Rak: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Rak: 15.07.2024 - 21.07.2024

Pod taktovkou kosmu je důležité pochopit a akceptovat povahové rysy a unikátní energie těch, kteří vás obklopují. Pokud cítíte, že některá energie vám neodpovídá, nesedí, je načase očistit své astrální prostory. Jak? Skrz očistný rituál meditace a poděkování vesmíru za ty lidi, kteří vám rozumějí. Najděte si od středy do neděle čas na hlubokou meditaci, při které vesmíru projevíte vděk a požádáte o další podporu. Využijte sílu bílé svíčky, která symbolizuje naději, čistotu a jasnou mysl. Mars, planeta odvahy a bojovnosti má v tomto týdnu také své slovo. Týdenní Horoskop naznačuje, že vaše ambice by mohly být nasměrovány správně, ale je třeba jednat s rozvahou.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Problémy v lásce musí být řešeny a nikoli přehlíženy. Láska vyžaduje obrovskou pozornost, zejména v kritickém období, kdy musíte společně řešit nejen pozitivní starosti, ale i ty, které vás oba ubírají o energii. Pro nezadané platí, že v tomto období není navazování vztahů dobrý nápad.

Kariéra a finance Rak: Dobrá rada nic nestojí a proto by jste ji měli hledat i v oblasti vašich financí. Někdy už jen uspořádání příjmů a výdajů pomůže vylepšit finance do budoucna. Vyjednat si výhodnější podmínky v práci. Úkoly vám půjdou hravě a vaše práce bude kvalitní.

Týdenní Horoskop Zdraví: Potřebujete pohyb. Nezáleží na tom, zda jdete na procházku do přírody, nebo jen vystoupíte z autobusu o tři zastávky dříve, cestou do práce či na nákup.

Toto vykládá duchovní týdenní Horoskop na 13. Týden 2024

Týdenní horoskop se ve 13. týdnu roku 2024 právem odvolává na dobu, kdy je ticho před bouří, bezvětří před tornádem. Týdenní výklad od věštkyně hovoří jasně - užívejme si tento týden jako období radosti abychom se připravili na komplikovanější chvíle. Tento týden je souborem velmi specifických událostí. Týdenní úvod je spojen s očekávaným Splnem Měsíce, který stimuluje duchovní a fyzickou očistu. Už Pondělí nastupuje s velkou energií. Týdenní efekt astrálních vlivů má za cíl nás v tomto týdnu ochránit před bouřlivými energiemi, které přinese Duben 2024. Týdenní úvodní okamžik vyvrcholení Měsíce nás spojí s naplněním tužeb. Zintenzivní se vztahy a povzbudí romantiku. Tento týden je časem aury porozumění a rovnováhy. Diplomatický úvod týdne vyžaduje upřímnost. Tento týden je obdobím emocionálního vyjádření, které nás připravuje na energie před námi a umožňuje nám vážit si naše místo v kolektivní tapiserii existence. Celý týdenní horoskop energií od 25. do 31. Března 2024 čtěte zde.


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Už znáte váš aktuální Horoskop Rak od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Rak - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Rak - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Rak. Přejeme vám úspěšný týden - 15.07.2024 - 21.07.2024!Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.