Štír: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Štír: 27.11.2023 - 03.12.2023

Vaše vztahy budou v tomto týdnu vzkvétat. Na každého z vás čeká příznivé období nejen po vztahové stránce s vaší rodinou, ale zlepší se i vaše finanční vyhlídky. V tomto období není prostor na materialismus, a vaši pozitivní energii by jste měli sdílet se všemi členy vaší rodiny. Také se vám v tomto týdnu může podařit nějaký projekt, díky kterému si vyděláte nějaké peníze i do budoucna. Pozitivní energie která z vás vyzařuje, vám v tomto týdnu pomůže splnit si několik vašich přání.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Mluvte s partnerem více o vašem vztahu. Komunikativní Merkur otevře vaši mysl a tak můžete komunikovat o tématech, které vás trápí. Tyto rozhovory zintenzivní chemii mezi vámi. Pro nezadané je lepší navázání partnerského vztahu odložit na později.

Kariéra a finance Štír: Péče o peníze nemusí být pouze nudnou nucenou činností, kterou musíte dělat. Objevte možnosti malého investování. Někdy vám stačí pouze pár drobných na to, aby jste začali. Svůj šarm a inteligenci budete moci využít k prosazení toho, co v práci chcete posunout na novou úroveň.

Týdenní Horoskop Zdraví: Dbejte na to, abyste měli dostatek kvalitního spánku, který zvýší vaši obranyschopnost a zvýší vám také energii. Stres vám neprospívá a proto musíte více odpočívat.

Tento přehled ve slovenském jazyce pro 12. týden roku 2023 vypráví více o energiích, rituálech lásky a zdraví

Velký horoskop z 20. - 26. března 2023:


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Štír od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Štír - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Štír - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Štír. Přejeme vám úspěšný týden - 27.11.2023 - 03.12.2023!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.