Lev: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Lev: 24.06.2024 - 30.06.2024

Sdílení oblíbených aktivit s milovanými osobami bude základním pilířem vaší radosti tento týden. Astrální síly vás povzbuzují k tomu, abyste se vymanili z rutiny a zažili více zábavy. V pondělí se setkáte se změnou, přičemž až do čtvrtka může být představa nových směrů pro vaši mysl nepříjemná. Pozitivní myšlení je však iv tomto týdnu vítáno. Staňte se inspirací a magnetem pro druhé a užijte si aktivity, které vám přinášejí nejen radost, ale také pocit spojení s milovanými. Kosmické aspekty vám slibují konec týdne plný příjemných aktivit.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Pokud dostáváte lásku, která je krásná a harmonická, stejnou mincí ji oplaťte. Ne pro každého je na světě připraven člověk, který je dokonalým spojením duše toho druhého. Láska není samozřejmostí a je třeba si ji vážit. Pokud máte o někoho zájem a jste stále bez partnera, je načase říct mu to.

Kariéra a finance Lev: Vaše dokumenty potřebují uspořádat, udělejte si pořádek. Týmová práce je to, co se vám bude dařit nejvíce. Oceníte pomoc kolegů.

Týdenní Horoskop Zdraví: V tomto období není vhodný čas na mastné či nezdravé potraviny. Vyhněte se smaženým a těžkým jídlům, které by vás obrali o životní energii a přivodili žaludeční potíže.

Toto vykládá duchovní týdenní Horoskop na 13. Týden 2024

Týdenní horoskop se ve 13. týdnu roku 2024 právem odvolává na dobu, kdy je ticho před bouří, bezvětří před tornádem. Týdenní výklad od věštkyně hovoří jasně - užívejme si tento týden jako období radosti abychom se připravili na komplikovanější chvíle. Tento týden je souborem velmi specifických událostí. Týdenní úvod je spojen s očekávaným Splnem Měsíce, který stimuluje duchovní a fyzickou očistu. Už Pondělí nastupuje s velkou energií. Týdenní efekt astrálních vlivů má za cíl nás v tomto týdnu ochránit před bouřlivými energiemi, které přinese Duben 2024. Týdenní úvodní okamžik vyvrcholení Měsíce nás spojí s naplněním tužeb. Zintenzivní se vztahy a povzbudí romantiku. Tento týden je časem aury porozumění a rovnováhy. Diplomatický úvod týdne vyžaduje upřímnost. Tento týden je obdobím emocionálního vyjádření, které nás připravuje na energie před námi a umožňuje nám vážit si naše místo v kolektivní tapiserii existence. Celý týdenní horoskop energií od 25. do 31. Března 2024 čtěte zde.


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Už znáte váš aktuální Horoskop Lev od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Lev - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Lev - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Lev. Přejeme vám úspěšný týden - 24.06.2024 - 30.06.2024!Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.