Štír: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Štír: 28.11.2022 - 04.12.2022

Tento čas maximálně využijte k relaxaci a odpočívání. Nespěchejte a vše dělejte s maximální pohodou. Nyní potřebujete všechno dělat promyšleně a spěch vám k ničemu nepomůže. Vaše práce by měla být zaměřena na kvalitu. Kvalitní prací a vyrovnaností dosáhnete více, než když se budete spěchat a honit. Stres také neprospívá vašemu zdraví, které může potrápit nachlazení. Ráno pokud vám to okolnosti dovolí si déle položte v posteli, a odpočívejte s relaxační hudbou. Sedněte si na postel, hluboce se nadechněte a užívejte si vnitřní vyrovnanost sršící z tohoto období.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: V následujících dnech je vhodné vašeho partnera ujistiť v tom, že je pro vás ten jediný a ten pravý. Nenechávejte jeho pochybnosti hlodat v jeho duši. Pokud má obavy o váš vztah může to narušit nejen jeho náladu, ale i celkovou energii ve vaší domácnosti. Pro nezadané platí, že v tomto období není navazování vztahů dobrý nápad.

Kariéra a finance Štír: Ve financích vás překvapí větší obnos peněz se kterým jste nepočítali. Vsaďte si v loterii. Následující postavení hvězd vám přeje a pod vlivem astrologických pohybů ve vašem domě financí naznačují pokrok nejen v penězích, ale i v práci.

Týdenní Horoskop Zdraví: Vyhněte se umělému doplňování vitamínů a raději sáhněte po přírodních řešeních. Zařaďte více listové zeleniny do své stravy.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Štír od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Štír - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Štír - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Štír. Přejeme vám úspěšný týden - 28.11.2022 - 04.12.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.