Beran: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Beran: 28.11.2022 - 04.12.2022

Pokud jste se dozvěděli něco nečekaného musíte s touto informací zacházet jemně a opatrně. Někomu by mohli věci, které jste se dozvěděli skutečně ublížit. Dobře si pemyslite, co komu řeknete a přehodnoťte své přátelé. Je tu někdo, kdo se vůči vám nechová čestně. Využijte informace ve svůj prospěch, pomalu se tak dostanete opět o krok k cíli, který jste si vytyčili. Nezanedbávejte svou rodinu, pokud se jim budete věnovat očekávejte krásné okamžiky. Doma to bude přesně podle vašich představ, užijte si to. Více o vaší předpovědi v lásce, financích a o vašem zdraví vám napoví týdenní horoskop v nasledujícich kategoriích.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Zkuste partnerovi v nejbližším období více vyhovět. Možná jsou jeho požadavky pouze způsobem, jak se k vám více přiblížit. Překvapí vás, jaké pozitivní následky bude mít váš změněný přístup a pohled na jisté věci pro váš dlouhodobý vztah. Nezadaní poznají zajímavého člověka na neobvyklém místě. Očekávejte nový vítr do vašeho milostného života.

Kariéra a finance Beran: Vliv dynamického Marsu zasáhne do vašich financí. Naskytne se vám možnost vylepšit si rozpočet. Vaše limity v pracovním životě a v otázkách, které řešíte, může pomoci prolomit nějaký šikovný kvalifikační kurz, který změní i pohled Vašich nadřízených na vaši osobu. Kurz může být vhodný i pro některé vašich kolegů.

Týdenní Horoskop Zdraví: Nepřeceňujte své zdraví a dělejte jen to, co opravdu zvládnete. Nepouštějte se do náročných fyzických aktivit.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Beran od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Beran - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Beran - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Beran. Přejeme vám úspěšný týden - 28.11.2022 - 04.12.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.