Horoskop 2022 Blíženci

Astroložka a věštkyně připravila Horoskop pro znamení Blíženci na rok 2022. Přečtěte si předpověď v lásce, ve zdraví, či v kariéře, která je obohacena zajímavými informacemi o vašem astrologickém znamení zvěrokruhu. Znamení Blíženci slaví své narozeniny mezi 21. květnem až 20 červnem. Jaké příležitosti, novinky, nebo změny čekají na Blíženců během roku 2022? Přečtěte si komplexní věštbu pro oblast lásky, zdraví a kariéry, která soustřeďuje svou předpověď hlavně na Astrologické vlivy a pohyby přes domy Blížence, a na celkový roční Horoskop Blíženci na rok 2022.

Osobnost Blížence a jeho roční Horoskop 2022

Blíženec je známý svou jemností, zvědavostí a schopností rychle se učit. Jinak tomu nebude ani v tomto roce, kdy prostřednictvím některých negativních tranzitů mohou Blíženci pociťovat nekonzistentní a nerozhodnou povahu, která je Blíženci blízká, definuje Horoskop 2022 Blíženci. V roce 2022 bude největším přátelům pro Blížence hudba a zajímavé knihy, protože Blíženci si budou moci dopřát více volného času jen pro sebe samého. Jelikož znamení blíženec - Ať už muž nebo žena Blíženci nemají rádi rutinu, budou i v tomto roce vyhledávat různé malé dobrodružství, jako procházky, nebo krátké výlety po místech, která ještě neznají. Jejich velká bystrost jim pomůže pokračovat v kariéře, ale existují i ​​negativní aspekty zasahující kariéru Blíženců, se kterou se seznámíme v následujících řádcích horoskopu. Společenská a komunikativní povaha Blížence, která je vždy připravena na dobrou zábavu, bude násobit i možnosti Blížence na relax. Roční Horoskop Blíženci na rok 2022 říká, že budete mít dostatek času zvážit priority roku a abyste mohli pevně rozhodnout ve více životních směrech.

Rok 2022 přinese úspěch zejména blíží, kteří podnikají nebo pracují v umělecké sféře, ale ovlivní také učitelů, lékařů, či žurnalistů, předpovídá roční Horoskop 2022 Blíženci. Tyto profese budou z hlediska astrologického grafu pozitivně ovlivněny, a blíženci, kteří uvažují o zahájení své umělecké kariéry budou mít velké množství příležitostí chytit se šance. Blíženec je v tomto roce úzce spojen se svým dětstvím, s rodinou, a s příbuznými. Je navázaný na hlubší citové projevy, a láska bude plná intelektuálních výzev. I nezadaní dostanou během roku 2022 několik šancí na novou lásku, pokračuje Horoskop blíženci na rok 2022, a také na nový milenecký vztah, nebo na hluboké a smysluplné přátelství.

Vládnoucí planeta Blíženců je komunikativní Merkur, který zasáhne energie Blíženců, ale i ostatních znamení zvěrokruhu svým Couvající i direktivním pohybem, a ovlivní i Horoskop Blíženci na rok 2022. Blíženců však zasáhnou i pozitivni tranzity Merkuru, které budou působit neuvěřitelnou rychlostí, protože tato rychle planeta ještě více zesílí pozitivní vlastnosti jednotlivce - znamení Blíženci. Merkur přináší i letos vliv na to, jak Blíženci přemýšlejí, na způsob komunikace, a soustřeďuje energie do různých stran života Blíženců, popisuje Horoskop Blíženci 2022. Merkur je známý svou silou, a organizovaností. Tyto vlastnosti planety ovlivňují Blíženců ve velké síle, a tak se z Blíženců stává úžasný člověk, který do své osobnosti přenáší vlastnosti této mocné planety. Největší výzvou roku bude pro blížence poslouchat ostatní, a snažit se proniknout do holky duše, věští Horoskop Blíženci na rok 2022. Rovněž se budete muset rozloučit se vztahy, které vás emotivní nestimulují Několik měsíce roku 2022 budou zaměřeny na přátelské a rodinné vztahy Blíženců, no některé tranzity pomohou Blížencem lépe pochopit dlouhotrvající lásku, nebo překonat rozhodnutí v kariéře. I letos budou Blíženci upřednostňovat fyzicky kontakt se svým partnerem, kteří považují za nesmírně důležitý, dodává roční Horoskop 2022 Blíženci. Nezadaní Blíženci budou soustředit hlavně na takové vztahy a emoce, které mají předpoklady na světlou budoucnost. Opakující se povrchní vztahy, a nefungující spojení více blížence nezajímají, protože tyto vztahy neumožňují vytvářet takovou hloubku emocí, kterou blíženec hledá a potřebuje.

Blíženci jsou velmi přátelským znamením zvěrokruhu, které se v životě orientuje hlavně na své přátele a na rodinu, specifikuje roční Horoskop Blíženci na rok 2022. Rodina je pro Blížence nesmírně důležitá, ať už jde o rodiče, sourozence, nebo vlastní děti. Blíženec se iv tomto roce bude snažit vytvářet bezpečný a klidný domov, který bude sdílet se svými milovanými. Existují však i výzvy, které budou působit na rodinnou harmonii a štěstí v roce 2022. I láska dlouhodobě zadaných Blíženců bude zkoušena, věští Horoskop Blíženci 2022. Bliznec se v životě častokrát musí rozhodovat mezi svou praktickou stránkou a mezi svým srdcem. Taková těžká volba se vyskytne iv tomto roce, kdy bude kariéra Blíženců příležitostí ke změně jeho života. Blíženci si porozumí v lásce hlavně se znameními střelec a Vodnář, a v práci, rodinných nebo přátelských vztazích vytvářejí velkou kompatibilitu se znameními Lev, Beran, Štír a opět, se znameními Vodnář a Střelec. Váhy budou pro Blížence tím nejlepším a skutečným přítelem, který ho nikdy nezradí. Pokud budete v roce 2022 hledat radu jak se posouvat tím správným životním směrem, najdete ji právě od znamení váhy, věští váš celoroční Horoskop na rok 2022 pro znamení blíženci.

Esenciálním olejem pro blížence na rok 2022 je určitě eukalyptový éterický olej, který pomůže Blížencem nejen v lepším soustředění, ale i při hledání vitality po náročných dnech, popisuje zdravotní Horoskop Blíženci 2022. Tento éterický olej by měl být součástí života Blíženců během celého roku, protože pomůže nejen se zdravotními potížemi, ale is psychickými bolestmi. Buďte však s tímto olejem opatrný, protože někteří Blíženci mohou reagovat na eukalyptus alergickou reakcí, varuje zdravotní Horoskop Blíženci na rok 2022. Ti, kteří eukalyptový olej nezvládají dobře, může eukalyptový olej nahradit citronovým olejem, který je druhou možností Blíženců na posílení vitality a energie . Z hlediska aromaterapie by tyto oleje měly být součástí vaší domácnosti během celého roku, a pár kapek této vůně vám pomůže lépe relaxovat a soustředit se na váš vlastní život, zda bude nápomocný, při překonávání potíží.

Rok 2022 bude výrazně ovlivněn nejen vládnoucí planetou Blížence - planetou Merkur, ale i základními vlastnostmi a rysy znamení Blíženci. Roční Horoskop se bude soustředit nejen na vládnoucí planetu, na vliv slunce na znamení Blíženci, ale hlavně se podíváme na pohyby důležitých planet v domech Blížence. Rok 2022 se z celkového hlediska zdá být úspěšným obdobím, kdy budou v životě Blížence vyzdvihovány hlavně silné přátelství a rodinné pouta. Blíženci, nyní máte možnost poznat vaši astrologickou předpověď na celý rok, ať už hledáte odpovědi na otázky v oblasti lásky, práce, financí, nebo zdraví Horoskop od Věštkyně na rok 2022 vám odpoví na vaše otázky. Dokážete v roce 2022 překonat vzniklý problém, bude vaše láska pevnější než kdykoliv předtím? Podaří se nezaměstnaným najít vytoužené zaměstnání? Bude nezadaný blíženec soustředěný více na svou vlastní osobnost, nebo existují i ​​příležitosti pro novou lásku? Na tyto otázky odpovíme a v následujících řádcích horoskopu, který se věnuje i tomu, zda je rok 2021 vhodným rokem na manželství, a zda budou úspěšní ti, kteří se pokoušejí o vytoužené miminko. Čtěte dále předpověď, která vám odhalí budoucnu ve všech důležitých životních směrech.

Roční Horoskop 2022 Blíženci a jeho negativa roku 2022

Život Blíženců zasáhnou během roku 2022 do jisté míry i negativní tranzity, které byste určitě měli znát v případě, pokud jste sám blíží, nebo pokud máte doma Blížence kterého milujete. Podíváme se ve zkratce na negativní tranzity ovlivňující lásku, na celkový Horoskop Blíženci na rok 2022, na práci, finance a zdraví Blížence v roce 2022.

Hned v úvodu roku pocítí každý z vás vliv Couvající Venuše a ještě v lednu i zpětně pohybující se domovské planety - Merkur. Tyto planety vás však obecně zasáhnou z několika hledisek, říká Horoskop 2022 Blíženci. Dostáváte prostor přemýšlet nad svým životem, nad rozhodnutími, ale také nad budoucností. Nicméně, tyto pohyby couvacích planet ovlivňují nezadané Blíženců, kteří mají v lednu potřebu být více samotářský, popisuje Horoskop Blíženci na rok 2022.

Z hlediska lásky nezadaných bude leden skutečně těžkým obdobím pro každého Blížence, který si plně uvědomuje svou samotu a touhu po spojení své duše a těla s někým milovaným. První první výrazný vliv na váš milostný život, a na změny popisující Horoskop 2022 Blíženci, přináší duben 2022, kdy by si muž blíženec, i žena blíženec měli dávat pozor na milostné pletky v zaměstnání. Dubnové tranzity zasahují do lásky Blíženců v negativním směru, kdy máte pocit, že vám partner nerozumí tak, jak byste potřebovali a toužili. Z tohoto pohledu můžete mít zájem urvat si emoce někoho jiného jen pro sebe, popisuje lásku Horoskop Blíženci 2022. Dáno pocity zasáhnou hlavně duben 2022.

Od 10. srpna do druhého října cítíte pohyb retrográdního Merkuru ovlivňující vaše emoce, rodinné vztahy, pocity a celkový milostný život. Nezadaní budou mít tendenci zajímat se o netrvalé až dětinské vztahy, které přinášejí spíše fyzické uspokojení, než mentální spokojenost, tvrdí Horoskop na rok 2022 Blíženci. Svobodní se také soustřeďují na hledání zabezpečených partnerů, který vám do života vnesl nejen emocionální uspokojení, ale také lepší finanční status. U svobodných přetrvává tato touha po poznání majetného partnera hlavně v období od 5. dubna do 02. května, soudí roční Horoskop Blíženci 2022. retrográdní Merkur ovlivňuje i chování Blíženců v dlouhodobém vztahu, či v manželství, proto že se všechny konflikty a hádky snažíte řešit mělce, což se může dotknout vašeho partnera, který může vnímat vaši chladnou stránku. V roce 2022 budou přezkoušeno hlavně neharmonické a narušené vztahy. Jakýkoliv vztah, který byl v minulosti oslaben, ať už ze strany Blížence nebo toho druhého, si projde opět tvrdou zkouškou, která vám řekne více o tom, zda je vám souzen další společný život. Největší zkouška vztahu Blížence, který si není jistý pevností vztahu nastává od 23. října do 16. listopadu.

Od 17. listopadu do 6. prosince by měly zpozornět nezadaní Blíženci, připomíná Horoskop 2022 Blíženci, protože Merkur nacházející se ve znamení svého exilu vám připomíná nesprávné minulé rozhodnutí hlavně v oblasti vztahů. Svobodný Blíženci se budou muset naučit zpracovávat energie Merkuru vysílající negativní vibrace na vaši celkovou psychickou harmonii. I když byly vaše minule rozhodnutí nesprávné, vždy máte možnost začít znovu. Od 6. prosince si uvědomíte vaši hodnotu a sílu, vyzdvihuje roční Horoskop blíženci 2022. Astrologické tranzity naznačují i ​​to, které období jsou vhodné, a které naopak nevhodné pro uzavírání manželství. Z pohledu na astrologický graf je jasné, že nejvhodnější dny na uzavírání manželství nastávají až od měsíce října 2022. Do tohoto měsíce Horoskop 2022 nespecifikuje žádné výjimečné dny, které pro vás znamenají svatbu bez jakýchkoliv komplikací.

Jako negativní energie ovlivní vaši kariéru roku 2022, a jak zapůsobí na Horoskop Blíženci 2022? V lednu se pod vlivem cúvajúcich planet můžete cítit méněcenné a Neohodnocené. Může také vnímat výhody jiných zaměstnanců v práci, kteří postupují kariéru rychleji než vy i přesto, že nevykonávají tak kvalitní práci. Tento fakt vás v lednu může frustrovat, což bude mít za následek vaše celkové špatně psychické naladění a pocit méněcennosti. Následující měsíce roku 2022 však po odeznění těchto negativních energií přinášejí několik příležitosti na úspěch v práci, na kariérní růst, a také na větší uspokojení z vaší vykonávané práce, dodává roční Horoskop Blíženci 2022. Dalším negativním tranzitem z hlediska kariéry je planeta Mars ve znamení svého exilu, která během července silně zasáhne váš domov kariéry. Několik Blíženců by si v tomto období mělo dávat pozor na provádění kvalitní práce, na dodržování termínů a na dodržování bezpečnosti při výkonu práce. Jakýkoli větší omyl může způsobit, že dostanete v práci výpověď, a budete se muset potýkat is takovými komplikacemi v roce 2022, upozorňuje dále Horoskop na rok 2022.

Horoskop 2022 doporučuje - zvyšte tedy opatrnost hlavně v případě, pokud vaše práce vyžaduje neustálé soustředění. Raději si vezměte den volna, než byste měli jít do práce unavený a nepozorný. Z hlediska financí vám rok 2022 přinese příležitosti k lepší finanční ohodnocení a mimořádný finanční zisk ke konci roku. V lednu však horoskop upozorňuje na to, abyste neuzavíraly žádné příliš výhodně vypadající smlouvy, které by mohly ovlivnit váš finanční rozpočet ještě dlouho potom, jak půjčku, pojistku nebo nevýhodnou smlouvu podepíšete. Během celého ledna také nedoporučujeme žádnou velkou koupi, a zejména koupi nemovitosti. Další opatrnost ve financích se bude vyžadovat okolo měsíce července 2022, kdy mohou být vaše finance zasaženy z vnějšího prostředí. Sledujte proto nejen své vlastní výdaje a nepodléhejte klamavým nabízím, ale zaměřte se také na výdaje členy vaší rodiny kteří se o peníze až tak příliš nezajímají, doporučuje roční Horoskop Blíženci 2022. V červenci budete muset veškerou péči o peníze převzít hlavně na sebe. Na mimořádný finanční úspěch nebudete mít množství příležitostí ani od 10. září do 10. prosince, kdy Astrologické tranzity 5 retrográdní planet ve vašem grafu nenaznačují žádný pokrok ve finančním statusu Blížence, pokračuje Horoskop Blíženci 2022.

Zdraví vás potrápí hlavně v první polovině roku 2022, kdy musíte být vůči sobě opatrnější, a více se starat nejen o své tělo, ale také o psychické zdraví. Už měsíc únor 2022 vám může přinést množství vyčerpání a pocit velké únavy. Jak jsme již zmínili, tuto únavu můžete překonat nejen fyzickým pohybem, ale také oleji vhodnými pro Blížence v roce 2022 z hlediska aromaterapie, které vám představí zdravotní Horoskop na rok 2022. Od 20. března je velmi důležité sledovat zdraví dětí v rodině Blížence, protože děti, jejichž rodičům je blíženec mohou cítit nevolnost způsobenou špatným stravováním, nebo vyčerpáním. Od 20. března do 20. dubna zvyšte pozornost vůči zdraví dětí, a věnujte jim dostatečnou pozornost zejména tehdy, pokud se vám stěžují na bolesti nebo velkou únavu. Od 15. dubna až do 24. května zas existují velké předpoklady k poranění nebo úrazy. Opět vás Horoskop upozorňuje na to, abyste si dávali velký pozor na vaše zdraví při každodenních činnostech. Bohužel, toto období také naznačuje náhlou smrt v rodině Blížence. Maximální pozornost proto věnujte svému zdraví hlavně v druhé polovině dubna a první poloviny května. Rovněž však sledujte i zdraví a vitalitu členy vaší rodiny. Zdraví bude v první polovině roku 2022 velmi náročné, ale druhá polovina roku znamená uklidnění negativních energií směřujících na zdraví a celkovou tělesnou a duševní harmonii.

Nyní už znáte pozitivní a negativní tranzity směřující na vaše znamení ve zkratce. Následně si vysvětlíme podrobný Horoskopy lásky, práce, financí a zdraví pro rok 2022 pro každého Blížence.

Denní horoskop Blíženci vás připraví na akutální den. Horoskp 2022 od věštkyně znamená i možnost denní věštby pro znamení Blíženci.

Roční Horoskop 2022 Blíženci a jeho pozitiva na rok 2022

Než si představíme podrobný Horoskop na rok 2022 pro znamení Blíženec, z hlediska lásky, práce, či zdraví, se podívejme ve zkratce na to, jak pozitivně Astrologické tranzity zasáhnou vaše znamení během roku 2022.

Z hlediska lásky nepřináší první čtvrtletí žádné výjimečné tranzity, které by pozitivní, nebo negativní zasáhly energie Blížence a Horoskop na rok 2022. První velký pozitivní aspekt přichází během měsíce května, kdy budou Blíženci ve vztahu mnoho možností k posílení svého dlouhodobého vztahu a manželství. Během celého června 2022 ovlivňuje Venuše a Merkur na vztahy pozitivním směrem, vyzdvihuje roční Horoskop Blíženci 2022. V tomto měsíci máte možnost zvelebovat každý vztah, a zacelit to, co bylo narušeno. Milostné vztahy, které jsou položeny na hlubokém porozumění a na hluboké lásce budou během června vzkvétat. Od 19. července do 4. srpna nemusíte očekávat žádné hádky, či komplikace v dlouhotrvajícím vztahu.

Rok 2022 přináší množství příležitostí pro Blížence, kteří si v minulém období prošly komplikovanějšími emocemi ve vztahu, a kteří se snaží dostat narušený vztah opět do rovnováhy. Existují i ​​tranzity, které znamenají vhodné dny na uzavírání manželství, či na těhotenství pro každého Blížence. V podrobném horoskopu se dozvíte o každém termínu vhodném na svatbu v případě, že se v roce 2022 chystáte uzavřít manželství. Od 10. do 29. října dostává každý blíženec vynikající příležitost na posun ve vztahu. Pokud tedy uvažujete, zda váš dlouhodobý vztah posunout do nové roviny manželstvím, nebo přírůstkem do rodiny, právě v období od 10. do 29. srpna máte šanci změnit váš vztah. Vaše vnímavost směrem k vašemu partnerovi vám umožní pochopit nejen vaše vlastní touhy, ale i partnerovy potřeby a sladit tyto dvě věci v jeden fungující a krásný vztah, vyzdvihuje roční Horoskop Blíženci 2022.

V listopadu je silné obsazen 7. astrologický dům Blížence a velmi pozitivně působí na emoce a lásku nejen zadaných, ale také nezadané Blíženců, říká Horoskop Blíženci 2022. Silné obsazen 7. dům partnerství znamená období plné lásky, Blížencovy přitažlivosti a krásy. Nezadaným blíží se nabízí množství příležitostí k poznávání své spřízněné duše, protože 7. astrologický dům z vás dělá neodolatelného a okouzlujícího člověka. Měsíc listopad se z astrologického pohledu zdá být velmi silný pro Blížencovy lásku, podtrhuje Horoskop na rok 2022 pro znamení Blíženci. 23. prosince budou ukončeny takové vztahy, které jsou založeny pouze na intimním základě. Jakýkoliv vztah, který jste udržovali pouze pro sexuální potěšení musí být do konce roku 2023 ukončen, protože vám více nepřináší radost a potěšení. Tento fakt vám připomene konec roku 2022, kdy zjistíte, že je čas přeorientovat vaši energii na něco hodnotné a trvalé. Během celého roku 2022 se přátelské vztahy zdají být pevné, až vynikající. Silné přátelství se ještě více upevňují, a vaši přátelé jsou k vám upřímní a loajální. Tyto přátelské vztahy ovlivňují i ​​vaši náladu, a vaši přátelé vám pomohou v těžších časech.

Z hlediska kariéry Blíženců přináší už únor možnosti pro nezaměstnané, který se uplatňuje hlavně v oblasti služeb a pomoci ostatním, analyzuje roční Horoskop Blíženci na rok 2022. Jakýkoliv nezadaný blíženec může v únoru svou energii zcela vložit do rozeslání životopisů a do hledání vytouženého zaměstnání. Únor je příznivým měsícem i pro studenty narozené ve znamení Blíženci, kteří si potřebují zlepšit prospěch, nebo dokončit zkoušky, upozorňuje roční Horoskop na rok 2022. Měsíce duben a květen 2022 budou v práci pozitivně, a nejednomu Blíženci se podaří v práci pokročit, a dokonce kariérní růst. Existují příležitosti pro ty Blíženců, kteří jsou v zaměstnání spokojeni, protože vtáhnete ještě více úspěšné energie do vašeho života. Například 02. května tranzity naznačují obrovskou příležitost pro nezaměstnané nebo pro změnu povolání. Z hlediska kariéry vás pozitivně ovlivní Venuše v 8. domě od 10. prosince, která znamená nejen lepší pracovní ohodnocení, ale také mimořádný finanční zisk. Finance se zdají být stabilní s několika negativními tranzitu, které si rozebereme později, dodává celoroční Horoskop 2022 Blíženci. Z hlediska financí je však nejsilnějším měsícem prosinec, který vám nabídne výjimečnou a nečekanou příležitost na to, jak zbohatnout a povznést váš majetek.

Zdraví Blížence ukazuje na několik období, kdy budete muset posilovat svou obranyschopnost, soudí celoroční Horoskop Blíženci na rok 2022. Eukalyptový a citronový olej je ze zdravotního hlediska olejem roku 2022 pro každého Blížence, který se chce zbavit přetrvávajících bolesti hlavy, nebo problémů s dýcháním. Tyto oleje by měl v roce 2022 tvořit běžnou součást vaší domácnosti, nebo vaší kanceláře. Jakákoliv stresová situace, bolest hlavy, nebo ztráta energie bude přebita právě touto svěží vůní, protože je to z hlediska aromaterapie vůně vhodná na celkovou očistu energií pro znamení Blíženci, vyzdvihuje váš osobní Horoskop Blíženci 2022. Od 20. března do 20. dubna dostane jeden blíženec množství možností k posílení vlastní obranyschopnosti.

Součástí vaší stravy během celého roku by měly být bylinky, které zlepší vaši imunitu. Vsaďte nejen ke konzumaci bylinek v polévkách, či koření, ale pijte také bylinné čaje které mají množství léčivých a pozitivních účinků na vaše zdraví. První polovina roku vás však z hlediska zdraví potrápí, upozorňuje roční Horoskop na rok 2022. Zato druhá polovina roku bude v tomto směru mnohem příznivější, a vaše energie bude neutuchající a vitální. Měsíc listopad 2022 překvapí každého Blížence, který trpí dlouhotrvajícím onemocněním, protože najdete příčiny tohoto onemocnění. Budete zkoumat váš zdravotní rodokmen, což vám pomůže najít odpovědi na otázky, které jste o svém zdraví už dlouho hledali. Je tedy zřejmé, že rok 2022 nabízí řadu pozitivních změn do života Blížence. Více o tom, jak bude láska, kariéra, nebo zdraví Blíženců ovlivněny v roce 2022 se dozvíte v detailním Horoskope Blíženců.

Měsíční Horoskop Blíženci vám odpoví na to, co si aktuální měsíc připravil pro vaše znamení. Horoskp 2022 Blíženci je propojen i s měsíční věštbou. Přečtěte si všechny důležité horoskopy od věštkyně na rok 2022.


HOROSKOP 2022 Blíženci - LÁSKA, PRÁCE, ZDRAVÍ ...

Klikněte na obrázek a čtěte dál ...

Horoskop Blíženci 2022 od věštkyně - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Blíženec je známý svou jemností, zvědavostí a schopností rychle se učit. Jinak tomu nebude ani v tomto roce, kdy prostřednictvím některých negativních tranzitů mohou Blíženci pociťovat nekonzistentní a nerozhodnou povahu, která je Blíženci blízká, definuje Horoskop 2022 Blíženci ... Čtěte Horoskop lásky Blíženci 2022 dál ...

Horoskop Blíženci 2022 od věštkyně - Láska a Vztahy v roce 2022:

Nejvíce obsazen 5. dům radosti, a potěšení planetami vidíme hlavně v měsíci září, kdy Blíženců zasáhne několik pozitivních tranzitů ovlivňujících lásku zadaných Blíženců ... Čtěte Horoskop lásky Blíženci 2022 dál ...

Horoskop Blíženci 2022 od věštkyně - Rodina, Přátelé, Manželství, Těhotenství:

Rok 2022 může patřit pátrání po vašich předcích a po vašem dávném původu. Spojíte tak období velké zvědavosti s touhou po poznání sebe sama. Leden přináší do života Blíženců retrográdní planetu, která vám vládne, ale také couvající Venuši, která přináší nedůvěru v lidi kolem vás ... Čítajte Horoskop Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Blíženci - Práce a Finance:

Vliv lednové retrográdní Venuše v 8. domě, od 01. až do 29. ledna 2022, ovlivňuje nejen energii lásky a touhy, ale i důvěru vůči lidem a zájem o věci kolem. Blíženec bude překonávat období nedostatku zájmu o věci, které mu nepřipadají v životě hodnotné ... Čtěte Horoskop 2022 Blíženci práce a peníze dál ...

Horoskop Blíženci 2022 - Zdraví:

Z hlediska zdraví naznačuje rok 2022, že každý z vás by si měl do své domácnosti zajistit vonné oleje, které jsou z hlediska aromaterapie cennou pomůckou při řešení akutních bolestí hlavy, nebo v případě velkého vyčerpání ... Čtěte Horoskop zdraví 2022 Blíženci dál ...

Retrográdni pohyby planét PŮSOBÍCÍ NA HOROSKOP 2022 Blíženci

Retrográdní Merkur a Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdni Venuše - Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdní Mars - Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdní Jupiter - Horoskop 2022 Blíženci
Retrográdní Saturn 2022 - Horoskop Blíženci 2022
Retrográdní Uran - Horoskop 2022 Blíženci:
Retrográdní Neptun 2022 - Horoskop Blíženci:
Retrográdní Pluto 2022 - Horoskop Blíženci 2022

Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.