Ryby: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Ryby: 16.05.2022 - 22.05.2022

Trocha napětí a neklidných dní přinese do vašeho života mocný Mars, který bude na vaši osobu působit doslova ctižádostivě. Budete se dívat na ostatní a na to, co mají oni a vy ne. Vězte však, že tyto emoce ve vás vyvolává pouze vliv planety Mars na vaše znamení, a jen vy sám můžete ovládat vaše pocity dokonale. Změřte se proto na to, jak dosáhnout věci které v životě chcete, a ne na to, jak je dosáhli jiný. Mohou vám být inspirací, ale nesmíte nikomu závidět. Pokud budete mít chuť odpočinout si, určitě vyrazte do přírody, díky které načerpáte množství pozitivní energie a vaše karmické směrování se opět pozitivně obnoví. Potřebujete více pocitu svobody.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Vyhněte se vyčítání maličkostí, které partner skutečně nedělá schválně. Mohlo by ho to ranit a vás by to mohlo postavit do nepěkného světla, které bude váš partner vnímat. I když někdy skutečně nemyslí věci tak jak říká, neuvědomuje si, že by vám mohl ublížit. Pokud stále hledáte svého budoucího partnera, je vhodný čas vyrazit mezi lidi a rozšířit si obzory.

Kariéra a finance Ryby: Vyhněte se předraženým a nesmyslným pojistkám. Nelekněte se pracovních povinností, které přijdou jako blesk z čistého nebe. Tato činnost navíc vám může dopomoci k zajímavé pracovní nabídce.

Týdenní Horoskop Zdraví: Vaše mysl si potřebuje odpočinout. Osamotě. Zavřete se někde, kde budete alespoň chvíli osamotě a věnujte se pouze sobě. Posílíte tak svoji spokojenost a tím i duševní zdraví.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Ryby od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Ryby - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Ryby - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Ryby. Přejeme vám úspěšný týden - 16.05.2022 - 22.05.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.