Střelec: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Střelec: 27.06.2022 - 03.07.2022

Planeta Mars bude během tohoto týdne ovlivňovat vaše emoce a touhy. V tomto týdnu budete cítit nával energie a bojovnosti. Můžete se tak poprat s pocity a nástrahami, které na vás negativně působí už z minulosti. Dávejte si však pozor, protože Mars na vás může působit i negativně z hlediska ohně, který může doutnat ve vašem vyjadřování. Právě proto si musíte dávat pozor na své vyjadřování a hlavně na záchvaty hněvu a podrážděnost.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: I když nyní necítíte pohodlí v lásce máte o čem uvažovat. Hlavně se zaměřte na vaši osobní spokojenost, která plyne hlavně z vašich rozhodnutí. Vaše pokrok v životě a v lásce nesmí ubližovat jiným. Pokud jste bez partnera nezanedbávejte se. Přestaňte řešit problémy okolí a věnujte se jen sobě a svým potřebám.

Kariéra a finance Střelec: Ve finanční otázce můžete pocítit ideálnější období, kdy budou peníze stabilnější a nebudete mít velké výdaje. Prokažte svou pracovitost, šikovnost a pohotovost. Tyto vaše vlastnosti jsou důležité pro váš dlouhodobý úspěch.

Týdenní Horoskop Zdraví: I když jste více zaměstnán jinými povinnostmi jako zdravím, nyní je pro vás zdraví mimořádně důležité. A to hlavně to duševní. Více odpočívejte a snažte se vyhýbat stresu.


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Střelec od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Střelec - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Střelec - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Střelec. Přejeme vám úspěšný týden - 27.06.2022 - 03.07.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.