Blíženci: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Blíženci: 24.06.2024 - 30.06.2024

Vychutnejte si čas klidu, nemusíte se obávat ničeho nečekaného, můžete se věnovat všem svým zájmům a povinnostem. Finance vás tento týden nepřekvapí. Vaše příjmy a výdaje jsou vyrovnané, využijte toto období k vytvoření finančního plánu. Zdraví bude potřebovat vaši iniciativu, aby jste si ho skutečně vylepšili. Konečně si kupte kolo, o kterém jste již dávno přemýšleli a začněte pravidelně sportovat. V partnerství a v lásce hrozí trochu nuda. Vezměte své milované někam ven a zkuste si vaše emoce uspořádat. Vaše nitro to nesmírně ocení.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Jupiter vám v následujícím období zamotá hlavu tak, že vaše myšlenky vám nedají spát. Budete přemýšlet o své budoucnosti a o svém partnerovi. Podělte se s ním o vaše myšlenky. Pokud jste nezadaný, potkáte někoho zajímavého. Bude to pravděpodobně někdo, koho jste ještě nesetkali.

Kariéra a finance Blíženci: Nezapomínejte, že čím více věcí máte, tím větší finanční výdaje vás v souvislosti s nimi čekají. Dobře si tedy promyslíte, či není vhodné s většími výdaji ještě chvíli počkat. Pamatujte si, že pokud nebudete dostatečně relaxovat, vaše pracovní tempo může zasáhnout i do vašeho zdravotního stavu.

Týdenní Horoskop Zdraví: Máte energie na rozdávání. Zkuste si zaběhat, nebo vytáhněte staré švihadlo a zavzpomínejte si na své mládí.

Toto vykládá duchovní týdenní Horoskop na 13. Týden 2024

Týdenní horoskop se ve 13. týdnu roku 2024 právem odvolává na dobu, kdy je ticho před bouří, bezvětří před tornádem. Týdenní výklad od věštkyně hovoří jasně - užívejme si tento týden jako období radosti abychom se připravili na komplikovanější chvíle. Tento týden je souborem velmi specifických událostí. Týdenní úvod je spojen s očekávaným Splnem Měsíce, který stimuluje duchovní a fyzickou očistu. Už Pondělí nastupuje s velkou energií. Týdenní efekt astrálních vlivů má za cíl nás v tomto týdnu ochránit před bouřlivými energiemi, které přinese Duben 2024. Týdenní úvodní okamžik vyvrcholení Měsíce nás spojí s naplněním tužeb. Zintenzivní se vztahy a povzbudí romantiku. Tento týden je časem aury porozumění a rovnováhy. Diplomatický úvod týdne vyžaduje upřímnost. Tento týden je obdobím emocionálního vyjádření, které nás připravuje na energie před námi a umožňuje nám vážit si naše místo v kolektivní tapiserii existence. Celý týdenní horoskop energií od 25. do 31. Března 2024 čtěte zde.


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Už znáte váš aktuální Horoskop Blíženci od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Blíženci - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Blíženci - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Blíženci. Přejeme vám úspěšný týden - 24.06.2024 - 30.06.2024!Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.