Panna: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Panna: 25.09.2023 - 01.10.2023

Dlouhotrvající vztahy jsou ve vašem životě nesmírně důležité. V tomto týdnu bude na vaše znamení působit láskyplná planeta Venuše, která podtrhuje důležitost rodinných pout a navrací pocit kontinuity. Dlouhotrvající vazby ve vašem životě musí být posílený během tohoto týdne. Snažte se ukázat těm, které milujete, že vám na nich nesmírně záleží. Někdy musíte nechat vyprávět své srdce.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Někdo z vašeho okolí vám vztah závidí a možná i nepřeje. Závist je všude kolem a je třeba dávat si pozor na to, komu se svěříte a komu opravdu plně věříte. Proto je lepší, pokud se budete orientovat podle vašeho vlastního uvážení a srdce. Přátelství je však vzácné, nezapomínejte na to. Pro nezadané je skvělý čas vyrazit do společnosti a poznat nové lidi.

Kariéra a finance Panna: Nenechte se dnes zlákat na podstupování finančních výdajů, které vlastně ani nechcete dělat. I vy si někdy zasloužíte, aby za vás zaplatil oběd, či večeři ten druhý. Nemusíte se o vše starat pouze vy. Výsledky vaší snahy budou nyní oceněny. Vaše budoucnost nyní závisí hlavně na tom jak se postavíte k roli, kterou v následujícím období dostanete na starost.

Týdenní Horoskop Zdraví: Vaše zdraví bude pevné s výjimkou bolesti hlavy, která vás může potrápit po náročném dni hlavně ve večerních hodinách. Dopřejte si horkou koupel, která rozproudí vaši krev a otevře cévy a tak se bolest hlavy částečně uklidní.

Tento přehled ve slovenském jazyce pro 12. týden roku 2023 vypráví více o energiích, rituálech lásky a zdraví

Velký horoskop z 20. - 26. března 2023:


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Panna od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Panna - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Panna - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Panna. Přejeme vám úspěšný týden - 25.09.2023 - 01.10.2023!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.