Horoskop Říjen 2021 Váhy

Měsíční Horoskop Říjen 2021 Váhy

Astrologický Horoskop Váhy - Říjen 2021

Dávejte si pozor na kostlivce z minulosti. Ve vašem životě se může objevit někdo, koho jste už dlouho neviděli. Nebude to však pozitivní změna, dávejte si na tuto osobu pozor a nedůvěřujte jí. Pokud vás zklamala v minulosti, je zde proto, aby to udělala znovu. No tentokrát by z toho vytěžila více než předtím. Pokud vám však tato osoba v minulosti nijak neublížila, ba naopak, byli jste přáteli, je nejvyšší čas spojit vaše společné zájmy a obnovit přátelství. Po zdravotní stránce si dávejte pozor hlavně na chlad. Udržujte své nohy v teple a nepodceňujte chladné počasí.

Horoskop Říjen 2021 Váhy - Láska a Vztahy: Pamatujte si v tomto měsíci, že minulost už nezměníte. Vše, co se stalo musí zůstat za vámi. Musíte odpustit každému, kdo vám v minulosti ukřivdil a musíte odpustit i sami sobě. Každý na světě dělá chyby, ale jen ti, co si umí odpustit se pohnou kupředu. Váš partner si zaslouží více vaší pozornosti a proto se musíte vyprostit z okovů minulosti a věnovat se přítomnému okamžiku. Pro nezadané se v nejbližší době otevřou dveře k poznávání nového člověka. Bude to někdo zajímavý, kdo vám už na první pohled nabídne víc, než jen vzplanutí vášní. Vnímejte slova a snažte se na svět dívat pozitívneji. Negativita není ničím přitažlivá a spíše pozitivní vnímání světa spojuje lidi v šťastnou budoucnost. Nesoustřeďte se na fyzické hodnoty, ale vnímejte ty duševní, radí váš aktuální měsíční horoskop. Pokud si tento měsíc vyřešíte staré rodinné konflikty, velmi to uleví vašemu srdci. Vaše následující směrování tak bude jednodušší. V druhej polovici mesiaca si dajte pozor na zlé jazyky a na ohováranie zo strany vašich priateľov. Ak sa niečo také stane, je načase prehodnotiť, ktorých priateľov ešte vo vašom živote skutočne potrebujete.

Měsíční Horoskop Říjen Váhy - Zdraví: Pokud se v poslední době cítíte oslabený, je nejvyšší čas začít se hýbat. Potřebujete pravidelný pohyb, který vám umožní více si pychicky odpočinout. Pouvažujte nad tím, jaký pohyb by byl pro vás nejvhodnější, nebo se věnujte sportu, který jste prováděli když jste byli mladší. Je nezbytné zaměřit se na zlepšení vaší fyzické kondice. Během sportu budete mít čas i víc přemýšlet a utřídit své myšlenky. Můžete také objevit kouzlo jógy a meditace. Není nutné za tím vidět něco, co nedokážete. V dnešní době je jóga dostupná všude a dokáže vám skutečně pomoci se zdravotními potížemi.

Horoskop Říjen Váhy - Kariéra a finance: V práci nebuďte během měsíce příliš sebevědomý. Raději zůstaňte v tomto měsíci při zemi a nesnažte se stoupat po profesním žebříčku. Na váš pracovní postup nastane čas v jiných měsících. Nyní se musíte zaměřit hlavně na kvalitu vaší práce a uklidit si dokumenty, které na vás už nějakou chvíli čekají. Dívejte se na to, jak řeší pracovní problémy vaši kolegové. Uvědomíte si, že vy vkládáte do práce mnohem větší úsilí, jak lidé kolem. Možná je čas přehodnotit své pracovní nasazení a pracovat trochu méně. Vaši kolegové vám budou inspirací jak na to.

Váš aktuální Měsícní Horoskop Říjen 2021 Váhy od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Váhy. Přečtěte si nejen Horoskop Říjen, ale také Svůj Dnešní Horoskop Váhy , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Váhy - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Říjen 2021!


Měsíční Horoskop Říjen 2021 pro 12 Znamení Zvěrokruhu


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥