roční horoskop 2022
horoskop dnes Blíženci

Týdenní Horoskop Blíženci

(Astrologické Týdenní Horoskopy - 29.11.2021 - 05.12.2021)

V tomto týdnu pocítíte potřebu být více osamotě a užívat si trochu svobody. Samota nemusí být špatná, ale musíte ji umět dobře využít. Uprostřed týdne dostanete možnost užít si pár hodin jen podle sebe, což vzpruží vaši auru. V druhé polovině týdne se budete muset zorientovat ve větším množství povinností, dokumentů a setkání. Dopřejte si začátkem týdne čas na to, aby jste si naplánovali každou důležitou schůzku. Také odložte ty, které nejsou důležité. V závěru týdne budete magnetem pro někoho ve vašem okolí, což vám pomůže přilákat pozornost na vaši stranu. Nezapomínejte na vaši největší přednost, kterou je smysl pro komunikaci a pozitivní myšlení, a sdílejte tyto vlastnosti s milovanými hlavně během víkendu.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Je čas věnovat se přátelům. Partner to pochopí a alespoň mu necháte volný čas, co skutečně ocení. Zavolejte vašim nejbližším, protože potřebujete cítit blízkost jejich srdcí. Pro nezadané bude lepší když se nebudou v tomto období pouštět do nových vztahů.

Kariéra a finance Blíženci: Některým materiálním věcem přikládáte ve vašem životě velkou důležitost. Pociťují to hlavně vaše finance. Tento čas může přinést nečekané pracovní překážky, které se odrážejí na vaší náladě. Nepřenášejte si problémy do soukromého života.

Týdenní Horoskop Zdraví: Nezapomínejte na důležitost teplého oblečení a dávejte si pozor na nečekané chladné počasí. Můžete být náchylnější na nachlazení a tak je toto obodobie vhodné i na saunu, nebo relax v teple domova. Užívejte si sluneční paprsky co nejvíce.

Už znáte váš aktuální Horoskop Blíženci od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Blíženci - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Blíženci - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Blíženci. Přejeme vám úspěšný týden - 29.11.2021 - 05.12.2021!


Týdenní Horoskop 29.11.2021 - 05.12.2021 pro 12 Znamení Zvěrokruhu


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥