Horoskop Leden 2023 Blíženci

Horoskop Blíženci - Leden 2023

Na vaše znamení bude mít v tomto měsíci vliv Venuše, která vám doslova pomotá myšlenky. Budete se cítit tak trochu opilí v lásce a v poznávání sebe. Ze začátku měsíce nebudete vědět najít vnitřní klid a ovládnout své emoce. To se však s přibývajícími dny měsíce změní a v druhé polovině měsíce můžete očekávat stabilitu a harmonii i vašich vnitních pocitů. Během toto měsíce bude mít na vaši osobu také vliv váš životní styl, který vás dokonale ovlivňuje. To, jak na vás zapůsobí venuše záleží i na tom, jak se budete chovat k sobě. Jasné vnímání a myšlení vám během tohoto měsíce přistane. Můžete si také bez výčitek dopřát relaxaci v pěkném wellness či masáž celého těla. Odpočinek si zasloužíte.

Horoskop Leden 2023 Blíženci - Láska a Vztahy: Začnete cítit větší potřebu po fyzické blízkosti člověka. Láska vám motá hlavu a vaše potřeby žít v trvalém vztahu s budoucím potenciálem se stále stupňují. Stůjte si za svými zásadami a pokud máte partnera povídejte si s ním o směřování vašeho vztahu. Ukliďte si ve vztahu a alespoň tak zjistíte, jaké plány má s vámi váš partner do budoucna. Pokud stále hledáte toho pravého v nejbližší době lze očekávat dobrou zprávu od někoho ve vašem okolí. Je načase zajímat se více o sebe sama a více se starat o svůj zevnějšek, ale i vnitřní pohodu. Dokud nedosáhnete spokojenost se sebou samým, nebudete spokojený ani v budoucím vztahu. Směle do toho, jste silnou a inteligentní osobou, která se nebojí výzev. Dávejte si pozor na nečekané změny ve vašem rodinném životě. Pokud jste se dlouho nesetkali, alespoň v tomto měsíci zavolejte rodičům, či sourozencům. Možná budete muset někomu ukázat správné směrování. V tomto mesiaci nezasahujte do rozhodnutí vášho dobrého priateľa. Neraďte mu, pretože by si mohol myslieť, že mu radíte zle.

Měsíční Horoskop Leden Blíženci - Zdraví: Špatné stravování vám tento měsíc navodí žaludeční problémy a nevyvážená strava vám oslabí imunitu. Dávejte si pozor hlavně na fast food. Jelikož můžete během tohoto měsíce nastidnout, doporučujeme doplnit do těla potřebné vitamíny. Zajímejte se více o populární smoothie a zkuste se v této oblasti více vzdělat. Zeleninu a ovoce musíte bezpodmínečně zařadit do vašeho každodenního jídelníčku během tohoto měsíce. Pečivo vám také velmi nesluší. Zkuste také doma něco nového navařit. Překvapíte tak své okolí, sebe a otevře vám to větší obzory ohledně stravování a nakupování kvalitního jídla.

Horoskop Leden Blíženci - Kariéra a finance: Druhá polovina tohoto měsíce bude vyžadovat větší pracovní nasazení. Váš šéf vám svěří důležitou roli, nebo se vám naskytne zajímavá pracovní příležitost. Před tím, než se do role pustíte, si dobře promyslete vaše kroky a odměnu za vykonanou činnost si domluvte raději předem. Koncem měsíce si povídejte s kolegy i o mimopracovních záležitostech. Nemluvte s nimi však o svých soukromých záležitostech. Témat na rozhovor je i tak dost.


Měsíční horoskop Leden pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Leden 2023 Blíženci od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Blíženci. Přečtěte si nejen Horoskop Leden, ale také Svůj Dnešní Horoskop Blíženci , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Blíženci - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Leden 2023!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.