Horoskop Březen 2023 Váhy

Horoskop Váhy - Březen 2023

Ve všech oblastech života se musíte tento měsíc spoléhat jen na sebe. Neohlížejte se stále po okolí, kdo by vám pomohl, nebo kdo by udělal vaši práci. Musíte chytit vše pevně do svých rukou. V tomto měsíci si nenechte ujít zajímavou nabídku, kterou dostanete od někoho, koho jste už déle neviděli. Dávejte si však pozor na přílišné zahoření pro danou věc a dobře si promyslete své první kroky a slova. Chcete-li pochopit svou životní cestu, musíte se více zaměřit na své nitro. Nespěchejte a nehledejte problémy tam, kde nejsou. Sami nejlíp zjistíte, kde je jádro vašich problémů a také naléznete řešení.

Horoskop Březen 2023 Váhy - Láska a Vztahy: Jupiter vám v tomto měsíci zamotá hlavu tak, že vaše myšlenky vám nedají spát. Budete přemýšlet o své budoucnosti a o svém partnerovi. Kam to vlastně vede, bude s vámi po celý zbytek života? Nenechte si tyto myšlenky jen pro sebe a vůči partnerovi jednejte upřímně. I on má někdy obavy. Nezadaní mohou v nejbližším období očekávat vzrušující flirt s někým, kdo jim příjemně poplete hlavu. Tento měsíc bude patřit novým zážitkům. Ty si budete vytvářet sám, ale osud vám také nabídne několik možností na to, aby jste si užívali život plnými doušky. Pokud poznáte zajímavého člověka zapomeňte na nátlak a raději ukažte vaši silnou a samostatnou osobnost. Sebevědomí je vzrušující, tento měsíc na tento fakt nezapomínejte. Vaší rodině na vás nesmírně záleží a proto vám budou oporou, i v těch najťahších chvílích. I vy by jste měli během tohoto měsíce projevovat více emocí vůči těm, jejichž nevidíte příliš často. Nezapomínejte na dobrou výchovu a alespoň ze slušnosti zavolejte nebo napište těm, kteří si o vás dělají starosti. Nezapomínejte na vašich nejbližších. Vaši priatelia vám v tomto mesiaci pripravia milé prekvapenie. Dajte im tiež najavo, že ste tu stále pre nich.

Měsíční Horoskop Březen Váhy - Zdraví: V tomto měsíci musíte zachytit jakoukoli nemoc ještě v jejím zárodcích. Právě proto je nesmírně důležité sledovat své tělo, a věnovat svou zvýšenou pozornost hlavně trávicím potížím a také úpadku energie. Pokud se cítíte velmi vyčerpaně, zkuste pár dní nečinně relaxovat, pokud se budete i nadále cítit vyčerpaně, je nejvyšší čas navštívit odborníka. Planetární pohyby ve vašem znamení totiž naznačují jisté komplikace, které budou ovlivňovat hlavně vaše vnitřně orgány. Horoskop na tento měsíc také doporučuje, aby jste věnovali zvýšenou pozornost členům vaší rodiny, a to zejména těm, kteří mají zdraví nadlomené. Budou možná potřebovat vaši pomoc, a proto buďte ve střehu, a problémy řešte ještě v jejich zárodcích.

Horoskop Březen Váhy - Kariéra a finance: V práci otřete prach ze starých dokumentů a začněte si pomaličku třídit nepotřebné. Vše poctivě skartujte a dokumenty, které mohou obsahovat osobní údaje osob dobře archivujte. Pokud vás práce v poslední době vyčerpává, je nejvyšší čas na odpočinek a dovolenou. Někdy pomůže i jeden den dovolené před víkendem na to, aby jste si dokonale odpočinuli. Dávejte si v práci pozor na to, co říkáte. I když se někteří tváří jako vaši přátelé není to tak. Možná jste jen velmi důvěřivá osoba, ale v tomto měsíci nerozebírejte své soukromí v práci.


Měsíční horoskop Březen pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Březen 2023 Váhy od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Váhy. Přečtěte si nejen Horoskop Březen, ale také Svůj Dnešní Horoskop Váhy , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Váhy - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Březen 2023!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.