Štír: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Štír: 27.05.2024 - 02.06.2024

Když na vás působí mocný Měsíc, může se u vás, i u ostatních projevit rebelantské chování. Toto období považuje Horoskop za neharmonické, protože vaše nálada je nestabilní. Hledejte způsoby, jak pomoci své komunitě, rodině v průběhu tohoto období, radí Horoskop. Můžete se například dozvědět více o problému, který je pro vás důležitý. Pokud se budete více zajímat o okolí.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: V tomto období vám partner bude vyčítat, že mu nedůvěřujete tak, jak on vám. Zkuste mu dokázat opak. Důkazy lásky totiž potřebujete oba, nezáleží na tom, jak odměřeně jste se k sobě chovali v minulosti, pod vlivem planety Merkur. Je čas na renesanci - na obnovení vaší lásky. Nezadané překvapí v následující období plány, které jste nečekali. Dostanete se na překvapivé místa ve svém nitru.

Kariéra a finance Štír: Bude velmi smysluplné, pokud se budete zajímat více o vaše finanční výdaje. Nejen o ty vaše, ale i o takové, které se vás přímo dotýkají, a které ovlivňují váš rodinný rozpočet. Toto období vám přeje v pracovní oblasti. Domluvte se se šéfem na lepších pracovních podmínkách.

Týdenní Horoskop Zdraví: Už déle zvažujete, že shodíte pár kilo? Nastává období, kdy je nejlepší začít se sportem, který vám krásně vyrýsuje postavu.

Toto vykládá duchovní týdenní Horoskop na 13. Týden 2024

Týdenní horoskop se ve 13. týdnu roku 2024 právem odvolává na dobu, kdy je ticho před bouří, bezvětří před tornádem. Týdenní výklad od věštkyně hovoří jasně - užívejme si tento týden jako období radosti abychom se připravili na komplikovanější chvíle. Tento týden je souborem velmi specifických událostí. Týdenní úvod je spojen s očekávaným Splnem Měsíce, který stimuluje duchovní a fyzickou očistu. Už Pondělí nastupuje s velkou energií. Týdenní efekt astrálních vlivů má za cíl nás v tomto týdnu ochránit před bouřlivými energiemi, které přinese Duben 2024. Týdenní úvodní okamžik vyvrcholení Měsíce nás spojí s naplněním tužeb. Zintenzivní se vztahy a povzbudí romantiku. Tento týden je časem aury porozumění a rovnováhy. Diplomatický úvod týdne vyžaduje upřímnost. Tento týden je obdobím emocionálního vyjádření, které nás připravuje na energie před námi a umožňuje nám vážit si naše místo v kolektivní tapiserii existence. Celý týdenní horoskop energií od 25. do 31. Března 2024 čtěte zde.


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Už znáte váš aktuální Horoskop Štír od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Štír - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Štír - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Štír. Přejeme vám úspěšný týden - 27.05.2024 - 02.06.2024!Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.