Panna: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Panna: 16.05.2022 - 22.05.2022

Tento týden bude ve vašem životě patřit ústupkům a porozumění. V prvních dnech tohto týdne musíte dobře poslouchat argumenty ostatních a přehodnotit vaše rozhodnutí. Minulost nechte minulostí, protože ji i tak už nezměníte. Od vašich blízkých neočekávejte hodně, protože horoskop na tento týden tvrdí, že se musíte rozhodovat a posouvat hlavně vy. Nevyčítejte ani ostatním, že se nechovají přesně podle vašich predsáv. Ne vždy korespondují s tím, jak si život představují jiný. Jste velmi chápavým člověkem, který musí nyní celé své pochopení soustředit na ostatní, aby jste byli všichni spokojeni. Porozumění je důležité na to, aby jste v tomto týdnu dosáhli přesně to, co chcete.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Se svou láskou vymýšlíte velké množství aktivit, a váš partner je nesmírně rád, že s ním chcete trávit více času. Pokud se však cítíte fyzicky unaveně, můžete si užívat společnou blízkost i při dobrém filmu v pohodlí vašeho gauče a domova. Pokud hledáte partnera, měli byste se zamyslet, zda hledáte správně.

Kariéra a finance Panna: Planeta Mars bude v tomto období prospěšne působit na vaše finance, a přináší vám skutečně optimistické vyhlídky. V následujících dnech se zajímejte o to, jak by jste mohli zlepšit kvalitu vaší práce.

Týdenní Horoskop Zdraví: Vyvážená strava vám v těchto dnech opravdu prospěje a zotavíte se tak z potíží, které způsobujete svému trávení a žaludku. Dávejte si pozor na přejídání.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Panna od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Panna - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Panna - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Panna. Přejeme vám úspěšný týden - 16.05.2022 - 22.05.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.