémy na více úrovních existence, a narušuje celkovou rovnováhu fungování věcí, narušuje životní rovnováhu. Často se stává, že člověk, který vlastní takový Horoskop pociťuje velký nedostatek v životě, jistou prázdnou část, kterou nedokáže zaplnit. Nikdy není pro vlastníka tohoto Horoskopu najít potřebnou životní rovnováhu, ale lze tyto energie dostat do rovnováhy.


ROZDĚLENÍ 4 ŽIVLŮ

Pojďme se nyní podívat na základní, ale také hlubší rozdělení 4 živlů astrologie, které ovlivňují nejen náš život, ale také základní osobní Horoskop od věštkyně. Elementy nám pomáhají při hledání celkové životní rovnováhy a tak je jejich poznání esenciální znalostí sebe samého a základní znalostí astrologie.

Vyskoušejte Také:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.