Býk: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Býk: 16.05.2022 - 22.05.2022

Během tohoto týdne vás čeká několik rozhodnutí. Ty budou pravděpodobně velmi spontánně, protože na vás ovlivňuje emocionální nabitý Měsíc. Do svého života můžete přinést i více romantiky, pokud si to tento týden zamanete. Energie Měsíčního tranzitu vám přinese hravou a inspirativní náladu, kterou můžete využít v přítomnosti svého partnera. Nezadaní mohou energii využít k okouzlení někoho po kom už déle touží. Tento týden získáte potřebnou harmonii mezi prací a soukromým životem.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Nezapomínejte na to, že s partnerem musíte společně překonávat každou hádku. V klidu a rozvážně. Hádky mají ve vztahu znamenat posun vpřed, nikoli jeho pád. Zapomeňte na tichou domácnost a raději si o problémech konstruktivně povídejte. Pro nezadané je ten správný čas věnovat se sobě a dopřát si den plný zkrášlování.

Kariéra a finance Býk: Nyní na sebe nemusíte být tvrdý. Přistupujte k sobě s respektem a s péčí. Zasloužíte si nejen lásku a pozornost ostatních, ale i sebe. Použijte své peníze na odměnu pouze pro sebe, která vám udělá velkou radost. V následujícím období by se mohlo stát, že se zavalíte prací, která se vám následně bude kopit a nebudete mít čas na dokončování úloh.

Týdenní Horoskop Zdraví: Pokud se dnes necítíte dobře zůstaňte raději v posteli. Vybavte pouze to nejdůležitější. Dnes se zaměřte hlavně na vaše zdraví a na zvýšení energie do dalších dnů.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Býk od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Býk - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Býk - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Býk. Přejeme vám úspěšný týden - 16.05.2022 - 22.05.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.