Charakteristika Znamení Vodnář

charakteristika Vodnáře

Charakteristika Znameni Zverokruhu Vodnář - Rysy Vodnáře

Narozeniny: 20 Leden - 18 Únor

Planeta: Vládnoucí planetou znamení je planeta Uran.

Element: Pro znamení Vodnář je vládnoucím elementem vzduch.

Povaha: Hlavní povahová črta znamení je sanquinická povaha.

Silné stránky znamení Vodnář: Vodnář má obrovskou představivost. Je stvořený na dobročinnost a oplývá velkou originalitou, specifikuje charakteristika Vodnář. Toto znamení bývá častokrát silně nezávislé. Koná intuitivní a může se vám zdát, že kroky které dělá má dávno premylené.

Nedostatky: Nedostatkem tohoto znamení je neposlušnost, říká charkateristika znamení Vodnář. Vodnáři bývají i dost krutý ve svém řízení. Neberou velmi ohled na pocity ostatních a jdou si za tím, co chtějí. Cítí se osaměle a to i tehdy když jsou obklopeni kamarády a rodinou.

Postava: Lidé narození ve znamení Vodnáře mají mocnou postavu. V mladém věku jsou štíhlí no s postupem času získávají plnoštíhlou postavu, která je souměrná a jeho chůzi si všimnete z dálky protože je skutečně originální.

Šťastný den: Šťastným dnem Vodnáře je sobota. Během soboty je vodnář připraven na všechny překážky a nahromaděné úkoly, které nestihl. Sobota je skutečně úspěšný den Vodnáře, dodáva charakteristika vodnář.

Nepříznivý den: Nepříznivým dnem Vodnáře bude pondělí. V pondělí je třeba vyvarovat se investičním rozhodnutím a nervóznému jednání vůči blízkým osobám.

Kámen znamení Vodnář: Pokud chcete potěšit znamení vodnář darujte mu šperk obsahující akvamarín nebo granát, doporučuje charakteristika znamení vodnář. Granát ho povzbudí v milostné oblasti a akvamarín zvýrazní jeho intelektuální stránku.

Charakteristika znamení Vodnář a jeho Zdraví: Toto přátelské a intelektuální znamení ovlivňují zejména problémy s tlakem, upozorňuje charakteristika vodnář. Po zdravotní stránce si musí dávat pozor hlavně na nervovou soustavu a problematické křeče. Znamení vodnář se musí zaměřit na konzumování brokolice, která sníží riziko nádorovýcho onemocnění a prospívá névové soustavě. Vhodné jsou také zdravé tuky, například olej z meruňkových jader nebo hrst vlašských ořechů denně.

Šťastná Barva znamení Vodnář: Znamení vodnář povzbuzuje hlavně barva modrá, která přechází do fialových odlesků. Modrá barva je stvořená pro toto znamení, protože vyvolává pocit otevřenosti a otevřenou mysl, kterou má právě popisované znamení.

Kam vycestovat: Na cestování by si znamení zvěrokruhu Vodnář mělo zvolit země Švédsko, USA, Etiopie.

Šťastná čísla znamení Vodnář: Šťastnými čísly vodnáře jsou 2, 10, 49.


Velká CHARAKTERISTIKA Znamení Zvěrokruhu Vodnář

Emancipované znamení vodnář do velké míry ovlivňuje jeho vládnoucí element vzduch a je tím ovlivnená také charakteristika znamení vodnář. Je to nezávislé znamení, které bude mít potřebu svobody a zlepšení života celého světa. Toto znamení se stará nejen o sebe ale chce aby byl svět kolem skutečně hezčí. Svoboda je mu velmi blízká a důležitá, proto si ji hlídá. Rovnost ho také velmi zajíma a snaží se pomáhat všem lidem okolo, aby zajistil hezčí svět pro každého.

Často ho můžeme najít angažovat se v oblasti lidských práv či sociální oblasti. Vodnář symbolizuje originalitu a neobvyklost, dodáva podrobní charakteristika Vodnář. Je ovlivněn svou silnou ba dokonce zvýšenou vnímavostí a intuicí. Vodnář bývá skromný a neusiluje se dosáhnout nadřazenost či převahu nad ostatními znameními zvěrokruhu.

Vodnáři nebývají velmi vytrvalí. Rychle se nadchnou na nové věci, ale toto nadšení jim netrvá dlouho. Mají většinou doslova komplikovanou povahu, kterou jen těžko rozluštíte, varuje kompletní charakteristika znamení Vodnář. Častokrát se těžko otevírá i skutečně blízkým osobám. Svou cestu životem procházejí vodnáři sami, nemají rádi, pokud jim někdo radí v otázkách života. Můžeme setkat i znamení vodnář, které na nás působit neautoritativní, dodržovat zvyklosti, je idealista a je malý snílek. Touží aby se všechny jeho sny a ideály okamžitě zrealizovali a proto nepatří mezi trpělivé znamení.

Vodnáři Mají silnou orientaci ohledně rovnosti a spravedlnosti. Vodnář bývá obklopen skutečnými přáteli, kterých není mnoho ale kvalita jim vynahrazuje kvantitu. Znamení vodnář je připraveno podat vám kdykoliv pomocnou ruku a poradit vám rámci jeho znalostí.

Vodnář je znamení neobyčejně citlivé. Učí se po celý život a učení jim připadá jako životní součást ne něco co jejich vyčerpává. Během celého života pracují promyšleně se svou logikou a snaží se odhalit ten pravý smysl života. Tento cíl je doprovází na každém kroku, během celého života. Mají veselý život protože oplývají živou povahou. Jsou to ušlechtilí lidé připraven pomáhat každému kolem.

Znamení vodnář může být také náladové, nestálé a někdy se utahují do sebe. Vodnář je znamení, považováno za nesmírně čestné s dobrým a velkým srdcem. Pro Vodnáře jsou společenské akce radostnou událostí, oznamuje charakteristika znamení vodnář. Jsou obklopeni přáteli a bývají skel společníky všude kde se objeví.

Negativní události, které se dějí v jeho životě ho vyčerpávají a snaží se k tomu postavit s dávkou diplomacie a inteligence. Spory ve svém životě řeší dříve moudře, bez impulzivních nebo násilných projevů, přizvukuje jejich charakteristika vodnář. Typickou rysem znamení Vodnář hájení lidských práv a boj za to, aby se následná generace měla lépe než ta předtím. Jejich názor bývá promyšlený, uvážlivý a vědí komunikovat io nepříjemných tématech.

Znamení vodnář si můžete splést s chodícím počítačem. Matematika je jim spíše hobby a mezi lidmi narozenými v tomto znamení najdeme opravdu originálních jedinců. Vodnář, i přes svou premýšľavosti bývá vtipný a pohotoví. Ve společnosti umí reagovat na každý rozhovor či situaci. Je velmi sečtělý a lidé si k němu s oblibou chodí po rady do života. Nejsou rádi částí nějakých jednotných názorů a zajímají se o církev a politiku. Hlavně o jejich cíle, názory a postoje, proti nimž častokrát ve společnosti či mezi přáteli argumentuje, sdílí charakteristika znamení vodnář.

Charakteristika Vodnáře v práci - vhodná kariéra

Jejich logické myšlení jim předurčuje skutečně skvělé zaměstnání. Málokdy je někdo předběhne v jejich logickém uvažování, inteligancii. Vodnář žije budoucností a zajímá se hlavně o to co přijde a ne o to, co je teď, vyzdvihuje charakteristika znamení Vodnář. Proto se v zaměstnání věnuje hlavně kvalitnímu výkonu, který mu později pomůže v kariérním růstu. Skvěle se uplatňují v moderních profesích nakolik jejich láká vše futuristické, vše co mě nádech budoucnosti.

Toto slunečné znamení se zajímají i o astronomii a častokrát jsou to právě ti lidé, které můžete slyšet polemizovat o existenci mimozemského života. Znamení je silně technicky orientované a proto se skvěle uplatní ve stavební oblasti, pokračuje charakteristika Vodnář, ve výrobě letadel a celkově v letetstve. Dáno znamení je předurčeno na práci v informatické či programátorské sféře.

Není jim cizí ani práce jako pedagog, vydavatel či řídící pracovník. Peníze nemine nepromyšleně, možná ženy narozené v tomto znamení mají tendenci utrácet na svůj luxus a pohodlí. Muži chchú hromadit peníze a nezamýšlejí se nad investicemi, specifikuje jejich život charakteristika znamení vodnář. Více jim vyhovuje niekoľkociferné číslo na bankovním výpisu.


Charakteristika Znamení Vodnář - Muž Vodnář

Chcete dostat muže Vodnáře? Vtáhněte jej do svých problémů a chtějte od něj slyšet jeho názor a radu, radí charakteristika znamení vodnář. Muž vodnář se rád obklopuje lidmi, kterým může pomáhat a poradit. Pokud ho chcete zaujmout tak je to ta pravá cesta jak začít. Vždy se bude snažit najít pro vás finální a uspokojující řešení. Co se ale nemusí líbit pouze vám, ale i jiným ženám, kterými je tento inteligentní muž obklopen.

Charakterisitka Vodnář připomíná, že tento vynalézavý muž je tak zachvácen potřebou pomoci a poradit, že přehlédne i to, že o něj jevíte zájem. Právě proto je z vaší strany nutné být iniciativní ženou a jednat jako první. Komplikované znamení vodnář se brání jakémukoliv pevnému svazku protože silně touží po svobodě a nezávislosti.

Pokud ho chcete za muže do života je třeba obrnit se skutečně obrovským množstvím trpělivosti, předpovídá charakteristika znamení vodnář. Pro znamení jsou důležitější vnitřní hodnoty ženy před těmi vnějšími. Jeho milostný život se může zdát chladný no uvnitř je to vášnivý a tolerantní člověk.

Pokud bude muž vodnář cítit, že jste mu dali ve vztahu dostatek svobody a nezávislosti tak si vás vybere jako partnerku a přítelkyni na celý život. Je však nezbytné se s tímto znamením vyvarovat žiarlivostným scénám a nestabilitě ve vztahu.

Muž vodnář se bude všemožně snažit oprostit se od svazku, který mu nepřinese inteligenční posun a citovou nestabilitu. Doslova vám uletí pryč. Bohužel muž vodnář je neschopný vytváření si hlubokých citů, ten si vytvoří pouze jednou v životě, zdůrazňuje charakteristika znamení vodnář. I v případě lásky, i v případě přátelství.

Láska a Vztah s Mužem Vodnářem

Muž Vodnář nežiarlivé znamení. Svému partnerovi důvěřuje, protože ví, že pokud se pro něj rozhodl určitě jednal rozvážně a s největší dávkou inteligence. Je zvědavý a pouze to ho může hnát do nových vztahů, podotýka charakteristika znamení Vodnář. Čeká čímž ho nový partner obohatí a co nového ho může jiná osoba naučit.

Láska je jako nepřečtená kniha, kterou chce objevovat no ví, že se dostane na konec a už ji neotevře. Pokud vás muž vodnář zaujal bude ho třeba celý život překvapovat, doporučuje charakterisitka vodnář, a to novými věcmi a vaší prohnaností. Bavte ho a zůstane s vámi navždy.

Jak milenec se těší z každého kousku vašeho těla. Muž vodnář se zajímá o vaše nitro, před sexem a také po něm chce slyšet vaše pocity a dokonce i jeho nedostatky. Rád se učí vše nové. Budou ho zajímat všechny knihy, které mu o sexu koupíte, zda všechny novinky, které mu v milostném životě ukážete.

Dokážete si ho takto krásné připoutat, pokud se budete v této oblasti vzdělávat a budete ho překvapovat tím, co víte. Charakteristika znamení Vodnář říká, že tento muž ocení znalosti a moudrost. Zkoušejte spolu všechno co vás napadne.

Muž vodnář ocení vaši kreativitu a vše s vámi rád vyzkouší. Je to vynalézavý a vynikající milenec, ale musíte ho k tomuto vztahu nakopnout. Nemá rád monotónnost, která jeho zájem o vás doslova zabije.


Charakteristika Znamení Vodnář - Žena Vodnář

Najdete ji na každé společenské akci a bude obklopena těmi nejinteligentnějšími lidmi v místnosti. Žena Vodnář obdařena silnými intelektuálními a komunikačními schopnostmi. Je vždy připravená přijimout pozvání na společenskou událost, podtrhuje charakteristika znamení vodnář. Její poctivost a upřímnost jí však mohou spíše ublížit. Nezamýšlí se nad tím, že upřímnými slovy dokáže někoho i ranit. Rozdává rady všude kolem.

Žena Vodnář se snaží poradit nejlépe jak umí. No pouze v případě, že jste se jí zalíbily. Pokud je žena ve znamení vodnář vaším sokem či nepřítelem dejte si na ni pozor, varuje charakeristika vodnář. Působí, že se jí nic netýká, ale za vašich zády dokáže ukována plán, který vás doslova zničí. Je lepší držet si tyto lidi jako přátel. Žena Vodnář jak váš nepřítel skutečně nevhodná.

Vodnářka pociťuje nekonečnou touhu po lásce. No vzplanutí tohoto citu bývá spíše rychlé a krátkodobé. Tak jako muž vodnář i žena vodnář touží po všem novém. Charakteristika znamení vodnář dále specifikuje ženu vodnář jako skutečně upřímné znamení, které hledá hlavně muže, který v ní vidí pravou ženu ba dokonce dámu. Chce být pro svého muže ztělesněním ženskosti a touhy. Nezáleží jí na rozdílech mezd pohlavím či rasou.

Žena Vodnář bývá nejčastěji bisexuální ze všech znamení zvěrokruhu, protože je zajímá ba doslova vzrušuje vše nové a nepoznané. Žena vodnář se nenechá do ničeho nutit, raději vás opustí, než kdyby si měla nechat vzít svou svobodu, rozhodování či názory.

Láska a Vztah s Ženou Vodnářem

Věrnost ženy vodnář dosáhnete pouze v tom případě pokud se do vás skutečně zamiluje, říká charakteristika znamení vodnář o láske a vztazích. Udržujte ji však v pozoru, napětí a bavte ji, jinak se její touha obrátí na jiný objekt. Je to poměrně přelétavé znamení bez sklonů k silné bigamii. V manželství je žena vodnář nestálá. Manžela může potrápit svou nestálostí a někdy i vyjádřeními, že si měla vzít raději někoho jiného.

Vodnář si neuvědomuje, jak dokáží slova ubližovat, nemějte jí to však velmi za zlé. Žena vodnář se snaží respektovat individualitu druhých no požaduje aby ji stejně respektovali i ostatní a hlavně její manžel. Můžete ji setkat v nápadném až extravagantním oblečení a také má v oblibě i bláznivé barevné a střihové kombinace spodního prádla, podotýka detailní charakteristika Vodnář. Není to rozená matka, ale protože se ráda učí stává se s ní ideální matka s postupem času. Neví však projevovat něhu a něžný milostný postoj dokonce ani ke svým dětem. Vychovává jejich spíše chladně no prakticky a rozumně.

Pokud čekáte, že s vámi skočí do postele na prvním rande jste na obrovském omylu. Do sexuálního vztahu vstupuje žena vodnář velmi opatrně, promyšleně a postupně. Vaše potřeby bude nadradzovať tím svým a proto se žena vodnář stává nepřekonatelnou milenkou, která vám poskytne rozkoš kdykoli to budete chtít. Nesmíte ji však nechat aby se v sexu nudila. Přineste do sexu byť knihu, či příručku a zkoušejte vše nové.

Žena vodnář toto řízení nesmírně ocení a bude se s vámi dobře bavit. A právě to je pro ni důležité. Zapomeňte na nudné hodiny strávené monotónním milováním. Toto znamení je dokonce otevřené lesbickým vztahům, někdy i proto aby jen vytáhla svou přítelkyni, která přežila nešťastný vztah z problémů. Vodnář chce prostě pomoci každému. Taková je charakteristika znamení vodnář, teda ženy Vodnářky.


CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ Vodnář - ZDRAVÍ

Krevní tlak může vodnáře skutečně potrápit, charakteristika znamení vodnář v zdraví říká. S tím se pojí i jiné nemoci. Může dojít ik poškození srdečních tepen a celkově srdce. Vodnář trpí i častými křečemi. Do své stravy by měl zařadit potraviny obsahující větší množství hořčíku, železa, vápníku a selenu. Je vhodné zaměřit se na konzumaci brokolice a vyhnout se těžkým a smaženým jídlam. Absolutně nevhodné jsou fast foody.

Znamení vodnář by mělo holdovat jídlu hlavně přes den a večer jíst pouze střídmě nebo vůbec. U Vodnáře je nutné aby se Starlite o svou nervovou soustavu. Je nutné aby zařadil do svého jídelníčku zdravé tuky. Jak jsme již uvedli v části stručná charakteristika znamení vodnář je nutné aby toto znamení sáhlo po olejích vyrobených například z lněných semínek, nebo po oleji z meruňkových jader. Absolutní vhodné jsou pro vodnáře tuky, které jsou obsaženy ve vlašských ořechů. Tyto ořechy by si měl vodnář dopřát alespoň párkrát do týdne.


CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ Vodnář - LÁSKA, vztahy, kompatibilita, porozumění ...

Pokud si chcete připoutat muže Vodnáře, zda máte zájem o krásnou Vodnářku jste na správném místě jak spoznat tohle sluneční a krásne znamení zvěrokruhu. Vodnář je komplikované znamení, jak jsme již několikrát uvedli. Cesta k jejich srdci však existuje...

Vodnář je znamení, které touží po nezávislosti a svobodě. Svazky nejsou to pravé pro ně, ale když se zamilují a milovaná osoba jim poskytne pocit svobody, nemá důvod ohlížet se po jiných, popisuje charakteristika Vodnář. Svoboda je pro něj klíčovým slovem. Dopřejte mu čas pro jeho koníčky. To nejlepší, co může od vás vodnář dostat je jeho vlastní kout, kde může být o samotě. Dopřejte mu v domě či na zahradě vlastní pracovnu, kde si může číst knihy, odpočívat a realizovat se.

Ve vztahu je vodnář nesmírně opatrný a chce abyste mu právě vy dokázali že jste pro něj nebo ji ten pravý či pravá. Překvapujte vodnáře novými zážitky, otázkami, něčím co jste se naučili. Vodnář to skutečně ocení a když se do vás zamiluje budete pro něj skutečnou oporou a ne jen partnerem. Stejnou mincí se vám odvděčí i vodnář. Nezapomínejte, že toto znamení nemá rádo žárlivé scény, zda zvýšený tón hlasu při komunikaci s ním. Vše se snaží řešit s rozvahou, inteligencí a takové jsou i jeho vztahy.

Charakteristika znamení vodnář také specifikuje chování ve vztazích. K partnerovi se dostává po krocích no později vám nabídne skutečně skvělou společnost na trávení volných chvil. V rodičovství bude potřebovat pomoc od druhého partnera, nakolik vodnář se nenarodil s vlohami pro rodičovství. Může se stát, že ho budete muset dokonce na tento úkol déle připravovat před tím než se spolu vyberete na cestu rodičovství.

Pro podrobnou charakteristiku kompatibility v lásce jednotlivých znamení zvěrokruhu vyskoušejte Horoskop Lásky podle astrologie, pro všechny sluneční znamení.

Kompatiblita v Lásce se znamením Vodnář dle jeho rysů

Vhodným partnerem podle hvězd pro vodnáře je v prvním řade ohnivý Beran. Znamení Střelec si s Vodnářem také porozumí a budou mít množstvo společných zájmú. Váhy jsou také považované za vhodného partnera pro Vodnáře a jsou jim také dobrým přítelem...

Hvězdy dokážou také určiť partnery, ktorí si s vodnářem neporozumí. Charakteristika znamení Vodnář je v tomhle případe nekompatibilní se znamením Býk a také se znamením Štír. Ta nejhorší polovička pro vodnáře je člověk narozený ve znamení Lva.


Znamení Zvěrokruhu Vodnář - Populárni Celebrity

Christiano Ronaldo je snad nejznámější vodnář na světě. Za zmínku však stojí i jiní významní muži, kteří jsou narození v tomto inteligentním znamení a dokonale je popisuje charakteristika vodnáře. Mezi další významné osobnosti ve znamení vodnář patří populární spisovatelé Jules Verne a Charles Dickens. I velké osobnosti jako Abraham Lincoln, Charles Darwin, Christian Dior, Justin Timberlake a Amadeus Mozart byly narození v tomto znamení.

Mezi ženy Vodnářky patří překrásná a ikonická herečka Jenifer Aniston, která snad ani nestárne a je tak dukazem krásy, kterou charakteristika znamení Vodnář popisuje. Další ženou Vodnářkou je kontroverzní modelka a hvězda reality show Paris Hilton. Inteligentní a světoznámá Oprah Winfrey se také řadí k ženě ve znamení vodnář. Poslední světoznámou Vodnářkou, kterou zná snad každý je překrásná a kouzelná zpěvačka Shakira.

HOROSKOP Vodnáře

Přečtěte si denní horoskop, Horoskop Týdenní pro znamení Vodnář či celomesačný horoskop pro znamení Vodnář, které najdete nahoře nad tímto článkem. Staňte se také fanouškem naší Facebookové Stránky a přečtěte si každý den novinky ze světa Horoskopu, Tarotu a věštění. Objevte také tajemství, které vám letos nadělí roční horoskop a připravte se na vše, co vás letos čeká.

#ZnameníZvěrokruhuVodnář #CharakteristikaVodnář #MužVodnář #ŽenaVodnář #ZnameníVodnář #CharakteristikaZnameníVodnář


Charakteristika Všech Znamení Zvěrokruhu


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥