roční horoskop 2022
horoskop dnes Vodnář

Týdenní Horoskop Vodnář

(Astrologické Týdenní Horoskopy - 29.11.2021 - 05.12.2021)

Planeta Merkur se v tomto týdnu postará o vaši dvojitou náladu. V první polovině týdne se budete cítit nesmírně žensky a budete vědět šikovně využít všechny své zbraně. Tato ženská stránka poodhalí váš smysl pro estetiku, kreativitu a otevře dobro ve vašem srdci. Ve druhé části týdne se ve vás projeví mužská stránka, která vám otevře svět bojovnosti a síly. Budete se cítit odhodlaně a řešení problémů vám půjde jednoduše od ruky.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: V následujícím obodbí nečekejte ve vztahu nic špatného. Srdeční Venuše se pohybuje po vašem 9. domě ideálů, čímž vás naplní soucitem a autentickou láskou k těm, které milujete. Užívejte si toto období. Nezadaní, nemáte už chuť jen pasivně čekat? Zkuste internetovou seznamku, kde můžete najít člověka, který si s vámi upřímně popovídá a možná mu i vy otevřete svou duši.

Kariéra a finance Vodnář: Vaše finanční pohoda by vyžadovala i vaši výdrž. To, že se vám nyní nedaří tak, jak by jste chtěli neznamená, že se to do budoucna nevylepší. Peníze však nesmí stát v centru vaší pozornosti. Zaměřte se na kreativitu, která se v posledním období stává vaší silnou stránkou a nezapomínejte také na týmovou práci. Pokud práci hledáte nazanedbávajte důležitost kvalitního životopisu.

Týdenní Horoskop Zdraví: Pokud se dnes vyskytnou bolesti žaludku či zažívací problémy, tak tělo vám chce jednoznačně říci abyste ubrali z tohoto zdravovacieho tempa. Je čas na kvalitní detox organismu, který vám navrací energii.

Už znáte váš aktuální Horoskop Vodnář od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Vodnář - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Vodnář - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Vodnář. Přejeme vám úspěšný týden - 29.11.2021 - 05.12.2021!


Týdenní Horoskop 29.11.2021 - 05.12.2021 pro 12 Znamení Zvěrokruhu


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥