Horoskop Leden 2023 Lev

Horoskop Lev - Leden 2023

Tento měsíc se můžete těšit na spoustu zábavy v kruhu vašich blízkých, či přátel. Máte také možnost obstarat si něco nového, veselejší, do svého šatníku. Sáhněte po pěkných barevných kombinacích a experimentujte s novou módou. V tomto měsíci totiž potkáte někoho, koho bude dobré zaujmout. Nabídne vám totiž celkem zajímavou příležitost, ale tuto osobu je třeba zaujmout. Ukažte okolí co se ve vás skutečně skrývá. Je načase zahodit přetvářku a jednat transparentně. Vůči vašemu okolí musíte zachovat upřímnost. Pouze tak poznají, kdo skutečně jste a budou si vážit vaše skutečné hodnoty. Nezapomeňte si během tohoto měsíce zaznamenat důležité data a důležité úkoly, jinak by jste mohli na něco důležitého zapomenout.

Horoskop Leden 2023 Lev - Láska a Vztahy: Minulost už musí zůstat za vámi. V tomto měsíci budete mít prostor konečně se vyrovnat se svým životem a hlavně uprostřed měsíce je vhodný čas na očistu celé vaše mysli. Přestaňte snít o tom, co mohlo být jinak. Svět je tady a teď a pokud zůstanete žít v minulosti nikdy neochutnáte chuť štěstí a svobody. Nezanedbávejte více svého partnera a věnujte se mu naplno. Minulost musí zůstat za vámi. Pokud hledáte toho pravého a nevíte kde ho hledat, můžete pouvažovat nad zajímavým kurzem. Investujte nějakou část peněz do vzdělávání a můžete dokonce získat dvakrát. Nejenže se naučíte nové věci, díky kterým budete růst, ale můžete poznat i lásku vašeho života. Příležitosti čekají před vámi a tak můžete udělat kroky pro vaše štěstí. Tento měsíc je vhodný na velké rozhodnutí v lásce. V tomto měsíci je čas vyčistit si rodinné vztahy. V rodině buďte vždy upřímný a zapomeňte na lži, které narušují vaši důvěru a vztahy. V tomto mesiaci si dávajte pozor na vašu vlastnú faloš. Voči priateľom konajte vždy čestne a vyhnite sa ohováraniu, či podrazom.

Měsíční Horoskop Leden Lev - Zdraví: Pokud vás trápí nějaké onemocnění se kterým již delší dobu bojujete, dbejte na to, aby jste nezapomínali na pravidelné užívání léků. Nevynechávejte pravidelné kontroly a lékařské prohlídky. Malé problémy ve zdraví, které vás tento měsíc potrápí se vám podaří překonat lepší stravou a přidáním vlákniny do vaší stravovacího rutiny. Pokud se chcete cítit ještě lépe a méně unaveně, zařaďte do vašeho dne pravidelné, alespoň půlhodinové procházky v přírodě. Nenechávejte vaše povinnosti na poslední chvíli, protože vám to způsobuje stres.

Horoskop Leden Lev - Kariéra a finance: Možná vám Merkur v tomto měsíci zatemní jasné přemýšlení, ale neobávejte se toho. Budete se na pracovní záležitosti dívat více jednostranně a nepříliš pesimisticky. Každopádně uvidíte několik věcí v novém světle a ve více oblastech si uvědomíte, že jejich přeceňujete. Díky tomu si uvědomíte, že věnujte práci až příliš velkou pozornost a zapomínáte na své koníčky. Zkuste se na pracovní věci dívat s větším odstupem během celého měsíce. Někdo z vašich kolegů k vám není čestný a bude se jednodznačne snažit o to, aby se vám během tohoto měsíce v práci nedařilo. Dávejte si pozor na každého kdo vás už někdy oklamal.


Měsíční horoskop Leden pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Leden 2023 Lev od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Lev. Přečtěte si nejen Horoskop Leden, ale také Svůj Dnešní Horoskop Lev , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Lev - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Leden 2023!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.