Charakteristika Znamení Kozoroh

charakteristika Kozoroh

Charakteristika Znameni Zverokruhu Kozoroh - Rysy Kozoroha

Narozeniny: 22. prosinec - 19 Leden

Planeta: Vládnoucí planetou znamení je planeta Saturn.

Element: Pro znamení Kozoroh je Země vládnoucím elementem.

Povaha: Hlavní povahová črta znamení je flegmatická povaha.

Silné stránky znamení Kozoroh: Kozoroh je zodpovědný typ člověka. Charakteristika znamení Kozoroh také říka, že oplývá tvůrčí činností. Někomu se může zdát nesmírně ctižádostivý a šplhající se za svým cílem. Je to spolehlivé znamení, které je známé moudrostí, rozhodností a šetrností. Toto znamení se může zdát trochu uzavřené.

Nedostatky: Nedostatkem tohoto znamení je jeho odměřené chování. Osamělé pocity jsou také nedostatkem znamení protože bývají nesmírně smutné. Kozorozi trpí také nedostatkem sebedůvěry no kompenzují to okázalým chováním.

Postava: Lidé narození ve znamení kozoroha mají hubenou a vysokou postavu. Jejich postava je až téměř kostnatá a chůze je typická, opatrní. Mají výrazné lícní kosti a obvykle úzké rty.

Šťastný den: Šťastným dnem kozoroha je neděle. Tento den je pro kozoroha jako stvořený na relax, odpočinek a věnování se svým oblíbeným činnostem.

Nepříznivý den: Nepříznivým dnem kozoroha bude sobota. V sobotu je lepší vyhnout se důležitým rozhodnutím a vytváření sporů v rodině, či partnerském životě.

Kámen znamení Kozoroh: Pokud chcete potěšit znamení Kozoroh obdarujte ho šperkem s ametystem nebo granátem. Jeho trpělivou povahu podtrhuje pravé krásný ametyst. Potěšíte ho také výjimečným Onyx a žena kozoroh je okouzlena černým diamantem.

Charakteristika znamení Kozoroh a jeho Zdraví: Kozoroh je nesmírně ctižádostivé a rozhodné znamení. Nejčastějším zdravotním problémem tohoto znamení jsou problémy se zažíváním a zhoršený metabolismus. Kozorozi si musí dávat pozor také na kožní problémy, na alergie či ekzémy. Kozoroh musí do své stravy zařadit vitamín C a potraviny, které tento vitamin obsahují ve zvýšené koncentraci.

Šťastná Barva znamení Kozoroh: Znamení Kozoroh ovlivňuje hlavně tmavomodrá a tmavohnědá barva. S tmavomodrou se cítí opravdu luxusně a výjimečně. Kozoroh by měl obklopovat poměrně tmavšími odstíny modré a hnědé barvy.

Kam vycestovat: Na cestování by si měli zvolit země Island, Mexiko, Indie.

Šťastná čísla znamení Kozoroh: Šťastnými čísly Kozoroha jsou 2, 16, 33.


Velká CHARAKTERISTIKA Znamení Zvěrokruhu Kozoroh

Kozoroh byl v dávné mitológii považován za to nejdůležitější znamení. Toto znamení je vytrvalé a houževnaté. Znamení Kozoroh je mistrem přežití a dokáže se o sebe postarat iv těžkých podmínkách. Jeho vládnoucí planeta Saturn mu dodává sílu na oběť a samostatnost. Tato planeta však dodává Kozorohem i pocit osamění a někdy pocity méněcennosti.

Kozoroh má pevnou vůli a věci neberou na lehkou váhu. Každý svůj krok si dobře rozmyslí předtím než konají. Je to přemýšlivé a inteligentní znamení a patří k najneústupnejším znamením z celého zvěrokruhu. Jeho trpělivost je také jednou z jeho výjimečných pozitivních vlastností. Ve vztahu k okolí bývá kozoroh znamení které koná s rezervovaností.

Znamení Kozoroh má střízlivou mysl s jasným myšlením. Kozorohové mají smysl díky kterému dokáží vycítit každé příchozí riziko a proto je skvělým rádcem. Toto znamení je ztělesněním stability a diplomatického řízení, dodáva charakteristika znamení kozoroh. Nejsou dobří řečníci, bojí se toho, že budou mít projev a budou muset improvizovat.

Pokud okolí kozoroha špatně příjmu, nebo má jen takový pocit, uzavře se do sebe a chce trávit čas o samotě. Na okolí působí znamení kozoroh spíše odtažitě a nevýrazně bez nějakých výraznějších ambicí, ale opravdu to tak není. Uvnitř mají přesně naplánované své kroky k úspěchu.

Znamení kozoroh má schopnost řešit každou negativní zprávu s chladnou hlavou, rozvážně a houževnatě. Jejich pracovitost je skutečně obdivuhodná a svědomitě přistupují ke každé pracovní příležitosti. Kozoroh se v práci může jevit až šílenou ctižádostí a touhou po moci. Toto znamení je ochotno si vybudovat vysněný kariérní růst za každou cenu.

Budoucnost je jim otevřená, ale velmi se jí obávají, upozorňuje charakteristika znamení Kozoroh. Mají strach z budoucnosti a zameriavajä se spíše na budování přítomnosti a učení se. Toto znamení má sklon upadat k depresivním náladám a temným myšlenkám. Pokud však překonají tento negativismus svět je jim otevřený a po mírném poklesu u nich vždy následuje čas optimistických nálad.

Optimistický postoj jim častokrát po mírné depresi vydrží opravdu dlouho, dokud zas upadnou do svých temných myšlenek. Znamení Kozoroh je společenský tvor a potřebuje se pohybovat mezi lidmi a ve společnosti.

Charakteristika Kozoroha v práci - vhodná kariéra

Znamení kozoroh je skutečně pracovité. Pokud si najde povolání, které mu vyhovuje, stává se doslova fanatickým pracantem. Jejich touha po moci jejich neustále táhne dopředu a práce je jim snad tím nejdůležitějším v životě. Kozoroh se umí jednoduše vyrovnat s neúspěchem, přidáva charakteristika znamení kozoroh, a to díky jejich důkladnosti a houževnatosti. Neúspěch rychle nahradí něčím opravdu úspěšným, aby tak zapomněli na to, co pokazili. I když se to nestává často.

Toto znamení je nejvhodnější jako vedoucí kolektivu, fyzik či astronom. Některých jedinců tohoto znamení již od malička táhne poznání po světě mimo naší planety a proto se zajímají o hvězdy a vesmír. Takto se postupně začínají zajímat o matematiku, fyziku a geologii. Muži se umí uplatnit i jako horníci, protože mají skvělou fyzickou kondici. I v státní službě či politice se bude tomuto znamení dařit.

Žena bude pracovat jako herečka, sekretářka či úřednice. Co se týče peněz mají v tom jasno. Nemyslí velmi na budoucnost a vydělané peníze si udržují na účtu nebo jednoduše doma ve skříni, či pod polštářem. Charakteristika znamení Kozoroh říka, že se umí postarat o finanční transakce a kozoroh je skvělé znamení na práci s rodinnými financemi a domácím rozpočtem.

Znamení kozoroh se postará o zaplacení účtů na čas a dokonce umí zajistit i peníze na to, aby vše fungovalo tak jak má.


Charakteristika Znamení Kozoroh - Muž Kozoroh

Muž kozoroh neslyší slovo ne. V lásce je doslova neodbytný a vaše ne chápe spíše jako možná nebo ano. Pocit lásky je pro kozoroha skutečně důležitý ba až životně důležitý. Je těžké zbavit se ho a zavřít před ním dveře, i když v lásce či v milostném životě je skutečně egoistické znamení.

Je to však trochu sobecký milenec a v ložnici ho zajímá spíše odvedená práce než uspokojení partnerky. Muž kozoroh bývá častokrát nepříliš sexuáne zkušený no nenávidí když ho odmítnou, dodáva charakteristika znamení Kozoroh. Toto znamení nenávidí lež a pokud nejste s něčím spokojená je třeba mu to říct. Upřímnost ocení a bude se snažit na svých nedostatcích pracovat.

Pokud mu budete oporou a pravdivě mu vyznáte své city bude vám velkou podporou a bude vám vděčný. Kozoroha zajímá jistota v pocitech a v citech. Od partnerky očekává naprostou oddanost a loajalitu. Rád přijímá citové projevy a dočkáte se od něj i něžných vyznání lásky.

Flirtování není nic pro sexuální plachých Kozorohem. Pokud kozoroh najde ženu která mu vyhovuje již nechce žádnou jinou. Do své lásky vkládá hluboké city a celou svou duši. Není to typ na bouřlivé párty a raději si užívá teplo domova a pohodu se svou milovanou osobou.

Kozoroh je ve svých pocitech, navzdory touze po lásce, velmi opatrný. Často trvá dlouho, dokud vyzná své pocity své vyvolené. Nebudete se s ním dokonce ani během dlouhých zimních večerech nudit. Iz odpočívání u krbu ví kozoroh udělat skutečný zážitek. Nikdy si neláme hlavu nad tím, aby ohromil mladé dívky, spíše se zaměřuje na získávání lásky.

Kozoroh má svůj cíl nejen ve vztahu ale pokud si za cíl vyhlédne i kýžené ženu je téměř nezastavitelný. Navzdory těmto snem o dokonalé partnerce a manželce je znamení kozoroh nohama pevně na zemi. Nepodléhá snem a šíleným představám o dokonalé princezně.

Láska a Vztah s Mužem Kozorohem

Pokud se pro vás kozoroh rozhodne, své city projevuje velmi opatrně a trochu opatrně. Pokud vás zaujalo toto znamení, muž kozoroh, musíte vaše společná setkání přetvořit na náhodné osudové setkání. Muž kozoroh potřebuje od ženy cítit, že je jeho osudnou láskou. Musí vás všude vidět, slyšet o vás a musí vidět že jste naklovená klidnému rodinnému životu.

Muž kozoroh nevyhledává rychlé sexuální úlety a milostné dobrodružství. Přestože je to romantik má sklon najít si partnerku, která ho finančně zajistí. Hledá si osobu, kterou si může vzít doslova ze své vypočítavosti. Charakteristika znamení Kozoroh říka, že to je problémem jeho pragmatické povahy. Kozoroh si ve velké míře zakládá na hmotných statcích, ale nechce se o to sám starat. Pokud máte zájem o muže kozoroha budete muset přispívat do rodinného rozpočtu.

Muž kozoroh se může zdát jako nezkušený a opatrný milenec no ženu potěší hlavně svou vytrvalostí. Bude se snažit dopřát vám vše po čem toužíte. Romantickou a dlouhou předehru skutečně miluje. Po této části se důkladně věnuje každému kousku vašeho těla a dovede vás do skutečné rozkoše.

Ještě lepší sex s ním zažijete když se do vás zamiluje. Pokud ho zahrnete komplimenty muž kozoroh se vás už nikdy nebude chtít vzdát. Tento muž požaduje od vás skutečně mnoho a může se zdát že dává málo, ale pokud ho uvidíte v tom lepším světle i on se bude tak vidět.


Charakteristika Znamení Kozoroh - Žena Kozoroh

Žena kozoroh bývá náruživá milenka. Možná jí chybí trocha odvahy na nemravnou spodní prádlo či hříšné myšlenky je otevřená tomu učit se. Je nesmírně sexuálně přitažlivá ai to jí pomáhá splnit si cíl, který si v otázce lásky vytíčila. Žena kozrožec touží po svazku s takovým partnerem, který má dostatečné množství financí.

Od partnera očekává, že ji finančně zajistí a přinese do jejího života pohodu v oblasti finančních záležitosti. Není vyloučeno, že právě z ženy kozoroha se stávají takzvané zlatokopky. Krásné a přitažlivé ženy, které si svého milence volí hlavně na základě jeho finančních poměrů. Žena kozoroh kráčí pevně po zemi a následuje své instinkty.

Žena kozoroh očekává od muže, že ji bude neustále ujišťovat o tom jaká je krásná a neodolatelná, připomína jeho charakteristika znamení Kozoroh. Vyžaduje neustálou pozornost ze strany svého partnera. Svou chladnou povahou láká muže, kteří milují nedostupné ženy. No pozor, žena kozoroh může muže svou krásou a vášnivou povahou přivést až do šílenství.

A ona se vyžívá v tom, že má nad vámi převahu. Život s ní je komplikovaný no pokud se vám jednou podaří aby vám projevila své city, už nikdy nebude mít zájem o jiného muže. Pouze pokud by byl skutečně bohatý a zabezpečený v kombinaci s nádherným zevnějškem.

Láska a Vztah s Ženou Kozorohem

Pokud ji chcete získat musíte být neodbytný a musíte po ní skutečně toužit. Pokud to žena kozoroh vycítí a zamiluje se do vás, máte vyhráno. Pokud již tvoříte pár s ženou Kozorohem a ta se do vás hluboko zamilovala, můžete od ní očekávat šílenou lásku. Ztratí pro vás hlavu a udělá tlustou čáru za svým dosavadním životem. Vše bude dělat pouze pro vás a pro vaši lásku.

Pokud budete mužem, který se o ni bude starat citově ale i finančně bude s vámi do konce života. Zajistí vám hezký a útulný domov a žena kozoroh bude stále upravená a krásná. A to i po dlouhých letech manželství. Nezapomínejte však, že hledá partnera, který naplní všechny její potřeby a požadavky. Na muži ji nejvíce vzrušuje síla a autorita.


CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ Kozoroh - ZDRAVÍ

Jak jsme již uvedli v části krátká charakteristika znamení kozoroh tato znamení jsou náchilné na časté zažívací problémy. Pro ně je vhodné zaměřit se pro příjem dostatečného množství vlákniny ve formě zeleniny. Vlákninu si můžete koupit také v práškové podobě v lékárně. Povzbudí to vaše trávení a pročistí celý trávicí systém.

Kozoroh by si měl dávat pozor i na problémy s metabolismem. Hlavně v pozdějším věku je toto znamení náchylné na nárůst hmotnosti. Do jídelníčku by měly zařadit více zeleniny, která obsahuje potřebné vitamíny. Vitamín C je nesmírně důležitý pro toto znamení. Kožní choroby mohou kozorožce také potrápit. Pokud trpíte kožními onemocněními navštivte lékaře, který vám poradí v tom, kde jsou příčiny těchto onemocnění.

Pravděpodobně máte nějakou alergii, která se může vyskytnout i během života. Dávejte si také pozor na svá chodidla ve veřejných prostranstvích, například na plovárně, tělocvičně a podobně. Můžete se stát Obata nepříjemných bradavic, kterých se budete velmi těžko zbavovat.


CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ Kozoroh - LÁSKA, vztahy, kompatibilita, porozumění ...

Znamení kozoroh miluje hluboko. A z celého srdce. Pokud se vám ho tedy podaří omotat bude pro vás skutečnou oporou a postupem času i skvělým milencem.

Kozoroh je nesmírně romantické znamení, které potřebuje od své vyvolené, zda od vyvoleného cítit dostatek lásky. Nešťastná láska může pro kozoroha znamenat dokonce zhoršení zdravotního stavu. A ne jen psychického.

Znamení Kozoroh přežívá neštěstí v lásce skutečně intenzivně a může si tímto stavem vyvolat dokonce i různá onemocnění, protože se přestane starat o své stravování, pitný režim a upadá do deprese. Kozoroh má příjemnou povahu, miluje skutečně věrně a oddaně. S Kozorohem nezažijete intenzivně milostné splanutie, ale toto znamení vám bude stále velkou oporou.

Charakteristika znamení Kozoroh specifikuje, že láska je pro kozoroha životně důležitá. Znamení častokrát nad láskou přemýšlí a představuje si se svou polovičkou ty nejromantičtější zážitky.

Pro podrobnou charakteristiku kompatibility v lásce jednotlivých znamení zvěrokruhu vyskoušejte Horoskop Lásky podle astrologie, pro všechny sluneční znamení.

Kompatiblita v Lásce se znamením Kozoroh dle jeho rysů

Vhodným partnerem pro znamení kozoroh bude znamení ryby, býk a panna. Nevhodným znamením je tvrdohlavý beran, či zasněný rak. Skutečně nevhodnou polovičkou pro znamení kozoroh jsou věčně váhavé váhy.


Znamení Zvěrokruhu Kozoroh - Populárni Celebrity

Mezi Kozorohy najdeme množství významných jmen. Snad nejznámější kozoroh mezi námi byl fenomenální Stephen Hawking. Pro vědu znamenal mnoho a byl také jedním z korožcov. Silná a ikonická Johanka z Arku byla také narozená v tomto znamení. Manželka bývalého prezidenta USA, sympatická Michelle Obama se narodila 17 ledna 1964 a proto patří mezi znamení kozoroh.

Dále charakteristika znamení Kozoroh připomína další celebrity. Mezi neodolatelné ženy tohoto znamení patří Holland Taylor - Evelyn z dva a půl chlapa, Ellie Goulding, Kate Moss, Dolly Parton či Irina Shayk. 05.01.1975 se narodil také herec a podle jistého deníku nejvíc sexy muž na světě Bradley Cooper. Dalšími mužskými Kozorohy jsou Jared Leto, Elvis Presley, Ricky Martin, Nicolas Cage, Jim Carrey, Jude Law, Orlando Bloom či Mel Gibson.

HOROSKOP Kozoroha

Přečtěte si denní horoskop, horoskop týdenní pro znamení Kozoroh či celomesačný horoskop pro znamení Kozoroh, které najdete nahoře nad tímto článkem. Staňte se také fanouškem naší Facebookové Stránky a přečtěte si každý den novinky ze světa Horoskopu, Tarotu a věštění. Objevte také tajemství, které vám letos nadělí roční horoskop a připravte se na vše, co vás letos čeká.

#ZnameníZvěrokruhuKozoroh #CharakteristikaKozoroh #MužKozoroh #ŽenaKozoroh #ZnameníKozoroh


Charakteristika Všech Znamení Zvěrokruhu


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥