Blíženci: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Blíženci: 27.06.2022 - 03.07.2022

V tomto týdnu najdete pravdu, která se před vámi skrývala. Najdete v sobě také více ochoty na to odpustit ostatním kolem vás, protože planeta Venuše odemyká dobrotu ve vašem srdci a také porozumění. Musíte si však v tomto týdnu určit pevné hranice, a nenechat nikoho je překračovat. I v domácnosti musíte nastolit pořádek a také režim, který budou dodržovat i ostatní. Nenechávejte vše jen na svých bedrech, a požádejte i ostatní ve vaší domácnosti, ať vám více pomáhají.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: S partnerem budete mít prostor na to, abyste si své vztahy posunuly novým směrem. Pokud toužíte po něčem o čem váš partner neví, je vhodný čas svěřit se mu. Pokud jste nezadaný, je čas začít cvičit, učit se nový jazyk, nebo začít tančit.

Kariéra a finance Blíženci: Pokud toužíte v životě po nějaké změně pamatujte, že do toho nemusíte investovat všechny své našetřené peníze. V následujícím období se věnujte kvalitě práce.

Týdenní Horoskop Zdraví: Do vaší pravidelné stravy přidejte zdravé tuky, které pohladí vaše tělo, ale znásobí i vaši krásu. Dopřejte si jednou denně lžíci kvalitního kokosového oleje v bio kvalitě. Tělo se vám poděkuje.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Blíženci od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Blíženci - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Blíženci - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Blíženci. Přejeme vám úspěšný týden - 27.06.2022 - 03.07.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.