Vodnář: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Vodnář: 24.06.2024 - 30.06.2024

Určitě si nyní najděte čas na své přátele. S energií nepříznivě aspektovaného Jupiteru se k vám přibližuje únava. Pokud cítíte nedostatek energie spolehněte se na fyzickou aktivitu. Ta vám pomůže překonat náročnější chvíle smutku nebo únavy. Díky cvičení oživíte dnešní vibrace a dosáhnete potřebné energie pro celé období, říká Horoskop.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: V následujícím období vám bude váš partner dokonalou oporou. Užívejte si jeho blízkost a lásku. I když je vaše energie momentálně v rozporu s vašimi potřebami, máte možnost osobnostně růst. Zapomeňte proto na neshody a ukažte světu své laskavé já. Pokud jste nezadaný, je čas na jazykový kurz. Naučíte se něco nového a poznáte někoho zajímavého.

Kariéra a finance Vodnář: Kolem vás je vždy tolik lákavých věcí, které by jste si chtěli koupit. Nezapomínejte, že tyto naoko krásou blištivé věci vás oberou o peníze a ani je nebudete používat. Snažte se svou práci zvládnout s dávkou elegance a nepouštějte se do roztržek s kolegou.

Týdenní Horoskop Zdraví: Pokud pociťujete únavu, je čas navštívit lékaře a absolvovat v nejbližším období preventivní prohlídku.

Toto vykládá duchovní týdenní Horoskop na 13. Týden 2024

Týdenní horoskop se ve 13. týdnu roku 2024 právem odvolává na dobu, kdy je ticho před bouří, bezvětří před tornádem. Týdenní výklad od věštkyně hovoří jasně - užívejme si tento týden jako období radosti abychom se připravili na komplikovanější chvíle. Tento týden je souborem velmi specifických událostí. Týdenní úvod je spojen s očekávaným Splnem Měsíce, který stimuluje duchovní a fyzickou očistu. Už Pondělí nastupuje s velkou energií. Týdenní efekt astrálních vlivů má za cíl nás v tomto týdnu ochránit před bouřlivými energiemi, které přinese Duben 2024. Týdenní úvodní okamžik vyvrcholení Měsíce nás spojí s naplněním tužeb. Zintenzivní se vztahy a povzbudí romantiku. Tento týden je časem aury porozumění a rovnováhy. Diplomatický úvod týdne vyžaduje upřímnost. Tento týden je obdobím emocionálního vyjádření, které nás připravuje na energie před námi a umožňuje nám vážit si naše místo v kolektivní tapiserii existence. Celý týdenní horoskop energií od 25. do 31. Března 2024 čtěte zde.


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Už znáte váš aktuální Horoskop Vodnář od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Vodnář - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Vodnář - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Vodnář. Přejeme vám úspěšný týden - 24.06.2024 - 30.06.2024!Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.