Horoskop 2022 Rak

Věštkyně připravila předpověď pro znamení rak, které slaví své narozeniny mezi 21. Červnem a 22. červencem. V úvodu horoskopu se podíváme na základní Charakteristické vlastnosti a rysy Raka Následně si ozřejmíme předpověď od věštkyně v lásce, ve financích, zdraví a v kariéře pro celý rok 2022.

Osobnost Raka a jeho roční Horoskop 2022

Rakov život je úzce spojován s vodním elementem, který zároveň vládne i znamením Štír a Ryby. Vodní Element je znám svým neustálým pohybem tak, jak tekoucí řeka. Je však pomalý a stálý, a drží si své tajemství ukryté pod hladinou vody. Vodní Element je mimořádně silný. Spojuje se s prvky smrti a tajemství, které jsou skryté hluboko v duši každého znamení zvěrokruhu, kterému vládne vodní element, popisuje Horoskop 2022 Rak. Během celého života se znamení zabývá otázkami svého duchovna, které se většinou spojuje s kořeny, s rodiči a s celým genetickým dědictvím Rakova života. Vodní Element přenáší emocionální rovinu z ostatních generaci i do života Raka. Rak je vnímavé znamení, které ví jak silně je jeho život propojen s jeho rodinnými kořeny. Vodní elementy je z celkového pohledu prvkem, který nabízí nejvíce možnosti ze všech ostatních prvků. Rak mě tedy v životě množství možností vybrat se vlastní cestou, následovat své ideály, a žít podle vlastních představ. Voda umožňuje Rakovi velmi tvůrčí vyjádření emocí a vkládá do Rakovy duše mateřské pocity a množství talentu. I během roku 2022 horoskop specifikuje, že rak bude úzce propojen se svým vodním elementem, který mu nedovolí stát na místě, nebo točit se v kruhu. Naopak, rak bude mít tendenci pokračovat ve více životních směrech.

Nejsilnější charakteristickou stránkou raka jeho obrovská houževnatost a nápaditost. Rak je považován za emotivní znamení, které je velmi sympatické. Barvou roku 2022, kterou předpovídá Horoskop 2022 Rak, je barva bílá, která je zároveň šťastnou barvou každého Raka. Nejvíce se bude Rakovi dařit v kariérním životě, v projektech, a v pracovním pokroku během pondělí, který je zároveň šťastným dnem raka na rok 2022. Vysokou kompatibilitu dosáhnete se znameními Kozoroh, Býk, a Lev. S Lvem jsem si budete dobře rozumět hlavně ve finančním a kariérním směru. Můžete dokonce uvažovat o podnikání s tímto znamením zvěrokruhu, protože vaše vzájemné elementy, které se negují - voda a oheň, jsou dokonalým spojením na vzkvétající a nápaditý byznys. V lásce dosahujete vysokou kompatibilitu s Kozorohem, a s Býkem. S těmito znameními zvěrokruhu si porozumíte nejen v oblasti vzájemných emocí, ale také při řešení jakýchkoliv problémů, které vás budou trápit. Kozoroh a Býk bude pro Raka nejen výjimečným partnerem, ale i dobrým přítelem. Silné přátelství můžete navázat i se znameními zvěrokruhu Ryby, Štír a Váhy. Horoskop 2022 mluví také o vysoké kompatibilitě s Blížencem, protože právě toto znamení vám během roku pomůže najít odpověď na důležitou životní otázku. Není to tedy doslova kompatibilita, ale blíženec se zpočátku stává tajuplnou osobou, která vám během roku odhalí jisté tajemství o vaší vlastní osobnosti.

Vládnoucí planetou Raka je tajemný měsíc, který se tak jako obvykle, i v roce 2022 bude toulat všemi znameními zvěrokruhu. Měsíc vnáší do duše a života Raka silné pocity mateřství a sladění s domovem. Astrologický dům, ve kterém se rak cítí nejlépe je 4. dům domova a rodiny. Několik Astrologické tranzity během roku 2022 znamenají působení na 4. astrologický dům Raka, ale nejvýrazněji obsazený dům rodiny budete cítit v měsíci Septmber 2022. Kompletní Horoskop 2022 rak vám napoví více o tom, jak přechod jednotlivých planet přes astrologický dům Raka ovlivní jeho energie a budoucnost . Měsíc spojuje Raka s celkovým vnitřním světem, který propojuje myšlení a logické uvažování Raka s nadpřirozeným vnímáním okolního světa. Nejeden rak dostal v životě do daru možnost vnímat i takové věci, které ostatní nevidí. Rak poskytuje kompatibilním znameními zvěrokruhu nejsilnější podporu a porozumění. Vzájemná láska Raka s jeho partnerem bude obecně na harmonické úrovni, kdy si rak musí dávat pozor pouze na specifické tranzity ovlivňující láskyplné energie kolem něj. Měsíc v životě Raka způsobuje také dvojí osobnost, se kterou bojují hlavně raci, kteří se narodili v měsíci červnu, definuje charakteristika a roční Horoskop 2022 Rak. Červencová raci obvykle bývají méně nerozvážní, a osobnost červencových Rakov je stabilnější. Podobně tomu bude i během roku 2022, kdy je však dvojí tvář několika raků utišení jinými energiemi.

Jedna z charakteristických vlastností je silná odolnost raka vůči stresu, a vůči vnějším negativním projevům směrem k jeho osobnosti. I během roku 2022 budete velmi odolný, a budete se muset poprat asi s těmi informacemi o vaší osobě, které vám nebudou přinášet radost. Jakékoliv klepy nebo pomluvy vaší osobnosti, však budete zvládat velmi dobře hlavně díky síle vaší vládnoucí planety. Jste odolnou osobou, která se zaměřuje na rodinný život a praktické hledání smyslu života. Ženská energie Raka bude velmi silná, a umožní vám ztotožnit se s vaší vnitřní energií. Horoskop 2022 naznačuje, že při několika příležitostech budou vaše venkovní akce mírně nepřiměřené, a proto mohou nastat hádky nebo nedorozumění v osobním životě. Energie měsíce a vašeho vládnoucího elementu přináší do vašeho života radost a štěstí i během roku 2022. Ze zdravotního hlediska vidíme několik aspektů, které zasáhnou energie Raka, ale obecně nepodlomí emocionální zdraví Raka, co je pro vás v roce 2022 nesmírně důležité.

Hluboko intuitivní a senzitivní rak se pro ostatní znamení zvěrokruhu zdá být jedno z nejnáročnějších znamení na porozumění. Ani rok 2022 nebude výjimkou, protože rak bude několikrát během roku cítit potřebu uniknout od reality, být sám, a věnovat se vlastnímu duševnímu rozvoji. Rak je velmi emotivní a citlivé znamení zvěrokruhu, kterému záleží na rodině a na zvelebování domova, popisuje Raka Horoskop 2022. Několik příležitosti poskytne rok 2022 takovým rakem, kteří chtějí změnit jisté věci ve svém osobním životě, a přitáhnout do života více štěstí a uspokojení. Loajální rak bude schopen vcítit se do bolesti ostatních, a proto bude výjimečným přítelem, dobrým rádcem a členem rodiny, který je ve více směrech zcela nepostradatelný.

Někteří raci jsou ve svém okolí specifičtí svým pesimistickým pohledem na svět, protože negativní věci dejúce se v okolí vidí příliš reálné. I když se vám rak může zdát jako pr velmi silná osobnost, od kterého se problémy odrážejí, ve svém nitru analyzuje každé slovo, nebo každý čin, který mu v životě ublížil. Mysl Raka je někdy tak pohlcena emocionální rovinou, pokračuje roční Horoskop 2022 Rak, a přemýšlením o vztazích, že nemůžete spát kvůli neutuchajícímu proudu myšlenek. V roce 2022 vás jisté měsíčně tranzity také oberou o dobrý spánek, ale více si řekneme v horoskopu zdraví. Rak nemá rád jakoukoliv kritiku jeho osobnosti, zejména pokud pochází ze strany jeho rodiny. Horoskop 2022 však Rakovi věští obrovskou odolnost, kterou využijete iv případě emocionálních a rodinných problémů. Tento rok, milí Raci, Vám poskytne množství příležitostí k tomu, abyste si užívali dokonalý relax na místech které milujete. Můžete pomáhat duševně růst vašim blízkým a dětem, a budete mít příležitost užívat si množství dobrého jídla s přáteli, a v kruhu své rodiny. Někteří raci, ti, kteří se věnují umělecké činnosti, budou v roce 2022 pokračovat právě díky vysoké nápaditosti. Horoskop 2022 naznačuje, že využijete i své silné zbraně osobnosti, jako je manipulace s ostatními lidmi. Týká se to hlavně let, kteří jsou ve starším věku, a vědí už dokonale ovládat své emoce, a svou náladovost. Ti budou dokonalými manipulátory.

Také rok 2022 a roční Horoskop rak bude ovlivněn základními prvky a charakteristickými vlastnostmi znamení rak. Zdraví Raka, emoční nevyrovnanost, nebo jakýkoli stres, může být u Raka v roce 2022 eliminován citrusovým olejem, který by měl být běžnou součástí vašeho domova a vaší kanceláře. Více o tom, jak vám aromaterapiaj pomůže v překonávání stresu a při bolestech si řekneme v následujících kapitolách. Vzniklé přátelství budou pevné. Spolupráce s kompatibilními znameními zvěrokruhu bude velmi prospěšná. I tento rok vám přinese mnoho příležitosti k tomu, abyste poznali nové přátele nebo spolupracovníky. Nezadaní Racine dostávají do daru bohaté příležitosti k poznání nové lásky, věští Horoskop na rok 2022 pro znamení Rak. Ti zadání na posílení vztahů existujících.

Roční Horoskop 2022 Rak a jeho negativa roku 2022

Měsíc leden 2022 bude pro raka mimořádně náročný. Několik Astrologické tranzity jsou soustředěny v 7. a 8. domě Raka. Leden zaručeně přezkouší vaše osobní vztahy. Vaše myšlenky budou směrovány k minulosti, a během několika noci vás obere o nerušený, kvalitní spánek. Ty raci, kteří se nacházejí v nestabilním, povrchním mileneckém vztahu se v lednu budou muset s těmito spojeními rozloučit. Rozlučte se s takovými vztahy, které pro vás nemají budoucnost.

Leden také přetransformuje jisté přátelství do mileneckých vztazích. Je však třeba, abyste si dávali pozor na to, zda vám změna přátelství v milenecký svazek stojí za krátkodobé uspokojení, upozorňuje Horoskop 2022 Rak. Po citové stránce zkouší leden nejen pevnost vztahu, ale i hodnotový žebříček raka. Několik tranzity se dívají na to, zda Rakovi záleží na materiálním uspokojení nebo na lásce. Nezadaní raci budou mít totiž tendenci hledat zámožných partnery bez ohledu na to, zda jsou emoce pevné a mají hluboký emocionální základ. Koncem února mohou přijít do života Raka nečekané novinky které se týkají lásky nebo zdraví členů rodiny. Z hlediska zdraví nemusí být tyto novinky pozitivně. 12. a 13. července vás zasáhne měsíční úplněk ve znamení svého exilu, který může znamenat rozpad vztahů, které nemají pevné základy. Horoskop 2022 popisuje hlavně začínající vztahy, které si v blízké minulosti prodělali vážný konflikt nebo problém. Měsíce červenec a srpen z pohledu emocí zasáhne i ty raků, kteří ublížili některému příteli po psychické stránce. Vynořují se totiž staré emocionální rány a ublížení, které vám nedají spát, a připomínají vám všechny vaše negativní postupy z minulosti.

V roce 2022 naznačují Astrologické vlivy i zájem o vaši osobu z pohledu třetího člověka. Milostné Petkov a románky môžurozvrátiť nestabilní vztahy, které nemají hluboké emoční základy. Třeba si dávat pozor během měsíců říjen a listopad, kdy jsou několik Astrologické tranzity komplikované svým vlivem na lásku raka, řadí roční Horoskop na rok 2022 pro znamení Rak. I nezadaní raci mohou v těchto měsících přespříliš tlačit na někoho, o koho mají zájem. Tak rak může rak sám sobě zvrátit příležitosti na budování vztahu. Měsíc září vás emočně propojuje se základem vašeho rodinného života. Rak se myšlenkami vrátí do dětství. Pokud jste vyrůstali v rozvrácených vztazích v rodině, bude to pro vás velmi komplikované období plné vzpomínek a opětovného prožívání starosti a smutku.

V září vás také Horoskop 2022 upozorňuje na falešné přátelství. Od 16. listopadu do 6. prosince si musíte opět dávat pozor na nevěru, protože provokativní Venuše a Merkur negativně působí na citovou stabilitu Raka. Na tyto tranzity by si měli dávat pozor hlavně ti raci, kteří se nacházejí v dlouhotrvající vztazích, z nichž vyprchala vášeň a intimita. Každý z vás si teď musí dávat pozor na milostné románky které by vyústily pouze do slz a smutku. Z hlediska práce vnímáte negativní energie od 01. do 28. května věští celoroční Horoskop 2022 Rak, kdy je třeba dávat si velký pozor na kvalitu vaší práce, protože můžete nečekaně ztratit zaměstnání. V červnu a červenci by si měli dávat ženy račice pozor na svůj kariérní růst. Někdo bude podceňovat vaši inteligenci, a kariérní příležitosti dostanete hlavně kvůli vašemu vzhledu, nebo kvůli zájmu vašeho nadřízeného o milostný románek. Pozor, protože takový přístup k práci by mohlo poškodit vaši reputaci.

Z pohledu financí neplánujte nic nového hlavně v závěru května, řadí roční Horoskop Rak 2022, protože vaše plány nebudou úspěšné. Od 23. května až do 3. června se snažíte zbytečně, protože všechny plánované finanční změny ve vašem životě budou zmařeny. Od 11. srpna až do 5. září znamená pozice Venuše velkou marnotratnost, hlavně u žen narozených ve znamení rak. Závěr října je spojen s mimořádnými finančním výdaji, které souvisejí hlavně s vašimi dětmi. Tyto finanční výdaje vás mohou negativně zasáhnout, a narušit vaši finanční stabilitu k závěru roku 2022. Náročným měsícem na zdraví a energii bude květen 2022, který způsobí psychicky neklid a dokonce i fyzickou bolest. Zasáhne ty raků, kteří trpí bolestmi páteře.

Květnové tranzity také oslabí imunitu všech raků, upozorňuje zdravotní Horoskop Rak 2022. Následně neexistují žádné varování z hlediska zdraví, ale přichází druhá polovina září, která se orientuje na ženy narozené ve znamení rak. Hlavně těhotné ženy si musí dávat obrovský pozor no veškerou činnost, která by mohla komplikovat jejich těhotenství. Ty ženy, které se nacházejí v rizikovém těhotenství musí od září až do druhé polovině října relaxovat a vyhýbat se nevyhnutelným činnostem. Dávejte si pozor na vaše těhotenství a na všechny komplikace s ním spojené. I rok 2022 tedy přináší řadu varování pro Raka, a bylo by vhodné pokud si rak zapamatuje důležité data, které se pohrají s energií, financemi nebo kariérou každého raka. Ve velkém horoskopu lásky, práce a financí, a ve velkém horoskopu zdraví si můžete po podrobnou věštbu pro rok 2022.

Nyní už znáte pozitivní a negativní tranzity směřující na vaše znamení ve zkratce. Následně si vysvětlíme podrobný Horoskopy lásky, práce, financí a zdraví pro rok 2022 pro každého Blížence.

Denní horoskop Rak vás připraví na akutální den. Horoskp 2022 od věštkyně znamená i možnost denní věštby pro znamení Rak.

Roční Horoskop 2022 Rak a jeho pozitiva na rok 2022

Rok 2022 přinese do života Rakov rovnováhu a stabilitu. Můžete pokračovat v naběhlých projektech, ale musíte se vyrovnat is minulostí. Z pozitivního hlediska bude mít každý rak možnost zbavit se násilnických a nevyrovnaných vztahů. V oblasti lásky jsou vynikajícími měsíci zejména únor, březen a duben. Tyto měsíce jsou skvel0 na zvelebování vašich vztahů a na posílení pout, protože je siln obsazen 7. dům partnerství a 8. dům proměny. Budujete vztahy nejen mezi vámi a partnerem, ale i mezi rodinnými příslušníky a vašimi přáteli. Máte možnost užívat si i intimní potěšení a lásku s partnerem. Láska se vám ukáže v nových barvách, a vy budete moci milovat na nové úrovni, říká Horoskop 2022 Rak. Partner k vám bude upřímný a otevřený, což ještě více posílí vaše vzájemné spojení. V roce 2022 dostanou i nezadaní raci několik příležitostí k tomu, aby poznali někoho zajímavého. Opět se ke slovu dostávají tyto 3 měsíce, které jsou z hlediska lásky a rodinných vztazích velmi pozitivně. Až do června nesmí nezadaný rak promeškat příležitosti na nové známosti.

Od dubna až do srpna 2022 neexistují tranzity, které by negativně ovlivňovaly rodinný život raka, vyzdvihuje Rakov Horoskop 2022. Pokud jste v poslední době prožívali komplikované mezilidské vztahy hlavně s vašimi sourozenci, od začátku srpna až po konec tohoto měsíce máte možnost tyto vztahy zvelebovat a posílit. V srpnu se planetu Uran nachází v 7. domě partnerství v Couvající pohybu, a proto nyní toužíte rozvíjet své vlastní duchovno a své vztahy na hlubší úrovni. Díky Uranu v 7. domě partnerství se budete snažit nahlédnout i do minulosti a zjistit, jak vaše minulost ovlivnila to, kým nyní jste, a to, jaký máte přístup k vašemu aktuálnímu vztahu. Jakékoliv zklamání z minulosti si přenášíte ještě i do roku 2022, předpovídá Horoskop na rok 2022 Rak, ale právě v závěru roku 2022 vám astrologické tranzity pomohou osvobodit se od těchto energii. Nezadaní se také mohou od srpna soustředit na nové kontakty, ale na osobní rozvoj. Tyto nové kontakty, které získáte od srpna až do konce roku 2022, nemusí znamenat novou lásku, ale pomohou vám v objevování sebe sama a v hledání nových možností na lásku.

Ve druhé polovině roku - od 5. září, máte řadu příležitostí propojit svůj rodinný život se svou prací. Naskýtají se možnosti, jak začít podnikat s rodinnými příslušníky. Ty obohatí nejen váš život, ale i finanční zázemí a kariéru vašich milovaných, dodává Horoskop 2022. V druhé polovině roku se myšlenkami vrátíte do dětství. Pokud jste vyrůstali v harmonické rodině, bude to pro vás výjimečně šťastné období. Během celého roku má rak tendenci opustit vztahy, ve kterých už necítí něžnost a lásku. Uvědomujete si však hodnotu svého partnera, a do těchto rozhodnutí se nepouštíte náhle. Několik tranzity vás upozornila na to, abyste si své rozhodnutí v lásce zvážily. Hlavně během měsíců září, říjen a listopad 2022 může být vaše láska zkoušena románkem spojeným s vaší prací. Svou situaci a rozhodnutí v lásce nejlépe analyzujete v druhé polovině září a během celého října, kdy se chováte možná až příliš analyticky, protože se nechcete pouštět do žádných vztazích předtím, než máte promyšlené jak by se měly vyvíjet. Ovlivňuje vás a na váš roční Horoskop 2022 Rak totiž planeta Merkur, která může do jisté míry blokovat vaši spontánnost, což je pro vás však velmi pozitivní a žádoucí. Měsíc prosinec vám z pozitivního pohledu připomene hodnotu vašeho vztahu a připomene vám také fakt, že máte vztahové rezervy a můžete rozvíjet to, co máte. Říká vám, že nemusíte hledat lásku jinde.

Rok 2022 zakončete v náručí osudové lásky. Pokud vaši lásku nezasáhly negativní tranzity roku je jasné, že rok 2022 ukončíte s člověkem, který je vaším osudem. Z hlediska práce budete mít množství možností na kariérní úspěch. Nezaměstnaní dostanou hodně šancí na získání zaměstnání. Graf naznačuje úspěch v hledání nového uplatnění, a dokonce možnost začít úplně od nuly. Máte možnost ukončit práci která vás nebaví, a realizovat se v činnosti, která bude úspěšná. Od 20. března až do závěru dubna získáte velké uznání v práci, podtrhuje Horoskop na rok 2022 Rak. Na cestování a odpočinek budou možnosti v měsíci duben a květen, kdy můžete odpočívat a relaxovat. Střed roku znamená pro některé začátky podnikání. Celý rok 2022 se nese v duchu příležitostí a možnosti na uplatnění v kreativních činnostech. Nezaměstnaní raci hledající práci v oblasti kreativní činnosti. Ti v roce 2022 uspějí.

Několik tranzitů vás nutí k tomu, abyste odhalili vaše kreativní já, a realizovali se například v oblasti literární činnosti. V psaní blogu, nebo v publikování knihy. Z pohledu financí si budete hned v úvodu roku 2022 dělat finanční analýzu svých výdajů a svých výdělků z minulého roku. V únoru si dokonce můžete koupit více drobnosti pro sebe, které vás potěší, a dokonce nenaruší vaši finanční stabilitu. Můžete si dopřát věc, která vám pomůže při běžných domácích pracích, vyzdvihuje Horoskop 2022 Rak. Koupě pomocníka do domácnosti vás obdaruje množstvím volného času, který budete moci využít na váš budoucí úspěch. Ve druhé polovině března - až do první poloviny dubna máte možnost na výjimečný finanční úspěch za práci, kterou jste provedli. V dubnu znamená planeta Mars působící na vaše znamení mimořádný finanční úspěch pocházející z vaší minulé snahy a z vaší minulé práce. Merkur v 2. domě vám také dává šanci na vylepšení financí prostřednictvím jistého prodeje. U Raka je tento prodej spojen s nabídnutím nápadů, idejí a projektů. Nebojte se tedy vaše nápady prezentovat navenek, zejména pokud tuto příležitost dostanete v druhé polovině roku.

V červenci a v srpnu budete mít štěstí v jakékoli oblasti financí a tyto měsíce mohou dokonce znamenat nečekanou výhru nebo dědictví, předpovídá věštkyně a Roční Horoskop 2022 Rak. Největší, obrovskou příležitost na výhru máte ve dnech od 28. do 30. července. Tyto 3 dny využijte naplno. Z hlediska zdraví vás nečekají žádné mimořádné onemocnění, které by negativně zasáhly harmonii vašeho celkového roku. Z hlediska aromaterapie jsou léčivými oleji Citrusové oleje, které posilují vaši imunitu. Mohou vás zbavit mírných bolesti hlavy, nebo problémů se zažíváním. Každý rak by měl do svého pitného režimu zařadit citronovou vodu.

Na posílení imunity je vhodná echinacea, ze které si uděláte léčivý čaj, plný zdraví. Do svého jídelníčku zařaďte nejen citronovou vodu, ale i pórek, fenykl a špenát, a to hlavně v druhé polovině roku 2022. Tyto vaše návyky vám pomohou posílit zdraví. Od 17. listopadu Horoskop 2022 naznačuje, že se vám konečně podaří najít příčinu vašeho onemocnění, které vás už déle trápí. Pokud se onemocnění netýká vás, najdete příčiny onemocnění členy vaší rodiny. Z celkového hlediska je rok 2022 pozitivní, pouze s malými výkyvy energií a vitality.

Měsíční Horoskop Rak vám odpoví na to, co si aktuální měsíc připravil pro vaše znamení. Horoskp 2022 Rak je propojen i s měsíční věštbou. Přečtěte si všechny důležité horoskopy od věštkyně na rok 2022.


HOROSKOP 2022 Rak - LÁSKA, PRÁCE, ZDRAVÍ ...

Klikněte na obrázek a čtěte dál ...

Horoskop Rak 2022 od věštkyně - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Nejsilnější charakteristickou stránkou raka je jeho obrovská houževnatost a nápaditost. Rak je považován za emotivní znamení, které je velmi sympatické. Barvou roku 2022, kterou předpovídá Horoskop 2022 Rak, je barva bílá, která je zároveň šťastnou barvou každého Raka ... Čtěte Horoskop lásky Rak 2022 dál ...

Horoskop Rak 2022 od věštkyně - Láska a Vztahy v roce 2022:

Úvod roku 2022 - konkrétně měsíc leden 2022, znamená velmi neobyčejnou pozici planety Venuše, kdy ve svém retrográdním pohybu působí na 7. astrologický dům Raka ... Čtěte Horoskop lásky Rak 2022 dál ...

Horoskop Rak 2022 od věštkyně - Rodina, Přátelé, Manželství, Těhotenství:

Jaký vliv budou mít během roku 2022 Astrologické tranzity na rodinu raka? Rodinný život Raka bude hned v úvodu roku 2022 pod vlivem dvou retrográdní planet zanedbáván. Rak se bude prohlubovat do sebe, a tak zapomíná na členy rodiny kteří potřebují podporu a pomoc ... Čítajte Horoskop Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Rak - Práce a Finance:

Pracovní příležitosti Raka jsou v roce 2022 vyrovnané. Existuje pouze pár negativních průjezdů planet, během kterých je třeba dávat si pozor na kvalitu odvedené práce, a na vaši produktivitu, či reputaci ... Čtěte Horoskop 2022 Rak práce a peníze dál ...

Horoskop Rak 2022 - Zdraví:

Z hlediska zdraví naznačuje rok 2022, že každý z vás by si měl do své domácnosti zajistit vonné oleje, které jsou z hlediska aromaterapie cennou pomůckou při řešení akutních bolestí hlavy, nebo v případě velkého vyčerpání ... Čtěte Horoskop zdraví 2022 Rak dál ...

Retrográdni pohyby planét PŮSOBÍCÍ NA HOROSKOP 2022 Rak

Retrográdní Merkur a Horoskop 2022 Rak
Retrográdni Venuše - Horoskop 2022 Rak
Retrográdní Mars - Horoskop 2022 Rak
Retrográdní Jupiter - Horoskop 2022 Rak
Retrográdní Saturn 2022 - Horoskop Rak 2022
Retrográdní Uran - Horoskop 2022 Rak:
Retrográdní Neptun 2022 - Horoskop Rak:
Retrográdní Pluto 2022 - Horoskop Rak 2022

Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.