Rak: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Rak: 27.06.2022 - 03.07.2022

Odvážný Mars, který bude v tomto týdnu působit na vaše znamení, vám přinese množství bojovné energie na to, aby jste prosadili své zájmy. Mars působí pozitivně i na vaši práci či podnikání, ale i na dosažení cílů. Právě proto máte v tomto týdnu možnost dosáhnout na určitý pokrok i v případě, že práci stále hledáte. Z hlediska planetárních pohybů týdenní horoskop naznačuje, že tento týden je obdobím pozitivních změn pro vaše znamení zvěrokruhu.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Hádky s partnerem nejsou až tak tragické, jak to vidíte vy. Věnujte se partnerovi více a snažte se porozumět jeho potřebám. On se bude také snažit porozumět vám, pokud uvidí iniciativu z vaší strany. Pokud se vám naskytne příležitost k setkání, a jste bez partnera, dávejte si pozor na to, abyste o sobě nemluvili klamavé příběhy. Upřímnost nade vše.

Kariéra a finance Rak: Obdarujte své blízké, který si to za svou loajalitu vůči vám zaslouží. Potěší i drobnost. Pod vlivem lunární pozice budete trochu líný. I vy však máte právo na to, abyste si odpočinuli. Můžete si dopřát častěji přestávky od práce nebo i delší oběd. Odpočinek paradoxně zkvalitní vaši práci.

Týdenní Horoskop Zdraví: Vaše tělo potřebuje refresh a potřebuje abyste ho očistili. Pokud nejste fanouškem zeleninových jídel, zkuste si koupit čistou indickou vlákninu, kterou dostanete v každé lékárně.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Rak od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Rak - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Rak - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Rak. Přejeme vám úspěšný týden - 27.06.2022 - 03.07.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.