Váhy: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Váhy: 28.11.2022 - 04.12.2022

V tomto týdnu na vás bude působit mocná Venuše, která vás ovlivní i ve vašem milostném životě a dokonce i ve vašich vztazích k rodině. Venuše má moc posílit vaši zdvořilost a trpělivost a právě proto je tento týden vhodný na povídaní o všech nepříjemnostech v rodině, s dětmi, partnerem, či jinými členy domácnosti. Budete se tak cítit svobodněji. Každý chce tutéž věc a tedy klid ve vztahové otázce. Podílejte se na opětnému nalezení stability v lásce.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Po náročných dnech uplynulého týdne by bylo vhodné, kdyby jste si s partnerem sladili dovolenou a alespoň na jeden den společně vyrazili do přírody. Obnoví to vaši touhu po tom druhém a zacelí váš vztah. Porozhlédněte se kolem, pokud jste nezadaný. Možná zjistíte že je tu někdo zajímavější, jak jste si mysleli.

Kariéra a finance Váhy: Nad několika nutnými výdaji, které se nyní ukážou budete muset pouze miknúť ramenem a uhradit vše potřebné. V momentální situaci nebudete mít na výběr, ale peníze se vám brzy vrátí. Nepokládejte si na svá bedra více povinností, než ve skutečnosti unesete. Zapojte do práce i ostatních. Tato řada se týká hlavně vaší domácnosti.

Týdenní Horoskop Zdraví: Měli byste dbát na to, abyste si udrželi vaši kondici nebo ji trochu posílily. Desetiminutový strečink denně dopřeje vašemu tělu skutečný relax, vaše kondice se zvýší a budete cítit mnohem více energie.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Váhy od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Váhy - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Váhy - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Váhy. Přejeme vám úspěšný týden - 28.11.2022 - 04.12.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.