Týdenní Výklad Karet | TAROT

Výklad na tři karty nahlédne do budoucnosti každého z nás, protože popíše základní energie tohoto týdne.

My už máme vše připraveno na týdenní tarotový výklad. Nezapomínejte, že svůj osobní výklad můžete získat také prostřednictvím našeho webu, kde si můžete i vy otočit své tři karty tarotu, pro získání přesné osobní předpovědi. V této epizodě tarotového výkladu prozkoumáme základní energie aktuálního týdne z hlediska emocí, práce, financí i zdraví.

Nejprve promícháme celý balík tarotových karet tak, abychom se napojili na osud tohoto týdne. Při míchání karet se spojím s vesmírem a osudem, skrze meditaci. Takže pojďme si v tichosti představit tři karty, které osud nabízí tomto týdnu. Přemýšlejme o tom, co nás čeká a skrz karty nahlédněme do blížící se budoucnosti.

Silné soustředění se na karty, které brzy otočíme je nezbytné, aby moje ruka vybrala přesně ty karty, které popisují vibrace aktuálního týdne.

Poslední karta z balíku není vzpřímená, ale otočená. I tento fakt má velký význam pro tarotový výklad a pro celkový význam aktuální týdenní předpovědi.

Z velkého balíku tarotových karet nám tedy osud přiřadil tři osudové karty. Již na první pohled je zřejmé, že mezi kartami se objevuje energie a pozitivní vitalita putující od první pozitivní karty.


První Karta Týdenního Výkladu Karet: Slunce

První tarotová karta z dnešního týdenního výkladu je karta Slunce. Je to karty tarotu, která symbolizuje pozitivní kvalitu energi a vitalitu. Slunce rozprostírá světlo, dodává život, teplo a v neposlední řadě i duchovní inspiraci. Se Sluncem v týdenním tarotovém čtení objevujeme výrazný pocit osvobození. Tato karta je symbolická hlavně pro ty z nás, kteří se potřebují vnitřně očistit a osvobodit. Z první karty ve výkladu je jasné, že tento týden bude prozářený paprsky štěstí a harmonie, jak vyjadřuje karta Slunce.

Na nejednoho z nás čekají pozitivní momenty radosti a jasnosti. Uvidíme v běžných dnech i to, co bývá někdy ukryto. Otevřeme svůj pohled, abychom porozuměli věcem, které mohou být pro nás jindy duchovně nepřístupné. První tarotová karta v týdenním výkladu je znakem toho, že i po temných dobách přichází vždy teplé a jasné světlo. Je to karta inspirace a motivace.

Slunce se ve výkladu objevilo ve vzpřímené pozici, což nese také specifický a jasný význam. V balíku tarotových karet je právě tato karta jednou z nejpozitivnějších. Symbolizuje totiž mimořádně radostné období a úspěch. Jelikož je tento týden osvětlen karou Slunce, je zřejmé, že můžeme očekávat naději a nové možnosti.

V týdenním výkladu na tři karty je Slunce nositelem optimismu a pozitivních událostí. Karta naznačuje, že celkově se budou věci vyvíjet příznivěji a že jakékoli překážky se postupně rozplynou nebo vyjasní. Začne se vyplácet i naše minulé úsilí. Několik z nás přinese právě první, dominantní karta týdenní věštby úspěch, uznání a pročištění energií v domově i na pracovišti.

Silně pozitivní karta vnáší i od lásky silné období harmonie, štěstí a splnění. Význam týdenní tarotové věštby však není jen o jedné kartě. Ale o lásce mluví hodně i aktuální týdenní kombinace. Můžeme totiž očekávat, že iv lásce dosáhneme lepšího porozumění a v dlouhotrvajících vztazích více stability. Slunce může také předzvěstovat příchod nových romantických možností. V oblasti citů předpovídá šťastné a plnohodnotné období, čímž zvýrazňuje pozitivní poselství týdenní věštby.


Tento týden se zlepší,říká tarotová karta Slunce

Slunce osvětluje celkovou týdenní předpověď výjimečnou energií, kterou dává celkové věštbě. Jako jedna z nejnepříjemnějších a nejšťastnějších karet z balíčku tarotu, je připravena nabídnout štěstí nejen pro vztahy, ale také pro naše zdraví, kariéru a finance.

Znáte frázi, kde nechodí slunce, chodí lékař? V tomto týdnu to platí stonáctebně, protože karta Slunce je znamením, že vitalita a energie pro rychlé uzdravení nám chybět jistě nebude. Každý z nás by si měl zkontrolovat i svoji hladinu vitamínu D, který přichází právě ze Slunce. V nynějším zimním období je doplnění vitamínu od Sluníčka důležitým krokem pro pevnější zdraví, duševní i fyzické.

Slunce v aktuální týdenní věštbě naznačuje zlepšení celkové pohody. I když jsme v minulých dnech bojovali s nepravostmi a problémy, výklad potvrzuje, že v tomto týdnu se mohou věci vyplepšit k lepšímu. Karta připomíná i to, abychom věnovali dostatek pozornosti své fyzické kondici a také pitnému režimu. V pohledu na zdraví je důležité posílení těla cvičením a posílení ducha meditací, ve které se napojíme na sílu Slunce.

V pracovní i finanční otázce je první karta v balíčku důležitá pro stabilitu, úspěch i uznání. Na naší stránce horoskop tarot cz si můžete otočit i vaši osobní tarotovou věštbu skrze vlastní tři tarotové karty oznamující vaši budoucnost.

Pokud se dokonce slunce objeví i ve vaší osobní věštbě – Osobní Týdenní Tarot, je jisté, že cílů v tomto týdnu určitě dosáhnete. U takového člověka není vyloučeno ani povýšení či zlepšení finančních podmínek. Vaše tvrdá práce se v tomto týdnu určitě vyplatí, přečtěte si tedy podrobnosti io vaší osobní týdenní věštbě, odkazy naleznete v popisu videa, služby jsou navíc zdarma, takže neváhejte.


Užívejme si příjemné energie, řadí týdenní výklad karet přes Slunce

V aktuálním týdnu se Slunce postará o to, abychom cílů dosáhli, nebo abychom k nim byli alespoň blíže. Je zjevné, že mnozí z nás budou mít možnost postupu, nebo i zvýšení příjmu. S novým týdnem nastává období, kdy jsou naše schopnosti a náš talent silnými pozitivními vlastnostmi, které nás provázejí.

Slunce v tomto postavení, ve vzpřímené pozici je pro tento týden oznámením úspěchu, radosti a jasnosti ve všech oblastech života. Výklad mluví jasně, věci půjdou lépe, než v minulé dny. V týdenním výkladu je Slunce pozvánkou pro objevení nových radostí ze života. Těšme se proto z vlastních úspěchů a oslavujme úspěchy milovaných.

Snažme se v tomto týdnu více si život užívat, těšit se jako dítě z každého příjemného okamžiku. Věnujme se seberozvoji, který přijde přirozeně, protože Slunce rozsvítí světlo naší vnitřní radosti ve všem, co máme v plánu.

Jaké jsou vaše plány na tento týden? Bude pro vás jasná, inspirativní a mocně pozitivní energie slunce prospěšná? Je silou, na kterou jste čekali?


Jaké další karty popisují tento týden? Je týdenní výklad karet nadále pozitivní?


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


Rok peněz pro 3 znamení zvěrokruhu, Horoskop 2024:


Aromaterapie 2024:


Šťastné Dny Znamení 2024


Horoskop 2024:

Vyskoušejte Také Horoskopy:Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.