Beran: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Beran: 16.05.2022 - 22.05.2022

Měsíc bude během tohoto týdne působit na partnerské vztahy těch, který považují svůj vztah za rutinní. Budete mít potřebu poznávat nové a vzrušující. Měli by jste se však zaměřit více na city vašeho partnera, jak na ty vaše. Ve vaší rodině se objeví osoba, která bude žádat o vaši radu a tak buďte skutečně důvěryhodným rádcem. Nepoučujte a raději se snažte pomoci z hloubi vašeho srdce. Dobrá rada je cennější než zlato a vy za ni budete také oceněn.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Zapomeňte konečně na svoji bujnou fantazii a snažte se svému partnerovi více důvěřovat. Podezřívání a hádky si od vás skutečně nezaslouží. Vliv planety Jupiter může způsobit chaos ve vašich emocích. Pokud jste bez partnera, tak prožijte více času se skupinkou přátel. Položíte tak základy na poznání někoho nového.

Kariéra a finance Beran: Disciplína ve vašich financích přinese uspokojivé období do budoucnosti. Musíte se však naučit rozlišovat mezi potřebnými věcmi a takovými, které vám udělají pouze krátkodobou radost. Věnujte se učení jazyků, které budou potřebné pro vaši další, kvalitní práci.

Týdenní Horoskop Zdraví: Je před vámi mírně stresující období, kdy budete muset vyřešit nějaký přetrvávající problém. Nezapomínejte na to, že pokud chcete vše překonat z lehkostí musíte najít balanc mezi povinnostmi a odpočinkem.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Beran od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Beran - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Beran - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Beran. Přejeme vám úspěšný týden - 16.05.2022 - 22.05.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.