Střelec: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Střelec: 24.06.2024 - 30.06.2024

Vaše uzly osudu jsou nyní silně ovlivněny Měsícem. Může se tedy stát, že v těchto dnech získáváte zajímavé vibrace do vašeho života. Prorocké sny, které se nyní vyskytují vám pomáhají plánovat budoucnost. Ve snech nyní hledejte silnější význam. Měsíc totiž soustěří svou energii na to, aby vám poradil v důležité životní situaci, popisuje Horoskop.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Co je základem každého správně fungujícího vztahu? No přece upřímnost. Promluvte s partnerem a zjistíte tak, že i on řeší podobné starosti jako vy. Upřímné rozhovory sbližují a otevírají nám takové cesty, které jsme předtím neviděli. Ve dvojici se vám podaří vymyslet víc. Pokud jste nezadaný a během posledního období vás někdo ošklivě zradil, máte možnost začít znovu.

Kariéra a finance Střelec: Nevěřte nikomu a investujte podle sebe. Upřímnost se cení. Následující čas je jako stvořený pro upřímné rozhovory s vedením o tom, kam si představujete směrování vaší budoucnosti.

Týdenní Horoskop Zdraví: Už déle potřebujete vypnout. Zapomeňte na práci a udělejte si čas pro sebe. Pokud vám to povinnosti dovolují jděte do přírody a vezměte s sebou milovaného partnera.

Toto vykládá duchovní týdenní Horoskop na 13. Týden 2024

Týdenní horoskop se ve 13. týdnu roku 2024 právem odvolává na dobu, kdy je ticho před bouří, bezvětří před tornádem. Týdenní výklad od věštkyně hovoří jasně - užívejme si tento týden jako období radosti abychom se připravili na komplikovanější chvíle. Tento týden je souborem velmi specifických událostí. Týdenní úvod je spojen s očekávaným Splnem Měsíce, který stimuluje duchovní a fyzickou očistu. Už Pondělí nastupuje s velkou energií. Týdenní efekt astrálních vlivů má za cíl nás v tomto týdnu ochránit před bouřlivými energiemi, které přinese Duben 2024. Týdenní úvodní okamžik vyvrcholení Měsíce nás spojí s naplněním tužeb. Zintenzivní se vztahy a povzbudí romantiku. Tento týden je časem aury porozumění a rovnováhy. Diplomatický úvod týdne vyžaduje upřímnost. Tento týden je obdobím emocionálního vyjádření, které nás připravuje na energie před námi a umožňuje nám vážit si naše místo v kolektivní tapiserii existence. Celý týdenní horoskop energií od 25. do 31. Března 2024 čtěte zde.


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Už znáte váš aktuální Horoskop Střelec od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Střelec - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Střelec - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Střelec. Přejeme vám úspěšný týden - 24.06.2024 - 30.06.2024!Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.