Horoskop Říjen 2021 Štír

Měsíční Horoskop Říjen 2021 Štír

Astrologický Horoskop Štír - Říjen 2021

V tomto měsíci vás polechtá jazyk. Dávejte si však pozor na slova, která vyřknete proti lidem ve vašem okolí. Uštěpačné poznámky na adresu jiných by se vám nemuseli vyplatit. Zapomeňte konečně na křivdy minulosti a zkuste jít do dalších dnů s čistým štítem. Navštivte místo, kde si umíte dokonale odpočinout a zahoďte všechny negativní myšlenky. Vaše negativní energie, která vás v minulých měsících obklopovala, vás táhla zpět ve vašem vývoji. Hvězdy vám však tento měsíc přejí a proto je velmi důležité zaměřit se na své nitro a zkusit se méně soustředit na ostatní. Udělejte si pořádek ve svých emocích a přestaňte konečně řešit minulost.

Horoskop Říjen 2021 Štír - Láska a Vztahy: Pokud máte o lásku vašeho partnera skutečně zájem dlouhodobě, zkuste ho ujistit v tom, že je pro vás ten jediný. Věnujte mu dostatek pozornosti, lichotek a vyhněte se flirtování s jinými. Může vás totiž tento měsíc platonicky okouzlit někdo, koho už déle znáte. No neskončilo by to dobře. Nezadaní by se měly více věnovat svému nitru a svým potřebám. V tomto období není na navazování nových vztahů čas ani prostor. Než se pustíte do budování dlouhotrvajících vztahů je nutné, aby jste si uspořádali své myšlenky, potřeby a požadavky. Musíte si uvědomit vaši vlastní hodnotu a také se zamyslet nad tím, co od vaší budoucnosti očekáváte. Až tehdy si vyberete správně. Vaše rodina je pro vás nesmírně důležitá a dáváte jim to skutečně najevo. Jste srdeční osobou, která se dobře stará o všechny, které miluje. Vyžadujte však od členů vaší rodiny, ať vám také pomáhají v domácnosti. Počas tohto mesiaca sa vyhnite radeniu priateľom. Ak by ste s nimi nesúhlasili, mohli by vám to mať za zlé. Vaše postrehy sú síce na mieste, ale niekedy proste priateľ nechce počúvať poučovanie a názory iných. Nechajte ísť veci vlastným smerom.

Měsíční Horoskop Říjen Štír - Zdraví: Vyhněte se adrenalinovým zážitkem, které by mohly znamenat nějakou nepěknou zlomeninu nebo úraz. Tento měsíc by jste si měli dát velký pozor na stravu a snažit se vypustit mastné a slaná jídla. Vyměňte klasickou sůl za lepší alternativu, koření nebo himalájskou sůl, a zajímejte se více o vegetariánskou stravu. I když tomu nepodlehnete úplně, najdete alespoň nové recepty, které vám v tomto měsíci dopřejí lepší zdraví, protože začnete vařit s větším množstvím zeleniny. Ovoce by jste měli konzumovat hlavně v druhé polovině měsíce. Před koncem měsíce bude ideální čas na zahájení nové fyzické aktivity, která vás bude skutečně bavit.

Horoskop Říjen Štír - Kariéra a finance: V práci otřete prach ze starých dokumentů a začněte si pomaličku třídit nepotřebné. Vše poctivě skartujte a dokumenty, které mohou obsahovat osobní údaje osob dobře archivujte. Pokud vás práce v poslední době vyčerpává, je nejvyšší čas na odpočinek a dovolenou. Někdy pomůže i jeden den dovolené před víkendem na to, aby jste si dokonale odpočinuli. Dávejte si pozor na chyby v práci, které mohou být velmi nepříjemné. Bude vhodné, pokud svůj postup proberete s některým z členů vaší rodiny. Lze ho tak inspirujete také ke změně.

Váš aktuální Měsícní Horoskop Říjen 2021 Štír od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Štír. Přečtěte si nejen Horoskop Říjen, ale také Svůj Dnešní Horoskop Štír , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Štír - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Říjen 2021!


Měsíční Horoskop Říjen 2021 pro 12 Znamení Zvěrokruhu


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥