Horoskop Říjen 2022 Lev

Horoskop Lev - Říjen 2022

Aktuální planetární vliv na vaše znamení přináší období chaosu, ale také vyřešení nesrovnalostí. V první polovině měsíce očekávejte zbrklou náladu právě kvůli působení mocné Měsíční strany chaosu na vaše znamení zvěrokruhu. Přicházejí tak dny, kdy budete cítit větší tlak a povinností mohou být pro vás komplikovanejší. Pokud máte možnost bylo by nejvhodnější, pokud by jste v tomto období nedělali důležité rozhodnutí. Obdivujte svou minulou práci a sama sebe. Máte množství silných a pozitivních vlastností. Právě zakončení měsíce vám přinese množství možností na to, aby jste ukázali vaši dobrosrdečnost a vaše ostatní nezanedbatelné kvality. Měsíční horoskop tak předpovídá dvojí měsíc, který přezkouší vaši trpělivost.

Horoskop Říjen 2022 Lev - Láska a Vztahy: Věnujte vašemu partnerovi dostatek pozornosti. Nezapomínejte mu lichotit. Pochvala je zdarma a váš partner bude skutečně šťastný z toho, jak ho vidíte a že si ceníte jeho práci, či pozornost. Pokud máte stálého partnera tak se v tomto měsíci vyhýbejte seznamování s cizími muži. Pokud jste nezadaný připravte se na novou příležitost. Poznáte někoho zajímavého, ale dávejte si na něj pozor. Možná není až tak dokonalý, jak se na první pohled mohl jevit. Pokud cítíte napětí v rodině, je čas sednout si k jednomu stolu a vyřešit přetrvávající problémy. Vaši blízký to ocení. Vaše silná osobnost bude motivovat i ostatní ke krokům, které vaši rodinu obohatí novým směrem. Počas tohto mesiaca si strážte skutočných priateľov. Ak na nich nebudete mať čas aspoň im sem-tam zavolajte.

Měsíční Horoskop Říjen Lev - Zdraví: V tomto měsíci musíte zachytit jakoukoli nemoc ještě v jejím zárodcích. Právě proto je nesmírně důležité sledovat své tělo, a věnovat svou zvýšenou pozornost hlavně trávicím potížím a také úpadku energie. Pokud se cítíte velmi vyčerpaně, zkuste pár dní nečinně relaxovat, pokud se budete i nadále cítit vyčerpaně, je nejvyšší čas navštívit odborníka. Planetární pohyby ve vašem znamení totiž naznačují jisté komplikace, které budou ovlivňovat hlavně vaše vnitřně orgány. Horoskop na tento měsíc také doporučuje, aby jste věnovali zvýšenou pozornost členům vaší rodiny, a to zejména těm, kteří mají zdraví nadlomené. Budou možná potřebovat vaši pomoc, a proto buďte ve střehu, a problémy řešte ještě v jejich zárodcích.

Horoskop Říjen Lev - Kariéra a finance: Můžete zatoužit po kariérním růstu. Dobře si však rozmyslíte, jestli budete pokračovat vrámci firmy, ve které právě působíte, nebo se rozhodnete pro celkovou změnu pracoviště. Vaše rozhodnutí bude však těžké. V tomto období však jistě cítíte, že není čas na velké změny. Zvažte proto, jak si zpříjemnit pracovní prostředí, aby jste se v pracovním životě cítili lépe. Ve vašem pracovním a kolegiálním životě tento měsíc nepocítíte žádné napětí. Pokud by byly dny, kdy se očekává váš vyšší výkon, zvládnete to s přehledem.


Měsíční horoskop Říjen pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Říjen 2022 Lev od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Lev. Přečtěte si nejen Horoskop Říjen, ale také Svůj Dnešní Horoskop Lev , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Lev - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Říjen 2022!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.