Býk: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Býk: 15.08.2022 - 21.08.2022

Tento týden se vám pod vlivem přemýšlivého Merkuru osvěží paměť a vzpomenete si na něco důležité. Hvězdy také naznačují, že vás čeká příjemné překvapení, které bude souviset s vaším emocionálním blahem. V první polovině týdne se budete cítit vyčerpaně a tento pocit můžete překonat pouze fyzickou aktivitou, která vás nevyčerpá, ale dodá vám potřebnou energii. V druhé polovině týdne budete více snít, protože vás zasáhnou energie Měsíce připomínající vám vaše životní možnosti. Proto budete uvažovat o tom, co v životě vás ještě čeká a po čem toužíte. Pusťte uzdu fantazii, protože snění rozvíjí vaši představivost a přináší vám nové pocity poznání. Víkend bude klidný a týdenní horoskop radí, aby jste ho trávili v kruhu milovaných, něco dobrého uvařili a odpočívali.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: V dlouhotrvajícím vztahu se zas můžete s partnerem otevřeně promluvit o tom, kam směřuje vaše společná budoucnost. Nenechte se však zlákat na hádky nebo neshody. Pokud jste bez partnera a někdo vás pozve na drink, či na kávu, vyzkoušejte to. Alespoň na chvilku odběhnete ze své rutiny.

Kariéra a finance Býk: Vaše aktuální situace ve financích je přímo spojena s tím, jak jste se k penězům chovali v minulosti. Pokud chcete vylepšit vaše budoucí finanční zázemí musíte začít ještě dnes. Změňte svůj postoj k půjčkám a výdejům. Pokud máte zájem o zvýšení platu budete nejprve muset prokázat svou loajalitu a pracovitost. S vašimi požadavky ještě počkejte.

Týdenní Horoskop Zdraví: Velmi se stresujete a proto vaše duše trpí. Dávejte si na stres pozor, je to jedna z hlavních příčin ošklivých onemocnění.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Býk od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Býk - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Býk - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Býk. Přejeme vám úspěšný týden - 15.08.2022 - 21.08.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.