Panna: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Panna: 30.01.2023 - 05.02.2023

V úvodu týdne bude někdo vyžadovat vaši pozornost a možná i péči. Neobetujte však všechen volný čas druhým. Někdy stačí toho druhého nasměrovat k tomu, aby sám dosáhl své cíle. Musíte ho však povzbudit a ukázat mu správnou cestu. V pátek bude odhalena vaše skutečná dobrota a budete pomáhat všem kolem vás. Opět si ale musíte dávat pozor, aby jste nepřebírali starosti ostatních pouze na sebe. Nechte i jiných ať se starají o svůj vlastní život a budoucnost. Jistě, vy víte poskytnout oporu a tu nejlepší radu, ale ostatní by mělo jít mimo vás. Jinak si nebudete moci užívat nadcházející bezstarostný víkend. Týdenní horoskop naznačuje, že víkend bude patřit rodině, ať už návštěvám nebo telefonátům. Můžete si také dopřát více jídla a odpočinku.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Chaotické působení planety Merkur přináší vašemu znamení pocity neklidu. Paranoia vašemu vztahu nesluší. Partnera pravděpodobně podezříváte z něčeho, za co nemůže. Zpozorněte a nekonejte bez důkazů. Pokud jste nezadaný, hvězdy vám v tomto období poskytnou sílu pohnout se dál.

Kariéra a finance Panna: Věc, kterou si nyní koupíte vám přinese pouze polovinu štěstí s porovnáním se starostmi, které budete mít o finance v budoucnosti. Někdy věci opravdu nestojí za ty peníze, které za ně míjíte. Své jste si udělali. Nyní je čas rozdělit zbytek úkolů mezi ostatní a užívat si pohodu po dobře odvedené práci.

Týdenní Horoskop Zdraví: Pokud pociťujete jakékoliv problémy s dýcháním nebo kašlem, které vás už déle trápí, více neodkládejte návštěvu lékaře. Podrobně si zapište problém tak, aby jste lékaře věděli co nejdetailnější informovat.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Panna od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Panna - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Panna - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Panna. Přejeme vám úspěšný týden - 30.01.2023 - 05.02.2023!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.