Vodnář: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Vodnář: 03.10.2022 - 09.10.2022

V poslední době zažíváte zajímavé změny. Tento týden vám přinese nové setkání a zajímavé rozhovory. Pod vlivem Měsíce pocítíte sílu porozumění ostatním. Tato setkání mohou vést dokonce k novým příležitostem v životě. Pokud pociťujete potřebu po společnosti, měli by jste se více setkávat s těmi, se kterými si rozumíte a s nimiž máte společně plány, cíle a představy.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Zapomeňte na hádky. Nezapomínejte na to, že žádná neshoda není tak silná, aby jste kvůli ní narušili důvěru, která je mezi vámi a vaším partnerem. Jde pouze o krátkodobé napětí způsobené působením planety Neptun na vaše znamení zvěrokruhu, a tyto energie nedokážete dobře zpracovat. Na nezadaných čekají skutečně vášniví chvíle.

Kariéra a finance Vodnář: V tomto období nelze očekávat žádný náhlý výdělek, a nebudete mít štěstí ani ve hře. Finance však budou vyrovnané. Nezapomínejte, že zákazník má vždycky pravdu. I když vám to může znít staromódně, měli byste toto pravidlo dodržovat.

Týdenní Horoskop Zdraví: Nezanedbávejte duševní zdraví, které je skutečně velmi důležité. Věnujte se činnosti, kterou skutečně milujete a na kterou jste neměli v poslední době dostatek času.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Vodnář od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Vodnář - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Vodnář - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Vodnář. Přejeme vám úspěšný týden - 03.10.2022 - 09.10.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.