Charakteristika Znamení Váhy

charakteristika Váhy

Charakteristika Znameni Zverokruhu Váhy - Rysy Váh

Narozeniny: 23 Září - 22 Říjen

Planeta: Vládnoucí planetou znamení je planeta Venuše.

Element: Pro znamení váhy je vládnoucím elementem je Vzduch.

Povaha: Hlavní povahová črta znamení je sanquinická povaha.

Silné stránky znamení Váhy: Váhy jsou vyrovnaným člověkem, který miluje život, říká charakteristika znamení Váhy. Tento člověk častokrát připomíná valící se vlnu, je obezřetný a nesmírně upřímný. Váhy se budou vždy snažit nešetřit svou upřímností. Jejich vytrvalost je žene vpřed v pracovní i soukromé oblasti. Jejich velkým pozitivem je velkorysost a intuitivnost.

Nedostatky: Nedostatkem tohoto znamení je hlavně váhavost. Znamení váhy mají silnou tendenci nad vším dlouho uvažovat a častokrát je pro ně složité jasně se rozhodnout, zda vyjádřit, specifikuje charakteristika váh. Váha je mistrem v manipulaci s lidmi, podlehnete jejich názorům a představám, aniž byste si to uvědomovali, charakteristika znamení váhy věští. Nechtějí se vázat a dělá jim problém dokončit zahájené.

Postava: Lidé narození ve znamení vah mají oku lahodící zevnějšek. Jsou sympatičtí, s hubenou postavou. Jejich postava bývá atletická a jejich tvář pravidelná. Mají jemnou pleť a světle modré oči. Dominantou tváře jsou velké oči nebo větší nos.

Šťastný den: Šťastným dnem váhy je pátek. Tento den je pro váhy ideální na dokončení důležitých úkolů a následně věnování se sportovní aktivitě či odpočinku.

Nepříznivý den: Nepříznivým dnem váhy bude pondělí. Pondělky by měly začínat pro toto znamení postupně, ne nárazově. V pondělí je nutné vyhnout se hádkám nebo řešení těžkých úkolů, či investičním rozhodnutím.

Kámen znamení Váhy: Pokud chcete potěšit znamení váhy darujte mu šperk obsahující opál nebo korály, radí charakteristika znamení Váhy. Korál je vhodný zejména pro ženy váhy, které jsou matkami, či děti v tomto znamení. Opál ochraňuje auru a znamení váhy se díky opálu rychleji očistí od negativní energie.

Charakteristika znamení Váhy a jeho Zdraví: Jejich veselá povaha je doprovází pevným zdravím. Váhy jsou znamení náchylné hlavně na velké onemocnění, které ovlivní celý jejich život, varuje charakteristika Váhy. Mezi hlavních strašáků vah mohou patřit cysty ledvin, cukrovka či nádorová onemocnění. Váhy se častokrát potýkají také s ledvinovými problémy a kožními onemocněními. Bolest hlavy je u nich jen vzácná, ale pokud nastane je nesmírně bolestivá. Ve starším věku může znamení váhy potrápit bolest hřbetů či krční páteře. Váhy musí vyhnout cigaretám. Jsou pro ně skvělé dlouhé procházky a bylinné čaje. Charateristika znamení váhy v zdraví radí - Udržujte svůj žaludek bez kyselého prostředí díky sodě bicarbóne.

Šťastná Barva znamení Váhy: Znamení váhy povzbuzuje hlavně barva zelená, která podtrhuje jejich energii a nadšení pro život. Hnědá barva je pro váhy ideální jako barva pokoje ve které pracují. Další vhodnou barvou pro toto znamení je korálová a barvy tónující do červených odstínů, dodáva charakteristika Váhy. Tyto barvy zdůrazňují oddanost a lásku tohoto znamení.

Kam vycestovat: Na cestování by si měli zvolit země Tibet, Japonsko, Argentina.

Šťastná čísla znamení Váhy: Šťastnými čísly vah jsou 8, 27, 10.


Velká CHARAKTERISTIKA Znamení Zvěrokruhu Váhy

Váhy patří mezi inteligentní lidi s nadáním pro logické myšlení. Jejich logické myšlení je tak silné, že jim častokrát brání v spontánním řízení, přizvukuje charakteristika znamení Váhy. Váhy touží dosáhnout harmonii ve všech oblastech života. Venuše, která je planetou krásy a vládnoucí planetou vah jim dodává jejich okouzlující zevnějšek, který je neodolatelný pro opačné pohlaví.

Znamení váhy je vnímavé a problém nevidí pouze z jedné strany. Na záležitosti které řeší je schopen dívat se nestranně. Za určitých okolností je ochoten vytvářet ústupky či kompromisy, věští charakteristika váhy. Musí být ale přesvědčen, že jde o správnou věc. Toto znamení oplývá bohatým vnitřním životem.

Znamení váhy je rádo obklopeno přáteli, ale ty si svědomitě vybírá. Pravidlem vah je, že raději budou mít méně skutečných přátel jak více těch nepravých.

Znamení váhy je vzdušným znamením, které můžete sem tam setkat ulítlých v oblacích. Sní o dokonalé životní harmonii. V svém životě si zvyknou vytvářet velké plány, ve kterých je ale brzdí jejich nerozhodnost a jejich nekonečná analýza. Do pracovního života jsou pro ně vhodné zejména spojení s Kozorohem, který přinese váhám rázně rozhodnutí, dodáva jejich charakteristika znamení váhy. Pokud se váha spojí s Kozorohem, mohou tak vytvořit skutečně prosperující podnikání, či firmu.

Pro znamení váhy je nesmírně důležitý pocit kontroly nad vlastním životem. Jdou si za svým snem aby se v životě cítili co nejlépe. Velkou část svého času tráví tím, aby se cítili v životě šťastný a vybudovali si plný život. Chtějí dosáhnout harmonický život po všech stránkách. Tato silná touha za dokonalostí je jejich hnacím motorem do práce ale i do výběru partnera.

Slunečné Znamení váhy milují upravený a hezký zevnějšek opačného pohlaví. Jejich oku lahodí rovnoměrně uspořádaná obličej a pěkná pěstovaná postava. Jsou dostatečně flexibilní a jejich názor na věci se častokrát mění, podotýka charakteristika váh.

Znamení váhy miluje silně a oddaně. I když můžete setkat svobodné váhy ještě ve vyšším věku, neznamená to, že ještě nebyly zamilovaní. Váhy si potrebuju dobře promyslet s kým stráví celý svůj život. Jejich názor na lásku je velmi pragmatický. Věří, že v životě mohou být zamilovaný vícekrát, ale tu pravou, či pravého najdou pouze jednou.

Jelikož váhy častokrát mění své postoje či názory, může se stát že v jejich životě byli skutečně rozmanití partneři. Každou etapu života mohli strávit s různým typem člověka, předpovídá charakteristika znamení váhy. Partnera na celý život si hledají až v pozdějším věku. Nepodléhají svatebním zvonem jakmile dosáhnou dospělosti. Váhy jsou v lásce častokrát až velmi pragmatické a pokud jim nesedí na partnerovi nějaké zásadní věci, častokrát unikají ze vztahu.

Znamení váhy si mohou tyto zásadní věci, které jim již nevyhovují, všimnout dokonce i po letech vztahu. Najednou zjistí, že jim nevyhovuje věkový rozdíl, sexuální život, či jiné negativa. Častokrát však během života zažijí více než jen jednu velkou lásku.

Charakteristika Váhy opisuje toto sluneční znamení jako sebevědomého člověka. V životě kráčejí s jistotou a s nezlomným sebevědomím. No pokud jde o jejich osobní identitu mohou se někdy cítit nejistí. Celý život se snaží co nejlépe určit svjou identitu a poznat hlavně to, kým jsou oni. Znamení váhy potřebuje čas a prostor pro sebe. Každý den potřebují čas na to, aby ho trávili s sebou a věnovali se otázkám, které je každodenní Matonoha. Jejich vnitřní hlas jim častokrát pokládá stále otázku o tom, kam směřují a kdo vlastně jsou.

Znamení váhy jsou inteligentní se silným logickým myšlením. Toto znamení touží více po duševním spojení s partnerem. Miluje sex, no nevyhledává prioritně vhodné sexuální spojení. Mnohem více ho zaujme inteligence a smysl pro humor, definuje charakteristika znamení váhy. Slunečné áhy milují přírodu a zvířata. Rozhovory o přírodě a pozitivní vztah ke všem zvířatům může být společným tématem k rozhovoru se znamením vah.

Charakteristika Váh v práci - vhodná kariéra

Znamení váhy patří v práci mezi těch výjimečných. Mají silné logické myšlení a jim svěřené úkoly čeká úspěch. Zadání plní s lehkostí a elegancí. Charakteristika váhy v oblasti kariéry říká, že jim vyhovuje povolání, kde se vyžaduje dobrý vkus. Znamení váhy potřebují mít vše uspořádané a uklizené. Nemají rádi chaos a nepořádek. Vyhovují jim povolání v oblasti práva. Jsou skvělými lékaři a vyhovují jim i technické oblasti.

Mezi lidmi váhami najdeme čatokrát i elektrotechniky, či pracovníky v letectví. Zajímá je fungování všeho kolem, proto jsou skvělí automechanici, konstruktéři či programátoři, dodáva pracovní charakteristika znamení váhy. V oblasti informatiky a programátorské činnosti skutečně vynikají. Milují také zvířata a proto jsou z nich skvělí veterináři, zda majitelé výcvikových středisek, nebo hotelů pro zvířata. Dokáží řešit logické úkoly se skutečnou elegancí a lehkostí, proto jsou vhodnými zaměstnanci ale i podnikateli.

Pokud chce váha začít podnikat, muži být o tom na sto procent přesvědčená. Chce mít vše připraveno do detailů, jinak se váhy do podnikání nikdy nepustí. Znamení váhy se jen těžko pouštějí do takových výzev, i když o nich celý život uvažují a sní. Mají raději uspořádaný život aniž by je stále překvapovalo něco nového, ukončuje pracovní charakteristika váhy.


Charakteristika Znamení Váhy - Muž Váhy

Okouzlující, no trochu padouch, takový je muž váhy. Tohoto muže však stojí za to udržet si. Muži váhy mají mnoho pozitivních vlastností, které opisuje charakteristika znamení Váhy a které vnesou do vašeho společného života. Jejich atraktivní zevnějšek však není lhostejný i jiným lidem v okolí a proto se s tímto mužem musíte mít na pozoru. Muž váhy se nepohybuje v širokém okolí, neloví ve velkém teritoriu. Mnohem raději se zajímá o ženy, které již déle zná.

Do flirtu, zda nového vztahu se pouští většinou s kamarádkou své ex přítelkyně, s ex přítelkyní svého kamaráda, se známou svého bratra či s kolegyní nebo kamarádovi. Tento muž, muž váhy miluje inteligentní ženy a častokrát se zajímá o ženy ve starším věku.

Charakteristika Váhy ve vztazích opisuje, že slunčené znamení Váhy chce mít u sebe stejně duševně vypořádanou ženu, jak se cítí on sám. Cítí, že v jeho životě je nejdůležitější rovnováha a proto ho odrazují žárlivé ženy, které mají sklony hádat se. Muž váhy potřebuje harmonii v partnerském životě.

Muž váhy rád flirtuje, ale není v tom ten největší mistr. Rychle ho však objekt jeho flirtu omrzí. Je to typ muže, který flirtuje i podvědomě a klidně se otočí za krásnou ženou pěší po ulici i když vás zrovna drží za ruku. Oceňuje krásu a neví si jednoduše pomoci a odolat letmý pohled či v jeho podání nevinného flirtu. Pozor však na opačné měřítko. Muž váhy vám nikdy neodpustí takové chování z vaší strany, varuje vaše charakteristika znamení váhy. I když se na venek bude zdát, že mu váš zájem o pěkného muže na ulici nevadil, uvnitř si k vám vytváří odpor a může to později vést až k úpadku pozornosti k vaší osobě.

Váhy si berou dvojí metr na sebe a na vás, charakteristika váhy říká - dávejte si na to pozor. Chcete-li v tomto vztahu prosperovat budete si muset zvyknout, že sem tam pochválí i jiné ženy ve svém okolí. Vy to však nedělejte, jinak čekejte při nejlepším žárlivou scénu od muže váhy. Toto je přesně místo, kde vypíná své logické myšlení a koná pudově.

Muž váhy, pokud neměl pravdu, a má čas o tom uvažovat, se vám jistě za jeho nevhodné chování omluví. Není to tvrdohlavý typ člověka, který neumí uznat svou chybu. Ba naopak, pokud jej necháte například po hádce vychladnout, můžete čekat krásné udobrovacie kroky z jeho strany.

Má schoponosť vidět obě strany argumentu. Pokud však jeho rozum zastíní žárlivost, potřebuje čas si vše promyslet a uvažovat. I když rád flirtuje není to nevěrný typ muže. Má však rád náklonnost a takové to prvotní vzrušení a tajemno.

Charakteristika váhy také uvádí, že v hádkách muže být muž váhy skutečný hajzl. V jedné hádce vám dokáže vyčíst vše, co jste v životě udělali. Zde se stává osobou, kterou jste dosud ještě nesetkali. Budou létat nadávky a možná i talíře. Muž váhy využije všechny své manipulativní schopnosti na to, aby vás během hádky dostal do úzkých.

Charakteristika znamení Váh v láske s mužem váhy radí - nedejte se a argumentujte. I když to v té chvíli možná nebude na nic, postupně bude uvažovat o tom, co mu řeknete a pokud se mýlil, uzná svou chybu. Nenechte se vlákat do jeho někdy až nechutného vyjadřování a zůstaňte klidná a vyrovnaná. Pokud to uděláte během hádky, muž váhy vás bude obdivovat a on sám se bude stydět za své chování.

Láska a Vztah s Mužem Váhy

Muž váhy je emočně vyrovnaný. Zřídka ztrácí touhu už k vybojované ženě. Pokud vás miluje muž váhy je jisté že to bude ne-li na celý život, tak na dlouhá léta. Mluvte spolu a smějte se společně dodáva charakteristika váhy. Dejte mu pocit jistoty a jistotu, že je pro vás ten nejkrásnější a nejdokonalejší muž. Nezapomínejte ho chválit. Všímejte si jeho chování k vám a dopřejte mu stejné zacházení.

Nezapomínejte na lichotky a důkazy vaší náklonnosti, připomíná charkateristika znamení váhy. Má rád romantiku, i když tak na venek nepůsobí. Miluje společné chvíle s osobou kterou miluje, ale potřebuje také svůj prostor pro život. Dopřejte mu čas pro něj a okamžiky plné lásky, doporučuje láska a charakteristika znamení váhy. Pokud bude cítit jistotu ve vaší lásce bude to skvělý partner pro celý život. Po ukončení vztahu chce za každou cenu zůstávat přátelům. Je to typ člověka, který za sebou rozhodně nepálí mosty.

Pokud tedy hledáte štědrého muže ve vztahu s mužem ve znamení vah budete skutečně spokojená. Tento muž vám koupí vše po čem budete toužit. Pokud si ho získáte, získáte také skvělého milence, manžela, důvěrníka, otce pro vaše děti i partnera na sport či procházku.

Pokud si vás chce muž váhy vzít jste skutečně šťastná žena. Znamená to, že si je vámi jistý a je téměř pravděpodobné, že vás už nikdy neopustí a nepodvede. Pokud jste v manželství s váhou a překonáváte nějakou krizi, vzpomeňte si na vaše začátky. Je jisté, že muž váhy vás miluje stejně, ba možná víc, než když si vás bral. Chce to jen více komunikace a blízkosti.

A jaký je muž váhy milenec? Když překonáte poznávání a projde nějaký čas, tak už nebudete chtít jiného. Muž váhy vám bude věnovat celou svou pozornost a v sexu je skutečný gentleman. Bude vás chtít uspokojit i několikrát během jede milování a až potom dopřeje rozkoš sobě. Pokud ho chcete potěšit, tak miluje orálně uspokojení a miluje doteky. Jindy je to zas zvíře, které chce ulovit svou kořist.

Charakteristika Váhy v sexe říka, že s Váhami si užijete skutečně pestré milenecké zážitky, od jemného milování až po zvířecí sex. Někdy je těžké uhodnout jeho náladu, ale zjistíte to podle jeho síly dotyků a pohledu. Takový je muž váhy a jeho základní charakteristika váhy.


Charakteristika Znamení Váhy - Žena Váhy

Láska se ženou narozenou ve znamení váhy je skutečné dobrodružství. Tento vztah je plný výzev, ale pokud jejich překonáte a vklouznete do srdce ženy váhy v plném nasazení, bude to pro vás skutečná výhra, říká detailní charakteristika znamení Váhy. Žena váhy má tendenci zpochybňovat svou lásku. Žena váhy hledá pravidelne na svém partnerovi nedostatky. Vede ji to k pochybením o tom, zda je právě tento muž pro ni pravý. Je pod vlivem mocné Venuše a její kouzlem je schopna ovládnout muže, do kterého se zahledí.

Žena váhy hodně přemýšlí, ale těžko se rozhoduje. Její rozhodnutí bývají pomalé a krok vpřed dělá pouze v tom případě, že si vše zvážila. Stává se, že se ještě mnohokrát podívá dozadu na to, co zanechala za sebou na své cestě životem, taková už je žena váhy a jeji charakteristika váhy. Jelikož je to silná žena častokrát se na muže dívá jako na méněcenné stvoření. Lásku však nezbytně potřebuje k životu a proto má zájem o muže, který bude silný, pracovitý a štědrý.

Žena váhy utráci na vše co se jí líbí. Chce být obklopena hezkými věcmi. Nemá ráda zařizování domácnosti, což jen podtrhuje charakteristika znamení Váhy. Žena váhy je mnohem raději pokud se o tuto stránku věci postará muž. No, je nezbytné, aby cítila, že zasahuje do toho, jak bude vaše společní domácnost vypadat.

Charakteristika Váhy doporučuje raďte se s ní o každé věci, kterou chcete do domácnosti koupit. Ptejte se jí na názor při rekonstrukci a podobně. Žena váhy se nebude chtít podílet na fyzické práci, ale ocení, že potřebujete její radu a že chcete právě s ní vytvořit společné teplo domova. Nevynechávejte ji tedy z těchto záležitosti, ani při dobré vůli, že ji tím nechcete zatěžovat. Mohlo by se vám to paradoxně vymstít.

Láska a Vztah s Ženou Váhy

V sexu či ve flirtu je žena váhy skutečnou logickou hádankou. Na jedné straně se snaží na muže působit, že je přístupná vášnivému sexu a novým sexuálním zážitkem. Na straně druhé se stává velmi stydlivě a nejistou, když má k samotnému aktu dojít. Je to žena, která uctívá sama sebe a proto chce aby bylo milování s ní pro muže výjimečným zážitkem. Taká je žena váhy. Chce cítit kouzlo magie s mužem, se kterým se rozhodne strávit svůj život. Její nespokojenost se vším se však vnáší i do vztahových nedostatků, upozorňuje charakteristika znamení Váhy.

Žena váhy hledá ve svém vztahu nedostatky. Hledá problémy tam, kde častokrát vůbec nejsou. Potřebuje být neustále přesvědčování o tom, že ani náhodou nemáte a nikdy nebudete mít zájem o jinou ženu. Pokud ztratíte její pozornost je schopna zacházet do extrémů a jednoduše vás opustit.

Žena váhy je starotlivá a schopná hlubokých citů, vyzdvihuje charakteristika váhy. Pokud je to však nutné je schopna ukázat svou manipulační a sobeckou stránku. Ten správný partner by se měl snažit poznat ženu váhy skutečně do hloubky a důvěrně. Pouze tak zjistí, jak s touto ženou zacházet tak, aby byla během celého života s mužem spokojená. Získejte si její důvěru a získáte si její srdce. Je teda žena váhy taková, jakou ste si ji představovali?


CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ Váhy - ZDRAVÍ

Znamení váhy trpí zdravotními problémy, které je doprovázejí během celého života. K jejich hlavním problémem patří nemoci spojené s ledvinami, onemocnění močového měchýře, problémy s páteří, problémy s metabolismem či nádorová onemocnění, nebo cukrovka.

Žena váhy je nesmírně náchylná na záněty močových cest, které přecházejí až do chronických problémech. Žena váhy by proto měla pít bylinné čaje a konzumovat brusinky. Nesmí zapomínat na dostatečný pitný režim, který je pro ni alfa a omega. Mohou ji také potrápit problémy s dělohou a trombózy. Není nic výjimečného, ​​když žena váhy trpí akné po celý život. Zde je třeba aby omezila konzumaci jednoduchých cukrů (sladkostí) a masa.

Maso obsahuje velké množství vitamínu B, které její stav s problematickou pletí pouze zhoršuje. Znamení váhy by mělo stravovat střídmě a konzumova't hlavně ovoce jako je hruška, třešně, švestky, jahody, a banány.

Muž váhy trpí bolestmi zad po celý život. Krční páteř mu může způsobovat chronické bolesti. Pro muže váhy doporučujeme zařadit do svého života návštěvy infrasaun a pohyb alespoň třikrát týdně. Muž váhy nesmí zapomínat na fyzickou aktivitu a pokud chce být zdravý musí zařadit fyzickou aktivitu do svého života.

Charakteristika Váhy taktéž připomíná, že pro znamení váhy jsou důležité preventivní prohlídky, které by neměly zanedbávat. Je nutné, aby předcházely onemocnění jako je cukrovka a nádorová onemocnění. Znamení váhy musí konzumovat potraviny, které jsou chudší na jednoduché cukry, vyhýbat se fast foodům a kouření či alkoholu.


CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ Váhy - LÁSKA, vztahy, kompatibilita, porozumění ...

Znamení váhy jsou schopny hlubokého a vášnivého citu. Jejich emoce jsou prudké, ale takové zůstávají během celého vztahu. Někdy je vztah s tímto znamením skutečně oříškem, ale pro vhodného partnera představuje skutečný poklad. Znamení váhy se musíte snažit pochopit. Zbožňují krásné a oku lahodící věci, tvrí charkateristika váhy. No váhy bývají dosti marnotratné a proto nedisponují velkým majetkem.

Muž váhy se však dokáže postarat o rodinu skutečně prvotřídní. Žena váhy se spíše spoléhá na finanční zabezpečení svého partnera. V milostném životě hledají změnu a experimenty. Pokud chcete toto znamení potěšit v milenecké oblasti, buďte kreativní a řekněme dvojí. Váhy chtějí v jeden den prožívat magickou romantiku no v den druhý jim spíše vyhovuje živočišné chování.

Pokud však znamení váhy pochopíte do hloubky a jeji charakteristika znamení váhy vám bude zřejmá, bude nejen vaším partnerem ale i přátelům a oporou. V jeho životě hraje estetika silnou roli. Pokud se rozhodnete navařit večeři snažte se aby byl talíř pěkně uspořádán. Uspořádanost očekávají v celém vašem vztahu a proto si hledají Pořádkumilovní partnera, který chápe estetickou stránku života.

Pro podrobnou charakteristiku kompatibility v lásce jednotlivých znamení zvěrokruhu vyskoušejte Horoskop Lásky podle astrologie, pro všechny sluneční znamení.

Kompatiblita v Lásce se znamením Váhy dle jeho rysů

Vhodným partnerem pro znamení váhy bude Lev, Vodnář či střelec. Nevhodnými partnery je beran a kozoroh. S rakem vytvoří váhy skutečně zajímavou kombinaci. Buď se budou milovat do konce života, nebo se ve svém životě vůbec nesnesou.

Z jistého hlediska však váhy-rak může být ta nejpevnější kombinace jaká se dá mezi znameními vytvořit. Hlavně pokud je muž váhy a žena rak. Z hlediska kompatibility však toto spojení vyžaduje jistou dávku odvahy od obou znamení. Žena váhy si však s mužem rakem nebude rozumět.


Znamení Zvěrokruhu Váhy - Populárni Celebrity

Mezi nejvýznamnější muže znamení váhy, který celým svým životem zosobňuje charakteristické vlastnosti vah patří Ghandi. Dalšími významnými muži ve znamení vah jsou nebo byly John Lennon, Eminem, Matt Damon, Bruno Mars, Snoop Dogg, Will Smith, Sting narozený 02.10, zda Zac Efron narozený 18.10.

Mezi významné ženy váhy, které podtrhují charismatičnost a výjimečnost tohoto znamení patří Kate Winslet, Gwyneth Paltrow, Avril Lavigne, Gwen Stefani, Dakota Johnson, Catherine Zeta-Jones či Alicia Silverstone, které podvrdzujú všechny pozitiva představující charakteristika Váhy.

HOROSKOP Váh

Nejen charakteristika váhy je nesmírne duležitá. Přečtěte si také denní horoskop, Horoskop Týdenní pro znamení Váhy či celomesačný horoskop pro znamení Váhy, které najdete nahoře nad tímto článkem. Staňte se také fanouškem naší Facebookové Stránky a přečtěte si každý den novinky ze světa Horoskopu, Tarotu a věštění. Objevte také tajemství, které vám letos nadělí roční horoskop a připravte se na vše, co vás letos čeká.

#ZnameníZvěrokruhuVáhy #CharakteristikaVáhy #MužVáhy #ŽenaVáhy #ZnameníVáhy #CharakteristikaZnameníVáhy


Charakteristika Všech Znamení Zvěrokruhu


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥