Beran: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Beran: 15.08.2022 - 21.08.2022

V tomto týdnu si naplánujte rande. Pokud jste ve vztahu, tak je načase věnovat se vašemu partnerovi. Pokud jste nezadaný, tak v tomto týdnu neseďte doma a jděte do společnosti. Jednoduše prožijte čas s těmi, které milujete. Vystupte z vaší zóny pohodlí, nervozity, nebo nejistoty. Překonejte všechny psychické a pomyslné překážky, které vám brání být blíže k těm, které milujete. Ve vašem životě by jste si měli projít vaše cíle a zjistit, zda se stále pohybujete ve správné cestě za vaším štěstím.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Dávejte si pozor na své vyjadřování v následujícím období, během malých hádek s partnerem. Mohli byste mu v návalu zlosti říct něco, co by vás mohlo mrzet. Pokud jste nezadaný, je dobré dát příležitost někomu, kdo má o vás zájem.

Kariéra a finance Beran: Ve finanční oblasti vás v tomto období nečekají žádné výrazné změny. V práci si musíte zvyknout nejen na pochvalu, ale i na kritiku. Zdržte se však přehnaných komentářů na osobu někoho jiného a zaměřte se více na zlepšení kvality vaší vlastní práce.

Týdenní Horoskop Zdraví: I když jste více zaměstnán jinými povinnostmi jako zdravím, nyní je pro vás zdraví mimořádně důležité. A to hlavně to duševní. Více odpočívejte a snažte se vyhýbat stresu.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Beran od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Beran - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Beran - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Beran. Přejeme vám úspěšný týden - 15.08.2022 - 21.08.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.