Býk: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Býk: 28.11.2022 - 04.12.2022

Vaše plány na vás během tohoto týdne čekají. Nenechte se odradit ani bývalým neúspěchem, protože tento týden vám přinese skutečně velké množství štěstí. Vaše cíle a ambice budou postupovat rychleji, a můžete do svých plánů zapojit i ostatních. V tomto týdnu máte čas na spojení se s lidmi, kteří vám mohou pomoci dosáhnout pokroku, věští týdenní horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu. Naslouchejte i svému vnitřnímu hlasu, který vám správně našeptává.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: V tomto období se více věnujte pochopení své duše a svých tužeb. Pokud neuklidníte potřebu lásky v tomto období, planeta Merkur si může pohrát s vaší náladou, a budete se cítit chaoticky. Váš partner touží po větší frekvenci dotyků a po intenzivnější lásce, stejně jako vy. Nezadaní by se měli vyvarovat aféram. Přinese vám to více osamělých nocí.

Kariéra a finance Býk: Vaše finanční situace se může v následujícím období trochu vyjasnit, pokud budete k vašim výdajům přistupovat svědomitě. Vydejte se na cestu analyzování vašich nákupů. Pokud v práci ukážete co ve vás je, můžete očekávat zájem o vaši osobu ze strany vedení.

Týdenní Horoskop Zdraví: V tomto období bude vaše tělo náchylnější na nemoci a nedostatek energie. Vyhýbejte se stresovým situacím a těžkému stravování, které by zatížilo vaše tělo a ubralo vám energii.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Býk od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Býk - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Býk - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Býk. Přejeme vám úspěšný týden - 28.11.2022 - 04.12.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.