Lev: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Lev: 28.11.2022 - 04.12.2022

Pod vlivem Venuše budete v tomto týdnu vytvářet harmonickou atmosféru ve vaší domácnosti, nebo by jste se o to měli jistě snažit. Váš instinkt pro rovnováhu vás v tento týden povede vpřed a posílí vaše rodinné vazby. Už déle víte, že za to co přijímate musíte dávat rovným dílem a naopak. Užívejte si emocionální dary, které vám dávají vaši blízký a užívejte si lásku, která se vám dostává tak velmi, jako když ji dáváte.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Pamatujte, že bez toho, abyste zapomněli na minulost, nemůžete se pohnout vpřed a poznat chuť štěstí. Nežite více než ve vězení vašich obav a vykročte vpřed, směrem ke krásnější přítomnosti. Nezadaní mají možnost poznat osobu, která jim na krátkou chvíli rozzáří jejich svět.

Kariéra a finance Lev: Planeta Saturn bude škodlivě působit na vaše finance. Dávejte si pozor na podvody při nákupech. V následujícím období si budete muset dát záležet na tom, aby jste našli kompromis mezi prací a odpočinkem.

Týdenní Horoskop Zdraví: Spánek bude nyní pro vás mimořádně důležitý. Zasloužíte si kvalitní odpočinek, při kterém nebudete myslet na věci, které vás stresují. Pokud máte děti uložte je do postele dříve než obvykle.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Lev od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Lev - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Lev - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Lev. Přejeme vám úspěšný týden - 28.11.2022 - 04.12.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.