Horoskop 2022 Beran

Práce, peníze, kariéra, možnosti pro nezaměstnané na rok 2022

Velký Pracovní Horoskop 2022 Beran - příležitosti a pády roku 2022

Již v úvodu roku můžete pocítit touhu po rychlejším naplnění svých pracovních cílů. Tuto silnou touhu vyvolává Retrográdní Venuše v 10 domě, která je však v Beranova exilu a proto nezasáhne tuto oblast výrazně. Beran tak touží po společenském uznání, specifikuje roční horoskop beran 2022, ale tyto touhy budou silné pouze u Beranu, kteří se narodili v měsíci Duben. Tito Berani by měly také soustředit na utužování pracovních vztahů, které mohou být narušeny - hlavně z důvodu předchozích pomluv. Dávejte si pozor na klevetění o soukromí vašich nadřízených nebo spolupracovníků, protože to bude mít v lednu negativní efekt na vaši pracovní stabilitu. I v domácnosti se pořádně poohlédněte kolem předtím, než o někom řeknete něco ošklivé, řadí Horoskop na rok 2022. V lednu by tedy duben Berani měli hodnotit raději vlastní život než rozhodnutí a aktuální status ostatních. Marcove Berany zasáhne pozitivní vliv direktivního Marsu, která je jejich vládnoucí planetou a do 6 ledna sídlí ve svém domovském znamení.

Od 06. Ledna působí na 2. dům Berana, kde setrvá až do prvních březnových dnů. Usídlení vládnoucí planety Berana v druhém domě ma za následek následování a vyhledávání takové práce, která uspokojí finanční náročnost Berana, podtrhuje roční horoskop 2022 beran. Ti, kteří jsou nezaměstnaní se mohou o nové zaměstnání ucházet hlavně v měsíci Únor (po odeznění retrográdního Merkuru - 04. Února), protože váš způsob komunikace se opět vyváží a dostane do rovnováhy. Dokážete tak vtipně komunikovat a argumentovat a to vás posouvá ve vašem úspěchu výrazným směrem vpřed. Budete schopen zastřešit jakoukoliv oblast práce v níž se vyznáte, doporučuje Horoskop 2022 Beran. 18. Února se Slunce dostává do 12 domu - povědomí. Během působení Slunce na znamení Ryby se beran soustřeďuje na dosažení dokonalosti iv pracovním životě. Dokončení zahájených projektů, podepisování konečných rozhodnutí a soustředění na důležité úkoly, které můžete zastřešit jsou klíčovými vlastnostmi tohoto období. Budete si dobře uvědomovat jaké pracovní cíle jsou nyní pro vás těmi nejdůležitějšími. I když nedosáhnete v zaměstnání či při práci v domácnosti uznání, vaše výkony budou obdivuhodné, a vy budete se svou prací dokonale spokojen, říká váš roční horoskop beran 2022. Právě teď hledáte v oblasti práce hlavně klid, a samotu k tomu, abyste si mohli dokončit vše potřebné.

Slunce v 12. domě vás také upozorňuje na diskrétnost, která je nejlepším řešením při komunikaci se spolupracovníky. Pozice slunce, která se v rybách cítí velmi dobře rozvíjí vaši fantazii, a silně tak zazářit na ty lidi, jejichž kreativita je pracovní náplní, vyzdvihuje roční Horoskop na rok 2022 Beran. Během Marca se Beran hýbe rychleji a cílevědomě. Za svým úspěchem v práci, nebo za pozitivními změnami v domácnosti kráčí odhodlaně. Březen je měsícem úspěchu i pro ty, jejichž práce představuje péči o domácnost. Vaše nápady budou tvůrčí a kreativní a o potřebných změnách se vám podaří přesvědčit i ostatní. 20. Března se Slunce soustřeďuje na 1. dům berana a vytváří tak souzvuk úspěchu v pracovní oblasti, dodáva horoskop beran 2022. Komunikativní Merkur je v přímém směru, Slunce se přesouvá z ryb a silně zasahuje energie Berana a Venuše odpovědná za laskavý přístup k spolupracovníkům a k sobě samému vám dává ve Vodnáři příležitost k sebezdokonalování.

Kariérni Horoskop 2022 Beran na příští měsíce roka 2022

Březen je ideáním prostorem na učení a na rozšiřování schopností. Je to měsíc boje za lepší prosazení v práci, za více peněz, ale i za lepší výsledky ve škole. Merkur v direktivním směru totiž působí na váš 11 a 12 dům. V Marci je tak ideální doba nejen na pracovní úspěch a posun vpřed, ale i na společenské události, které jsou velmi důležité pro získávání nových kontaktů, podtrhuje roční horoskop beran na rok 2022. Beran by si však měl dávat pozor na úpadek energií a motivace kvůli velké konkurenci a také kvůli vlivu kvadratury Marsu s planetou Uran v závěru měsíce. Může se stát že přeceňuje vaši energii a pustíte se do takových činností a projektů, na které nebudete mít později dostatek času, varuje Horoskop 2022 Beran. Kvadratura Marsu, s planetou Uran, která nastává 22. března upozorňuje Berana na tendenci jednat ukvapeně. Velká vášeň, která se nahromadí v životě Berana může také znamenat vzpouru proti autoritě, a tedy komplikace v práci. Bude oslabený respekt k ostatním, a hlavně k vedení. Beran pracující v domácnosti pocítí vyčerpání, které překoná pouze tehdy, pokud naučí ostatních podat pomocnou ruku a sdílet domácí povinnosti. Beran, který pracuje v domácnosti by se nyní měl soustředit jen sám na sebe, doporučuje horoskop 2022 beran. Jakýkoliv zásah ostatních lidí do jeho pracovní rovnováhy může vyvrbí do konfliktů. Přílišná dynamická energie vás bude nabádat k tomu, abyste zrušily všechna pravidla které ve vašem okolí dodržujete. Od 22. března 2022 je tak vhodná doba zapomenout na práci alespoň několik dní, a dopřát si vytoužený odpočinek.

Od začátku dubna můžete opět naběhnout do starých pracovních koleji. Až do přechodu slunce do druhého astrologického domu budou energie stabilní, předpovídá horoskop 2022 beran. Druhý astrologický dům vám od 20. dubna připomene potřebu přetransformována vaší energie na materiální přilepšení a dosažení cílů v kariéře. Nezaměstnaný Beran pocítí během měsíce dubna více nejistoty, protože se vám nebude dařit uspět v hledání zaměstnání. Rok 2022 si však připravil ještě několik příležitosti, a tak je pro těchto beranů v dubnu lépe zaměřit se na vlastní seberozvoj a rekvalifikační kurzy, podtrhuje Horoskop Beran 2022. Úplněk měsíce ve znamení váhy uprostřed Dubna připomene důležitost dokončení kontraktů. Dobré vztahy mezi spolupracovníky se také budují s lehkostí. 10. května na vás působí retrográdní Merkur - podruhé v tomto roce, tentokrát však ve 3. astrologickým domě Berana. Beran se tedy bude orientovat na velké porozumění ostatním, ale bude chtít hodně i říci. Přílišné nadšení pro komunikaci může nezaměstnaným Beranem bránit v přemýšlení, protože budou chtít všechno říct rychle a najednou, varuje roční Horoskop 2022 Beran. Retrográdní Merkur působí v tomto období 24 dny, od 10. května do 3. června, kdy své působení orientuje na 2. astrologický dům. V 2. astrologickém domě soustřeďuje naši pozornost hlavně na peníze, kdy se Beran stane více sobeckým v tomto směru, varuje roční horoskop beran 2022. I vztahy mezi spolupracovníky mohou být během druhého Couvající Merkuru napjaté, protože si budete tvrdohlavě stát za svými postoji a rozhodnutími. Bude vám chybět flexibilita, a vaše hodnoty budou pevně ukotvené a neměnné. Takové naladění charakteru se nemusí líbit těm lidem, kteří chtějí v oblasti práce provádět jisté změny, opisuje horoskop 2022 beran. Proto se můžete dostat do nepochopení nebo roztržek se spolupracovníky, kteří chtějí změny.

Zkuste se během těchto 24 dní působení retrográdního Merkuru zaměřit hlavně na dokončení zahájených úkolů a projektů. Tento tranzit je ideálním na dokončení započatého. Měsíc květen specifikuje pro Beranovu kariéru i vstup silného direktivního Jupiteru do vašeho znamení. Jupiter v 1. astrologickém domě je velmi velkorysý, podtrhuje beranov roční horoskop 2022. I vám poskytne řadu příležitostí jako v životě uspět. Posune vás také k možnostem, které vám pomohou znásobit vaše finance, a pro nezaměstnané vytváří nové příležitosti a nabídky. Jupiter v 1. astrologickém domě znamená neustálou péči nejen o sebe ale io druhých. Iz pohledu kariéry. Působíte na okolí jako profesionál, který je otevřen týmové práci, je srdečný a originální, specifikuje horoskop beran na rok 2022. Nezaměstnaný Beran nesmí promeškat příležitost, kterou mu měsíc květen nabízí, protože právě Květen je nejsilnější měsíc na získání nového zaměstnání během celého roku 2022 .

I když se Merkur od 10. května nachází v retrográdní pohybu, pusobí ještě na znamení Beran velmi slabě, a tedy ani vaše komunikační dovednosti nebudou ještě v tomto období velmi zasaženy, varuje vás horoskop beran 2022. 24. května, dokud se Merkur pohybuje 2 astrologickým domům, nastává také přechod slunce do vašeho domovského znamení. Slunce může být zpočátku oslabené vlivem Merkuru, ale od 3. června naplno projeví svou sílu ve vašem domovském znamení. Vliv slunce ještě více zvyšuje vaše nadšení pro podnikání a pro seberealizaci. Nastává období nejvhodnější na rozeslání svých životopisů, a dokonce na hledání nového zaměstnání, definuje horoskop 2022 beran. Negativní aspekty tohoto tranzitu však posilují vaši sobeckou povahu, a panovačnost. Pokud se budete ucházet o nové zaměstnání, nebo o zvýšení platu během měsíce červen, musíte se zaměřit i na vyrovnání negativních energií, které z vás mohou v jistých okamžicích dělat velkého kariéristy. Někdy se i nový zaměstnavatel raději zaměří na člověka, který bude dobře vycházet s ostatními - hledají týmového hráče. Proto na to nezapomínejte v případě, že budete v roce 2022 měnit povolení, nebo se ucházet o nové.

Letní měsíce a Podzim - Horoskop 2022 Beran z hlediska kariéry

Od 4. června se do retrográdního pohybu dostává na 141 dní i planeta Saturn - v 11. astrologickým domě. Saturn je však planetou pádu ve znamení Beran, a proto na toto pevné znamení nepůsobí ve své plné síle. Bude spíše oslabený, ale citlivějším jedincům může ukrojit na energii pracovitosti. Je však pravděpodobné, že tuto energii retrográdního Saturnu většina beranů ani nepocítí. V každém případě si Beran uvědomí, že k tomu aby byl úspěšný je třeba i víc, než jen stále kráčet v davu a být zajatcem nenaplněných snů. Slunce v Rakovi během měsíce červen ovlivňuje hlavně dobré vztahy s kolegy, ale co se týče práce výrazně nezasahuje do života Berana, podotýká Horoskop Beran 2022. Z astrologického hlediska je nejlepším obdobím na dovolenou právě období od 20. července do 28. července. Tehdy si Beran dokonale odpočine a načerpá sílu do následujícího období, kdy je bude potřebovat. 5. července se totiž domovská planeta Berana vkrádá do 2. astrologického domu. Výborně se bude dařit hlavně tím Beranům, jejichž náplní práce je realitní nebo poradenská činnost, práce na burze, či podnikatelům, říká roční horoskop 2022 beran. Právě živnostníci nebo podnikatelé dostanou množství nabídek nebo výzev na budoucí spolupráci. Pokud si koncem července dobře odpočinete, zvládnete následující negativní aspekt.

Hned v měsíci srpen zasáhne pracovní nasazení kvadratura Marsu se Saturnem - v negativním směru. Tento aspekt totiž nepředstavuje vítězství, ale spíše uspokojení se s tím, co v životě máme. Není čas ani vhodný prostor na to, abyste se zajímali o nové zaměstnání, nebo o nové možnosti realizace, řadí roční Horoskop 2022. Právě teď je třeba kráčet s davem a poděkovat za všechno, co jste v životě dosáhli. Tato kvadratura je ideální příležitostí k posílení pozice, ve které se právě nacházíte, nebo na pomalý vývoj lepším směrem. Od září do října nastává 22 denní couvání Merkuru - v 7. a v 8. astrologickém domě. Je vhodné soustředit se tak hlavně na to, jak jste zapůsobili na ostatních. Snažíte se vidět svou osobu očima druhých lidí, a sledujete všechny nedostatky ve svém pracovním životě, které mohou vidět ostatní. Můžete mít také pocit, že vás vaši spolupracovníci odsouvají stranou, a že vaše společnost není vítána, horoskop 2022 beran však upozorňuje na to, že to je jen pocit. Tento retrográdní pohyb probíhá 22 dní, kdy bude nejvhodnější dokončit vše zahájené ke své vlastní spokojenosti. Soustřeďte se více na sebe, než na ostatních. Po ukončení působení Merkuru vás nejblíže přezkouší 12. říjen - kvadratura planety Mars s Neptunem.

Z pozitivního hlediska vám přináší půvab, a možnosti projevit svou bojovou povahu. Nyní, až do 30. října máte možnost postavit se svým plánem čelem, a poslouchat názory ostatních. Vaši spolupracovníci by měly tvořit součást vašich kariérních ambicí, abyste byli úspěšní, podtrhuje Horoskop Beran 2022. Budete mít tendenci být na sebe velmi tvrdý, a proto můžete zapomínat na důležitost rodiny. Stres, který vám způsobí vaše velká píle v práci může ovlivnit i váš zdravotní stav. Z jednoho pohledu pozitivní tranzit na budování svých snů, se přetváří do negativního, jestliže se přespříliš soustředil pouze na práci a kariérní uspokojení. Roční horoskop beran říká, že všechny věci musí být vyvážené tak, jak by měly být vyvážené i vaše povinnosti se soukromým životem. Nezapomínejte na to hlavně během října. Vaše domovská planeta Mars od 30. října, v délce 63 dní, couvá ve 3. astrologickém domě. Jak tedy bude Beran z pracovního hlediska ovlivněn tímto silným tranzitem?

Práce v závěru roku 2022 a Horoskop na rok 2022 Beran

Budete pociťovat nerovnováhu hlavně v komunikaci, a bude problematické udělat první dobrý dojem. Do konce roku se tedy nepředpokládá úspěšné období pro nezaměstnané beranů a nedoporučuje se ani měnit zaměstnání. Vše, čím budete během tohoto období procházet bude mít velký efekt na vaši budoucnost. Couvající směr Marsu v 3. astrologickým domě doporučuje Beranem zapomenout na velké ambice, a až do konce roku se více zaměřit na své osobní vztahy, ať už v lásce, nebo v práci. Pracovní vztahy se také mohou zdát roztříštěné, připomíná Horoskop 2022 Beran. Ti Berani, jejichž práce představuje činnost v domácnosti, musí překonat touhu aktivně zasahovat do všech finančních nebo pracovních rozhodnutí svých nejbližších. Někdy je nejlepší nechat se unášet proudem a sledovat vývoj života kolem. Z pracovního hlediska tak Beran dostane několik příležitostí k tomu, aby v roce 2022 zazářil, podtrhuje tenhle fakt váš roční horoskop na rok 2022 od věštkyně. Nezaměstnaný Beran bude mít také možnost najít vytoužené zaměstnání, a dokonce poznat někoho, kdo mu pomůže v realizaci jeho kariérních snů. Horoskop rovněž doporučuje, aby Beran věnoval dostatek času relaxaci která nastartuje jeho činorodost a pozitivní myšlení. I když to bude možná v roce 2022 komplikované, Beran si musí zachovat pozitivní myšlení, protože jediné pozitivní pohled na svět kolem vás dokáže posouvat vpřed v kariérním životě, během roku 2022.

Vaše práce během dnešního dne? Na všechny otázky o kariérních možnostech dnešního dne vám odpoví Horoskop na Dnes Beran, připravený na rok 2022, vždy aktuální, horoskop od věštkyně!

Finanční Horoskop 2022 Beran

Finance berana na rok 2022 - Horoskop od věštkyně

Množství tranzitů, které na vás působí během tohoto roku se točí právě kolem vašich financí. V celkovém pohledu vás nečekají žádné velké finanční změny, usudzuje horoskop beran 2022. Spíše jen některé období, kdy budou finance nestabilnější. Více věcí ve vaší domácnosti bude vyžadovat menší investici a tak se vaše výdaje na domácnost zvýší. Koncem roku může Beran také bojovat s porouchaným autem, které bude vyžadovat nákladnější opravu nebo se zas dostanete do situace, kdy si budete muset pořídit nové vozidlo, specifikuje finanční roční horoskop na rok 2022. Merkur působící v úvodu roku na váš 10 dům vás už v lednu upozorňuje na podepisování důležitých dokumentů. Vaše finance budou stagnovat až do února a dokonce můžete očekávat jistou kazivost elektroniky, kterou budete muset nahradit.

Leden vás tak přezkouší v rozumném utrácení vašich financí, věští horoskop beran na rok 2022. Nastavte si váš rodinný rozpočet v úvodu roku na situace, kdy budete potřebovat jistou finanční injekci. V roce 2022 se vám může pokazit něco hodnotného a důležité a tak budete muset tuto věc opravit nebo koupit novou. Tato událost vám výrazně okres vaše finance a proto byste se na to měli připravit hned úvodem roku. 18. února se slunce přesouvá do 12. domu, a z finančního hlediska vyvolává pocit, že musíme pomoci všem lidem, kteří to potřebují. Zde však Horoskop na rok 2022 přináší jedno velké upozornění na vaše finance, protože Beran by si měl finance dříve hlídat, než rozdávat. Budete mít tendenci pomáhat i takovým lidem, kteří to ve skutečnosti nepotřebují jen proto, že se vám to na první pohled zdá vhodné. Taková podpora se v konečném důsledku zdá jako neúčinná nejen pro osobu, které chcete pomoci, ale i pro vás samého. Pokud budete příliš benevolentní k finančním požadavkům ostatních lidí může to negativně zasáhnout vaši finanční stabilitu v nadcházejících měsících roku, předvídá horoskop beran na rok 2022.

Neutrácejte peníze na zbytečnosti, protože vaše finance budou zkoušeny nejen v úvodu roku, ale i v květnu, v září a během posledních 2 měsíců roku. Všechny tyto data a situace vám připomenou, jak moc je důležité mít finanční rezervu, specifikuje celkový horoskop beran 2022. Rok 2022 je pro Berany z finančního hlediska vyrovnaný, i když vás čekají jisté otřesy, ale na druhé straně i možnosti zisku. Únor 2022 při působení Marsu v druhém astrologickém domě zkouší vaši odpovědnost ve finanční otázce, popisuje roční horoskop 2022 Beran. Poukazuje na vaši schopnost utrácet rozumně a šetřit. Toto působení Marsu doslova volá po tom, abyste se právě v úvodu roku učili hodnotně zacházet se všemi penězi, které máte aktuálně k dispozici. Negativní přezkouší i těch, kteří trpí finanční tísní, protože dokud se Merkur nachází v Couvající pohybu v 10 domě, Beran nebude mít možnost získat finance navíc. Ani vyhlídky na nové zaměstnání nejsou v úvodu roku dobré. Lepší bude, když se zaměříme na vlastní seberozvoj ao změně povolání, nebo o nové práci můžete přemýšlet v měsících únor, březen a květen 2022. V květnu se nezaměstnaným beranem podaří získat nové možnosti uplatnění a finanční situace se začne postupně stabilizovat, dodává Horoskop Beran 2022 . Také Berani ve stabilním zaměstnání mohou před začátkem léta počítat s malým přilepšením, které bude velmi vítané. Beran výrazně pocítí vliv Jupitera v prvním astrologickém domě, během 10 Května.

Také 24. Května vstupuje vaše vládnoucí planeta do vašeho znamení. Květen tedy představuje nesmírně silný měsíc pro každého z vás, kdo chce zabojovat o lepší pracovní pozici a o vylepšení rodinného rozpočtu. Z astrologického hlediska Horoskop předpovídá, že byste v roce 2022 neměli očekávat žádnou mimořádnou výhru. Když se však díváme na měsíc květen, který je nesmírně silný díky tranzitem působících na vaše znamení, je možné, že se vám náhodně podaří získat mimořádně finanční přilepšení. I když nepůjde o velkou sumu, všechny tranzity naznačují obrat vašich financí lepšímu. Jediný měsíc v roce, kdy budete mít možnost zabojovat o lepší finanční status je právě jarní měsíc Květen.

Finanční Horoskop 2022 Beran v druhé polovině roku 2022

Planeta Merkur v trvání 24 dnů, do 3. června, však Beranem nedoporučuje podepisování důležitých dokumentů, nebo podepisování budoucí spolupráce. Takové kroky by vás mohly obrat o cenný čas, který byste mohli jinak proměnit na peníze. V období od června až do září finanční Horoskop nepředpokládá žádné změny a tyto měsíce by vás neměly překvapit ani nečekanými výdaji v domácnosti. Věci půjdou pomaleji a postupně, i když budete mít chuť začít nový projekt, měli byste tyto plány odložit raději až na příští rok. Astrologické tranzity vám ke konci roku již nedoporučují rozjíždět podnikání, ani nové finanční projekty.

Investice které se zdají být rizikové nejsou také k závěru roku dobrým nápadem. Pokud přemýšlíte o uložení svých našetřených financí na výhodnější možnost úročení, nepromeškejte příležitosti ve druhém čtvrtletí roku, kdy je nejvhodnější čas na investiční rozhodnutí. Později se vám takové investice nevyplatí, varuje berany horoskop 2022. Od 30. října totiž na Berana ovlivňuje retrográdní pozice domovské planety, která ovlivňuje i finance až do závěru roku 2022. Couvající Mars se nachází ve 3. astrologickém domě, kvůli čemuž se budete více zaměřovat na minule životní překážky, upomíná Horoskop na rok 2022 Beran. Tento tranzit vás může táhnout dozadu. Vaše vzpomínky a mohou zaměřovat na minulým rozhodnutí ve financích, a budete přemýšlet zda jsou vaše investice správně. Rovněž budete více uvažovat o tom, jak vylepšit vaše finanční zázemí. V období Couvající Marsu se také musíte připravit na větší jednorázový finanční výdaj, který bude souviset s vaší přepravou. Je možné, že se vám porouchá auto, a dokonce že budete potřebovat nové vozidlo, věští roční horoskop 2022 beran.

Myslíte na toto varování od začátku roku, kdy je vhodné zapomenout na rozmarný život a zaměřit se na šetření. Tato pozice vaší domovské planety vám také připomene období z minulosti, kdy vás finanční problémy trápily ve větším měřítku. Mars vám toto období připomíná proto, abyste nespadli do stejných problémů jen kvůli tomu, že se necháte zlákat nákupem zbytečných materiály potěšeni, nebo drahou věcí, kterou hravě nahradí levnější verze. Ne všechno drahé je také lépe - pamatujte si to hlavně v posledním čtvrtletí roku 2022. V poslední dny roku Horoskop upozorňuje na vyhýbání se podepisování důležitých smluv a spoluprací. Peníze vás mohou nejvíce potrápit právě v období 19. listopadu, kdy se planeta Mars dostává do negativního aspektu kvadratury se Saturnem. Dobře si tedy zkontrolujte vaši elektroniku a vozidlo, které může být tímto aspektem zasaženy. I komunikační schopnosti jsou velmi oslabené a proto není dobrým nápadem vměšovat se do finančních záležitosti druhých lidí. Za lepší finanční zázemí budete muset v tomto období bojovat, a být na sebe tvrdý, předpovídá horoskop na rok 2022 beran. Závěr roku je nevhodný na podepisování půjček. Raději nakupujte s rozumem, nebo si odepřete věci, které nejsou nezbytné. Nákup vánočních dárků byste si měli rozložit na celou druhou polovinu roku.

Nakupujte postupně, rozumně. Lépe uděláte, pokud dáte přednost finanční jistotě před materiálními potěšeními. Pokud tak neučiníte, rok 2023 vám může připravit spoustu zklamání kvůli finanční nouzi. Finance budou tedy hrát velmi důležitou roli v roce 2022 a ve Vašem zcela pozitivním pohledu na tento rok. Horoskop Beran 2022 radí, abyste nenechali se zlákat investicemi které by vás mohly v závěru roku připravit o velké množství financí. Začátkem roku se připravte na větší výdaje, které vás koncem roku čekají. Celkově budou finance stabilní i když z našetřenych peněz může rok 2022 ukrojit více než po minulé roky.

Poznejte i týdenní horoskop Beran. Horoskop na rok 2022, i na každý týden exkluzivní od věštkyně. Týdenní horoskop Beran je vždy přesný a aktuální. Od věštkyně i na rok 2022.


HOROSKOP 2022 Beran - LÁSKA, PRÁCE, ZDRAVÍ ...

Klikněte na obrázek a čtěte dál ...

Horoskop Beran 2022 od věštkyně - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

V Lednu zasáhne dubnové Berany negativní působení retrográdní Venuše, která se pohraje se stabilitou ve vztahu. Tito Berani tak mohou očekávat oslabení intimního spojení s partnerem a problémy v emočním směru... Čtěte Horoskop Beran 2022 dál ...

Horoskop Beran 2022 od věštkyně - Láska a Vztahy v roce 2022:

Hned v úvodu roku pociťuje znamení Beran vliv retrográdní Venuše, která prochází Kozorohem v 10. domě od 01. do 29. dne měsíce ledna 2022. Jelikož planeta Venuše je protikladem vládnoucí planety Berana - Marsu, Beran tyto energie pocítí pouze slabě, popisuje roční Horoskop Beran 2022. Venuše je v Beranovi v exilu, a tak je oslabena, a její projevy jsou nepřímé, či rušeno ... Čtěte Horoskop lásky Beran 2022 dál ...

Horoskop Beran 2022 od věštkyně - Rodina, Přátelé, Manželství, Těhotenství:

Nastartujte hned začátkem roku dobré rodinné vztahy a buďte inspirací v odpouštění starých nedorozumění. V rodinných vztazích horoskop nepředpokládá žádné negativní vlivy během celého roku 2022. Vliv druhého retrográdního Merkuru roku 2022, které nastane v měsíci květen až do 3. června 2022 bude silně ovlivňovat rodinné vztahy Berana... Čtěte Horoskop Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Beran - Práce a Finance:

Již v úvodu roku můžete pocítit touhu po rychlejším naplnění svých pracovních cílů. Tuto silnou touhu vyvolává Retrográdní Venuše v 10 domě, která je však v Beranovem exilu a proto nezasáhne tuto oblast výrazně... Čtěte Horoskop 2022 Beran práce a peníze dál ...

Horoskop Beran 2022 - Zdraví:

V úplném úvodu roku neexistují upozornění, které by mohly způsobit zdravotní problémy Berana. Z opačného hlediska se mohou ženy těšit na skvělé období kolem 10. Ledna na početí potomka, kdy Měsíc pozitivní zasáhne energie Berana Čtěte Horoskop zdraví 2022 Beran dál ...

Retrográdni pohyby planét PŮSOBÍCÍ NA HOROSKOP 2022 Beran

Retrográdní Merkur a Horoskop 2022 Beran
Retrográdni Venuše - Horoskop 2022 Beran
Retrográdní Mars - Horoskop 2022 Beran
Retrográdní Jupiter - Horoskop 2022 Beran
Retrográdní Saturn 2022 - Horoskop Beran 2022
Retrográdní Uran - Horoskop 2022 Beran:
Retrográdní Neptun 2022 - Horoskop Beran:
Retrográdní Pluto 2022 - Horoskop Beran 2022

Práce & Peníze - Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.