Horoskop 2022 Váhy

Drahé váhy, věštkyně připravila Horoskop 2022 váhy pro každého z vás, kdo touží znát svou blízkou budoucnost. V tomto horoskopu se dozvíte komplexní předpověď v lásce, v práci, ve financích a zdraví vah pro rok 2022. Přečtěte si také o rodinných a přátelských vztazích, o tom, které dny jsou vhodné na svatbu, ale také o tom, zda je rok 2022 vhodný na zplození prvního nebo dalšího vytouženého potomka pro Znamení Váhy V úvodu si představíme charakteristiku znamení Váhy i pro rok 2022 a následně si rozebereme každý důležitý efekt astrologické tranzitů na váš život.

Osobnost Blížence a jeho roční Horoskop 2022

Lidé narození ve znamení váhy oslavují své narozeniny mezi 23. zářím až 22. říjnem. Znamení váhy vládne Vzdušný Element a díky němu jsou váhy do jistých hloubek propojeny s dalšími vzdušnými znameními - se znamením Blíženci a Vodnář. Váhy jsou znamením zvěrokruhu, které se nazývají také mužské, a tedy vyzařují mužskou energii, popisuje Horoskop 2022 Váhy. Mužské znamení zvěrokruhu jsou Beran, Blíženci, Lev, Střelec, Vodnář a samozřejmě znamení Váhy. Mužské znamení zvěrokruhu chtějí obecně vládnout a určovat rozhodnutí, zda životní směr jiným. V tomto směru se projevují i ​​rysy Vah, i během roku 2022. Vzdušné znamení zvěrokruhu jsou v grafu navzájem položeny v úhlu 120 °, a projevují jisté podobné charakteristické vlastnosti. Patří k nim diplomacie Vah, jejich společenská osobnost, nutnost sociálního života, a rychlé vstřebávání informací, či vyšší inteligence. Každá váha je svá. Většinou se projevuje silnou sanquinická povahou, říká roční Horoskop 2022 Váhy. V životě kráčejí s lehkostí, ale když se objeví problémy, představuje to pro ně období plné nervozity a stresu. Ačkoli problémy zvládají s lehkostí, nemají je rádi. Takový bude i rok 2022, kdy Horoskop váhy 2022 předpovídá několik problémy spojené hlavně s vaší kariérou, ale i s mezilidskými vztahy, které byste však měli překonávat bez stresu, protože stres by rušivě zasáhl vaše zdraví. Obecně se váhy těší pevnému zdraví s výjimkou toho, že vás mohou trápit časté bolesti zad. Váhy častokrát podléhají nezdravému stravování, a hlavně slazeným nápojům, které tvoří jakousi povinnou součást vašeho života. Tímto jednáním si můžete přivolat i různá chronická onemocnění - jako je cukrovka, problémy metabolického systému, dokonce i nadváhu. V těchto směrech by si měla váha dávat pozor i v roce 2022, ale více o vašem zdraví si řekneme v závěrečné části horoskopu.

Jaká je tedy základní charakteristika vzdušných znamení zvěrokruhu, k nimž patří znamení Blíženci, Vodnář i vaše znamení Váhy? Vzdušné znamení zvěrokruhu jsou do jisté míry propojeny is ohnivými znameními, protože vzduch distribuuje energii pro oheň, a bez vzduchu by oheň neexistoval. Právě proto si vzdušné znamení zvěrokruhu porozumí is ohnivými znameními - se znamením Beran, Lev a se Střelcem. Vzdušné znamení zvěrokruhu mají v životě podmínku, aby cítili neustálou svobodu a životní možnosti, definuje Váhy Horoskop na rok 2022. Nechtějí být omezeny. Někdy mají vzdušné znamení zvěrokruhu problém zapadnout do běžné životní rutiny. Hledají něco víc. Výjimečné vzdušné znamení zvěrokruhu je známé tím, že v životě nechce kráčet v davu. Chce být výjimečným člověkem, který dá světu více než jeho okolí. Znamení váhy chce pomáhat ostatním a zároveň jejich těšit. Jste člověkem, který si cení pořádek v životě, a následujete myšlenky, které osvobozují vaši mysl a vašeho ducha. Máte tendenci setrvávat ve vyšších myšlenkových sférách, častokrát nestojíte pevně na zemi ani v době, kdy je to vyžadováno, specifikuje roční Horoskop 2022 Váhy. Někdy by bylo pro vás snazší spojit se se zemskými znameními zvěrokruhu, s nimiž však nenajdete mnoho společných témat, ale jsou to znamení, které vás dokáží udržet při zemi. K zemským znamení zvěrokruhu patří znamení Býk, Panna a Kozoroh. Právě tato znamení zvěrokruhu jsou ideálním přátelům a rádcem pro každou Váhu. Díky vaší velké inteligenci a díky znalostem dokážete vše přetvořit do praktických věcí a oživit každou společenskou událost. Váš smysl pro rovnováhu v životě je skutečně důležitý. Hledáte řešení a možnosti, které potěší všechny. Jste oblíbeným člověkem, se spoustou přátel, kteří si vás váží. Váhy dokáží ostatních zaujmout ve více směrech. Některé váhy svou krásou, jiné inteligencí, a další neutuchající životní energií. Vzdušné znamení zvěrokruhu, ke kterým patří i znamení váhy, by nemělo zapomínat na pravidelný fyzicky pohyb tak, aby udržovaly v kondici nejen svou fyzickou schránku, ale i psychickou kondici, připomíná zdravotní Horoskop na rok 2022 Váhy.

Vládnoucí planetou znamení Váhy je planeta rovnováhy, manželství, financí a inspirace. Mluvíme o planetě Venuše, která zároveň vládne i zemskému znamení zvěrokruhu Býk. Planeta Venuše je důležitá i při popisu Horoskopu na rok 2022 pro vaše znamení. Díky ní najdete rovnováhu ve svém životě, protože Venuše vám svými schopnostmi nabízí udržení vnitřní krásy. Venuše dokonale vyrovnává negativní energie. S Venuší je spojena i karma Vah. Představuje schopnost milovat, vaši obětavost, a možnosti potěšení z fyzické existence. Planeta Venuše znamená nejen krásu a lásku, ale je propojena také s finančním zabezpečením každého z nás. Váhy ve většině života problém s finančním zabezpečením rodiny. K financím se však několik Váhy dostávají až v pozdějším věku, kdy nacházíte uplatnění v tom, co milujete, popisuje finanční Horoskop Váhy na rok 2022. Venuše patří k nejteplejší planetě sluneční soustavy, a je domovem sopek a extrémní energie. Díky blízkosti k znamení váhy vám daruje obrovskou energii, a táhne vás k vyššímu pochopení světa. Váhy milují dobré jídlo, i kvůli planetě Venuše, která na vás v tomto směru působí. Během negativních tranzitů Venuše můžete cítit rychlé změny energie a nálad, což je pro znamení váhy specifické. S věkem však u znamení váhy přichází nejen k lepšímu finančnímu zajištění, ale také k lepšímu pracování se svými energiemi. Každá váha najde právě životní uspokojení s přibývajícím věkem. Váha je člověk, který se nebojí stárnutí, protože v každém věku umí najít výhody pro sebe samého. Ať už po duševní nebo fyzické stránce. Vliv planety Venuše cítíte na emoční i finanční úrovni, také v roce 2022, říká astrologický Horoskop 2022 Váhy. Pozitivně tranzity Venuše znamenají potěšení v každém směru života Vah a zesílení vaší sanquinická povahy. Venuše vám bude iv roce 2022 připomínat abyste milovali celým svým srdcem, nebojte se přiznat svou chybu, vyhýbejte se nespokojeným a nevděčným lidem, kteří pohlcují vaši pozitivní energii, kterou můžete využívat jiným směrem.

Největší celkovou kompatibilitu v lásce dosahují váhy se znamením Beran a Střelec. V roce 2022 si však v romantickém životě a v lásce porozumí is vodním znamením zvěrokruhu rak a s ohnivým Lvem, upomíná Horoskop Váhy 2022. Tyto 4 znamení zvěrokruhu představují pro váhy největší celkovou kompatibilitu v lásce. V přátelských vztazích si rozumíte se zemskými znameními - s Býkem, Pannou a s Kozorohem. Jsou vám však blízké i ohnivé znamení - Střelec a znamení Beran, které pro vás představují nejen výjimečné přátelství, ale i dobrou spolupráci či šanci pro podnikání. Horoskop 2022 váhy však mluví také o tom, že během roku 2022 byste si měli dávat pozor na vodní znamení zvěrokruhu, protože z jejich strany může dojít k zradě. Šťastnými čísly vah pro rok 2022 se stávají číslice 3, 6, 12, číslice 13 a dále čísla 24 a 25. Tyto číslice budou s vámi propojeny během celého roku. Šťastnou barvou Vah na rok 2022 se stávají barvy zelená, a růžová. Tyto barvy by měly tvořit součást vaší domácnosti, vaší kanceláře, řadí osobní Horoskop na rok 2022 Váhy. Zařaďte do svého života zelenou, pokud chcete v životě cítit ještě více harmonie a sdílení energií s vaší vládnoucí planetou a s vaším elementem. Pozitivní aspekty Venuše budou zesíleny právě zelenou barvou, která vám do života navrací harmonii. Pokud tedy zvažujete, zda je v roce 2022 čas osvěžit vaši domácnost a vymalovat novou barvou, určitě zvolte do vaší kanceláře nebo ložnice barvu zelenou. Právě tato barva přináší váhám zesílení pozitivních vlastnosti a možnosti na hlubokou meditaci.

Z celkového pohledu bude rok 2022 pro váhy velmi zajímavý, věští Horoskop Váhy 2022. Každá váha je velmi diplomatická osoba, která miluje pořádek, životní uspořádání, harmonii a sdílení energie s ostatními. Milujete vše, co se děje venku, a proto neváhejte a vyrazte do přírody vždy, když na to budete mít možnost. Toto mírumilovné a spravedlivé znamení nedokáže být samo. Také v roce 2022 vás zasáhnou energie planet soustřeďující se na 4. astrologický dům ve velké míře. První silné energie působící na 4. dům domova pocítíte hned v úvodu roku 2021. Také závěr roku bude patřit silnému obsazení 4. domu. Z tohoto pohledu je jasné, že i rok 2022 bude patřit vaší rodině a váhy určitě nebudou samy. Během roku budete také fascinován rovnováhu ve více oblastech života. Dokážete také udělat správné kroky a předejít konfliktům. Horoskop 2022 váhy tedy předpovídá, že vaše silné stránky - jak je silný intelekt, bystrá mysl a silné duševní porozumění ostatním, bude viditelné i během celého roku 2022. Váš partner by neměl zapomínat na to, že máte vlastní potřeby a touhy, a že potřebujete vlastní osobní prostor k tomu, abyste byli v životě šťastný. Horoskop 2022 váhy nahlédne nejen do oblasti vaší lásky, rodinných nebo přátelských vztahů. Podívejme se také na manželství, těhotenství na kariérní a finanční možnosti a také na komplexní zdraví Váh, přičemž si rozebereme možnosti aromaterapie a ostatních alternativních možností podpory vašeho zdraví.

Podívejme se nyní na detailní a velký Horoskop 2022 váhy, který přináší věštkyně Sibyla. Tento Horoskop se ztotožňuje nejen s elementem Vah, s vaší vládnoucí planetou, ale is astrologickými domy, či nejdůležitějšími planetami, které v roce 2022 zasáhnou energie každé váhy. Zda jste se narodili jako muž nebo žena Váhy. Tento Horoskop je vhodný pro každého, kdo touží znát svou blízkou budoucnost. Pro muže narozeného ve znamení váhy, i pro ženu váhy, přinášíme předpověď založenou na astrologických vlivech, a na věštbě, která je silně propojena s vašimi energiemi a s vaším životem.

Roční Horoskop 2022 Váhy a jeho negativa roku 2022

V lásce nastávají i negativní chvíle ovlivněny tranzitu, které by měla znát každá váha. Retrográdní Venuše v úvodu roku způsobuje problémy, kdy se vůči partnerovi chováte spíše jako rodič. Může být zasažena karma z vašich minulých rozhodnutí, která souvisí s rodinou a dětmi. Máte tendenci děti rozmazlovat, což se může odrazit na vašem způsobu výchovy dětí v úvodu roku, upozorňuje velký Horoskop 2022 Váhy. V měsíci únor - od 04 do 14 byste měli být obezřetní a vyhýbat se milostným románkem. Tyto pocity zapříčiní nevyužitá sexuální energie Vah, které mají tendenci podléhat pokušení milostného charakteru. Jakýkoliv milostný románek, který však nyní započal nebude mít dlouhé trvání a bude způsobovat trápení nejen vám.

V závěru února buďte také opatrní, pokud se chystáte na nějakou cestu, která souvisí s vaší láskou. Mohou nastat změny v plánování, ale měli byste je přijmout a hledat řešení, které uspokojí všechny osoby, které s tímto plánem. Během Marca si užíváte vliv astrologických planet na 5 dům, předpovídá Horoskop na rok 2022 Váhy. Mars však může během března zapříčinit, že budete na své děti klást přehnané nároky. Vyžadujete od nich víc, než je zdravé a chcete vlastní sny plnit prostřednictvím vašich dětí. horoskop vám však doporučuje soustředit se na jejich cíle a na jejich vlastní touhy. Podporujte jejich ve vlastním rozvoji a nepřenášejte násilím vaše sny do jejich života a budoucnosti. Nechte jim vlastní rozlet. Tak, jak si vy ceníte svobodu v rozhodnutích a v životě, i vaše děti touží po dosažení radosti z vlastních úspěchů a z vlastních naplněných životních tužeb. Měsíc Květen bude z hlediska lásky velmi komplikovaný. na vaši lásku ovlivňuje nejen Venuše procházející znamením exilu, ale i retrográdní Merkur, zda planeta Jupiter procházející 7 domem. Květen způsobuje konflikty a nedorozumění, předvídá Horoskop Váhy na rok 2022. K žárlivosti se přidává i pocit smutku a vaší vlastní méněcennosti. Můžete mít potřebu podezřívat partnera z takových věcí, které mu ani nejsou blízké. Tyto rušivé energie Venuše a Merkuru způsobí v květnu nejednu komplikaci a hádku ve vašem soukromí. Máte také tendenci, pod vlivem Jupitera, dělat unáhlené a impulzivně rozhodnutí. Impulzivnost je však nyní rušivá a tak můžete učinit konečné rozhodnutí, které budete litovat. Horoskop 2022 Váhy upozorňuje, abyste během Května nedělali žádné velké rozhodnutí související s vaším partnerským životem. Nejhorším rozhodnutim roku 2022 může být rozvod nebo rozchod v květnu, protože právě váhám způsobí mnoho smutku. Hlavně tehdy, pokud vzejde iniciativa z vaší strany. Velkým problémem může být i vaše Májová žárlivost, která může zasáhnout, ba až narušit jinak silný vztah s partnerem, upozorňuje Horoskop lásky na rok 2022 pro znamení Váhy. V květnu buďte tedy mimořádně opatrný ve věcech souvisejících s vaším partnerem.

Od začátku Července až do 20. Srpna se projevuje agresivita Vah, upozorňuje roční Horoskop Váhy 2022. Váhy však vnímají i takové vztahy, které zasahují jejich pocit bezpečí, harmonie a ideálů. Váhy by se nyní měly osvobodit od vztahů, které znamenají pocit izolace, nebezpečí, či takových, které souvisí s násilím. Jinak nezbavíte se negativní aury, která je přítomna všude kolem a bude nejsilnější právě při přechodu planety Mars znamením exilu ve vašem 8 astrologickém domě. Je načase zbavit se všeho, co vám přináší bolest či utrpení. V roce 2022 Horoskop Váhy specifikuje, že právě vy si zasloužíte osvobození od spojení, které vás bolí - ať už duševně nebo fyzicky. V závěrečných 3 Měsících roku 2022 budete bojovat s vlivem retrográdního Marsu na vaši vlastní osobnost a na vaši energii. Karma negativní energie kolem vás se formuje do hádek a nedorozumění s partnerem. Problematičtější chvíle v měsíci listopad a prosinec vyrovná až Jupiter vstupující do 7 domu, kde sladí energie Vah, pokračuje Horoskop 2022 pro znamení Váhy. Přinese stabilitu a harmonii a tak negativní působení Marsu jistě zvládne každý vztah, který je položen na silném základě a na pravé lásce.

I nezadaných Vah se v roce 2022 týkají negativní tranzity, které mohou narušit vaši pozitivní auru. Pokud patříte k nezadaným váhám, astrologické tranzity vás upozorňují na některé termíny, kdy nesprávně vyhodnotíte své potřeby a životní priority. Od 04 do 14 února se můžete nechat vtáhnout do milostného románku, nebo do milostného trojúhelníku, který nebude mít šťastný konec, varuje milostný Horoskop 2022 Váhy. Hned po odeznění tohoto provokativního tranzitu Slunce v konjunkci se Saturnem budete muset pracovat na uspořádání vlastních priorit. Tranzity projíždějící 5 astrologickým domům vás budou lákat k větší hravosti. Nebudete příliš přemýšlet nad budoucností, což může způsobit váš větší zájem hlavně o intimní vztahy, které nemají emocionální základ. V úvodu roku 2022 tak nezadaná váha vyhledává spíše intimní než emočně potěšení. Od 24. Května do 5 Července vás horoskop 2022 Váhy upozorňuje na impulzivní rozhodnutí související s manželstvím, nebo velkými životními kroky. Jakékoliv důležité kroky nechte na jiné termíny, protože Mars blokuje vaši nerozhodnost a nahrazuje ji nezdarvou a nevítanou impulsivností. Dvakrát měř a jednou řež - doporučuje Horoskop 2022 Váhy nezadaným váhám hlavně v období od 24. května do 05 Července 2022. Od 05 Července do 20 Augusta vás také Mars provokuje k tomu, abyste se zapletli s příliš dominantním člověkem, který může později projevit ve vztahu agresi. Dávejte si proto hned v úvodu potenciálního vztahu pozor na agresivní projevy vašeho partnera, nebo objektu vašeho zájmu. Tyto agresivní projevy a přílišná dominance by mohly být později úzce spojeny s neštěstím ve vašem životě, upozorňuje Horoskop 2022 Váhy. Během září chcete být dominantním člověkem a máte potebu hledat si submisivních partnerů. Máte potřebu vládnout a ovládat životy ostatních. Je to způsobeno přechodem retrográdního Marsu, který roztříští vaše myšlenky a pohraje se s vaší vlastní karmickou osobností. Horoskop doporučuje nevytvářet nové vztahy. na takový krok bude opět prostor od 02. Října až do závěru tohoto měsíce, kdy mohou opět vaše přátelství přerůst do smysluplných vztahů plných porozumění.

Existují i negativa z pohledu Rodinných a přátelských vztahů, které Horoskop 2022 Váhy předpovídá? Rodinné vztahy budou harmonické. Jen ve druhé polovině roku zasáhne 4 astrologický dům retrográdní Uran, který se může pohrát s vaší vlastní vnitřní karmou. Budete bojovat s vlastní individualitou. Tento boj bude probíhat mezi vašimi zvyky, které mají kořeny u vašich rodičích a mezi vaší vlastní svobodou a pomyslnou potřebou osvobození se od návyků, které vás skličuje. Chcete ze svého života odstranit postoje, které jste přebrali od jiných. Máte však velkou příležitost učit se a osobnostně růst. Rušivým aspektem z hlediska přátelských vztahů bude v roce 2022 pouze Venuše nacházející se ve znamení svého exilu. Stane se tak v měsíci Květen 2022, kdy Horoskop 2022 Váhy doporučuje každé váze soustředit se více na vlastní život, než na poučování ostatních. Horoskop vás také varuje před pomluvami pocházejícími od vás, které by mohly narušit vaše mezilidské přátelské vztahy a způsobit komplikace ve společnosti přátel.

Chystáte během roku 2022 svatbu? Připravte se také na negativní tranzity ovlivňující manželství v roce 2022. Pokud v roce 2022 chystáte svatbu a chtěli byste se vyhnout rušivým aspektem je jasné, že si musíte vybrat termín, který se nachází mimo působení retrográdní Venuše (během ledna 2022), retrográdního Merkuru (až 4x v roce 2022) a období Couvající Marsu - který působí od 30. Října 2022, až do konce roku, upozorňuje svatební Horoskop na rok 2022 Váhy. Tyto termíny nejsou na svatbu ideální a způsobily by vám více komplikací než radosti.

Bude v roce 2022 negativně ovlivněna kariéra vah? V únoru si dávejte pozor na velkou pracovitost. Až přehnaný zápal pro práci vás totiž může vyčerpat. Toto vyčerpání může později ovlivnit nejen váš zdravotní stav, ale i pozdější kvalitní výkon. Horoskop 2022 Váhy vám doporučuje rozložit si během února běžné dny mezi povinnosti, a odpočinek. V únoru také nepřepínejte své schopnosti hlavně při hledání nového zaměstnání. Zajímejte se pouze o takové pozice, které jsou v souladu s vašimi znalostmi a nemějte přehnané požadavky. O lepších pracovních podmínkách se můžete mluvit později, když ukážete jak jste v práci potřebný a nenahraditelný. Budete mít snahu zútulnit vaši domácnost, ale pamatujte na nutný odpočinek po každém velkém pracovním výkonu. Květen vám může přinést těžší období, protože se soustředil na pracovní výkony ostatních. Nečinnost a pohodlnost ostatních vás může pronásledovat. Může ovlivnit vaši psychiku a také vás může ovlivňovat ve vašem výkonu. Horoskop 2022 Váhy vás však upozorňuje nebrat si příklad z nezodpovědných lidí. Snížení vlastního pracovního výkonu by vám mohlo zhoršit reputaci. Nekráčejte v davu - buďte pracovitým a inteligentním člověkem jak jste dosud bez ohledu na to, jak líní jsou ostatní kolem. Nebojte se, budete mít možnost z tohoto přístupu vytěžit. Potrápit vás může i závěr roku 2022. V závěru roku vám Horoskop 20222 váhy nedoporučuje cestovat. No může se stát, že vás zaměstnavatel donutí k takovým pracovním cestám, které vám mohou způsobovat stres a nervozitu. Je dost možné, že vaše okolí od vás vyžaduje více, než dokáže reálně člověk zvládat. Závěr roku je tedy náročný, ale naučíte se říci dost. Listopad a prosinec tak mohou odhalit vaši novou stránku osobnosti, kdy nebudete slepě plnit zadané úkoly, ale budete si určovat co zvládnete a co je nad vaše síly a také nad váš pracovní čas. V závěru roku budete tedy muset ostatních usměrnit v jejich nadpozemských očekáváních od vašeho pracovního výkonu.

Jaká věštba je připravena pro finance vah z pohledu negativních aspektů? V lednu se může pokazit menší elektronika, upozorňuje Horoskop 2022 pro znamení Váhy. S tím byste však měli počítat a tyto nečekané události by neměly velmi ovlivnit váš rodinný rozpočet. V závěru února vás však čeká negativní zpráva spojená s vašimi penězi. Může jít o finanční pomoc pro někoho ve vaší rodině, nebo o nečekaný výdaj, který silnější zasáhne váš rodinný ropočet a vaše budoucí finanční plánování. Od 05 do 29 Září vás Horoskop 2022 upozorňuje dávat si pozor na svou peněženku a na platby na internetu. Aspekty totiž naznačují krádež, která vám způsobí komplikace. V říjnu je silně osbsadený dům financí a práce. Pro váhu znamená možnost finanční analýze celého roku. Vyhýbejte se půjčování peněz v rodině, protože tyto půjčky by mohly být nevratné. Zajímejte se hlavně o bezpečné investice.

Jak bude ovlivněno zdraví? V březnu budou některé váhy pociťovat úpadek energie. Právě pro ty váhy je čas na komplexní vyšetření - celkovou analýzu zdraví, která zahrnuje i takové vyšetření, které podstupujete pouze zběžně. Z astrologického hlediska je zřejmé, že se váhám v úvodu roku podaří zhubnout a vytvořit si pravidelnou rutinu cvičení, podotýká zdravotní Horoskop Váhy 2022. No druhá polovina roku není až taková příznivá. Nejenže se budete potýkat s bolestmi zad, ale potrápí vás i vaše lenost a pohodlnost, která vás obere o možnosti cvičení a zábavy. Budete chtít více odpočívat a tento odpočinek bude mít propojení s přibíráním na váze. Není to však jen o vaší lenosti. Vaši pozornost si v závěru roku ukradne i vaše rodina, které se budete věnovat naplno a nebude vám zůstávat čas na posilování vlastního zdraví. Nezapomínejte však na důležité doporučení, které nese Horoskop 2022 Váhy - jestliže v druhé polovině pocítíte akutní bolesti v jakémkoliv směru, okamžitě vyhledejte odborníka.

Nyní už znáte pozitivní a negativní tranzity směřující na vaše znamení ve zkratce. Následně si vysvětlíme podrobný Horoskopy lásky, práce, financí a zdraví pro rok 2022 pro každého Blížence.

Denní horoskop Váhy vás připraví na akutální den. Horoskp 2022 od věštkyně znamená i možnost denní věštby pro znamení Váhy.

Roční Horoskop 2022 Váhy a jeho pozitiva na rok 2022

V roce 2022 vás ovlivní tranzity pozitivním i negativním způsobem. V této části vám Horoskop 2022 Váhy v krátkosti shrne tranzity, které pozitivně ovlivní život vah. Nejprve se podíváme na vztahy a lásku zadaných vah. Až do 04. Feb pociťujete retrográdní Venuši a Merkur. Tyto planety se postarají o to, abyste uklidnili minulé napjaté vztahy. Dávají vám příležitost urovnat vztah po hádce a také se více soustředit na důležité životní hodnoty. Je zasažena i karma z minulosti.

Od 14 února si můžete užívat fyzickou lásku s partnerem, podtrhuje milostný roční Horoskop 2022 Váhy. Celý Březen a Duben je pozitivní z hlediska milostných vztahů. Množství průjezdům v úvodu roku souvisí se 4 a 5 astrologickým domem a přináší do života vah zdravou impulzivnost, která souvisí s intimním potěšením. Domů radosti a inspirace vás tlačí k užívání si vášně s partnerem. Obnovte jiskru lásky a vášně ve vašem společném životě. Horoskop doporučuje trávit více chvil o samotě, protože intimní potěšení nyní hraje důležitou roli ve vašem životě. Druhá polovina Marca a první polovina dubna je obdobím, kdy láska Vah vzkvétá. Horoskop 2022 Váhy také specifikuje lásku, kde se jeden z partnerů nachází ve větší vzdálenosti od vás. Váhy si nyní uvědomují skutečnou hodnotu a hloubku vztahu a jsou ochotné udělat kroky pro lepší pocit a silnější spojení s partnerem. Díky aktivitě Vah mohou být zhojená a posíleny i takové vztahy, které si museli v minulosti procházet komplikacemi. Máte zájem o vztah bojovat a proto zažnete i takové jiskřičky lásky, a vášně, které postupně uhasínali.

Právě měsíce březen a duben se zdají být z hlediska lásky vah silné a pozitivní, říká roční Horoskop váhy. Můžete si proto budovat silnější vztah položený nejen na intimním potěšeni, ale i na silné komunikaci a radosti z duševní blízkosti vaší lásky. Uvědomíte si, jak hodnotná je vaše vlastní energie pro to, aby váš vztah fungoval. Bez větru se ani lístek nepohne - a Váhy nyní mohou využít svůj vzdušný element k tomu aby rozfúkali doutnající uhlíky vášně a lásky ve svém partnerovi. Využijte proto možnosti na láskyplný a harmonický vztah, který vám astrologické tranzity nabízejí ve druhém čtvrtletí roku 2022. Druhá polovina roku 2022 je z hlediska lásky stabilní, pokračuje emoční Horoskop 2022 Váhy. Jediným rušivým elementem je přechod Marsu od 30. Října, který však nebude znamenat velké komplikace, jen menší nedorozumění. Od 20. Prosince si pak Váhy užívají pozitivní vibrace směřující z planety Jupiter na 7 dům partnerství. Tato planeta s sebou přináší uklidnění jakýchkoliv rušivých energií a soustřeďuje vaši pozornost na lásku a porozumění vůči partnerovi.

I láska nezadaných a také Horoskop lásky 2022 bude ovlivněn. V lednu se nezadané Váhy soustředí na vlastní život. Na vnitřní harmonii a na budování vlastního, zdravého sebevědomí. Nezadané Váhy mají možnost účastnit se společenských akcí, které vám přinesou zajímavé kontakty. Ve Únoru máte dokonce příležitost poznat zajímavé lidi prostřednictvím členů vaší rodiny - zejména prostřednictvím sourozenců. Je to zajímavá možnost k seznámení, protože někdo z vaší rodiny přemýšlí io vašem soukromém životě a chce vám dopomoci ke štěstí. Únor je bohatý na tranzity související s vaším intimním potěšením a sexuálním životem, popisuje osobní Horoskop Váhy na rok 2022. Soustředíte proto nejen na hodnotné vztahy ale i na takové pokušení, které přinášejí krátkodobé uspokojení. Nejvíce šancí na pochopení sebe sama, svých potřeb a lásky dostávají nezadané Váhy od úvodu března až do první poloviny Dubna. V těchto měsících dostávají nezadané váhy až TROJÁKU příležitost na lásku. Některé váhy se smíří s expartnera. Hlavně v případě, pokud jste si už vzájemně odpustili, nebo pokud byl váš rozchod podmíněn nepodstatnými nedorozuměními, které už nevnímáte jako překážku. V těchto dnech máte velkou šanci na uklidnění negativní minulé karmy, předpovídá Horoskop 2022 Váhy. V druhém případě může přátelství přerůst v intimní uspokojení a později v lásku. Váhy budou vyhledávat intimní potěšení, což se může dotknout i vašich nejbližších přátel, kterých už nyní vnímáte jinak. Březen a duben zesílí nejenom vaši fyzickou přitažlivost a charisma, ale budou znamenat také nové přehodnocení vašich priorit a lásky ve vašem životě. Každopádně, tyto měsíce jsou pro nezadané váhy velmi šťastným obdobím. Říjen vám dává do daru několik tranzitů, kdy můžete poznávat nový lidi, učit se nové věci. Vlastní životní poznání můžete propojovat s potěšením v životě, popisuje astrologický Horoskop Váhy 2022. Najdete porozumění nejen u přátel, ale hluboké porozumění sebe sama se promítne i do vašeho fyzického magnetického vyzařování navenek. Říjen 2022 vnáší do vašeho života fyzickou krásu, vitalitu a nové možnosti na lásku.

Jak budou vypadat rodinné vztahy a pozitivní vlivy průjezdům na tuto část života vah? Rodinné vztahy budou v roce 2022 vzkvétat. Astrologické tranzity nenaznačují žádný negativní aspekt zasahující harmonické rodinné vztahy. Ba naopak. V prvním čtvrtletí roku 2022 přinášejí tranzity množství příležitosti na uklidnění rozvrácených rodinných vztahů. Na vyrovnání takových energií, které byly v minulosti narušeny. V roce 2022 potřebujete stabilizovat svou karmu a proto vám Horoskop 2022 Váhy doporučuje soustředit se na čerpání pozitivní aury právě z rodinného života, který vzkvétá. I závěr roku vás staví do pozice, kdy si uvědomujete hodnotu vaší rodiny. Tu stavíte nad všechny ostatní potřeby a povinnosti. Právě rodina vám v roce 2022 ozřejmí, které věci ve vašem životě mají skutečný smysl.

Jaké pozitivní vztahy ovlivní přátelství během roku 2022? Přátelské vztahy budou silné a harmonické hlavně během měsíců Červenec a Srpen, kdy se tranzity sdružují v pozitivní působení na každou Váhu. Nezadané váhy mohou v roce 2022 také očekávat přerod přátelství do milostných vztahů, věští Horoskop od věštkyně Váhy na rok 2022. Váhy mohou také uprostřed roku 2022 využít ideální karmu přátelství k budování společného podnikání nebo společného osobního životního rozvoje s přáteli.

Co říká Horoskop 2022 Váhy v pozitivní předpovědi manželství a těhotenství? Pokud plánujete v roce 2022 svatbu, měli byste se zaměřit na pozitivní astrologické aspekty, které vám přejí svatbu snů. Dokonalou svatbu, bez komplikací a bez nervozity. K vhodným termínem pro uzavření manželského svazku v roce 2022 patří měsíce únor a Březen 2022. Také nic nezkazíte svatbou od první poloviny Června až do 10 Září. Měsíce Červen, Červenec, Srpen, a první polovina Září tak představují měsíce ideální pro hamornický manželský svazek. Pro svatbu, která proběhne bez komplikací a podle vašich představ. Pokud vás zajímá také to, které termíny jsou v roce 2022 vhodné na početí prvního nebo dalšího potomka s vaším milovaným, odpovědi naleznete v části Horoskop 2022 Váhy, který se věnuje prognóze vhodných a nevhodných dní na těhotenství.

Nyní si ve zkratce uvedeme tranzity ovlivňující kariéru vah v pozitivním směru. Měsíce Březen a Duben představují velmi pozitivně měsíce z hlediska kariéry Vah. Můžete začít podnikat. Můžete uspět při žádosti o nové zaměstnání a dokonce i při žádosti o zvýšení platu. Bude se dařit i váhám, jejichž práce představuje péči o domácnost. Vaše tvrdá práce, vaše péče o ostatní členy rodiny a vaše snaha o zútulnění domácnosti bude oceněna. Duben je také měsíc harmonie mezilidských vztahů - zejména mezi spolupracovníky a ve vztahu zaměstnanec a zaměstnavatel, dodává kariérní Horoskop 2022 Váhy. Je to měsíc, kdy je možné všechno a tak můžete pokračovat nejen v osobním životě, ale iv kariéře. Blahodárný vliv na práci žen má Venuše přecházející 6 domem. Její vliv pocítíte od začátku dubna, kdy všechny tranzity naznačují velký kariérní úspěch hlavně ženám narozeným ve znamení Váhy. Červen, Červenec a Srpen jsou měsíci mimořádně vhodnými na pokrok v kariérním životě. Jsou to měsíce příznivé i pro ty Váhy, které si pohrávají s myšlenkou cestování do zahraničí za účelem změny povolání nebo nové kariéry. Domácnost bude obohacena vašimi dobrými nápady a vše související s vaší kariérou půjde hladce a podle vašich představ, definuje Horoskop Váhy na rok 2022. Tyto 3 měsíce roku 2022 opět zesilují pozitivní působení Astrologický tranzitů - Slunce, vaší vládnoucí planety a planety Merkur. tyto 3 planety jsou v mimořádně příznivém postavení a nabízejí vám možnosti na úspěch - v kariéře, v domácnosti ale iv podnikání.

Můžete očekávat i pozitivní změny ve financích? V druhé polovině května až do druhé poloviny června můžete očekávat mimořádný finanční příliv. Váš rodinný rozpočet se stabilizuje, nebo dokonce vylepší, předpovídá roční Horoskop 2022 Váhy. Tranzity měsíce květen a červen soustřeďují pozornost nejen na odměny za vaši minulou tvrdou práci, ale i možnosti výhry, či dědictví. Finance se proto v první polovině roku ustálí i přesto, že vás úvod roku finančně přezkouší jistou negativní zprávou. V druhé polovině roku bude financí dostatek na to, aby si váhy vyrovnaly jistý finanční závazek, který je po delší období trápí. I když je druhá polovina roku finančně stabilnější, i tak byste si měli hlavně v závěru roku udělat komplexní analýzu vašich financí. Horoskop 2022 váhy vám nedoporučuje uzavírat rizikové investice, ani půjčovat peníze ostatním. Měsíc říjen také není vhodný k podepisování hypoték a celý závěr roku by měl být věnován jiným směrem - než financím váhy. V závěru roku se tedy osvobodíte od finančního tlaku a budete se moci věnovat přátelům a rodině.

Bude v roce 2022 zdraví Vah silné a neoblomné? Aromaterapie představuje váhám olej roku 2022, kterým je jednoznačně mátová silice. Je vhodná při překonávání stresu, i při problémech chronických či psychických. Bylinka roku jsou šipky (Fructus cynosbati), které svou silou pomáhají váhám ve více směrech. Podle astrologické věštby na rok 2022 budete během několika dní potřebovat podpořit vaši imunitu a obranyschopnost a proto si hned v úvodu Horoskopu zdraví představíme základní prvky aromaterapie a bylinky, která vám během roku přináší blahodárné působení na vaši energii, vitalitu i emoce. V lednu, únoru a v březnu byste si měli postupně vytvořit rutinu fyzické aktivity a cvičení, která by měla být spojena se zábavou a s vaší rodinou. Váhy dokonce v březnu objeví možnosti léčení dlouhodobého onemocnění, zvýrazňuje Horoskop na rok 2022 pro sluneční znamení Váhy. Rok 2022 bude patřit i objevování. Uvědomíte si, jak důležité je mít pravidelnou rutinu cvičení a jako velmi posílíte zdraví stravou bez chemikálií a pravidelným pitným režimem. Pozitivní zprávou je, že na Váhy nečekají žádné mimořádné onemocnění, kterých by se museli v roce 2022 obávat.

Měsíční Horoskop Váhy vám odpoví na to, co si aktuální měsíc připravil pro vaše znamení. Horoskp 2022 Váhy je propojen i s měsíční věštbou. Přečtěte si všechny důležité horoskopy od věštkyně na rok 2022.


HOROSKOP 2022 Váhy - LÁSKA, PRÁCE, ZDRAVÍ ...

Klikněte na obrázek a čtěte dál ...

Horoskop Váhy 2022 od věštkyně - Pozitíva a Negatíva roka 2022:

Lidé narození ve znamení váhy oslavují své narozeniny mezi 23. zářím až 22. říjnem. Znamení váhy vládne Vzdušný Element a díky němu jsou váhy do jistých hloubek propojeny s dalšími vzdušnými znameními - se znamením Blíženci a Vodnář ... Čtěte Horoskop lásky Váhy 2022 dál ...

Horoskop Váhy 2022 od věštkyně - Láska a Vztahy v roce 2022:

Hned v úvodu roku 2022 cítí každá váha retrográdní vládnoucí planetu, která se bude přesouvat 4. astrologickým domem. Tato Venuše tak zapůsobí na váš domov rodiny silným způsobem. Více se vcítit do role rodiče ... Čtěte Horoskop lásky Váhy 2022 dál ...

Horoskop Váhy 2022 od věštkyně - Rodina, Přátelé, Manželství, Těhotenství:

Hned v úvodu roku 2022 - konkrétně v měsíci leden, je silné obsazen právě 4. a 5. astrologický dům Vah. V lednu působí na dům rodiny a domova svou silou vaše vládnoucí planeta Venuše, která je od 01. ledna až do 29. ledna v retrográdním pohybu ... Čítajte Horoskop Škorpión 2022 ďalej...

Horoskop 2022 Váhy - Práce a Finance:

Lednové astrologické tranzity zasáhnou hlavně oblast vašich rodinných vztahů. Práce nebude v lednu hrát důležitou roli ve vašem životě, a vy se tak můžete soustředit na jiné životní oblasti. Vaše energie bude směrována hlavně k vaší rodině a k Vašim přátelům, jak jsme si již uvedli v části Horoskop lásky na rok 2022 ... Čtěte Horoskop 2022 Váhy práce a peníze dál ...

Horoskop Váhy 2022 - Zdraví:

Horoskop 2022 Váhy přináší možnosti poznávání novinek, jako základního podpůrného prostředku vašeho zdraví pro rok 2022. Olejem roku 2022 pro každou Pannu se stává Levandulový olej, jehož účinky jsou opravdu velmi široké ... Čtěte Horoskop zdraví 2022 Váhy dál ...

Retrográdni pohyby planét PŮSOBÍCÍ NA HOROSKOP 2022 Váhy

Retrográdní Merkur a Horoskop 2022 Váhy
Retrográdni Venuše - Horoskop 2022 Váhy
Retrográdní Mars - Horoskop 2022 Váhy
Retrográdní Jupiter - Horoskop 2022 Váhy
Retrográdní Saturn 2022 - Horoskop Váhy 2022
Retrográdní Uran - Horoskop 2022 Váhy:
Retrográdní Neptun 2022 - Horoskop Váhy:
Retrográdní Pluto 2022 - Horoskop Váhy 2022

Horoskopy 2022 pro 12 Znamení zvěrokruhu:

Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.