Lev: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Lev: 19.02.2024 - 25.02.2024

Merkur radí, dávejte si pozor na ostrá slova, hádky a nedorozumění. Toto kosmické počasí by vám také mohlo ztížit přímé myšlení. Mějte poblíž poznámkový blok, který vám pomůže zůstat na správné cestě. Když Venuše působí na váš dům emocí je znamením soucitu. Je to proto, že podvědomá část vašeho grafu je nyní aktivní. Váš emoční život se v nejbližších dnech změní kvůli poloze Venuše.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: S partnerem budete mít prostor na to, abyste si své vztahy posunuly novým směrem. Pokud toužíte po něčem o čem váš partner neví, je vhodný čas svěřit se mu. Pokud jste bez partnera těšte se. Máte čas věnovat celou svou energii jen a jen sobě. Zaměřte se na získávání znalostí a rozhledu.

Kariéra a finance Lev: V období nového času, byste měli zredukovat návštěvy obchodů. Chcete-li ušetřit, bylo by nejlepší udělat si nákupní seznam, který striktně dodržíte. Pokud si pořádně odpočinete zjistíte, že vám i vaše práce jde lépe od ruky a vaše mysl je otevřená pro nové nápady.

Týdenní Horoskop Zdraví: Pokud se nepohnete z místa vaše psychika se nikdy nevylepší. Zkuste si vyřešit podstatné věci, které vám nedávají v noci spát. Vyrazte do přírody za relaxací.

Tento přehled ve slovenském jazyce pro 12. týden roku 2023 vypráví více o energiích, rituálech lásky a zdraví

Velký horoskop z 20. - 26. března 2023:


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Lev od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Lev - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Lev - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Lev. Přejeme vám úspěšný týden - 19.02.2024 - 25.02.2024!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.