Střelec: Týdenní Horoskop

Týdenní Horoskop Střelec: 28.11.2022 - 04.12.2022

V tomto týdnu se vám podaří naplnit jisté menší osobní cíle, a tak budete ve svém životě cítit i větší spokojenost. V druhé polovině týdne bude velmi důležité vaše zdraví, a měli by jste věnovat zvýšenou opatrnost tomu, aby jste nepřišli ke zbytečnému úrazu. Dávejte si pozor na vyčerpanost, která může zapříčinit jisté zdravotní komplikace. Zasněná planeta Neptun vám také může přinést problémy kdy nebudete vědět stát nohama pevně na zemi.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Odvaha a láska patří k sobě. Je to právě odvaha, která vám dokáže otevřít dveře do otevřenějších vztahů s vašimi milovanými. Odvaha podněcuje upřímnost a pravdu, která je základním kamenem úspěšného partnerského vztahu. Vaše láska musí rozkvést. Pokud jste nezadaný kdo vám stále tvrdí, že nemůžete udělat první krok? Držte se však svých zásad.

Kariéra a finance Střelec: Prozkoumejte vaše možnosti na vylepšení vašich financí. Vezměte si papír a pero a naplánujte si každý nákup. Zjistíte, že nakupujete i věci, které pak nepoužíváte nebo vyhazujete. Chcete-li zaměstnání změnit, nebo práci hledáte tak nyní je vhodný čas na to, abyste se poradili s někým zkušenějším o tom, jak zanechat na pracovním pohovoru ten nejlepší dojem.

Týdenní Horoskop Zdraví: V následujícím období se už konečně musíte naučit pít čistou vodu a dodržovat zdravý a pravidelný pitný režim. Je to pro vaše zdraví velmi důležité!


Vyskoušejte Také Horoskopy:

Už znáte váš aktuální Horoskop Střelec od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Střelec - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Střelec - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Střelec. Přejeme vám úspěšný týden - 28.11.2022 - 04.12.2022!


Týdenní horoskop pro všechna Znamení Zvěrokruhu:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.