Býk: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Býk: 19.02.2024 - 25.02.2024

Mystický Neptun vás v tento týden doprovází na cestě pevných přátelství. Zatímco vaše sociální aura bude v plném rozkvětu, vesmír vás varuje před stíny neupřímných duší. V týdenním kosmickém klimatu od pondělí do neděle, se snažte zbavit všechny lidi, kteří vnášejí stinnou energii do vašeho života - do pracoviště, lásky či do domácnosti. Nezapomínejte v tomto týdnu, že vztahy jsou křehké. Dejte si otázku - na čem mi nejvíc záleží, čeho toužím dosáhnout? Týdenní Horoskop věští, že v tomto týdnu máte speciální schopnost vidět některé situace a lidi v novém světle – buďte připraveni na kosmické probuzení.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: V lásce pocítíte potřebnou magii. Podíváte se vedle sebe a vidíte člověka, kterého si hluboce vážíte, se kterým se nasmějete, se kterým jste šťastný. Energie působící na vaši lásku jsou svěží a zesílené vlivem mocné planety Venuše. Pokud jste bez partnera a poohlížíte po někom, kdo už partnera má, vyhoďte si to z hlavy.

Kariéra a finance Býk: Každý z nás prožívá svůj vlastní příběh. Někteří se rozhodnou pro falešnou prezentaci a budují klamavý obraz hojnosti. Tento příklad nenásledujte, protože pravda je lepší, než život v mlze. I v souvislosti s financemi. Chcete-li provést nějakou důležitou změnu tak právě v tomto období bude na to ideální příležitost. Pracovně máte možnost prosadit své zájmy a prosadit vaše nápady.

Týdenní Horoskop Zdraví: Už déle zvažujete, že shodíte pár kilo? Nastává období, kdy je nejlepší začít se sportem, který vám krásně vyrýsuje postavu.

Tento přehled ve slovenském jazyce pro 12. týden roku 2023 vypráví více o energiích, rituálech lásky a zdraví

Velký horoskop z 20. - 26. března 2023:


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Býk od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Býk - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Býk - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Býk. Přejeme vám úspěšný týden - 19.02.2024 - 25.02.2024!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.