horoskop dnes Váhy

Týdenní Horoskop Váhy

(Astrologické Týdenní Horoskopy - 18.10.2021 - 24.10.2021)

Je načase dořešit si pracovní spory, které se ve vašem životě nahromadily. Nesrovnalosti s rodinou, či příbuznými řešte bez křiku a výčitek. Toto období je jako stvořené pro řešení problémů a starších nedorozumění. Věnujte se svému partnerovi a dejte mu najevo, že jste tu pro něj. Nezapomínejte ho pochválit za to, že vám pomohl, nebo za jeho výkon v práci. Toto období by jste měli věnovat hlavně rozvíjení dobrých vztahů ve svém okolí a nevnímat negativní energie kolem.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: V lásce se snažte s partnerem naladit na společnou vlnovou délku, a pokud je to nutné, řekněte mu, co od něj očekáváte. Nebuďte však netrpělivý, protože sladění vašich potřeb a pocitů může chvíli trvat. Každopádně však děláte velký krok vpřed pro váš milostný vztah. Těšte se z pohodového období. Pro ty bez partnera platí, že dořešení starých emočních problémů vás posunou do nových sfér života. Osvoboďte se od minulosti.

Kariéra a finance Váhy: Planeta Saturn bude mít příznivý vliv na vaše finanční blaho. S našetřených peněz si můžete dopřát i něco pro sebe. Nenechte sebou manipulovat. Je čas udělat si pořádek mezi kolegy. Události, které zažijete vás v tom podpoří.

Týdenní Horoskop Zdraví: Slunce je nejlepší lékař a máte ho skutečně zdarma. Jděte do přírody a užijte si sluneční paprsky, načerpejte vitamin D a usmívejte se.

Už znáte váš aktuální Horoskop Váhy od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Váhy - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Váhy - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Váhy. Přejeme vám úspěšný týden - 18.10.2021 - 24.10.2021!


Týdenní Horoskop 18.10.2021 - 24.10.2021 pro 12 Znamení Zvěrokruhu


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥