HOROSKOP 2022 - Retrogrády

HOROSKOP 2022 - Retrogradní PLANETY ROKU 2022

Horoskop 2022 - měsíc Leden - Retrográdní planety Venuše, Merkur a Uran

Co jsou retrográdní planety a jak ovlivňují každodenní život, a jak zasáhnou rok 2022? Horoskop 2022 pracuje nejen se Sluncem, ale is ostatními planetami a jejich pohybem. Vliv retrográdní planet na naši energii a celkový život je snad nejzřejmější ze všech známých pohybů planet. Retrográdní planety jsou takové, které se z pohledu země pohybují jakoby zpětně. Tento pohyb v našich horoskopech označujeme jako zpětný, retrográdní nebo Couvající pohyb planet.

Každá planeta působí specifickými energiemi v době kdy je v pohybu přímém, a také v době, kdy je v pohybu retrográdním. V části Astrologie, kterou připravujeme, si rozebereme všechny vlivy působící během retrográdní pohybů v domech nebo znameních. V roce 2022 nastává několik zpětných pohybů Merkuru, který zasahuje energie snad nejvýrazněji, spolu s dalšími rychlými planetami. Ve zkratce si však vysvětlíme, co Couvající pohyb z obecného hlediska znamená pro celý zvěrokruh a jak se vyhnout životním chybám, během jeho působení.

U nás najdete exaktní data na rok 2022, které byste měli znát, pokud chcete důkladně porozumět vašemu horoskopu. Také si přečtěte o tom, co byste během pohybu jednotlivých planet určitě neměli dělat, a na co je toto umístění naopak velmi vhodné.

Se zpětným pohybem planet se obvykle spojuje i naše karma. Ve většině případů je to karma, která nás zasahuje z minulosti a kvůli ní se cítíte být brzděn v životním rozvoji a ve vašem osobním pokroku. Uvedený pohyb planet tedy ovlivňuje i vaše pokrok a vaše rozhodnutí. Připomíná vám minulé časy, minulé kroky a vaše minulé činy. Proto se úzce spojuje také s karmou člověka.

Retrográdní MERKUR A HOROSKOP 2022

Horoskop 2022 specifikuje až 4 období v roce 2022, kdy bude tato planeta, vládnoucí znamením Blíženci a Panna v Couvající pohybu. Co tento pohyb znamená pro všechny znamení zvěrokruhu a jak retrográdně planety ovlivňují celkový roční Horoskop 2022?

Pohyb planéty Merkúr v roce 2022

Horoskop 2022 Varuje - co nedělat v době kdy je Mekrúr retrográdní?

Následující pravidla platí pro každého z nás - pro každé znamení zvěrokruhu. Když je vládce Blížence a Panny ve zpětném pohybu měli bychom se vyhýbat následující věci:

Uvedené věci platí pro všechna znamení zvěrokruhu, nejen pro rok 2022, ale pro každé období, kdy je planeta Merkur Retrográdní.

Na druhé straně nám tato planeta přináší i množství příležitosti. Můžeme zacelit osobní a rodinné vztahy a zlepšit pouta s přáteli. Období takto uloženého Merkuru znamená nasměrování našich myšlenek na minulost a většinou naši mysl potrápí. Můžete z toho však také vytěžit, kdy tyto minulé myšlenky použijete na vnitřní odpuštění sobě, nebo komukoliv, kdo trápí vaši mysl a ubírá vás o klidný spánek.

Jelikož je nejlepší nechat se unášet těmito astrologickými vlivy, měli bychom kráčet i v souladu se zpětnými planetami v době, kdy působí. Kráčejte v souladu s Merkurem. Horoskop 2022 specifikuje, že během retrográdního Merkuru uděláte nejlépe, když se ozvete starým známým, se kterými jste měli dobré vztahy. Můžete obnovit zapomenuté pozitivní energie z minulosti. Můžete si udělat revizi svého vlastního nitra, i svých minulých rozhodnutí - ale bez výčitek.

I když bude v tomto období vaš pokrok brzděnej, můžete to využít k osvěžení vlastní energie. Můžete se také věnovat tvůrčí činnosti a vaší stránce osobnosti, která má co nabídnout. Poslouchejte hudbu, odpočívejte, vnímejte vlastní myšlenky a svou vlastní duši ... Věnujte se vašim dětem, rodičům, partnerovi ... Snažte se uklidnit každou hádku rozumným argumentování a klidným přístupem, i když to může být vlivem Couvající Merkuru někdy složitější ... Váš osobní Horoskop 2022 vám řekne více o tom, jak přesně zasáhne tato pozice planety Mekrúr v roce 2022 vaše znamení zvěrokruhu - lásku, energie, vitalitu, kariéru, či finance.

Retrográdní VENUŠE - HOROSKOP 2022

Vládnoucí planeta znamení Býk a Váhy nás ovpylvní hned v prvním měsíci roku 2022. Leden 2022, a první Únorové dny patří zpětné Venuši, která zasáhne skutečně každé znamení zvěrokruhu svou energií a silou.

Uvedená pozice Venuše znamená možnost, že se vám ozve někdo z vaší minulosti, s kým jste neuzavřely všechny vztahy, neukončily váš emocionální status. Venuše bude během prvního měsíce roku 2022 soustřeďovat pozornost celého zvěrokruhu na minulost, na vztahy, a pokrok ve všech životních oblastech bude ještě problematičtější ...

Venuše miluje i umění a krásu, ale v období svého couvání způsobuje v tomto směru překážky. Někteří z vás budou mít tendenci ozvláštnit svůj život a přihlásit se na nový kurz, nebo budete chtít začít s nějakou tvůrčí činností. Raději se však věnujte jiným zájmům, protože tvůrčí činnost bude narážet na překážky.

Pohyb Venuše v roku 2022

Horoskop 2022 Doporučuje - čem se vyhýbat v čase retrográdní Venuše?

Existují věci, které je lepší vynechat nebo přeložit na jiné dny. Rozhodnutí, postupy a dokonce i funkčnost plánů mohou být těmito energiemi rušeny. Pokud chcete, aby ve vašem životě věci probíhaly hladce a bez komplikací, horoskop 2022 vám doporučuje, abyste se během retrográdní Venuše vyhýbali následujícím věcem:

Jak však toto období roku 2022 překonat, aby neutrpěla vaše duše, peněženka, ani energie? Pokud jste se v minulosti věnovali tvůrčí činnosti, můžete tuto činnost obnovit. Pouze zahajování nových, nikdy nezkoušená věcí, je v tomto směru problematické. Můžete se soustředit na minulost. Je vhodné zavolat lidem, kterých jste dlouho neviděli, oživovat a obnovovat blízké přátelské vztahy ...

Vzpomeňte si na dětství a vraťte do svého života činnosti a věci, které vám způsobovaly potěšení a radost. Zkoumejte svůj vlastní vztah k sobě samému a vaše nejbližší vztahy. Věnujte se jejich hloubce a samozřejmě i zvelebování. Vnímejte lásku dětí, rodičů, přátel, partnera ... Více si užívejte život emocionálním směrem a nezapomínejte žít přítomným okamžikem.

Retrográdní Mars - Horoskop 2022

Závěrečné měsíce roku 2022 budou patřit pohybu Marsu, který je velmi silný. Mars, vládnoucí planeta znamení Beran, symbolizuje nikdy nekončící energii, vášeň a touhu po životním pokroku. Vnější vliv Marsu na zvěrokruh, je však v době jeho Retrograde utlumen a Mars překlápí své energie do jiných proudů života. Horoskop 2022 pracuje s energiemi Marsu hlavně od 30. Října 2022, kdy se červená planeta překlopí do svého jediného letošního zpětného pohybu. Ten však potrvá až do konce roku 2022, a zasáhne ještě i rok 2023.

Vaše myšlenky mohou nyní bloudit a nebudou vašim minulými plány. Čas kolem vás se může zpomalit ve váš neprospěch a budete mít pocit, že nestíháte své povinnosti včas. Zasáhne tedy vaši práci, ale i vás soukromý, rodinný život. Velkým problémem je užívání si intimního života, protože retrográdní Mars narušuje tuto oblast života. Budete se tedy setkávat s nedostatkem energie plynoucí z intimního spojení s partnerem, milencem ... Sex může být nyní více povinností, než potěšením.

Takto postavený Mars snižuje i ženskost lidí a jejich ženskou stránku. Horoskop 2022 upozorňuje, že do popředí se dostávají bojovné energie Marsu a projevuje se jeho konfliktní stránka, ale i analytické vnímání věcí. Mars vás může také izolovat od ostatních lidí, ale pouze za předpokladu, že necháte vaši minulou vinu, či negativní myšlenky proniknout do vašeho života.

Pohyb Marsu v roku 2022

Horoskop 2022 Doporučuje - čemuž se vyhýbat v čase retrográdního Marsu?

Při Marsu neexistuje mnoho varování ohledně toho, co nedělat no je třeba znát, co horoskop 2022 doporučuje, protože Mars působí opravdu intenzivně a celou svou energií. Samozřejmě, pouze váš osobní, kompletní roční Horoskop 2022 na naší stránce vám odpoví na to, jaký dům Mars zasáhne, ale obecně se vyhýbejte následující věci:

Mars může v taktejto pozici přinést více z nás nerovnováhu v energiích, emocích a pocitech. Můžete však objevovat novou stránku sebe sama, protože poznáváte činnosti, při kterých nejlépe odbourávají stress a negativní vibrace z domácnosti a života. Poloha Marsu může být frustrující, a právě proto je dobré, pokud hledáte možnosti odbourávání nahromaděné energie, stresu, hněvu ... Cvičte, procházejte se, hledejte možnosti na fyzické posílení těla.

Právě v těchto chvílích je velmi nápomocná energie Venuše, která je v přímém pohybu. Proto se orientuje více na vaši citovou stránku a snažte se sílu laskavé a vnímavé Venuše přenést i do vašeho světa. Nechte sílu Venuše zasáhnout vaše vztahy, které mohou s trochou vaší péči a oddanosti ještě více vzkvétat.

Jelikož sexuální energie je kvůli Marsu narušena, máte výjimečnou příležitost budovat vaše vztahy na jiných hodnotách a soustředit se na komunikaci, na dotyky, polibky a vaše nejhlubší pocity. Směle do toho, doporučuje roční Horoskop 2022.

Retrográdní JUPITER A JEHO VLIV NA ROČNÍ HOROSKOP 2022

Během roku hovoří Horoskop 2022 o pohybu couvajícího Jupiteru v období od konce Července do konce Září 2022. V délce 118 dnů tedy Jupiter projeví svou sílu v opačném pohybu a zasáhne jednotlivé astrologické domy znamení zvěrokruhu.

Jupiter z celkového hlediska tlumí naši zvědavost a tak může utlumit i touhu po cestování a po nových zážitcích. Více nás soustřeďuje na zaběhnuté činnosti a připomíná nám známou větu - všude dobře, doma nejlépe. Couvající Jupiter vnáší do života celého zvěrokruhu množství příležitosti na zdravotní regeneraci, a celkovou rekreaci duše i fyzického těla.

Horoskop 2022 rovněž zdůrazňuje, že Jupiter v této poloze zastavuje věci, které v našem životě nemají smysl. Ovlivní tedy každého, kdo v životě dělá nesmyslné kroky, nebo těch, kteří se nacházejí pouze v povrchních a neprecítených vztazích. Soustřeďuje nás směrem k tomu, co má v životě hondotu a smysl.

Pohyb planéty Jupiter v roku 2022

Čemu byste se měli vyhýbat v době zpětného Jupiteru v roce 2022?

Tak jako při každém zpětném pohybu planet, i v tomto případě existují varování, které Horoskop 2022 přináší. Vyhýbejte se tedy následujícím věcem:

Spokojenost s polohou Jupiteru v roce 2022 pocítíte, pokud budete prožívat radost z každodenního dne. Energie mohou být ještě lépe, pokud do svého života vpustíte zdravý nadhled a pokud se budete snažit pochopit emoce a rozhodnutí ostatních. Ukliďte si ve svých nápadech a klidně podlehněte malému dobrodružství ze poznávání věcí a lidí v okolí.

Couvající SATURN a vliv na HOROSKOP 2022 - 141 DNÍ

Saturn vám v tomto pohybu navrátí vše z minulosti, na co jste zapomněli, nebo co jste chtěli dokončit později. V roce 2022 budete mít 141 dní příležitost k uzavření věcí, které jsou spojeny s vaším životním úspěchem a pokrokem. Musíte zaplnit všechny mezery, které v životě pociťujete. Vše, co považujete za nutné musíte nyní dokončit. Týká se to nejen projektů nebo kariéry, ale i vztahů a emocí vás a lidi, kteří obklopují váš život.

Nyní máte sklon vrátit se myšlenkami zpět, jak to při retrográdní planetách bývá. Se zpětným Saturnem se lidé zdají být příliš oaptrní, obezřetní a analytický. Vaše přemýšlivost vás může v nejednu noc obrat o pohodlný spánek. Uvědomujeme si vnitního dluh vůči sobě samému, nebo vůči naší víře. Oceňujeme všechno, co nám ostatní dávají a vyhýbáme se neuváženým krokem. Ve finanční oblasti postupujeme promyšleně - nemine peníze bezhlavě a na zbytečnosti.

Saturn v roce 2022

Čemu byste se měli vyhýbat v době zpětného Jupiteru v roce 2022?

Obvykle, když je saturn direktivní, přináší do života množství možnosti a štěstí. Když se však jeho pohyb stane Couvající, existují jisté věci, kterými by se měli vyhýbat všechny znamení zvěrokruhu, a které by měl znát každý, pokud chce přežít úspěšný rok 2022. Tímto věcem se během couvání Saturnu vyhýbejte:

Uvedené body představují základní varování toho, čemu se během couvání Saturnu vyhýbat. Na druhé straně je tento Saturn úzce propojen s vaší karmou. Budete musiež pravděpodobně překonat jistou lekci související s minulostí, ale horoskop 2022 naznačuje, že vás to v tomto období posune emočně vpřed. Budete na své duši cítit zátěž z minulosti, a právě teď máte možnost propojit se s někým, s kým musíte dořešit vztahy.

Člověk pociťuje sílu této planety naplno, i když je v pomalém zpětném chodu. Člověk je v této době učitelem. Vnímáte vaše potřeby, soustřeďujete se na vaše ratolesti. Můžete se starat více o svůj zevnějšek zcela bez výčitek. Volný čas směřujte hlavně na duševní a fyzickou péči o vás samých, protože pouze pokud budete šťastný vy, dokážete obejmout štěstím i svou rodinu. Zaměřte se na osobní cíle - a plánujte do budoucnosti.

Retrográdní UÁRN A JEHO PŮSOBENÍ NA HOROSKOP 2022

Během roku 2022 pozorujeme couvající Uran až ve dvou termínech. Prvním je 17 dní trvající přechod měsícem Leden. Následně zasáhne všech 12 znamení zvěrokruhu v období od konce Srpna, až do úvodu roku 2023. V délce 130 dní nám tak dopřává dostatek svého vlivu, který umíme využít ve svůj prospěch.

Tento Uran způsobuje specifické vyjádření vlastní osobnosti. Naše originalita je základem našeho života a bouříme se proti všemu, co nám chtějí v životě přikázat nebo zakázat. Toto je komplikované postavení hlavně pro děti, které naplno projevují svou rebelskou stránku a rodiče se musí pod vlivem Uranu snažit o pochopení jejich potřeb více, než obvykle. Člověk má také větší strach z povinnosti a z každodenních úkolů, které vás nyní mohou frustrovat.

Pokud jste v minulosti udělali věci, které vám ostatní neodpustili, čeká vás těžké pobobie, protože budete mít pocit, že jste kvůli tomuto nedorozumění ztratili kus sebe sama. Horoskop 2022 dále upozorňuje na podivné sny a noční můry, které mohou trápit několik znamení zvěrokruhu. Pozitivem však je, že všichni lidé si uvědomují, jak důležitá je svoboda duše a dokonce víme, jak tento stav v životě dosáhnout. Nyní už chybí jen plán a odhodlání ...

Urán v roce 2022

Retrográdní Uran - čemu se Horoskop 2022 doporučuje vyhýbat?

Z karmického hlediska zpětný uran znamená jistou spoušť v emocích a ve vztazích. Zasažen může být rodinný život těch, kteří mají již tak roztříštěné vztahy. Váš vnitřní neklid vás bude nabádat k tomu, abyste několik věci v životě změnily. Horoskop 2022 však při pohledu na celkový astrologický graf nedoporučuje v druhé polovině roku 2022 dělat velké a nenávratné životní změny. Co tedy nedělat v době, kdy na zvěrokruh působí couvající Uran?

Uran ve vás může vyvolat pocit, že vás ostatní podvádějí, a že si nezaslouží vaši důvěru. Způsobuje roztržky v mezilidských vztazích. Proto se potřebujete uklidnit, potřebujete uklidnit emoce ve vašem okolí ... Dostaňte rodinu do společné emocionální roviny, abyste z tohoto Uranova couvání vytěžili maximum.

Na co se tedy máte zaměřit v těchto dnech? Jak jsme již uvedli, tento pohyb může ve vašem životě způsobit nečekané zvraty, nebo změny vašeho dosavadního směrování. Možná bude pro někoho náročné zvládat tento Uranový přechod, ale někdo ho ani příliš nepocítí. Každopádně, celý zvěrokruh by se měl zaměřit na budování vlastního vnitřního myšlení a nastolit ten správný přístup k rozběhnutým věcem.

Uvedený druhý pohyb zpětného Uranu nastává v druhé polovině roku, počínaje 24. Srpnem. Od tohoto období se věci trochu zpomalí a vy budete mít více času na analýzu toho, co jste za poslední období dosáhli a co ještě musíte zvládnout. Horoskop 2022 specifikuje daný tranzit jako velkou příležitost na životní analýzu.

Retrográdní PLANETA Neptun PŮSOBÍCÍ NA ROČNÍ HOROSKOP 2022

Neptun bude v roce 2022 v uvedeném pohybu 159 dní, během kterých se můžete cítit nesouhlas nejen od členů vaší rodiny, ale i od spolupracovníků, či od dětí. Více se zaměřujeme na svou vlastní duchovní stránku a na věci, které milujeme - jako jsou hudba, tanec, televize, procházky ... Tyto věci nám také pomáhají odstranit negativní vibrace uvedeného tranzitu. Dělejte to co milujete, protože důležitost odpočinku a rozvoje sebe sama vám připomene hlavně zpětný Neptun, specifikuje roční Horoskop 2022.

Neptun vnímá věci ve vašem okolí dostatečně prakticky a tak se budete dívat na vaše úkoly. Budete vše vnímat, budete rozumět a chápat ... Častokrát vám však bude chybět iniciativa k tomu, abyste něco změnili, napravili, nebo odvrátili. Ceníte si vnitřní pravdu a pokoušíte se vaše chápání ostatních přetransformovat do potěšujících slov a skutků.

Odstraňte propasti ve vztazích, které vás trápí. Nestavte vzdušné zámky, které vás oddělují od reality kolem, nebo od vašich nejbližších. S couvajícím uranem se pojí i karma spojována s vaším životem. Musíte se učit oddělit jednu věc od druhé - soukromí od práce, emoce od běžných povinností, agresi od emocí ... Přehodnocení vlastních zásad a potřeb vám v těchto dnech pomůže.

Neptún v roce 2022

Horoskop 2022 napomíná - co nedělat v čase retrográdního Neptunu

I neptunovské karma se spojuje s minulostí. Snažte se tedy dozvědět co nejvíce o sobě samém, protože klamavý pohled na váš vlastní život vás může vehnat do velkého duševního napětí. Jakým věcem se v čase couvání Neptunu vyhýbat, a co vám dále radí Horoskop 2022?

I když bude tranzit náročný, přináší i jisté možnosti. Můžete se ohlédnout se svým starým já, které podléhají iluzím o životě do takové míry, až vás frustrovalo. Neptun vám připomene vaše staré iluze a odhalí i vaši naivní stránky. I když vás však několik věcí při tomto pohledu zpět zklamou, dávají vám příležitost chyby už nikdy neopakovat.

Alespoň v tomto období zkuste snít o reálných věcech. Jistě, celý zvěrokruh pocítí touhu uniknout před realitou do krásnějšího místa - do říše snů, ideálů a představ. Nezapomínejte však, že pokud nebudete v životě bojovat za to, co chcete, nikdy nedosáhnete duševní osvobození a životní cíl.

Velkým pozitivem je, že se otevírá jistý smysl vnímání a předvídání budoucnosti. Každé znamení má možnost díky hlubší meditace spatřit to, co se bude dít v budoucnu. Dokážete předpovídat situace, které jsou před vámi a které budou mít za následek pozměnění vaší osudové životní cesty.

Jak zasáhne Retrogradí PLUTO HOROSKOP 2022?

Pluto se do couvajícího pohybu během roku 2022 dostane na 162 dní. Pokud cítíte tento přechod je jasné, že z každé situace, která se zdá být na začátku negativní vytěžíte maximum. Se zpětným Plutem máte možnosti přetvořit to, co se zdá být negativní na věci, které vám v životě pomáhají postupovat. I choroba vám například přináší možnosti na vlastní životní transformaci a na to, abyste si uvědomili nejhlavnější životní hodnoty.

Můžete mít tendenci přetrhnout emoční pouta s těmi, kteří vám více nepřinášejí radost v životě. Z pohledu vztahů a emocí to může být komplikované období, ale celý zvěrokruh dostává možnost uklidit si ve svém životě. Horoskop 2022 však upozorňuje, abyste tyto změny dělali velmi pomalu a abyste si analyzovali všechny následky, jakéhokoliv vašeho jednání, které souvisí se vztahy a vašimi emocemi.

Pluto v roce 2022

Čemu se Horoskop 2022 doporučuje v těchto dnech vyhýbat?

Některé znamení zasáhne silný vnitřní boj, ale dostanete důvod k vlastní transformaci. Z celkového pohledu je třeba připravit se na to, že když tyto energie Pluta odezní, budete muset za sebou nechat kus něčeho, co se k vám již nevrátí. Energie retrográdního Pluta vás totiž vybízí k tomu, abyste ukončili věci, které vám více nepřinášejí životní uspokojení a radost. Horoskop 2022 vám v následujících řádcích pořadí, což v těchto dnech nedělat:

Jak jsme tedy uvedli, celé toto období se zdá být vhodné na velký pořádek v životě. Očistíte energie domácnosti, vaši vlastní duši a doslova všechno. Čištění fyzické i duševní je nyní velmi vhodné, a pouze tak můžete nejlépe využít dary, které vám Couvající pluto nabízí.

Nesmíte se nyní bát jistých konců, nebo ukončení. Vše, co teď musí zůstat za vámi tam musíte nechat. Není čas projevovat smutek a velkou lítost, protože tyto věci vy už nezměníte a následně se vám bude v životě kráčet snadněji. Jakkoliv drasticky to zní - takto funguje couvající Pluto.

Měli byste však být připraven na to, že v důsledku ukončení jisté životní věci následně vzniknou jisté nedorozumění a potíže, které budete muset po odeznění couvajícího Pluta překonat a dokončit. Nemusíte se však ničeho bát. Horoskop 2022 říká, že pluto vás povede správnou cestou, i když to může být z prvního pohledu velmi náročné období plné odhodlání, bojovnosti, síly a emočních bojů ...

Retrogradní Pohyby Planét PŮSOBÍCÍ NA HOROSKOP 2022 - TABULKA

Retrográdní Merkur a Horoskop 2022
Retrográdní Venuše - Horoskop 2022
Retrográdní Mars - Horoskop 2022
Retrográdní Jupiter - Horoskop 2022
Retrográdní Saturn - Horoskop 2022
Retrográdní Uran - Horoskop 2022:
Retrográdní Neptun - Horoskop 2022:
Retrográdní Pluto - Horoskop 2022
NYNÍ SI MŮŽETE PŘEČÍST VÁŠ OSOBNÍ ROČNÍ HOROSKOP 2022

Znáte základní principy zpětně se pohybujících planet, které budou mít nejdůležitější vliv na váš život a vaše energie roku 2022. Horoskop 2022 vás ve vašem osobním horoskopu upozorní na několik tranzity, které se propojují s působením retrográdní planet. Vás kompletní Horoskop 2022 vám také odpoví na to, kterou oblast vašeho života jednotlivá planeta během couvání zasiahne.⬇️

Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.