Střelec: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Střelec: 19.02.2024 - 25.02.2024

Je ve vašem životě skutečně ten správný čas na změnu? Hvězdy vám radí, že malé změny ve vašem životě přinesou potebnú harmonii a pocit naplnění. Na velké změny však ještě nejste prirpavený a tak se spokojte spíše pouze s malými kroky vpřed. Během tohoto týdne se nechte doprovázet svou silnou intuicí. Bude vám dobrým rádcem. Nejednejte unáhleně a přemýšlejte před tím, než podniknete důležitá rozhodnutí.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Toto období vás pod vlivem planety Merkur potrápí myšlenkami na vaši minulost. Neobracejte se však zády vaší přítomnosti, ani neodvracejte váš zrak od věcí, které jste si vybudovali. Minulost je za vámi a musí patřit historii tak jako vaše pocity, které jste tehdy chovali. Smíření je nejlepší cestou k vašemu budoucímu štěstí. Pokud jste nezadaný, snažte se osobu kterou potkáte poznat blíže před tím, než s ní ztratíte hlavu.

Kariéra a finance Střelec: Půjčky musíme splácet všichni. Proto nezapomínejte a nepodceňujte splácení svých závazků. Pokud chcete ušetřit poraďte se s vašimi známými, jako mají půjčky pořešené a možná objevíte cestu šetření. Pokud řešíte ve vaší domácnosti časté hádky a problémy zkuste si více prostudovat o důležitosti porozumění, pochopení a pomoci. To co děláte pro ostatní musí být vyvážené a tak i vy očekávejte pomoc od ostatních.

Týdenní Horoskop Zdraví: Nechte pohárek na pokoji. Věnujte se více své rodině a polovičce. Vaše psychika to skutečně potřebuje.

Tento přehled ve slovenském jazyce pro 12. týden roku 2023 vypráví více o energiích, rituálech lásky a zdraví

Velký horoskop z 20. - 26. března 2023:


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Střelec od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Střelec - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Střelec - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Střelec. Přejeme vám úspěšný týden - 19.02.2024 - 25.02.2024!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.