Ryby: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Ryby: 24.06.2024 - 30.06.2024

Příchod tohoto období signalizuje, že je čas snít. Například o cestování do exotických lokalit. Sny pěstujte, protože díky nim pocítíte motivaci, kterou nyní váš život potřebuje. Snění je zdravá aktivita, která vám může pomoci při rozvíjení živější představivosti. Hvězdy nyní vyvolávají i potřebu po lásce a přátelství. Není nic uspokojivějšího než trávit čas s blízkými. Horoskop doporučuje, abyste zvážili návštěvu nejbližších.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Chaotické působení planety Merkur přináší vašemu znamení pocity neklidu. Paranoia vašemu vztahu nesluší. Partnera pravděpodobně podezříváte z něčeho, za co nemůže. Zpozorněte a nekonejte bez důkazů. Pokud stále partnera jen hledáte, jděte do společnosti.

Kariéra a finance Ryby: Dívejte se pouze na takové věci, které si můžete opravdu koupit. Inspirujte se sebou, ne tím, jak žijí ostatní. Nikdy nevíte, co je za jejich naoko luxusním životem. Většinou jsou to jen velké splátky půjček a strach o práci. Neberte si z nich příklad. Co se týče vaší kariéry, sami si určujete, kterým směrem se bude ubírat vaše kariéra.

Týdenní Horoskop Zdraví: V zdraví vás nic nepříjemně nepřekvapí. Dejte se dietu, která se časem může stát vaší běžnou stravou.

Toto vykládá duchovní týdenní Horoskop na 13. Týden 2024

Týdenní horoskop se ve 13. týdnu roku 2024 právem odvolává na dobu, kdy je ticho před bouří, bezvětří před tornádem. Týdenní výklad od věštkyně hovoří jasně - užívejme si tento týden jako období radosti abychom se připravili na komplikovanější chvíle. Tento týden je souborem velmi specifických událostí. Týdenní úvod je spojen s očekávaným Splnem Měsíce, který stimuluje duchovní a fyzickou očistu. Už Pondělí nastupuje s velkou energií. Týdenní efekt astrálních vlivů má za cíl nás v tomto týdnu ochránit před bouřlivými energiemi, které přinese Duben 2024. Týdenní úvodní okamžik vyvrcholení Měsíce nás spojí s naplněním tužeb. Zintenzivní se vztahy a povzbudí romantiku. Tento týden je časem aury porozumění a rovnováhy. Diplomatický úvod týdne vyžaduje upřímnost. Tento týden je obdobím emocionálního vyjádření, které nás připravuje na energie před námi a umožňuje nám vážit si naše místo v kolektivní tapiserii existence. Celý týdenní horoskop energií od 25. do 31. Března 2024 čtěte zde.


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Už znáte váš aktuální Horoskop Ryby od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Ryby - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Ryby - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Ryby. Přejeme vám úspěšný týden - 24.06.2024 - 30.06.2024!Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.