horoskop dnes Střelec

Týdenní Horoskop Střelec

(Astrologické Týdenní Horoskopy - 20.09.2021 - 26.09.2021)

Když se starý týden mění za nový máte prostor na odměňování sama sebe za to, co všechno jste dokázali. Věnujte pozornost drobnostem, které jste za poslední dny zvládli a odměňte se za svou sílu, pracovitost a vše pozitivní. Pokud cítíte, že jste mohli udělat více, tak v tomto týdnu se více věnujte tomu, co jste zanedbali. Váš život dostaňte do větší pohody, aby vám stres nezpůsoboval zdravotní komplikace. Konec týdne přinese klid.

Týdenní Horoskop Lásky a Vztahů: Bývá pro vás těžké udržovat platonický vztah s někým, pokud cítíte vášnivou energii, která je doslova magnetická. Zvažte však, zda si nevytváříte tyto představy pouze ve své mysli, a jestli jste momentálně nepodlehli iluzím, protože vás ovládají nové, nepoznané pocity. Můžete se dostat do zranitelné pozice, kdy někdo využije vaši dobrou povahu. Pokud jste nezadaný, potkáte někoho, na koho máte dobré vzpomínky.

Kariéra a finance Střelec: Finance vás v tomto období nepřekvapí. Vaše příjmy a výdaje jsou vyrovnané, využijte toto období k vytvoření finančního plánu. Výkon, který podáte v práci bude mít efekt na váš budoucí postup v práci. Pracujte na sto procent a budete oceněn.

Týdenní Horoskop Zdraví: Rozhodnutí pravidelně sportovat se rychle odrazí na vašem zdravotním stavu v pozitivním smyslu. Jen do toho.

Už znáte váš aktuální Horoskop Střelec od věštkyně pro tento týden. Přečtěte si také Astrologický Horoskop na Dnes Střelec - láska, zdraví, práce, finance. Také využijte možnost Online Ano/Ne věštění Střelec - zdarma. Tarotová Karta Dne vám pomůže poznat svůj osud ješte lépe - Tarotová Karta Dne pro znamení Střelec. Přejeme vám úspěšný týden - 20.09.2021 - 26.09.2021!


Týdenní Horoskop 20.09.2021 - 26.09.2021 pro 12 Znamení Zvěrokruhu


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥