horoskop dnes Štír

Týdenní Horoskop Štír

(Astrologické Týdenní Horoskopy - 18.10.2021 - 24.10.2021)

Planeta Mars bude ovlivňovat vaše znamení velmi intenzivně, během tohoto týdne. Mars ovlivní i vaše vnitřní pocity a hlavně ženy ve vašem znamení mohou intenzivně zatoužit po posunu ve vztahu. Některé ženy budou cítit potřebu bližšího spojení se svou láskou, či dokonce touhu po potomkovi. Je to přirozené, protože Mars ovlivňuje i tyto touhy znamení. I muži pocítí více něhy a porozumění v životě. Vnímavá planeta Mars vám také do života přinese vášeň a touhu po uspořádání vašich vztahů. Planeta ovlivní i vaše sebevědomí a výkonnost v práci. Tím pozitivním směrem.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Napjaté energie se vznášejí nad vašimi vztahy. No chybu hledejte spíše v sobě. Váš partner není viníkem za všechno zlé, co se vám děje. Vaše minulost vás někdy táhne směrem dolů. Zabraňte tomu dříve, než tyto energie zasáhnou vaše vztahy. Pokud jste nezadaný, není vhodné ohlížet se po partnerech se kterými budoucnost nemá žádný smysl.

Kariéra a finance Štír: Naskytne se vám příležitost výrazně si finančně přilepšit. Nebojte se a jděte do toho. V práci vám vše půjde snadno, pouze s přibývajícími povinnostmi můžete cítit větší tlak. Dělejte si častěji přestávky během vašich povinností.

Týdenní Horoskop Zdraví: Berte pouze takové léky, které máte předepsané od lékaře. Vyvarujte se nakupování nesmyslů, které vám ukrojí z peněženky a nepřidají na zdraví.

Už znáte váš aktuální Horoskop Štír od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Štír - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Štír - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Štír. Přejeme vám úspěšný týden - 18.10.2021 - 24.10.2021!


Týdenní Horoskop 18.10.2021 - 24.10.2021 pro 12 Znamení Zvěrokruhu


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥