Kozoroh: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Kozoroh: 28.11.2022 - 04.12.2022

V tomto týdnu vyhledávejte hlavně ty lidi, kteří jsou naladěni na vaši vlnovou délku. Vyhýbejte se setkáním s lidmi, které z vás vytahují energii a vyčerpávají vás. Vaše potřeby budou v tomto týdnu na předním místě, pokud budete moci, měli by jste se více věnovat odpočinku a relaxaci. Načerpání pozitivní energie a sil bude v tomto týdnu pro vás velmi důležité. Vaše psychika by se měla zastabilizovať na pozitivním karmickém vyzařování. Nezapomínejte také ocenit někoho, kdo si to během tohoto týdne zaslouží.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: V lásce si chraňte své zájmy ale také zájmy svého partnera. Pod vlivem Měsíce bude váš partner působit kouzelně a tak může být středem pozornosti. Někdo v jeho okolí se o něj zajímá více, než by bylo slušné. Žárlivost je však neopodstatněná. Nezadaní se v nejbližším období budou muset vyrovnat s odmítnutím.

Kariéra a finance Kozoroh: Starosti o finance vás mohou častokrát vyčerpávat. Jste však optimistickou osobou, která dokáže dobře kontrolovat finanční rozpočet. Věřte si a udělejte pár malých změn pro vaše finance. V práci podejte ten nejlepší výkon, jaký dokážete. Vedení se vám brzy odmění a ocení vaši snahu v pracovní oblasti.

Týdenní Horoskop Zdraví: Dáváte si pozor na kosmetické přípravky, které by vás mohly nečekaně překvapit alergií. Důkladně dodržujte postup při přípravcích z drogerie, které používáte. Pokud je to nutné, používejte při domácích pracích ochranné rukavice.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Kozoroh od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Kozoroh - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Kozoroh - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Kozoroh. Přejeme vám úspěšný týden - 28.11.2022 - 04.12.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.