Kozoroh: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Kozoroh: 24.06.2024 - 30.06.2024

Měsíc v těchto dnech ovlivňuje váš osobní růst prostřednictvím aktuálních lunárních cyklů. Prochází fází, kdy působí na váš život skrze různé úkoly. Čekají vás malé komplikace, ale díky vaší snaze se naladíte na jeho příznivou energii. Horoskop připomíná, že růst nemůže být vždy rychlý a bez překážek. Je plný vzestupů a pádů, ale na konci vašeho snažení je určitě úspěch.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Partner vás bude obdivovat. V následujícím období lze od partnera očekávat velmi příjemné překvapení. Neočekávejte však drahé dary, ale něco, co je vzácnější, než jakýkoli materiální rozmar. Nezadané v blízkém období okouzlí někdo, kdo bude vyzařovat velkou energii, a moc.

Kariéra a finance Kozoroh: Sledujte si vaše výdaje v bance, které se kumulují a mohou způsobit, že vám na účtu ubude i pár desítek eur. Vaši kolegové se mohou stát i vašimi pomocníky. Požádejte kolegy o pomoc s projektem a nebudete litovat.

Týdenní Horoskop Zdraví: Dávejte si pozor na chladné počasí, studenou vodu, či koupání se na veřejných místech. Mohl by vás potrápit nepříjemný zánět.

Toto vykládá duchovní týdenní Horoskop na 13. Týden 2024

Týdenní horoskop se ve 13. týdnu roku 2024 právem odvolává na dobu, kdy je ticho před bouří, bezvětří před tornádem. Týdenní výklad od věštkyně hovoří jasně - užívejme si tento týden jako období radosti abychom se připravili na komplikovanější chvíle. Tento týden je souborem velmi specifických událostí. Týdenní úvod je spojen s očekávaným Splnem Měsíce, který stimuluje duchovní a fyzickou očistu. Už Pondělí nastupuje s velkou energií. Týdenní efekt astrálních vlivů má za cíl nás v tomto týdnu ochránit před bouřlivými energiemi, které přinese Duben 2024. Týdenní úvodní okamžik vyvrcholení Měsíce nás spojí s naplněním tužeb. Zintenzivní se vztahy a povzbudí romantiku. Tento týden je časem aury porozumění a rovnováhy. Diplomatický úvod týdne vyžaduje upřímnost. Tento týden je obdobím emocionálního vyjádření, které nás připravuje na energie před námi a umožňuje nám vážit si naše místo v kolektivní tapiserii existence. Celý týdenní horoskop energií od 25. do 31. Března 2024 čtěte zde.


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Už znáte váš aktuální Horoskop Kozoroh od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Kozoroh - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Kozoroh - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Kozoroh. Přejeme vám úspěšný týden - 24.06.2024 - 30.06.2024!Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.