Horoskop Lásky 2024 Lev

Levův rok 2024 podléhá větší zátěži z hlediska mnoha pracovních povinností. Hodně pracujete, ale máte k dispozici také dostatek lásky, protože planety osídlují oblast vztahů. Rodinné prostředí se rozvíjí pouze pomalu. Lev uvažuje především o celkové životní transformaci, věští roční horoskop lásky Lev.


Roční Horoskop pro Lásku a vztahy Lva v roce 2024

Jaké chvíle zažije Lev v lásce a vztazích?

Letní uvažování Lva se pojí s tématy hloubky mezilidských vztahů. V mysli si promítáte i životní překážky z minulosti. Lev v dlouhodobém vztahu se potýká i se zajímavou sexuální energií a silnějším partnerským spojením, věští roční horoskop lásky. S rokem 2024 prožívá Lev nové životní zkušenosti. Máte větší zájem o tajemná místa a znalosti. Možná zažijete takové setkání, které bude pocitově až nadpozemské.

Transformační životní zkušenosti, které rok Levovi nabízí souvisí is tématem lásky. Navíc, letos slibuje Lvem i kariérní úspěch a celkově lepší reputaci. Vaše cíle a ambice mohou být naplněny, protože se potkáváte s rokem kariérní prosperity. I větší pracovní zatížení se však může přímo dotýkat oblasti Lvové lásky v roce 2024, předpovídá horoskop vztahů Leva.

Silná touha po úspěchu a obrovské ambice Lva mohou v jistých okamžicích blokovat čas potřebný k rozvoji lásky ak lepšímu porozumění s partnerem. V době hádek nebo konfliktů se bude Lev uchylovat především k práci, která vás v roce 2024 těší.

Dům zodpovědný za lásku a vztahy z astrologického hlediska má však příjemné, rovnovážné zastoupení v ročním horoskopu lásky lva 2024. Bude tedy láska zadaného Lva v rovnováze? Nebo vás v letošním roce čekají podle hvězd lži, podvody a nepříjemnosti? Horoskop Lásky 2024 pro znamení Lev vám vyzradí nejdůležitější okamžiky roku 2024 související s láskou a vztahy.

Levův příběh lásky začíná v horoskopu hned prvním měsícem roku 2024. Koncem roku 2023 se Lev cítí nepříjemně. Couvající Merkur pohybující se přes sektor zábavy a radosti může být nepříjemnou událostí. Merkur zůstává ve svém couvání do 02. Ledna 2024 a proto je úvod roku poznamenán ještě posledními nádechy depresí a stresu. Již od 04. Ledna 2024 se situace mění, říká horoskop lásky lev, když přichází energie příjemných kosmických událostí i do energetického centra Lva.


Horoskop lásky popisuje Únorové oživení v lásce Lva v roce 2024

Láska vzkvétá však až od 20. ledna 2024, se vstupem Slunce do sektoru lásky, věští roční Horoskop Lev. Vztahy Lva se rozvíjejí, ale koncem Ledna 2024 brzdí příjemné energie ještě nesouladné aspekty. Horoskop Lev na 27. Ledna 2024 říká, že vztahy mohou náhle zkomplikovat nepříjemné hádky, které budou častěji – hádky věští horoskop lásky ohledně vašeho pracovního života. Lev bude trávit prací hodně času a partner se může cítit podceňován. První tyto pocity Lova partnera vyvolá 27. Leden 2024.

Situace se však rychle uklidní, podtrhuje Horoskop Lev. Od začátku Února, do 08. dne února 2024, se Lev těší z příjemného domácího prostředí. Obrovské změny v lásce mohou nastat od 02. do 06. února 2024, specifikuje roční Horoskop lev pro lásku a vztahy 2024. Nádherné astrologické spojení nabízejí Lvu umění komunikace.

Dovednost znamení Lev je tak silná, že partner je vámi motivovaný a inspirovaný. Kosmos vám přes roční horoskop 2024 Lev, radí využít nebeské dary především na rozhovory o vztahu s partnerem. Chcete váš vztah posunout, toužíte po rozšíření rodiny? Do 08. Února komunikujte toto téma jasně s vaší Láskou, radí roční Horoskop lásky 2024.

Horoskop Lev na 08. - 10. Únor 2024 varuje před nestabilitou. Láska se stává malým bojovým polem. Vy chcete prosadit svůj názor, přičemž partner s mnoha věcmi nesouhlasí. Jelikož negativní energie jsou silné, takto nastavená kosmická klima způsobuje velké nedorozumění. Možná přichází ve vztahu Lva i slza, nebo impulzivnost.

V každém případě vám Horoskop lásky doporučuje využít podpory Merkuru ve správné komunikaci. Snažte se hádky řešit jemně, rozumně, ne skrze oheň, který je vaším životním elementem. Ohnivá převaha v aktuálním postavení planet může však převážit. Snaha Lva o klidnou konverzaci je krokem ke zklidnění tohoto nepříjemného času roku 2024.


Horoskop radí, že hledání rovnováhy v lásce Lva je v prvním pololetí roku 2024 nezbytné

Od 16. února 2024 putuje Venuše sektorem lásky. I když je Venuše dobře nastavena, ostatní události nepotvrzují příjemnou atmosféru na poli lásky Lva. Poslední Únorové dny se loučí komplikovanými tranzity, upozorňuje horoskop lásky lev. Opět přichází napjatá vibrace do partnerského vztahu lva, kvůli rozdílným hodnotám vás a vašeho partnera. Lev musí nyní hledat rovnováhu mezi kariérními povinnostmi a osobními vztahy. I když toto pravidlo platí celoročně, v závěru února může jeho podceňování vyvolat konflikty lásky, varuje roční horoskop.

Horoskop Lev 2024 věští, že negativní kvality z konce února 2024, přetrvávají do 09. Března 2024. Nadále pro lásku Lva platí, že rovnováha je klíčovým slovem roku a není třeba ji podceňovat. Kolem 21. března 2024 se může situace na chvíli zlepšit a povede k různým plánům do budoucna, říká roční Horoskop Lev. S partnerem můžete prodiskutovat například i letošní dovolenou.

I v květnu se prolínají dobře energie s nekvalitními. Horoskop lásky věští, že Lev má celkově před sebou nerovnovážný prostor v lásce, a první polovina roku 2024 se zdá být problematická z pohledu celkové stability. Od Ledna do Května je Lev často v konfliktu s partnerem především kvůli pracovním událostem. Je také možné, že Lev podlehne na pracovišti okouzlení jiné osoby. Pokud však taková situace nenastane, musíte si uvědomit, že bez rovnováhy nemůžete cítit spokojenost, připomíná horoskop lásky 2024 Lev.


Horoskop lásky vidí 22. Května jako důležitý den pro vztah Lva

Perfektní den přichází 22. Května 2024, kdy si užíváte chvíle s partnerem a přáteli. Velice příjemná atmosféra vás přesvědčí o důležitosti lásky, kterou na chvíli přesunete do popředí vašeho zájmu. Možná i díky tomu, že se vám daří i na pracovišti, říká přesný Horoskop 2024 lev. Vaše dobrá nálada se odráží na přístupu k životu koncem května a začátkem Června 2024.

11. Června 2024 horoskop věští, že vaše nálada se dostává do starých kolejí. Partner vám nyní připomene, že jste zapomněli na jistou důležitou událost. Vy mu vytknete, že pod vlivem návalu práce (ať už v domácnosti, nebo zaměstnání) nemáte čas na zbytečnosti - a takový přístup partnera rozzuří. Pozor na slova, která mohou bolet, upozorňuje roční horoskop lásky.

Nejhorším měsícem lásky Lva je jednoznačně Červenec 2024. Ach, ty hádky. Nyní však už na jiné téma. Celkově se s partnerem ve více věcech neshodnete. V červenci jsou komplikace hlavně kolem vašich názorů o budoucnosti. Retrográdní kvality Saturnu a Pluta během celého Července navíc zbrzďují Lvové usmíření po hádce. Červenec popisuje horoskop jako čas, který může být pro vaši lásku nepříjemný. S Venuší v prvním domě se navíc soustředíte hlavně na sebe a na hledání vnitřního klidu. Uvědomte si však, že i váš partner potřebuje terapii skrze lásku a podporu.


Horoskop Lásky Lev pro Srpen a Září 2023

V Srpnu 2024 vás podle horoskopu Lev potrápí jisté výdaje navíc. Peníze konzultujete v rodině, a tak je to správné. Druhá polovina Srpna 2024 je však naštěstí pro lásku zadaného Lva příznivá. Využijte Srpnový Spln měsíce, 19. Srpna 2024, na rituál podpory vztahu, který vykazuje známky nestability. V noc měsíčního úplňku zapalte červenou svíčku a během meditací při ní si v mysli vizualizujte vaši představu o budoucnosti s partnerům, řadí pravdivý Horoskop pro rok 2024 Lev.

Představujte si pozitivní cesty, které spolu emočně a duchovně podniknete, radí přesný horoskop lásky lev. Tato energie se přenese do skutečnosti, pokud se skrze rituál lásky 2024 napojíte na podporu kosmu. Takto trávte večer měsíčního úplňku - nebo zvolte raději odpočinek v náruči partnera. Buďte aktivnější v projevování lásky, radí horoskop lev, abyste partnera motivovali ke stejným projevům. Někdy je obtížné začít s oživením lásky, ale právě 19. Srpen 2024 vám může na této cestě pomoci.


Horoskop 2024 Lev:

V září 2024 si od nepříjemnosti v lásce odpočinete. Horoskop věští ve středobodě Lvovy pozornosti jiná témata, a láska nebude komplikovaná. Navíc, příjemná atmosféra v domácnosti je jako pohlazení pro Lvou duši po náročných časech v emocích a otázkách lásky. Příjemným vývojem v lásce se představí také Říjen 2024 přes jeho přesný horoskop lásky lev. Domácnost vás těší. Dokoca je Říjen dobrým časem pro malé rekonstrukce a domácí změny.


Horoskop Lásky Lev říká, že i vyrovnání elementu je pro rok 2024 podstatné

V listopadu 2024 vykazuje roční horoskop lásky Lev pouze jeden významný tranzit přímo propojený s láskou. Je mimořádně pozitivní. Nejen že je pro lásku stabilizační, ale zesiluje i Lvovou plodnost a podporuje těhotenství. Stres vás mohl letos zatížit. Ale tato výjimečná příležitost kolem 21. Listopadu 2024 je Lvi k dispozici pro vylepšení osobních vztahů. Toužíte po děťátku? Tento termín je výjimečný - více o tomuto tématu vám však řekne náš těhotenský horoskop lev 2024.

Prosinec 2024 je na aspekty související s láskou bohatý. V Prosinci převažují pozitivní tranzity nad rušivými. Příjemná atmosféra bude jen mírně v nerovnováze, například 12. prosince, kdy horoskop považuje za nutné uklidnit Lvovou přirozenou energii ohně. Jinak jsou dny v příjemném kosmickém počasí. Lev se může po náročném roce konečně cítit dobře. Závěr roku 2024 trávte v náruči milovaného a odpočiňte si konečně i od pracovních povinností.

Abyste náročné časy lásky zvládli v dobré energii, je podle horoskopu 2024 lev, nutno vyrovnat a správně pracovat s energií vašeho elementu - Oheň. Pro vyvážení ohně byste měli udržovat silné vztahy zejména s vodními znameními zvěrokruhu (Ryby, Rak a Štír). Vodní energie těchto znamení zmírní váš vnitřní oheň a tak nebudu hádky v lásce tragické.

Nevyhnutelná je i meditace, radí horoskop, která napomáhá v identifikaci vašich problémů. Přijměte s rokem 2024 vlastní individualitu, ale pamatujte na vyváženost mezi pracovním a osobním životem. Horoskop a Tarot vám přeje krásný rok lásky, drahý Lev, i přes nepříjemnější kosmické vlivy.


Horoskopy 2024 pro 12 Znamení Zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.