Váhy: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Váhy: 15.08.2022 - 21.08.2022

Zaměřte se na své povinnosti. Už dlouho vás čeká povinnost uklidit si v domácnosti do detailů, či vyřešit si vztahy mezi rodinou, které vás trápí. Chraňte si přitom však i své vlastní zájmy, máte na to právo. Rodinný krb a pohoda musí být pro vás prioritou. V rodinném kruhu se více věnujte starším osobám a dětem a to i když nejde o vaše vlastní potomky, ale o děti vašich příbuzných. Stonásobně se vám to vrátí v podobě dobití energie a pozitivních emocí.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Během nejbližšího období jděte s partnerem společně na místo, kde jste ještě nebyli. Vezměte partnera na večeři do restaurace, kde byste předtím nikdy nešli, nebo si vymyslete novou aktivitu v pohodlí vašeho domova, kde se cítíte bezpečně a uvolněně. Pokud jste nezadaní je čas být více nakloněn k poznávání nových věcí.

Kariéra a finance Váhy: V následujícím období myslíte více na spoření a odkládání peněz tak, aby jste si ušetřili na nečekané výdaje. Práci nyní věnujte dostatek trpělivosti a soustřeďte se hlavně na kvalitně odvedenou práci. Zapomeňte na pracovní šarvátky, které se vás netýkají.

Týdenní Horoskop Zdraví: Negativní trend pohybu planetárních vlivů působí na vaše znamení. Toto působení vám může odčerpávat energii, která vám bude v tomto období chybět.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Váhy od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Váhy - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Váhy - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Váhy. Přejeme vám úspěšný týden - 15.08.2022 - 21.08.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.