Ryby: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Ryby: 19.02.2024 - 25.02.2024

Tento týden se podle horoskopu nacházíte v kosmickém chaosu mezi hlasem vašeho vnitřního svědomí a očekáváním okolí. Cítit tu sílu a lásku, která z vás vyzařuje? Ukáže okolí svou laskavost. Avšak horoskop vás upozorňuje, abyste se postavili proti těm, kteří by mohli vaši dobrosrdečnost zneužít. Jaké konkrétní dny by mohly být pro vás náročné podle kosmických aspektů? Horoskop naznačuje, že úterý a sobota by měly být dny, kdy je vhodné se více soustředit na blízké a rodinné chvíle.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Jste v pozici, kdy budete schopen prožívat romantiku ve vztahu více, než dosud. Povzbuďte se v tomto pozitivním naladění a myšlení a přemýšlejte nad tím, jak posílit váš trvající vztah ještě více, abyste byli oba šťastnější. Pokud jste bez partnera a už dlouho sníte o vášnivém vzplanutí, váš sen se promění na skutečnost.

Kariéra a finance Ryby: Finance budou v tomto období stabilní a vyrovnané, nemusíte očekávat žádné mimořádné výdaje. Vaše úspěchy jsou na cestě k vám, nebo už na vás čekají.

Týdenní Horoskop Zdraví: Dodejte tělu vitamin C, který bude v tomto období skutečně potřebovat.

Tento přehled ve slovenském jazyce pro 12. týden roku 2023 vypráví více o energiích, rituálech lásky a zdraví

Velký horoskop z 20. - 26. března 2023:


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Ryby od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Ryby - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Ryby - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Ryby. Přejeme vám úspěšný týden - 19.02.2024 - 25.02.2024!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.