numerologické životní číslo 8

MOJE osudové numerologické ŽIVOTNÍ ČÍSLO JE:

8

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 8 - Numerologie - JAKÝ STE ČLOVĚK?

Pokud je vaším životním číslem číslice 8 narodili jste se jako přemýšlivý člověk, který však touží po moci a po penězích. Máte nesmírně silnou vůdčí povahu a lidé vás následují kamkoliv se pohnete. Životní číslo 8 si umí skvěle zorganizovat věci, i když je někdy necháváte na poslední chvíli. Peníze nejsou pro vás velmi podstatné, ale chcete mít dostatečné zabezpečení pro svou rodinu. Životní číslo 8 touží po životní rovnováze. Člověk narozený s osudovým číslem 8 má velkou životní rovnováhu, zejména s přibývajícím věkem. Užívá si život a myslí přítomným okamžikem. Málokdy se zamýšlí nad tím, zda může budoucnost přinést něco negativní. S tím se pojí i schopnost osob s životním číslem 8 netrápit se a žít tady a teď.

Životní číslo 8 je vynikající téměř v jakémkoliv povolání, jaké si vyberou. Nemají však rádi vaření a ani nic, co se děje v kuchyni. Proto je pravděpodobně nenajdete mezi kuchaři. Pokud ano, je to opravdu velmi výjimečné. Vědí skvěle organizovat věci a mají obvykle silné logické myšlení. Právě proto jsou lidé narození s osudovým číslem 8 vynikající IT pracovníci, programátoři a podobně. Životní číslo 8 se uplatní i v technických směrech a také ve fyzické práci. Ženy se uplatní kdekoliv, ale většinou je najdeme na vedoucích pozicích, protože si rychle získávají respekt okolí a jsou přirozeně inteligentní.

Zaujala vás Numerologie? Více o tom, jak Numerologie a vaše životní číslo 8 ovlivňuje naše životy již od dávných dob najdete v článku Základy Numerologie Poznejte, jaký význam má Numerologie v životě lidí a jakou sílu projevuje v našich životech. Pochopte čísla a poznejte jejich význam ve vašich rozhodnutích.

Numerologické Životní číslo 8 a jeho negativa

Lidé vlastnící Životní číslo 8 jsou manipulátoři. Dobře vědí o tom, jakou mají moc vůči ostatním a jednají tak, aby bylo vše pouze podle jejich vlastních představ. Někdy jsou netrpěliví a pokud mluvíte pomalu může se stát, že za vás dokončí věty. Chtějí mít všechno hned a najednou, takové je Životní číslo 8. Člověk s číslem 8 je skutečně netrpělivý a častokrát se drží dál od lidí, protože může ostatních brát jako méně inteligentních. S tím souvisí i to, že se na nich lidé někdy dívají jako na nadřazené. Na druhé straně je však Životní číslo 8 ochotné každému nezištně pomáhat, takže jeho povýšenencký první dojem je jen zástěrkou. Umí se dobře učit, ale nevědí trpělivě čekat na úspěch. Jsou to také marnotratní lidé, kteří chtějí, aby mělo o nich okolí pouze vysoké mínění.

Numerologie nespecifikuje pouze životní číslo 8. Prostřednictvím čísel a data narození lze porozumět i partnerské shodě a více věcem, které obklopují váš život. Shoda Partnerů možná vyžaduje vaši pozornost, ale díky ní se dozvíte více o vaší lásce, o vašem životě a o kompatibilitě s vaším vyvoleným.

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 8 a numerologie - JAK dosáhnout spokojenosti?

Člověk vlastnící Životní číslo 8 by měl naučit překonávat negativa, které je omezují a využít je ve svůj prospěch. Pokud máte ve svém osudu životní číslo 8 musíte emoce ukazovat navenek namísto toho, abyste je zakrývaly. Měli byste se opravdu naučit pracovat se svými emocemi. K tomuto vám pomůže nějaký čas o samotě a to každý den. Můžete se také zajímat o meditace a cvičení yogy, která přinese do vašeho života nové rozměry, popisuje numerologie a Životní číslo 8. Budete mnohem spokojenější a naučíte se zpracovávat všechny své emoce.

Můžete si také vytvořit seznam s tím, jaké emoce ve vás vyvolává štěstí. Co při tom cítíte, jak to dosáhnout. Takto si zapište informace o každé vaší emocí a postupně se naučíte, jak přesně tyto emoce zvládat. Člověk s osudovým číslem 8 se tak naučí dokonale ovládat své nitro a zažije hledaný pocit uspokojení a vyrovnání v životě. Pokud dokážete ovládnout hněv budete přesně vědět, jaký je skvělý pocit mít kontrolu nad svým vnitřkem, dodává vaše Životní číslo 8. Zaměřte se proto více na svou psychickou pohodu a nezapomeňte také více odpočívat a dávat si pozor na zdraví. Zdravotní potíže jsou také jednou z věcí, které sem tam potrápí lidi s životním číslem 8. Je u nich proto nesmírně důležité zdravé stravování.

Numerologie a životní číslo 8 je silně propojena s věštěním. I naše věštkyně a astroložka pracuje s čísly jako se základním prvkem vytváření horoskopů a budování předpovědí. Přečtěte si více o vašem znamení zvěrokruhu (Horoskopy, Tarot, Věštění ...) Najděte odpovědi na věci, které vás trápí prostřednictvím Online věštění nebo poznávejte krátkodobé či dlouhodobé předpovědi vašeho osudu. Vše o Vašem znamení Zvěrokruhu najdete na stránce horoskop-tarot.cz. Celý obsah připravila zkušená Věštkyně Sibyla a tak je nejen Numerologie důležitou částí našich stránek.

VAŠE ŽIVOTNÍ CESTA ČÍSLEM NEKONČÍ

Životní číslo není jedinou možností poznání budoucnosti. Vyzkoušeli jste už Věštění Online? Co tak vyzkoušet i mocný Tarot, který spolu s vaším osudem prepovedá naplneinie vaší cesty, vašich životních cílů a vaší budoucnosti. Odpoví vám nejen na otázky, ale dopřeje každému i věštbu, která se spojuje s vaším osudem. Tarot Online je zdarma, pro každého, kdo se zajímá nejen o své životní číslo 8, ale i o svůj celkový osud.

Horoskop & Tarot Vám přeje hodně lásky a úspěchů v životě. Přečtěte si od dalších životních číslech, nebo vyzkoušejte další možnosti na naší stránce.


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥