Lev: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Lev: 15.08.2022 - 21.08.2022

V tomto týdnu působí mocný Mars na vaše znamení tak, že budete mít sílu a energii na to ukázat po pracovní stránce, co ve vás je. Můžete si dokonce vytvářet i plány do budoucna, podle kterých budete dále postupovat. V tomto týdnu vám nebude chybět motivace, a měli by jste se s ní podělit. Motivujte lidi ve vašem okolí, a snažte se každému koho potkáte přinést kus pozitivní energie. Vaše okolí to nesmírně ocení, a také si s vámi ucelí pozitivní vztahy.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: V dlouhotrvajícím vztahu se zas můžete s partnerem otevřeně promluvit o tom, kam směřuje vaše společná budoucnost. Nenechte se však zlákat na hádky nebo neshody. Pokud jste nezadaný, nenechte se vtáhnout do milostného trojúhelníku.

Kariéra a finance Lev: Fyzické potěšení z nově koupené věci vám nestojí za to, aby jste riskovali debet na účtu, nebo kreditní kartě. I ostatní kolem vás nakupují na dluh a proto mají tolik věcí, které lze někdy obdivujete. Nestojí to však za to. Některé povinnosti jste zanedbávali a tak si vás počkali. Nyní je ten nejvhodnější čas na to, abyste dali do pořádku vše důležité, aby vám to v budoucnu nezpůsobovalo problémy.

Týdenní Horoskop Zdraví: Dáváte si pozor na kosmetické přípravky, které by vás mohly nečekaně překvapit alergií. Důkladně dodržujte postup při přípravcích z drogerie, které používáte. Pokud je to nutné, používejte při domácích pracích ochranné rukavice.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Lev od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Lev - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Lev - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Lev. Přejeme vám úspěšný týden - 15.08.2022 - 21.08.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.