Blíženci: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Blíženci: 28.11.2022 - 04.12.2022

Váš vnitřní hlas vás bude během tohoto týdne velmi dobře doprovázet vašimi rozhodnutími a emocemi. Budete mít možnost zjistit kdo je vaším skutečným přítelem, kdo za vámi stojí, a také to, kdo vás skutečnosti miluje. Vaše vztahy budou tak čistší a vy pocítíte množství pozitivní energie ve vašem životě. V nadcházejících dnech tedy musíte naslouchat svému vnitřnímu hlasu, a nezapomeňte také dodržovat pravidelný pitný a spánkový režim, který je pro vaše zdraví v tomto týdnu nesmírně důležitý.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Váš partner má pocit, že se mu dostatečně nevěnujete a právě to může být důvod jeho špatné nálady. Zkuste mu ukázat, že vám na něm skutečně záleží a že je pro vás ten jediný. Pokud jste nezadaný, potkáte někoho, na koho máte dobré vzpomínky.

Kariéra a finance Blíženci: Zlepšení finanční situace přijde postupně. V následujícím období se budete muset trochu uskromnit. Nyní nastává vhodné období na pokrok ve vaší kariéře. Buďte opatrný v komunikaci ve vztahu ke svým nadřízeným. V domácím prostředí zapojte do prací každého člena rodiny.

Týdenní Horoskop Zdraví: Vydržte alespoň jeden den bez sladkostí, či bez nezdravých jídel. Pokud si během dne dopřejete méně jídla, více čisté vody a žádné prázdné sacharidy, vaše tělo se vám skutečně odmění a vaše energie se znásobí.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Blíženci od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Blíženci - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Blíženci - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Blíženci. Přejeme vám úspěšný týden - 28.11.2022 - 04.12.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.