Váhy: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Váhy: 27.06.2022 - 03.07.2022

V práci si zachovejte dostatečný odstup. Motat do toho city či osobní názory by se vám opravdu vůbec nevyplatilo. Pokud je to nutné, omluvte se každému, koho jste pomlouvali, nebo jste mu nějak jinak ublížili. Pokud to neuděláte, může se vám to ošklivě vymstít dokonce na vašem zdravotním stavu a na duševní pohodě. Samých vás to přece vnitřně trápí a budete mnohem spokojenější, když se všechny vaše vztahy dostanou zas do zaběhnutých a pozitivních kolejí. Vnímejte jen pozitivní energii kolem a čerpejte z ní životní sílu. Lásku cítíte všude kolem a proto využijte tuto magickou atmosféru na posun vašich vztahů dopředu.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Nebojte se ukázat partnerovi jak moc vám na něm záleží. Kupte mu něco malé pro radost, co by ho skutečně potěšilo a co bude od srdce. Malý dárek nemusí být drahý, aby udělal radost a potěšil tím, že na milovaného myslíte. Pokud jste bez partnera hlavně nestresujte. Na to, abyste poznali svou osudovou lásku máte ještě dostatek času.

Kariéra a finance Váhy: Teď není čas sledovat váš finanční majetek. Zaměřte se na jiné hodnoty, a to hlavně ty duševní. Kritika vám sice neprospívá, ale můžete se z ní poučit do budoucna. Právě proto byste měli poslouchat, co vám říkají kolegové, vedení, nebo to, co se dozvíte na pracovním pohovoru.

Týdenní Horoskop Zdraví: Vynechání jídla v pozdějších večerních hodinách vám prospěje. Budete cítit nával energie, váha půjde postupně dolů a co je důležité, vaše zdraví se enormně vylepší.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Váhy od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Váhy - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Váhy - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Váhy. Přejeme vám úspěšný týden - 27.06.2022 - 03.07.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.