Lev: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Lev: 27.06.2022 - 03.07.2022

V tomto týdnu se vám podaří zjistit, kdo z vašeho okolí vám odčerpává vaši pozitivní energii. Pokud zjistíte, že někdo z vašeho okolí s vámi nekoná čestně, a je načase se od tohoto člověka distancovat. V druhé polovině tohoto týdne horoskop naznačuje, že budete muset udělat rázně rozhodnutí. Nesmíte se bát říci ne. Ve vaší emoční sféře se bude pohybovat Neptun, který citelně posílí odvahu a odhodlání.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Váš partner má jisté pochybnosti o vašem vztahu. Může mít pochybnosti o vaší lásce a bude pociťovat i pocity žárlivosti. Nenechávejte ho tápat v jeho obavách. Astrologický vliv planety Merkur vám totiž přináší ideální možnost na upřímnou komunikaci. Pokud jste nezadaný, v tomto období by bylo vhodné vyrazit do společnosti.

Kariéra a finance Lev: Z předchozích zkušenosti jste se jistě poučili o tom, jak spravovat vaše finance a choutky utrácet. Držte se svých priorit. Zaměřte se na nové kontakty kolem. Budou potřebné pro vaši světlou budoucnost a v práci vás posunou dál.

Týdenní Horoskop Zdraví: Pokud vás trápí bolesti páteře musíte se více hýbat. V tomto období musí být pravidelná procházka součástí vašeho života.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Lev od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Lev - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Lev - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Lev. Přejeme vám úspěšný týden - 27.06.2022 - 03.07.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.