Váhy: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Váhy: 24.06.2024 - 30.06.2024

Přijměte pozitivní energie a čerpejte z nich svou sílu. Využijte bohatou energii lásky, která je momentálně kolem vás, a pozvedněte stav vašeho vztahu na další úroveň, radí Horoskop. Váš neodmyslitelný šarm je zvýrazněn blahodárnou silou, kterou vyvíjí Venuše. Zjistíte, že svět je místo plné úchvatné krásy a neodolatelného pokušení, které nemusí být špatné. Nakopněte se z neuvěřitelného štěstí, které vám život přinesl, a z mimořádně šťastných období, které můžete prožívat právě teď.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Pocítíte potřebu větší intimity s partnerem, kvůli působení planety Mars na váš astrologický dóm vášně a objevování. Je to pro vás výzva, která si žádá být splněna. Zapojte vašeho milovaného do vašich intimních představ. Nezdaňuje by měly věnovat pozoronosť někomu, kdo ji už dlouho vyžaduje.

Kariéra a finance Váhy: Nyní vás čekají určitě příležitostí na to, jak si vydělat nebo odložit nějaké peníze navíc. Tohle období musí patřit třídění věcí a úklidu dokumentů. Nenechávejte nepořádek narušit vaše dobré firemní jméno nebo znehodnotit vaše dosavadní úspěchů.

Týdenní Horoskop Zdraví: Chcete-li pár kilo zhubnout teď je ten správný čas. Nemusíte se trápit. Stačí když nebudete jíst po osmnácté hodině, vyřadíte slazené nápoje a sladkosti a tělu dopřejete denně alespoň desetiminutový strečink, či jiné cvičení. Půjde to takto skutečně rychle a jednoduše.

Toto vykládá duchovní týdenní Horoskop na 13. Týden 2024

Týdenní horoskop se ve 13. týdnu roku 2024 právem odvolává na dobu, kdy je ticho před bouří, bezvětří před tornádem. Týdenní výklad od věštkyně hovoří jasně - užívejme si tento týden jako období radosti abychom se připravili na komplikovanější chvíle. Tento týden je souborem velmi specifických událostí. Týdenní úvod je spojen s očekávaným Splnem Měsíce, který stimuluje duchovní a fyzickou očistu. Už Pondělí nastupuje s velkou energií. Týdenní efekt astrálních vlivů má za cíl nás v tomto týdnu ochránit před bouřlivými energiemi, které přinese Duben 2024. Týdenní úvodní okamžik vyvrcholení Měsíce nás spojí s naplněním tužeb. Zintenzivní se vztahy a povzbudí romantiku. Tento týden je časem aury porozumění a rovnováhy. Diplomatický úvod týdne vyžaduje upřímnost. Tento týden je obdobím emocionálního vyjádření, které nás připravuje na energie před námi a umožňuje nám vážit si naše místo v kolektivní tapiserii existence. Celý týdenní horoskop energií od 25. do 31. Března 2024 čtěte zde.


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Už znáte váš aktuální Horoskop Váhy od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Váhy - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Váhy - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Váhy. Přejeme vám úspěšný týden - 24.06.2024 - 30.06.2024!Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.