Ryby: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Ryby: 30.01.2023 - 05.02.2023

V tomto týdnu na vás bude působit mocná Venuše, která vás ovlivní i ve vašem milostném životě a dokonce i ve vašich vztazích k rodině. Venuše má moc posílit vaši zdvořilost a trpělivost a právě proto je tento týden vhodný na povídaní o všech nepříjemnostech v rodině, s dětmi, partnerem, či jinými členy domácnosti. Budete se tak cítit svobodněji. Každý chce tutéž věc a tedy klid ve vztahové otázce. Podílejte se na opětnému nalezení stability v lásce.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Nezapomínejte, že ten nejosamělejší člověk je ten, který ztratil svou lásku. Opatrujte si to, co máte. Minulost vám nesmí narušovat energie, které pozitivně posouvají váš vztah. Společně dokážete hodně, pokud bude vaše srdce otevřené. Pokud jste bez partnera tak nezapomínejte na péči o sebe.

Kariéra a finance Ryby: V následujícím období by jste měli pouvažovat o minutí peněz na nějaký produkt, který už déle potřebujete. Můžete očekávat dobrou zprávu v pracovní oblasti. Vaše finanční situace se brzy výrazně zlepší.

Týdenní Horoskop Zdraví: Dbejte na to, abyste měli dostatek kvalitního spánku, který zvýší vaši obranyschopnost a zvýší vám také energii. Stres vám neprospívá a proto musíte více odpočívat.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Ryby od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Ryby - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Ryby - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Ryby. Přejeme vám úspěšný týden - 30.01.2023 - 05.02.2023!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.