Věštení Online | Věštkyně Odpovídá Zdarma

Jak jsme již několikrát zmiňovali v našich videích, každý pátek nebo neděli, představíme odpovědi od věštkyně na otázky, které nám dáte. Nabízíme online věštění zdarma. Věštkyni jsme zaslali ty nejdůležitější otázky od našich posluchačů a ona mi poslala odpovědi, které vám nyní představím v tomto videu.

V tomto samostatném videu odpovím skrz věštení na otázky od posluchačů a čtenářů. Pamatujte, že i vy můžete věštkyni v komentářích zanechat otázku. Obdržíte tak osobní věštbu zdarma. Stačí nám v komentářích zanechat otázku ohledně tématu, které vás zajímá. Popište otázku co nejdetailněji, přidejte datum, a pokud víte, i čas narození. Postupně se věštkyně bude snažit odpovědět o věeštení každému na jeho dotazy.

Bohužel z časového hlediska nemáme čas odpovídat každému, ale jistě se o to budeme snažit. Věříme, že věštení od věštkyně vás dokáží navigovat a pomohou vám zorientovat se v tomto rychlém světě plném očekávání.

Chcete-li prioritní odpověď na otázku, přispějte nám přes tlačítko Díky, a tak bude vaše otázka topována, nepřehlédneme ji, a prioritně na ni odpovíme věštbou zdarma. Zároveň předem děkujeme každému, kdo nám přispěje přes tlačítko Díky, abychom vám mohli nadále nabízet přesné a nejkvalitnější odpovědi od věštkyně, která pracuje s astrologií již přes třicet let.

Dnes mám v plánu odpovědět věštbou až na tři otázky, a tak se pojďme podívat na osobní věštby pro ty z vás, kteří se zeptali na svůj osud.


Prodám Letos v Léte Byt? - Věštění Online

První otázka na věštkyni byla ohledně prodeje bytu. Ptala jste se nás na věštení, jestli se vám v létě roku 2024 podaří prodat váš byt. V první řadě děkujeme za dotaz a udaje o čase a datu narození pro vaše věštení. Nyní začneme tím, jak nám to zaslala věštkyně, a tedy nejprve rychlým rozborem vaší osobnosti, dle osobního grafu vzhledem k datu a času narození.

Na první dojem působíte tak, že na věci a lidi kolem, se díváte neosobně. V hloubce vaší mysli však dostatečně analyzujete všechno kolem, říká věštba. Rozumíte sociálním vztahům a také osobnímu přístupu. Na první pohled odměřené chování, které je ovšem jen zástěrkou, protože se snažíte vzbudit dojem, že být centrem pozornosti není podstatné.

Ve skutečnosti je však velmi obtížné přehlížet vaši silnou osobnost. Z věštení osobního grafu je zřejmé, že jste někdy vznětlivý, ale také kreativní člověk. Možná by se vám hodilo více nebojácnosti, abyste se nebáli být dominantnější. Věštkyně ve vašem osobním grafu vidí touhu po spravedlnosti. Na všechny lidi a na okolí se toužíte dívat nestranně. Jste zdvořilý a shovívavý člověk, připomíná věštkyně, i když někdy chcete mít věci rychle dokončeny, což může působit nerozvážně.

Zdá se, že máte v osobním grafu věštení také cestování, ať už v minulosti, nebo budoucnosti, je zjevné, že vás cestování přitahuje a bylo, nebo bude součástí vašeho života. Cestování může váš osobní horoskop vykazovat také v tématu duchovního cestování a vysoké intuice, opisuje věštkyně.

Více o této online odpovědi od věštkyně zdarma se dozvíte ve videu věštení, kde naleznete také podrobní popis osobnosti, a přímou odpověď na dotaz našeho fanouška.


Věštění o lásce, druhý dotaz - Věštkyně Online

Druhá otázka na věštkyni byla ohledně vztahů a nalezení partnera. Ptali jste se, jestli se něco ve vašem milostném životě v letošním roce změní, zda konečně najdete partnera, člověka, se kterým si budete rozumět. Děkujeme, za poskytnutí vašeho data a času narození pro věštbu. Nyní začneme rozborem vaší osobnosti a vašich kvalit, i nedostatků, podle data a času narození, tak, jak nám věštení zaslala věštkyně.

Váš ascendent stojí ve znamení Blíženci, podle uvedeného data a času narození. Jste člověkem, jehož astrologie spojila se zvědavostí a velkým zájmem o to, jak fungují věci i vztahy, začíná věštkyně.

Často se zajímáte nejen o vlastní život a problémy, ale musíte být okolím známa také jako osoba, která dokáže rozanalyzovat a poradit i jiným v jejich životních starostech. Vaše všestrannost se pojí i s přizpůsobivostí, říká věštba. Jelikož Slunce je postaveno ve znamení Střelec, ve kterém jste narozen, máte velký smysl pro spravedlnost.

Jste mnohdy optimističtější než vaše okolí, velmi upřímný, což nemusí být vždy dobré, říká osobní věštení. Do velké míry můžete urazit jiné, právě svou přímostí, protože okolí vás může považovat za zlomyslného. Ale kdo je vám blízký, zná pravdu. Otázkou ale je, jestli si dokážete člověka pustit blízko k tělu, aby vám porozuměl. Toto jsou základní, a silné pozitivní vlastnosti vaší osobnosti.

Bohužel, se setkáváte s tím, že hodně věci začnete, ale postupně vás unudí, nebo přestanete vidět ve věcech inspiraci a konkrétní věci nedokončíte. I to je podle osobního astrologického grafu vlastnost, která souvisí s vaším datem a časem narození. Při rozhodování jste raději, máte-li na výběr. Tento efekt přenášíte i do svého emocionálního života.

Ve videu Věštkyně odpovída online a zdarma i na tento konkrétní dotaz o věštení, od našeho fanouška.


3. Věštení o lásce a práci - Věštkyně odpovída online zdarma

Třetí otázka, kterou jsme obdrželi, se týkala vztahu a práce. Nemáme příliš konkrétní popis na vztah a proto odpovím, jak to vypadá s aktuálním rokem obecně pro vás osobně. O práci jste se ptali konkrétněji a proto i odpověď věštení bude detailnější. Děkujeme, že jste nám poskytli přesné informace o datu a čase narození. Nyní začneme tím, jak nám to zaslala věštkyně. V úvodu představíme stručný osobní astrologický graf a poté přistoupíme ke konkrétní odpovědi na vaši otázku ohledně vztahu a práce.

Podle vašeho data narození a času narození je váš ascendent umístěn ve znamení Rak, přičemž Slunce je ve znamení Panna. Váš astrologický graf vykazuje, že jste uvnitř citlivým člověkem, který je náchylný k emocionální zranitelnosti.

Máte tendenci vytvářet si vlastní schránku, ulitu, ve které se cítíte bezpečně, popisuje online věštení. Takto se ukryjete vždy, když máte pocit, že by vám mohl někdo emocionálně ublížit. Tato schránka je ochrannou vrstvou ochraňující vaši duši. Výzvou pro vás je nalezení prostoru, kde se budete cítit bezpečně. Ve vašem životě je nutné získat domov, místo, kde bude energie klidná a harmonická.

Okolí je někdy překvapeno vaším chladným zevnějškem a chováním. Podle astrologického popisu vaší osobnosti jste člověk, který by se měl co nejvíce snažit žít v souladu s vlastními vnitřními potřebami. Platí na vás spíše otevřené srdce, pravda a láskyplná slova, než dary, honosné a luxusní věci.

Jste člověkem, který je velmi inteligentní a zejména rozumný. Ovládáte své myšlenky, ale někdy můžete sklouznout do pocitu méněcennosti nebo obav o budoucnost. Co se týče partnerských vztahů, měli byste se soustředit na takový vztah, kde je partner silný a stabilní, doporučuje věštkyně, zejména co se týče jeho vnitřních hodnot. Ale od vesmíru můžete požadovat i to, aby byl finančně zajištěn, protože máte co nabídnout na oplátku...

Odpověď přes věštbu od věštkyně online si vyslechněte ve videu zdarma.


Věštení Zdarma vyskoušejte také vy

Pokud i vás zajímá nějaká konkrétní otázka o roce 2024, o kompatibilitě v lásce, nebo vás zajímá výklad karet pro vás osobně, zanechte nám popis toho, co byste od věštkyně chtěli vědět a také vaše datum narození a čas narození, pokud ho znáte. Vše v komentářích na YouTube videu, pod kterýmkoli videu. Chcete osobní věštení zdarma? Zeptejte se v komentářích na Youtube.

Z celého srdce děkujeme každému z vás za zajímavé dotazy a příběhy. Nezapomínejme, že jsme zde jedna velká komunita a proto se svěřme v komentářích o svém osudu, o svých pocitech i starostech. Děkujeme, že jste s námi, váš Horoskop a Tarot.


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Rok peněz pro 3 znamení zvěrokruhu, Horoskop 2024:


Aromaterapie 2024:


Šťastné Dny Znamení 2024


Horoskop 2024:

Vyskoušejte Také Horoskopy:Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.