Horoskop Říjen 2022 Blíženci

Horoskop Blíženci - Říjen 2022

Nejistota a pochybnosti nejsou ničím výjimečným. Je přirozené, že v některých okamžicích života, a v některých směrech, nevíme kam dál. Pokud si neumíme vybrat správný životní směr určitě máme v okolí někoho, kdo nám poradí co dál. Tento měsíc se vás zeptá na důležité životní rozhodnutí. Nestůjte v pozadí a nenechte jiných rozhodovat o vašem směřování a o vašem životě. Hvězdy vás pozitivně ovlivní v síle rozhodování a proto každá cesta, kterou se tento měsíc vyberete, bude pro vás ta pravá. Lišit se budou pouze tím, jakou náročností se ukáží a jak rychle svou cestu přejdete. Nezapomínejte, že jste pod pozitivním energickým působenim a tudíž není žádná špatná cesta, kterou se můžete ubírat. Těšte se z každého momentu, který vám tento měsíc přinese.

Horoskop Říjen 2022 Blíženci - Láska a Vztahy: Pamatujte si v tomto měsíci, že minulost už nezměníte. Vše, co se stalo musí zůstat za vámi. Musíte odpustit každému, kdo vám v minulosti ukřivdil a musíte odpustit i sami sobě. Každý na světě dělá chyby, ale jen ti, co si umí odpustit se pohnou kupředu. Váš partner si zaslouží více vaší pozornosti a proto se musíte vyprostit z okovů minulosti a věnovat se přítomnému okamžiku. Pokud hledáte partnera, měli byste se zamyslet, zda hledáte správně. Objevujte místa a monžosti, které vám mohou nabídnout nové formy poznávání a i učení. Pamatujte si, že zadání lidé by pro vás měly zůstat tabu. Nechcete přece proplakat další noci. Každopádně, váš horoskop lásky během tohoto měsíce upozorňuje nezadaných na větší aktivitu v životě. Fyzický pohyb a učení vás obohatí nejen o lepší kondici a psychiku. Poznáte sama sebe a také někoho nového. V tomto měsíci by bylo vhodné častěji si vzpomenout na svou rodinu. Očekávají, že jim alespoň častěji zavoláte. Nepromeškejte tedy příležitost k utužování rodinných vazeb, které jsou důležité pro celkovou životní rovnováhu. Priatelia majú svoje starosti a problémy. Nebudú mať čas venovať sa vašim podozreniam a negatívnym pocitom. Odpustite im to, tiež majú svoje problémy.

Měsíční Horoskop Říjen Blíženci - Zdraví: Žádný úspěch v práci vám nikdy nenahradí zhoršené psychické nebo fyzické zdraví. Právě proto si v tomto měsíci uvědomte, že zdraví je nyní na prvním místě a je pro vás mimořádně důležité. Uvědomte si, že zdravotní problémy, které si můžete v životě přivodit stresem nebo propracovaností, mohou do budoucna způsobit dokonce i finanční komplikace. Nenechte vaše zdraví upadat, a věnujte se relaxaci, kterou vaše tělo tak velmi potřebuje. Odpočiňte si při činnostech které milujete, v náručí těch, kteří milují vás. Nechovejte se během tohoto měsíce impulzivně, řadí měsíční horoskop. Podle astrologických pohybů ve vašem znamení by jste mohli přijít jednoduše k úrazu, což by mělo vliv i na ostatní oblasti vašeho života. Během celého měsíce dbejte na hygienu rukou.

Horoskop Říjen Blíženci - Kariéra a finance: Pokud se vám v předchozích měsících nahromadilo více práce než by bylo vhodné, je čas na třídění dokumentů a úklid. I když nejste zrovna nadšenec pořádku, vaše maily za vás nevybaví nikdo jiný. Pokud jste již dlouho odkládali nějakou nevybavenou elektronickou či klasickou poštu je nejvyšší čas odpovídat na tyto zprávy. Už to nadále nesmí čekat. Dívejte se na to, jak řeší pracovní problémy vaši kolegové. Uvědomíte si, že vy vkládáte do práce mnohem větší úsilí, jak lidé kolem. Možná je čas přehodnotit své pracovní nasazení a pracovat trochu méně. Vaši kolegové vám budou inspirací jak na to.


Měsíční horoskop Říjen pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Říjen 2022 Blíženci od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Blíženci. Přečtěte si nejen Horoskop Říjen, ale také Svůj Dnešní Horoskop Blíženci , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Blíženci - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Říjen 2022!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.