Blíženci: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Blíženci: 15.08.2022 - 21.08.2022

Tento týden bude ve vašem životě patřit ústupkům a porozumění. V prvních dnech tohto týdne musíte dobře poslouchat argumenty ostatních a přehodnotit vaše rozhodnutí. Minulost nechte minulostí, protože ji i tak už nezměníte. Od vašich blízkých neočekávejte hodně, protože horoskop na tento týden tvrdí, že se musíte rozhodovat a posouvat hlavně vy. Nevyčítejte ani ostatním, že se nechovají přesně podle vašich predsáv. Ne vždy korespondují s tím, jak si život představují jiný. Jste velmi chápavým člověkem, který musí nyní celé své pochopení soustředit na ostatní, aby jste byli všichni spokojeni. Porozumění je důležité na to, aby jste v tomto týdnu dosáhli přesně to, co chcete.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Nezabývejte se svými domněnkami. Soustřeďte se na to, co vám partner říká a nepodozrievajte ho, pouze na základě vašich dedukcí. Mohou být nesprávně a tyto vaše přešlapy mohou poškodit vztah, který jste si vybudovali. Pokud jste nezadaný, není vhodné ohlížet se po partnerech se kterými budoucnost nemá žádný smysl.

Kariéra a finance Blíženci: Nastává období, kdy můžete očekávat více malých dobrých zpráv, které se budou týkat vašich peněz. Poslouchejte pozorně ostatních a nebojte se přijímat kritiku směrovanou k vašim financím, pokud je konstruktivní. Pokud jste se dosud o pracovní postup snažili z celých svých sil, právě teď nastává období, kdy si budete moci užívat úspěch. Nezapomínejte i na spolupracovníky, kteří vám pomohli.

Týdenní Horoskop Zdraví: V následujícím období budete mít větší chut na nezdravé jídlo. To půjde ruku v ruce se žaludečními problémy a s obtížemi v trávení. Vyhýbejte se nezdravému jídlu.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Blíženci od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Blíženci - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Blíženci - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Blíženci. Přejeme vám úspěšný týden - 15.08.2022 - 21.08.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.