Býk: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Býk: 15.07.2024 - 21.07.2024

Vaše aura získává tyto dny jiskru. Energie a sebevědomí vám stoupnou. Z tohoto důvodu považuje Horoskop aktuální čas za skvělý na jisté změny. Hlavně v domácnosti, chcete-li něco přetvořit, změnit. Šťastný Jupiter přináší štěstí a vy tak máte možnost vyzkoušet něco nového. Nových věcí se nyní nebojte. Hvězdy si přejí, abyste byli spokojenější a dávají vám více energie.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Partnera pravděpodobně podezříváte z něčeho, za co nemůže. Tyto podezření máte jen ve své hlavě a narušuje to váš společný život. Z části za ně může působení Měsíce na vaše znamení zvěrokruhu a z části vaše podezřívavá povaha, která by měla být, pro váš lepší život, zklidněná. Pokud jste bez partnera, dávejte si pozor na zadaných. Zbytečně by vám to přineslo problémy do vašeho života.

Kariéra a finance Býk: Změny ve financích ovlivňují mnoho lidí ve vašem okolí. V této době si však musíte uvědomit, že vaše peníze by měly zůstat ve vašem rozpočtu a neměli byste zbytečně půjčovat. V tomto období dbejte na kvalitu ve vaší práci.

Týdenní Horoskop Zdraví: Dávejte si pozor a jezte více zeleniny. Může vás potrápit chřipka nebo malé zánětlivé onemocnění.

Toto vykládá duchovní týdenní Horoskop na 13. Týden 2024

Týdenní horoskop se ve 13. týdnu roku 2024 právem odvolává na dobu, kdy je ticho před bouří, bezvětří před tornádem. Týdenní výklad od věštkyně hovoří jasně - užívejme si tento týden jako období radosti abychom se připravili na komplikovanější chvíle. Tento týden je souborem velmi specifických událostí. Týdenní úvod je spojen s očekávaným Splnem Měsíce, který stimuluje duchovní a fyzickou očistu. Už Pondělí nastupuje s velkou energií. Týdenní efekt astrálních vlivů má za cíl nás v tomto týdnu ochránit před bouřlivými energiemi, které přinese Duben 2024. Týdenní úvodní okamžik vyvrcholení Měsíce nás spojí s naplněním tužeb. Zintenzivní se vztahy a povzbudí romantiku. Tento týden je časem aury porozumění a rovnováhy. Diplomatický úvod týdne vyžaduje upřímnost. Tento týden je obdobím emocionálního vyjádření, které nás připravuje na energie před námi a umožňuje nám vážit si naše místo v kolektivní tapiserii existence. Celý týdenní horoskop energií od 25. do 31. Března 2024 čtěte zde.


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Už znáte váš aktuální Horoskop Býk od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Býk - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Býk - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Býk. Přejeme vám úspěšný týden - 15.07.2024 - 21.07.2024!Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.