Element Země - Zvěrokruh

Horoskopy i věštení pro znamení zvěrokruhu:


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Znamenia Zverokruhu - Býk, Panna, Kozorožec

Živel Zem

Zemská znamení zvěrokruhu ke kterým patří nejen Býk, ale i znamení Panna a Kozoroh jsou rozhodně vyrovnaná a organizovaná. Element Země představuje lidi, kteří jsou přátelští a vnímaví. Přesně tyto vlastnosti dokonale popisují 3 znamení zvěrokruhu narozené s elementem Země. Zemské znamení zvěrokruhu se také řadí ke znamením, která v sobě mají ukrytou více ženskou, než mužskou energii. Znamení zvěrokruhu narozené s energií Země touží celý život pomáhat ostatním. Myslí více na ostatní než na sebe, jsou to osobnosti, které vám vždy podají pomocnou ruku.

Společnými vlastnostmi pro znamení s elementem Země je zaměření se na praktické věci v životě, ukotvenost, klid, zaměření se na konkrétní , hmatatelné výsledky. Ve vztahu jsou na první pohled uzavřen a nedávají jednoduše najevo své vnitřní pocity, definuje Horoskop a Astrologie Zemských znamení zvěrokruhu.

Zemský element je základem všech elementů, protože představuje základ pro naši existenci. Představuje zhmotnění našich tužeb a na první pohled se může zdát jako komplikovaný prvek, který je nehybný. Každé ze zemských znamení zvěrokruhu má jisté vlastnosti společné, ale v některých bodech se liší. Každopádně je jisté, že každé ze zemských znamení je uzemněnější než ostatní znamení, kterým vládnou jiné elementy.

Z pozitivního pohledu je člověk narozen s elementem Země velmi čestný a morální. Nepřekračuje hranice toho, co je přátelské a dokonce i lehce navazuje vztahy s novými přáteli, spolupracovníky či známostmi. Rodina je pro znamení zvěrokruhu ovládána elementem Země základem života, a nejdůležitější je pro tyto lidi pocit bezpečí a jistoty.

Zvěrokruh a 4 Elementy:


Láska Zemských Znamení Zvěrokruhu - Panna, Kozoroh, Býk

Zemský element je prvek, který má jednoznačně zájem o smysluplné dlouhotrvající vztahy. Zřídka se stává, že člověk narozený s tímto elementem zaměřuje svou pozornost na nepodstatná, krátkodobá potěšení. Racionální přístup ke vztahům je tím, čím dokážou tato 3 znamení zvěrokruhu zaujmout zájemce o jejich srdce. Ani jedno ze znamení zvěrokruhu narozené se zemským elementem – Kozoroh, Býk, nebo Panna, nejsou lidmi, kteří si potřebují zahrávat s pocity milovaného. Postupují ve vztahu pomaleji než znamení s jiným prvkem a někdy je obtížné udělat pro ně první krok, hlavně pro zemské znamení Panna.

Kozoroh, Býk, ani Panna nerandí, aniž by viděli smysl v tomto vztahu i do budoucnosti. Jejich vztah musí někam směřovat, a hledají člověka se kterým se budou cítit v bezpečí. Příliš nespěchají, co se líbí nejen Zemským znamením, ale i znamením narozeným s vodním elementem. Právě z toho důvodu jsou ve větší kompatibilitě ve vztazích znamení Země mezi sebou a následně i Zemská a Vodní znamení zvěrokruhu. Zemská znamení zvěrokruhu nespěchají v úvodu vztahu, ale když jsou si jistá láskou a svými pocity, jsou schopna unáhlit následný závazek a postupování vztahu. Závazky nejsou pro zemské znamení zvěrokruhu problémem, pokud cítí pravou lásku.

S těmito lidmi se ve vztahu cítíte bezpečně. Nejsou divocí a proto víte, co od nich můžete očekávat. Všechna 3 zemská znamení se však ve vztahu chovají mírně odlišně, například Býk je stabilní a nesmírně loajální. Jeho loajalita je největší z celého zvěrokruhu. Panna chce cítit velké bezpečí a jistotu ve svých vlastních i partnerových pocitech. Kozoroh chce, aby byl partner oddán nejen jemu, ale i práci a aby měli s partnerem společný pohled na důležité životní otázky, a také společný názor na přístup k romantice. Ze všech 3 zemských znamení je ve vztahu nejotevřenější právě Kozoroh, ale nezaostává ani Býk. Panna je uzavřenější a své pocity projevuje postupně, pomalu.

Jako elementy ovlivňují znamení zvěrokruhu? Nejen element Země je důležitým astrologickým živlem. Přečtěte si io dalších živlech, které vládnou každému znamení zvěrokruhu a poznejte způsoby na to, jak s pracovat s elementem, který vám vládne. Abychom pochpili řadu životních věcí je nutné pracovat s vládnoucím živlem znamení zvěrokruhu. Jaké živly tedy astrologie zná?


Jak vyrovnat Element Zemi?

Prvek země někdy vytváří velký pocit uzemnění, a zemská znamení zvěrokruhu mohou pociťovat problém tehdy, mají-li jednat impulzivně, nebo se rychle rozhodnout. Spojení s fyzickou silou vašeho elementu vám může pomoci překonat nadbytek zemské energie v životě a můžete se tak cítit více propojeni se sebou samými. Největší výzvou pro zemská znamení zvěrokruhu je pracovat s energií, kterou do jejich života přinášejí znamení ovládaná vzduchem. Může se stát, že tato znamení nejsou v rovnováze a bude zapotřebí jisté vyrovnání zemského elementu hlavně tehdy, chcete-li dosáhnout jasného kontaktu s vlastními emocemi, nebo s emocemi ostatních. Do vašeho života musíte propustit energii živlu vzduchu, abyste dosáhli správného balance vašeho života.

Nedostatečná práce s vaším vládnoucím elementem může způsobovat několik problémů v životě. Může to způsobovat nejen problémy duševního charakteru, ale i problémy s penězi, a nedostatek pocitu bezpečí, který každé zemské znamení zvěrokruhu potřebuje cítit. Na druhé straně, je-li ve vašem životě přebytek zemské energie, soustřeďujete se přehnaně na fyzické potěšení, na fyzické projevy lásky a materiální potěšení. Právě z toho důvodu je nutné přinést zemskému elementu ve vašem životě balanc, který vyrovná tyto extrémní výkyvy vaší povahy.

K vyrovnání Zemského elementu se musíte dokonale spojit s přírodou. Astrologie a Sibyla vám doporučuje strávit více času v přírodě. Procházejte se bosí po zelené trávě. Jděte na túru s vašimi nejbližšími, s vašimi přáteli. Meditujte na místě, které vám dělá radost - v parku, u jezera, u řeky, u moře... Vnímejte pocit bezpečí a jistoty, který vám dodává energie země propojená s vaší myslí. Objímejte stromy, nechte je energii proniknout do vašeho těla. Procházka v lese vás nabije také dostatečným množstvím energie a dokonale vyrovnává zemský element znamení Kozoroh, Panna i znamení zvěrokruhu býk. Nesmírně důležitý je dostatek spánku a určení cílů, které v životě následujete. Abyste vyrovnali zemskou energii ve vašem nitru starejte se o milované i prostřednictvím fyzického potřešení ostatních - například jim dopřejte relaxační masáž... Tyto praktiky vám pomáhají dokonale vyrovnat zemskou energii a přinášejí harmonii do vašeho života.


Znamení Zvěrokruhu Býk (21. Duben - 21. Květen)

Ze tří zemských znamení snad nejvíce vyčnívá právě první znamení v pořadí - znamení zvěrokruhu Býk, které se narodilo v období od 21. Dubna do 21. Května. Býk je instinktivní a jedinečné znamení zvěrokruhu, které je nesmírně individuální. Je schopno objevovat a bojovat za své cíle tak soustředěně, že ho jiná znamení nedokážou dostihnout. Býk je člověkem, který touží po stabilitě v životě a přesní ví, čeho v životě touží dosáhnout. Vždy dosáhne toho, po čem touží, a nikdo se mu není schopen postavit do cesty a zastavit ho. Býk je silné, inspirativní, velmi odhodlané zemské znamení zvěrokruhu, které dokáže najít rovnováhu mezi sebedisciplínou a uspokojením.

Co se týče lásky, z pozemských znamení postupuje Býk v milostných vztazích nejpomaleji. Zpočátku se může zdát impulzivní a až velmi nadšený pro nový vztah, což může někoho odradit, ale jiná znamení s býkem od začátku cítita magické propojení, porozumění a spokojenost. Zejména pokud jde o znamení vodní. Velkou kompatibilitu v lásce pociťuje Býk se znameními Rak, Panna, se znamením Štír i Ryby. Býk se cítí velmi bezpečně hlavně s Rakem a také s Rybami. U těchto spojení v lásce dochází k porozumění na vyšší úrvoni a Býková kompatibilita lásky je zde nesmírně vysoká.

Závazků se Býk nebojí. Rád přemýšlí nad budoucností s tím, koho miluje, s tím, o koho se touží starat. Býk je v lásce a v emocích někdy až přehnaně loajální. Pocit bezpečí a loajality vyžaduje i od partnera, jinak má o vztah obavy. Býk je však jediným znamením ze zemských znamení, které může navenek projevovat hněv i agresi a to tehdy, není-li spokojen s jistými kroky partnera ve vztahu. Býk, jakož i ostatní zemská znamení o vztah bojují až do konce. Snaží se ho vždy zachránit a vždy řešit střízlivě problémy, které mohou za úpadek lásky ve vztahu. Najdete v něm nejen loajálního manžela/manželku, chápavého partnera, ale i ochránce vás i vašeho vztahu, a samozřejmě vynikajícího rodiče, který má upřímný zájem podílet se rovným dílem na společné výchově dětí.


Znamení Zvěrokruhu Panna (23. Srpen - 22. Září)

Panna je znamením odpovědnosti. Je to člověk, který dokonale chápe sílu detailů, na něž se během života soustředí. Panna je zemským znamením zvěrokruhu, které dává pozor na svou životní cestu a ochraňuje ty, které miluje. Láska představuje pro pannu esenci žití. I když Panna potřebuje k životu lásku, jako zemi vodu, je jasné, že Panna nikdy nedělá v počátku vztahu první krok. Nechodí na schůzky bez přesvědčení, že vztah má význam a smysl pro budoucnost Panny. Myšlenka strávit zbytek života s tím, koho miluje, Pannu neděsí. Právě naopak. Ispiruje ji k ještě větší oddanosti k tomu, koho miluje.

Abyste si udrželi věrnost a lásku Panny, ta si musí být jistá v síle vašich pocitů vůči ní. Potřebuje cítit z vaší strany stejně hlubokou lásku jako tu, kterou vám dává právě Panna. Úzkost, která pramení z pochybností ve vztahu může Pannu odrazovat od loajality v manželství, ale také v partnerském životě. Proto je nutné, abyste vaši Pannu vždy ujistili o pravosti a čistosti vašich pocitech vůči muži, nebo ženě, která je narozena ve znamení zvěrokruhu Panna. S Pannou ve vztahu se cítíte bezpečně, protože je partnerem, který nikdy bez příčiny nenaruší stabilní vztah. Panna je v případě pochybností uzkostlivá. Smyslem lásky v jejím životě je žít ve šťastné a harmonické domácnosti, v domově s tím, na kom Panně nejvíc záleží.

Co se týče kompatibility v lásce, Panna si do velké míry rozumí s dalšími zemskými znameními zvěrokruhu. Najde pochopení v náruči Býka, i ve společnosti Kozoroha, či další Panny. V lásce si však nejvíc rozumíte s vodním znamením zvěrokruhu Ryby, které představuje pro Pannu ideálního partnera pro život. Na druhé straně, mnoho porozumění nedosáhnete se znameními Býk, Střelec, či Vodnář. Láska a vztahy s těmito třemi znameními zvěrokruhu jsou pro Pannu výzvou a častokrát v nich musíte řešit problémy a starosti s čistotou a upřímností v lásce, říká astrologie Panny.


Znamení Zvěrokruhu Kozoroh (22. Prosinec - 20. Leden)

U Kozoroha najdete nejen vůdce, který vás okouzlí, ale i přítele, který vám plánuje volnočasové aktivity , a který se vás vždy snaží pochpit. I když někdy máte pocit, že komunikace s ním je jako rozhovor s boutlavou vrbou čekejte, že Kozoroh vás poslouchá, a pokud vás miluje, udělá vše pro to, aby uspokojil vaše touhy a potřeby. Kozoroh je zemským znamením zvěrokruhu, které pečuje o vaše potěšení, je s vámi doslova v dobrém i ve špatném, ve zdraví, i v nemoci. Je to člověk, který vás přikryje když je vám zima, který vám podá léky, když se cítíte špatně. Je to partner, na kterého se můžete za všech okolností spolehnout, znamení, které se postará o vaše srdce i duši.

Život Kozoroha postupně učí o tom, co je v životě skutečně důležité. Ví, že láska, pocit stability a stabilní tempo jsou tím, co ho činí v životě šťastným. V lásce je Kozoroh tím, který udržuje správné tempo vašeho vztahu. Je také schopen vášně a nebojí se objevovat každé zákoutí vaší duše, ale i sebe sama. Proto můžete očekávat, že Kozoroh se bude během celého vašeho společného života vždy vyvíjet, vždy na sobě pracuje, vždy postupuje. Dělá také mnoho pro to, aby dosáhl svých cílů a zná klíč k úspěšnému manželství i vztahu. Kozoroh je ze všech zemských znamení zvěrokruhu nejvíce otevření diskusím i vášni.

Kozoroh potřebuje v životě partnera, který vnímá lásku podobně jako on, ale také takového, kterého zajímají podobné koníčky. Chce partnera, pro kterého je práce stejně důležitá, jako pro stabilního a pevného Kozoroha. Dostatek ženské energie v životě pomáhá i mužům narozeným ve znamení Kozoroh pochopit ženskou duši a porozumět potřebám žen. V lásce dosahuje Kozoroh vysoké kompatibility se znamením Býk, i se znamením Panna. Tato dvě znamení jsou pro vás ideálním partnerem pro životní cestu. Na druhé straně, ve vztazích prožíváte komplikované emoce se znamením Beran i Váhy. Tato dvě znamení přinášejí do vašeho života mnoho výzev a vztah bude více v rovině boje o potřeby a nalezení společné životní cesty.

Vyskoušejte Také:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.