Váhy: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Váhy: 02.10.2023 - 08.10.2023

Pozice planety Neptun v tomto týdnu posílí vaše přátelské vztahy. Společenský život bude v tomto období vzkvétat, ale měli by jste si dávat pozor na některé lidi, kteří vám vaše štěstí nepřejí. Nepřející by jste v tomto týdnu měly odstranit ze svého života, aby vám už více nevnášely negativní energii do vašeho života. Nastává také vhodné období na to, aby jste otevřeli své oči dokořán, protože někoho ve vašem okolí uvidíte ve zcela novém světle. Možná vám tento poznatek přinese i trochu zklamání.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Pokud se vám všechno hroutí, uvědomte si, že ani vy nejste dokonalý. Chce to víc partnerské tolerance. Naslouchání a pochopení pocitů toho druhého vede k hlubšímu pocitu lásky a k bourání pomyslných mostů. Pokud jste bez partnera rozhlédněte se kolem. Nezapomínejte, že i pro vás platí pravidla a nemíchejte se mezi dva lidi.

Kariéra a finance Váhy: Toto období vás ve financích varuje, aby jste byli pilnější v odkládání a v šetření. Nepotřebujete takové množství zbytečností jak si myslíte. Snažte se svou práci zvládnout s dávkou elegance a nepouštějte se do roztržek s kolegou.

Týdenní Horoskop Zdraví: Věnujte se svému zdraví a to zejména v případě, pokud vás trápí cukrovka, vysoký krevní tlak nebo vysoký cholesterol. Nyní se musíte zaměřit hlavně na sebe a na kontrolování své stravy.

Tento přehled ve slovenském jazyce pro 12. týden roku 2023 vypráví více o energiích, rituálech lásky a zdraví

Velký horoskop z 20. - 26. března 2023:


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Váhy od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Váhy - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Váhy - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Váhy. Přejeme vám úspěšný týden - 02.10.2023 - 08.10.2023!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.