Váhy: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Váhy: 19.02.2024 - 25.02.2024

Věnujte veškerou svou pozornost úkolům, které na vás čekají. Kvůli zneschopňujícím účinkům slabého Marsu byla vaše silná energie zhasnutá. Nyní máte omezený počet možností. V důsledku toho je udržování zvýšeného povědomí o svém okolí důležitější než kdykoli předtím. V těchto chvílích doporučuje Horoskop zaměřit se hlavně na věci nezbytné. Celkově může být nyní úpadek energie problémem. Překonáte jej však dostatkem pohybu na čerstvém vzduchu.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Každá mince má dvě strany. Ověřte si vše, co vám partner říká, nebo co vám o něm říkají jiní. Důvěra je ve vztahu tím nejpodstatnějším vyjádřením blízkosti k tomu druhému. Láska bez důvěry je jako strom bez listů. Nezadaní by se měli vyvarovat aféram. Přinese vám to více osamělých nocí.

Kariéra a finance Váhy: Vaše finance mohou být v tomto období trochu nestabilní, ale nemusíte se obávat, protože brzy se situace vylepší. Pod vlivem lunární pozice budete trochu líný. I vy však máte právo na to, abyste si odpočinuli. Můžete si dopřát častěji přestávky od práce nebo i delší oběd. Odpočinek paradoxně zkvalitní vaši práci.

Týdenní Horoskop Zdraví: Potřebujete pohyb. Nezáleží na tom, zda jdete na procházku do přírody, nebo jen vystoupíte z autobusu o tři zastávky dříve, cestou do práce či na nákup.

Tento přehled ve slovenském jazyce pro 12. týden roku 2023 vypráví více o energiích, rituálech lásky a zdraví

Velký horoskop z 20. - 26. března 2023:


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Váhy od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Váhy - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Váhy - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Váhy. Přejeme vám úspěšný týden - 19.02.2024 - 25.02.2024!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.