numerologické životní číslo 9

MOJE osudové numerologické ŽIVOTNÍ ČÍSLO JE:

9

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 9 - Numerologie - JAKÝ STE ČLOVĚK?

Člověk, který vlastní životní číslo 9 působí na lidi kolem tak, že vzbuzuje obrovský respekt okolí. Číslo 9 má velkou charismu a na okolí působí doslova magneticky. Pokud je vaším osudovým číslem číslice 9 jste člověk který jde za tím, co chce a dokáže přilákat všechno to, co k tomu potřebuje. Ostatní lidé ho vnímají jako nesmírně zajímavého a inteligentního člověka, který má silnou touhu po spravedlnosti. Životní číslo 9 hledá v životě své vlastní ideály a podniká velké cesty za tím, aby svůj úspěch a ideály dosáhlo. Mají velké množství vnitřní energie díky které vše zvládají s přehledem. Je to odpovědná osoba, jejíž moudrost obdivují i ​​lidé s jinými osudovými čísly. Pokud vám tento člověk něco radí je velmi vhodné ho poslouchat, dodává numerologické životní číslo 9. Častokrát je již v mladém věku vyspělejší, než jeho vrstevníci.

Pro tohoto člověka jsou ideální povolání, které souvisí s duchovním směrem, ale i povolání, kde se vyžaduje vystupování pravé dámy, či pána. Mezi devítkami najdeme častokrát řečníky, spisovatelé, politiky či prezidenty, popisuje životní číslo 9. Tito lidé mají totiž přirozenou schopnost okouzlit ostatních natolik, aby je kamkoli následovali. Jsou pro ně vhodné jakékoliv povolání, kde mohou projevit svou vůdčí povahu a silné, uhlazené vystupování, které přitahuje pozornost ostatních. Není divu, že řada prezidentů se narodilo s osudovým číslem 9 ve svém životě. Takové je životní číslo 9, které specifikuje svého majitele jako výjimečného člověka.

Zaujala vás Numerologie? Více o tom, jak Numerologie a vaše životní číslo 9 ovlivňuje naše životy již od dávných dob najdete v článku Základy Numerologie Poznejte, jaký význam má Numerologie v životě lidí a jakou sílu projevuje v našich životech. Pochopte čísla a poznejte jejich význam ve vašich rozhodnutích.

Numerologické Životní číslo 9 a jeho negativa

Někdy však životní číslo 9 v cestě zastavuje jeho velká citlivost vůči ostatním a citové napětí. Proto musí být tento člověk v dobrém psychickém stavu na to, aby jejich život postupoval směrem, kterým chtějí oni sami. Životní číslo 9 představuje také lidí, kteří mohou jednoduše vzplanout a navodit napětí, či probém. Proto by tito lidé měli dávat pozor na své výbuchy zlosti, či někdy i na násilnické sklony. Je nutné, aby člověk narozený pod životním číslem 9 dával pozor na to, aby se naučil pracovat se svými emocemi. Dosažení finanční svobody může mít negativní vliv na jejich touhu hnát se za majetkem i přes mrtvoly.

Numerologie nespecifikuje pouze životní číslo 9. Prostřednictvím čísel a data narození lze porozumět i partnerské shodě a více věcem, které obklopují váš život. Shoda Partnerů možná vyžaduje vaši pozornost, ale díky ní se dozvíte více o vaší lásce, o vašem životě a o kompatibilitě s vaším vyvoleným.

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 9 a numerologie - JAK dosáhnout spokojenosti?

Jak jsme již uvedli, lidé, kteří vlastní životní číslo 9 se někdy na svět dívají negativně. Jejich negativní myšlenky jim mohou bránit v životním pokroku a v jejich cestě za vytouženým štěstím v rodině, práci, či v jiných aspektech života. Pokud chce být člověk s devítkou v osudu šťastný, musí vyhodit negativitu ze svého domova a z celého svého života. Naštěstí na to existují i cvičení, které jim pomohou k tomu, aby se v životě cítili šťastnější a aby se zbavili negativních myšlenek. Životní číslo 9 by mělo znát jak s tímto osudovým číslem zacházet. Najdou tak také nové směrování, a také se vám jistě podaří urvat si svůj kousek životního štěstí a klidu.

Na kousek papírku si napište slova práce, láska, zdraví. Kolem nich napište to, co pozitivně se ve vašem životě v tomto směru děje. Dejme tomu, že do středu papírku napíšete láska. Vzpomeňte si na každého, kdo vás ve vašem životě miluje a také na ty, které milujete vy. Napište kolem tohoto slova kroužek jmen, které ve vašem životě hrají důležitou roli a jsou spojováni s pocitem lásky. Toto je důležité cvičení pro životní číslo 9. Na této lidí se tak můžete obrátit vždy, když se budete cítit osamělý, či smutný. Totéž proveďte is ostatními důležitými věcmi (částmi) vašeho života. Hovoříme například o penězích napište tam to, co vám umožnilo je získat a co byste ještě chtěli. Jděte si za svým snem a nenechte se zastavit negativními myšlenkami, nebo krátkodobými pocity méněcennosti. Život máte ve vlastních rukou. Ukažte sobě, ale i světu co ve vás je.

Numerologie a životní číslo 9 je silně propojena s věštěním. I naše věštkyně a astroložka pracuje s čísly jako se základním prvkem vytváření horoskopů a budování předpovědí. Přečtěte si více o vašem znamení zvěrokruhu (Horoskopy, Tarot, Věštění ...) Najděte odpovědi na věci, které vás trápí prostřednictvím Online věštění nebo poznávejte krátkodobé či dlouhodobé předpovědi vašeho osudu. Vše o Vašem znamení Zvěrokruhu najdete na stránce horoskop-tarot.cz. Celý obsah připravila zkušená Věštkyně Sibyla a tak je nejen Numerologie důležitou částí našich stránek.

VAŠE ŽIVOTNÍ CESTA ČÍSLEM NEKONČÍ

Životní číslo není jedinou možností poznání budoucnosti. Vyzkoušeli jste už Věštění Online? Co tak vyzkoušet i mocný Tarot, který spolu s vaším osudem prepovedá naplneinie vaší cesty, vašich životních cílů a vaší budoucnosti. Odpoví vám nejen na otázky, ale dopřeje každému i věštbu, která se spojuje s vaším osudem. Tarot Online je zdarma, pro každého, kdo se zajímá nejen o své životní číslo 9, ale i o svůj celkový osud.

Horoskop & Tarot Vám přeje hodně lásky a úspěchů v životě. Přečtěte si od dalších životních číslech, nebo vyzkoušejte další možnosti na naší stránce.


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥