Horoskop Říjen 2023 Blíženci

Horoskop Blíženci - Říjen 2023

Během tohoto měsíce může být narušena vaše koncentrace při provádění vaší činnosti. Horoskop doporučuje aby jste si dávali velký pozor na činnosti které provádíte, protože vaše nepozornost by vám mohla způsobit určité komplikace. Ve vaší každodenní komunikaci očekávejte jisté nedorozumění, hlavně v první polovině měsíce. Nečekaný rozhovor uprostřed měsíce vás může přinutit přemýšlet o vaší minulosti. Pokud se vám ozve někdo z vaší minulosti, zkuste věci konstruktivně řešit, a zapomeňte na vkládání emocí do vašich rozhovorů. Možná budete přemýšlet o tom, jak by jste žili, pokud by jste jisté věci ve vaší minulosti změnily. Uvědomte si však, že osud přináší do života každého překážky, ale i potěšení. Horoskop však naznačuje že tento měsíc je ideálním na to, aby jste obnovili kontakt s přáteli z minulosti, a znovu se spojili s těmi lidmi, kteří vám v minulosti přinášely do života štěstí.

Horoskop Říjen 2023 Blíženci - Láska a Vztahy: V tomto měsíci se více věnujte pochopení své duše a svých tužeb. Váš partner ale i vy toužíte po větší frekvenci dotyků a po intenzivnější lásce. Věnujte partnerovi více pozornosti a polibků. Pokud jste bez partnera vězte, že míst, kde poznat toho pravého je skutečně mnoho. Máte množství možností, které jste dosud přehlíželi, protože vám chyběla potřebná inspirace. Máte možnost potkat někoho na nákupech, při sportování, při procházce a podobně. Hlavně musíte jít ven a užívat si krásy přírody kolem. Takto posílíte nejen vaši psychiku, ale otevřou se vám i další možnosti. V rodině nastanou menší neshody a pokud zůstanete ve svém postoji pasivní tak vás do svých svárů nezatáhnou. Pokud budete mít potřebu uklidnit své emoce dýchejte. Počítejte si nádech a výdech a zaměřte se hlavně na uklidnění nahromaděných problémů. Malému meditačnímu cvičení učte všechny ty, kteří nezvládají své emoce. Tento měsíc je však lepší nezasahovat do roztržek jiných. V tomto mesiaci si dávajte pozor na to, čo hovoríte o svojích priateľoch za ich chrbtom. Nemyslíte si, že sa to nedozvedia.

Měsíční Horoskop Říjen Blíženci - Zdraví: Během tohoto měsíce se musíte zaměřit na zdravé stravování. Fast food neuškodí, ale maximálně jeden až dvakrát za měsíc. Musíte si dávat větší pozor na své stravování, protože pokud to neuhlídáte mohou vás potkat větší komplikace. Uvědomte si, že maso není nezbytnou každodenní součástí stravy. Objevte nové možnosti ve stravování, protože neustálá konzumace masitých výrobků zatěžuje vaše tělo. Zkuste sobě i své rodině z času na čas naservírovat zeleninový den a uvařte něco nového. Pomůžete tak k lepšímu zdraví nejen sobě, ale i každému členu vaší rodiny. Zaslouží si to.

Horoskop Říjen Blíženci - Kariéra a finance: Buďte k sobě dobrý a netrestejte svou psychiku za problémy, které se vám mohou tento měsíc nahromadit na pracovním stole. O svou práci se nemusíte strachovat a dokonce můžete trochu polevit z vašeho zaběhnutého, někdy až přehnaného pracovního tempa. Pamatujte si, že klidnější pracovní období je zde pro vás na to, aby jste si odpočinuli a načerpali sílu na pozdější, důležitější pracovní úkoly. Ve vašem pracovním a kolegiálním životě tento měsíc nepocítíte žádné napětí. Pokud by byly dny, kdy se očekává váš vyšší výkon, zvládnete to s přehledem.


Měsíční horoskop Říjen pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Říjen 2023 Blíženci od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Blíženci. Přečtěte si nejen Horoskop Říjen, ale také Svůj Dnešní Horoskop Blíženci , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Blíženci - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Říjen 2023!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.