numerologické životní číslo 7

MOJE osudové numerologické ŽIVOTNÍ ČÍSLO JE:

7

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 7 - Numerologie - JAKÝ STE ČLOVĚK?

Toto životní číslo patří lidem, který v životě dosáhnou úspěch vlastní silou a energií. Osoby narozené s osudovým číslem 7 dávají přednost duševní činnosti a realizují se spíše prací na vlastním nitru. Člověk narozený s číslem 7, jakož i vy, dává přednost přátelstvím na dlouhou dobu. Stává se, že přátelé mu zůstávají z mládí až do konce života, říká numerologické životní číslo 7. Takto jistě se postaví i k partnerským vztahům, či k manželství. Manželství není pro ně v životě lehké a častokrát procházejí několika krizemi, dokud nejsou v životě s partnerem skutečně šťastní. Životní číslo 7 znamená pro člověka dosahování materiálních cílů až po velkém snažení. Vztahy hrají v životě člověka narozeného s životním číslem 7 velkou roli, ať už jde o partnerské, přátelské, pracovní vztahy, či manželství.

Osoba, která vlastní životní číslo 7 dává přednost duševní práci před tou fyzickou. Z člověka narozeného pod životním číslem 7 nebývají právě vhodní dřevorubci, nebo pracanti na manuální práci. Sedmička spíše patří lidem, kteří se věnují pracovní činnosti v oblasti vzdělávání jiných. Může jít o profese v učitelské sféře. Také se tyto osoby, které vlastní životní číslo 7, hodí jako jazykový učitelé, protože se častokrát učí jazyky s jednoduchostí. Jelikož během života dokáží jednoduše rozvíjet svou vlastní sebedůvěru, jejich největší a nejlepší pracovní výkon začíná až s přibývajícím věkem.

Zaujala vás Numerologie? Více o tom, jak Numerologie a vaše životní číslo 7 ovlivňuje naše životy již od dávných dob najdete v článku Základy Numerologie Poznejte, jaký význam má Numerologie v životě lidí a jakou sílu projevuje v našich životech. Pochopte čísla a poznejte jejich význam ve vašich rozhodnutích.

Numerologické Životní číslo 7 a jeho negativa

Lidé vlastnící životní číslo 7 ve svém osudu mohou někdy trpět pocity samoty, které je činí smutnými. Právě proto by se měli tito lidé obklopit rodinu a přáteli, kterých ve svém životě potřebují. Někdy jsou to pořádný pesimisté a na věci kolem se dívají negativně, upozorňuje numerologie a životní číslo 7. Člověk narozený s osudovým číslem 7 je strohý a ve svém životě trpí nedostatkem realismu. Někdy se musí člověk narozený s osudovým číslem 7 dívat na věci kolem s větším pozitivním cítěním a musí si více věřit. Pokud do svého života zařadíte více sebedůvěry, i váš život se ubere krásnějším a lepším směrem.

Numerologie nespecifikuje pouze životní číslo 7. Prostřednictvím čísel a data narození lze porozumět i partnerské shodě a více věcem, které obklopují váš život. Shoda Partnerů možná vyžaduje vaši pozornost, ale díky ní se dozvíte více o vaší lásce, o vašem životě a o kompatibilitě s vaším vyvoleným.

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 7 a numerologie - JAK dosáhnout spokojenosti?

Jednou z těch nejdůležitějších věcí, které by se měl člověk narozený pod číslem 7 naučit, je starat se více o sebe. Pokud se zaměříme více na svou spokojenost a štěstí zjistíte, že i vaše osobní spokojenost je ve vašem životě nesmírně důležitá, specifikuje životní číslo 7. Naučte se tedy zaměřit na svůj vlastní odpočinek a dopřejte si čas od času dárek, kterým se rozmazlíte. Ve vašem životě je totiž místo i pro vás samých, ne jen pro ostatní lidi, kterým pomáháte.

Můžete si sestavit seznam toho, co se vám líbí, a co byste chtěli v životě dosáhnout, radí numerologie pro životní číslo 7. Někdy máte pocit, že vše ve vašem životě závisí od toho, co všechno pozitivní a dobré děláte pro ostatní lidi. Pokud se zaměříme více na sebe zjistíte, že i to, že se staráte o sebe má ve svém životě velký smysl a prostor. Věnujte se svým vlastním koníčkům a svůj volný čas využívejte i pro sebe. Naučte členy vaší domácnosti, aby vám pomáhaly s domácími pracemi a dejte jim najevo, že by měli přiložit ruku k dílu. Abyste byli v životě všichni spokojeni.

Numerologie a životní číslo 7 je silně propojena s věštěním. I naše věštkyně a astroložka pracuje s čísly jako se základním prvkem vytváření horoskopů a budování předpovědí. Přečtěte si více o vašem znamení zvěrokruhu (Horoskopy, Tarot, Věštění ...) Najděte odpovědi na věci, které vás trápí prostřednictvím Online věštění nebo poznávejte krátkodobé či dlouhodobé předpovědi vašeho osudu. Vše o Vašem znamení Zvěrokruhu najdete na stránce horoskop-tarot.cz. Celý obsah připravila zkušená Věštkyně Sibyla a tak je nejen Numerologie důležitou částí našich stránek.

VAŠE ŽIVOTNÍ CESTA ČÍSLEM NEKONČÍ

Životní číslo není jedinou možností poznání budoucnosti. Vyzkoušeli jste už Věštění Online? Co tak vyzkoušet i mocný Tarot, který spolu s vaším osudem prepovedá naplneinie vaší cesty, vašich životních cílů a vaší budoucnosti. Odpoví vám nejen na otázky, ale dopřeje každému i věštbu, která se spojuje s vaším osudem. Tarot Online je zdarma, pro každého, kdo se zajímá nejen o své životní číslo 7, ale i o svůj celkový osud.

Horoskop & Tarot Vám přeje hodně lásky a úspěchů v životě. Přečtěte si od dalších životních číslech, nebo vyzkoušejte další možnosti na naší stránce.


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥