Kozoroh: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Kozoroh: 27.11.2023 - 03.12.2023

Sebevědomé Slunce bude během tohoto týdne působit na důležité aspekty vašeho života. Bude pro vás přirozené hledat nové způsoby uznání a odměny za vaši každodenní práci, ať už pro firmu, nebo pro vaši domácnost. V druhé polovině týdne budete vyzařovat charisma, kterou můžete použít k ovlivňování lidí kolem vás. Snažte se však ostatních motivovat a utkejte se is důležitými lidmi pro vaši budoucnost. Přes víkend se může ve vašem životě stát něco nečekaného. Buďte opatrný.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: V tomto období můžete pocítit, že se ve vztahu dusíte. Vliv mocného Měsíce přináší trochu napjaté obodbí. Partner vám položí důležitou otázku. Dobře si promyslíte, jak mu na to odpovíte. Pokud jste bez partnera, objevujte nové možnosti, jak se stát zajímavějším člověkem.

Kariéra a finance Kozoroh: Někdy se nevyplatí myslet na finance. Hlavně tehdy, pokud vás tyto otázky vyčerpávají. Nyní se zaměřte více na jiné hodnoty a pamatujte si, že to největší bohatství je právě ve vašem srdci. Svou kariérní budoucnost by jste si měli začít důkladně plánovat. Už není čas na chyby. Váš kariérní život musí pokračovat tam, kam chcete vy.

Týdenní Horoskop Zdraví: Važte si více své zdraví a pečujte o sebe. Strečink můžete cvičit i v pohodlí domova a zařazení většího množství ovoce a zeleniny do stravy bude mít velký vliv na zesílení vašeho zdraví.

Tento přehled ve slovenském jazyce pro 12. týden roku 2023 vypráví více o energiích, rituálech lásky a zdraví

Velký horoskop z 20. - 26. března 2023:


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Kozoroh od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Kozoroh - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Kozoroh - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Kozoroh. Přejeme vám úspěšný týden - 27.11.2023 - 03.12.2023!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.