roční horoskop 2022
horoskop dnes Ryby

Týdenní Horoskop Ryby

(Astrologické Týdenní Horoskopy - 29.11.2021 - 05.12.2021)

Pod vlivem Marsu by jste měli během tohoto týdne cítit potřebu zbavit se nepořádku ve vašem životě. Využijte svůj volný čas na organizování věcí, ale i emocí ve vašem životě. Přinese vám to několik překvapení, a můžete tak v určitých věcech najít nová řešení. Tento týden se bude pro vás nést v rovině vyřešení přetrvávajících konfliktů, dokončování úloh a přátelských setkání. Poznávejte více své okolí a lidi kolem.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Pokud se na něčem s partnerem neshodnete, můžete v něm spatřit někoho cizího, koho jste dosud neznali. Řekněte mu, že se vám jeho chování nelíbí. No respektujte i jeho přirozenost. Pokud jste nezadaný vyberte se na místo, které vám není dosud přirozené.

Kariéra a finance Ryby: Pokud uvažujete nad změnou v domácnosti, nekupujte hned zbytečně předražené věci. Můžete dosáhnout změny i levnější a hospodárnější. Dávejte si pozor na nepřející a pokud máte dobrý nápad v práci, neříkejte ho nikomu.

Týdenní Horoskop Zdraví: Pokud se dnes vyskytnou bolesti žaludku či zažívací problémy, tak tělo vám chce jednoznačně říci abyste ubrali z tohoto zdravovacieho tempa. Je čas na kvalitní detox organismu, který vám navrací energii.

Už znáte váš aktuální Horoskop Ryby od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Ryby - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Ryby - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Ryby. Přejeme vám úspěšný týden - 29.11.2021 - 05.12.2021!


Týdenní Horoskop 29.11.2021 - 05.12.2021 pro 12 Znamení Zvěrokruhu


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥