Štír: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Štír: 27.06.2022 - 03.07.2022

Během tohoto týdne vás čeká několik rozhodnutí. Ty budou pravděpodobně velmi spontánně, protože na vás ovlivňuje emocionální nabitý Měsíc. Do svého života můžete přinést i více romantiky, pokud si to tento týden zamanete. Energie Měsíčního tranzitu vám přinese hravou a inspirativní náladu, kterou můžete využít v přítomnosti svého partnera. Nezadaní mohou energii využít k okouzlení někoho po kom už déle touží. Tento týden získáte potřebnou harmonii mezi prací a soukromým životem.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Dávejte si pozor, aby jste na partnera přespříliš netlačily s něčím, co vnímá on jinak, než vy. Přílišným nátlakem dosáhnete opak toho, co chcete. Pokud jste bez partnera dávejte si pozor na románek s někým, kdo už partnera má.

Kariéra a finance Štír: Pamatujte si na všechny přešlapy, které jste ve svých finančních výdajích udělali. Můžete se z nich poučit do přítomnosti, kdy je vyžadována vaše velká disciplína a střídmost. Zaměřte se na kreativitu, která se v posledním období stává vaší silnou stránkou a nezapomínejte také na týmovou práci. Pokud práci hledáte nazanedbávajte důležitost kvalitního životopisu.

Týdenní Horoskop Zdraví: Toto období bude vhodné na to, abyste si vytvořili prostor pro sebe a naučili se relaxovat v tichosti a samotě. Prospěje to vašemu zdraví.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Štír od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Štír - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Štír - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Štír. Přejeme vám úspěšný týden - 27.06.2022 - 03.07.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.