Horoskop Listopad 2022 Váhy

Horoskop Váhy - Listopad 2022

V tomto měsíci můžete očekávat některé nedorozumění, které budou zapříčiněné tím, že někdo překroutí vaše vysloveně slova. Horoskop na tento měsíc naznačuje, že planeta Merkur bude mít hlavní vliv na vaše znamení, během těchto dní. Lidem ve vašem okolí dávejte jasně najevo to, co si o nich myslíte, a to hlavně v práci, ale i v soukromém životě. Najděte si trochu času pro každého, a snažte se během celého měsíce rozložit svůj čas mezi práci, a soukromí. Měsíční horoskop očekává pohodu hlavně v druhé polovině měsíce. V tomto období bude vhodný čas k odpočinku a relaxaci, buď to s vašimi přáteli, nebo s vaším milováním. Během tohoto měsíce si ale pamatujte, že musíte věřit více svému instinktu, intuici, a tomu co vám našeptává vaše nitro. Nenechte se zapojovat do hádek, a nedorozumění ostatních.

Horoskop Listopad 2022 Váhy - Láska a Vztahy: Darujte partnerovi v tomto měsíci malý dárek, který ho potěší. Nejde o to, kolik na dárek utratíte. Ať je od srdce. Váš partner toto gesto nesmírně ocení a udělá ho to šťastnějším. Bude vám tak věnovat více lásky. Pokud jste nezadaní, je čas uklidit si ve svém nitru. Cítíte, jak vás vaše minulé rozhodnutí ubírají o svobodu ve vašem nitru. Trápíte se věcmi, které již nelze změnit a tak míjíte vaši energii velmi neproduktivním směrem. Měli by jste si uvědomit vaši hodnotu, vaše pozitivní vlastnosti a orientovat se na takové věci, které stojí před vámi. Nezabývejte se více tím, co jste už jednou překonali. Pokud se nezbavíte své minulosti, nebudete mít možnost pohnout se vpřed. V rodině nastanou menší neshody a pokud zůstanete ve svém postoji pasivní tak vás do svých svárů nezatáhnou. Pokud budete mít potřebu uklidnit své emoce dýchejte. Počítejte si nádech a výdech a zaměřte se hlavně na uklidnění nahromaděných problémů. Malému meditačnímu cvičení učte všechny ty, kteří nezvládají své emoce. Tento měsíc je však lepší nezasahovat do roztržek jiných. Ak ste už dlho nestretli niekoho zo svojích priateľov, je čas nájsť si čas na spoločnú kávu, či drink.

Měsíční Horoskop Listopad Váhy - Zdraví: Během následujícího měsíce se zaměřujte hlavně na zdravý a pravidelný pohyb. Pohyb a fyzická aktivita bude slušet nejen vašemu vzhledu, ale posílíte tak také svou imunitu. Posílení imunity bude v první polovině tohoto měsíce nezbytné. Pokud se zaměříte na pohyb a zvýšený příjem ovoce a zeleniny, budete mít možnost cítit v druhé polovině lepší zdraví. Nezapomínejte také na omezení těžkých jídel, které zatěžují váš organismus. V druhé polovině měsíce si dávejte pozor na špatnou stravu. Mohla by vás zatížit natolik, že by vám oslabila imunitu a snadno by jste nastydli. Vyhněte se stravování ve stresu a fast foodům.

Horoskop Listopad Váhy - Kariéra a finance: Vaše limity jsou pouze ve vaší mysli. Vaše demotivace může spočívat v menším pracovním vyhoření. Věnovali jste se své práci více, než by bylo potřeba a tak můžete pociťovat odpor ke každodenním pracovním povinnostem. Pamatujte si však, že tyto pocity jsou pouze dočasné, a že váš pocit méněcennosti je pouze ve vaší hlavě. Někdo z vašich kolegů k vám není čestný a bude se jednodznačne snažit o to, aby se vám během tohoto měsíce v práci nedařilo. Dávejte si pozor na každého kdo vás už někdy oklamal.


Měsíční horoskop Listopad pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Listopad 2022 Váhy od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Váhy. Přečtěte si nejen Horoskop Listopad, ale také Svůj Dnešní Horoskop Váhy , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Váhy - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Listopad 2022!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.