Rak: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Rak: 15.08.2022 - 21.08.2022

V tomto týdnu se vám podaří zjistit, kdo z vašeho okolí vám odčerpává vaši pozitivní energii. Pokud zjistíte, že někdo z vašeho okolí s vámi nekoná čestně, a je načase se od tohoto člověka distancovat. V druhé polovině tohoto týdne horoskop naznačuje, že budete muset udělat rázně rozhodnutí. Nesmíte se bát říci ne. Ve vaší emoční sféře se bude pohybovat Neptun, který citelně posílí odvahu a odhodlání.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Váš partner není člověk bez pocitů. I váš partner cítí věci jako vy a proto by bylo velmi vhodné více mluvit o každodenních věcech, které vás těší i trápí. Pouze tak si můžete být bližší a vaše láska může sílit. Pokud jste nezadaný a během posledního období vás někdo ošklivě zradil, máte možnost začít znovu.

Kariéra a finance Rak: Pozice planet naznačují, že právě teď jste na dobré cestě růst a zdokonalovat se, a přitáhnout do života i finanční štěstí. V tomto období budete v práci více zaneprázdněn než obvykle. Pokud nastanou nějaké potíže v medzikolegiálnych vztazích, tak nereagujte přehnaně. Jednejte s chladnou hlavou.

Týdenní Horoskop Zdraví: Pokud vás trápí bolesti páteře musíte se více hýbat. V tomto období musí být pravidelná procházka součástí vašeho života.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Rak od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Rak - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Rak - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Rak. Přejeme vám úspěšný týden - 15.08.2022 - 21.08.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.