Horoskop Duben 2024 Lev

Horoskop Lev - Duben 2024

Mocný Měsíc bude mít během tohoto měsíce vliv na vaši osobu a na vaši touhu. V této pozici působí Měsíc na vaši osobu tak, že se stanete doslova instinktivním stvořením. Budete mít tak možnost více se orientovat na své touhy a budete vědět odhadnout komu se ve svém životě vyhýbat. V tomto měsíci budete mít také možnost proniknout do toho, jak se k vám zpráva okolí a budete tak vědět odhadnout, kdo z vašich přátel, či kolegů to s vámi myslí špatně. Je načase uvažovat o vyřazení těch přátel, kteří vás jen vyčerpávají a ubírají vás o vaši pozitivní životní energii. Měsíc také našeptává vašemu nitru, že si můžete obnovit vzpomínky na krásné zážitky z dětství tak, že během tohoto měsíce navštívíte místo, které vás spojuje s krásou a čistotou prožitých okamžiků.

Horoskop Duben 2024 Lev - Láska a Vztahy: Váš pocit lásky vůči partnerovi si nenechávejte pro sebe. I když se vám to nezdá, váš partner možná pociťuje, že mu nevykazujete tolik lásky, kolik by si zasloužil. Pokud nechcete, aby si hledal lásku v náruči někoho jiného, dokažte mu vaši lásku v tomto měsíci více, než jindy. Pokud jste nezadaný, je čas udělat si ve vašem životě pořádek. Dopřejte si chvíle rozmazlování a pohodu v horké lázni, který odstraní nepohodu z vašeho života. Vaše rodina bude během tohoto měsíce cítit negativnější vibrace. Zaměřte se tedy nejen na vlastní spokojenost, ale pěstujte také trpělivost a porozumění. Druhá polovina měsíce bude ideální na společné rodinné cvičení, které budují vaše vzájemné spojení. Najděte si čas častěji usednout společně k velkému rodinnému stolu a povídejte si. Jenda osoba spomedzi vašich priateľov sa už dlhšie zaujíma o tú istú osobu, o ktorú sa zaujímate vy. Skúste sa rozhliadnuť okolo a dávajte si pozor na škaredé podrazy.

Měsíční Horoskop Duben Lev - Zdraví: Regulace nezdravého jídla ve vašem každodenním energickém příjmu vám pomůže dostatečně vylepšit své zdraví tak, aby jste cítili i více energie. Pokud do své stravy zařadíte více ovoce a zeleniny, a budete přemýšlet nad tím co jíte, vaše zdraví se během tohoto měsíce opravdu vylepší. I vaše fyzická kondice by potřebovala dobít baterky, a proto by bylo namístě, pokud by jste během tohoto měsíce začali alespoň s procházkami v přírodě, které by osvěžili nejen vaši vitalitu, ale i psychickou pohodu. Pokud budete v tomto měsíci čelit jistým zdravotním komplikacím, nepodceňujte návštěvu lékaře, který vám v tomto ohledu určitě nabídne dobré rady. Neberte také na lehkou váhu bolesti páteře, a hledejte způsoby jak posílit tuto část vašeho těla. Někdy stačí jen malá změna životního stylu k tomu, aby jste se cítili mnohem lépe.

Horoskop Duben Lev - Kariéra a finance: Druhá polovina tohoto měsíce bude vyžadovat větší pracovní nasazení. Váš šéf vám svěří důležitou roli, nebo se vám naskytne zajímavá pracovní příležitost. Před tím, než se do role pustíte, si dobře promyslete vaše kroky a odměnu za vykonanou činnost si domluvte raději předem. Kolegové vám budou v tomto měsíci nápomocní. Pokud něčemu nerozumíte, nebojte se zeptat. Možná to vyřešíte dříve a lépe, než kdyby jste se nad tím trápili jen vy.


Měsíční horoskop Duben pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Duben 2024 Lev od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Lev. Přečtěte si nejen Horoskop Duben, ale také Svůj Dnešní Horoskop Lev , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Lev - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Duben 2024!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.