Kozoroh: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Kozoroh: 27.06.2022 - 03.07.2022

V tomto týdnu na vás bude působit mocná Venuše, která vás ovlivní i ve vašem milostném životě a dokonce i ve vašich vztazích k rodině. Venuše má moc posílit vaši zdvořilost a trpělivost a právě proto je tento týden vhodný na povídaní o všech nepříjemnostech v rodině, s dětmi, partnerem, či jinými členy domácnosti. Budete se tak cítit svobodněji. Každý chce tutéž věc a tedy klid ve vztahové otázce. Podílejte se na opětnému nalezení stability v lásce.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: V těchto okamžicích máte množství možností v životě, o kterých jste v minulosti ani nesnili. Není však nejlepší to, co jste si už vybrali a na čem jste pracovali? Položte si v životě důležité otázky hlavně o vaší lásce a o partnerství. Najdete porozumění ve svém nitru? Na nezadaných čeká vzrušující novinka.

Kariéra a finance Kozoroh: Pokud potřebujete menší půjčku oslovte raději rodinu jako banku. Ochotně vám pomohou. V práci jste na správném místě i když se musíte potýkat s více překážkami. Nyní by však bylo nevhodné zahodit pozici, kterou jste si budovali.

Týdenní Horoskop Zdraví: Mohou se objevit neočekávané zdravotní problémy ve vašem životě, nebo u někoho s kým sdílíte domácnost. Věnujte pozornost hlavně starým zraněním, které by se opět mohli přihlásit ke slovu.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Kozoroh od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Kozoroh - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Kozoroh - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Kozoroh. Přejeme vám úspěšný týden - 27.06.2022 - 03.07.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.