Kozoroh: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Kozoroh: 15.08.2022 - 21.08.2022

V tomto týdnu najdete pravdu, která se před vámi skrývala. Najdete v sobě také více ochoty na to odpustit ostatním kolem vás, protože planeta Venuše odemyká dobrotu ve vašem srdci a také porozumění. Musíte si však v tomto týdnu určit pevné hranice, a nenechat nikoho je překračovat. I v domácnosti musíte nastolit pořádek a také režim, který budou dodržovat i ostatní. Nenechávejte vše jen na svých bedrech, a požádejte i ostatní ve vaší domácnosti, ať vám více pomáhají.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: V následujícím období si více povídejte se svým partnerem o směrování vašeho vztahu. Potřebujete si společně ujasnit vaše priority. Nezapomínejte však na to, jaké problémy jste již společně vyřešili a překonali. To vám dává jasný předpoklad k tomu, že společně dokážete mnoho. Pokud jste nezadaný, raději se více věnujte sobě a zaměřte se na svou pohodu.

Kariéra a finance Kozoroh: Téma financí je skutečně důležitá. Zamyslete se ale nad tím, zda to stojí za hádky, nebo napětí v rodině. Všechny věci se dají řešit postupně. Nepotřebujete hodně hned najednou. Hlavní je rodinná pohoda. Nespouštějte z týmové práce ani v tom případě, že se na některých věcech neshodnete. Komunikovat třeba přímo ale konstruktivně. Vyhýbejte se protichůdnému chování.

Týdenní Horoskop Zdraví: Buďte opatrný v oblasti vašeho zdraví. Vyhněte se nadměrnému přejídání a udržujte tělo v kondici alespoň desetiminutovým cvičením.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Kozoroh od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Kozoroh - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Kozoroh - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Kozoroh. Přejeme vám úspěšný týden - 15.08.2022 - 21.08.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.