Horoskop Březen 2023 Střelec

Horoskop Střelec - Březen 2023

S přechodem slunce v druhé polovině měsíce pocítí vaše znamení mnohem větší klid v životě. První polovina měsíce bude patřit komunikaci, a řešení sporů v rodině. Pokud se nacházíte v pozici, kdy musíte partnerovi otevřít své srdce, nebo kdy očekáváte totéž od něho, musíte si tyto záležitosti vyřešit ještě v první polovině tohoto měsíce. Horoskop naznačuje, že od druhé poloviny měsíce bude váš život klidnější a harmoničtější. Budete mít možnost dopřát si luxusnější věci, a jednat jemnějí vůči svému partnerovi, dětem, rodině nebo vůči svým přátelům. Nezapomínejte na požitky, které by se v druhé polovině měsíce měly stát součástí vašeho života. Dopřejte si dobře víno, chutné jídlo, nebo si poslední víkend měsíce odpočiňte ve wellness. Neprekračujúte však výšku vašich příjmů, a zbytečně neutrácejte nad váš stanovený rozpočet.

Horoskop Březen 2023 Střelec - Láska a Vztahy: Už zapomeňte na minulost a pohněte se kupředu. Je načase přestat srovnávat svého partnera s jinými muži. Zapomeňte na všechno, co jste dosud zažili a žijte hlavně přítomným okamžikem. Váš partner si zaslouží vaši plnou pozornost. Pamatujte, že bez toho, aby jste zapomněli na minulost, se nemůžete pohnout vpřed a poznat chuť štěstí. Nezadané potěší v nejbližším období krátký, ale vzrušující flirt s někým, kdo na vás bude působit doslova magneticky. Tyto energie se soustřeďují nad vaším znamením zvěrokruhu a zesilují váš pozitivní pohled na svět, který je nesmírně atraktivní. Vašim pozitivním postojem přilákáte zájem osoby, která potřebuje v životě svěžest a lásku k maličkostem. Inspirujte, rozdávejte radost a smějte se na svět kolem. V druhé polovině měsíce se více zajímejte o problémy ve vaší rodině. Připomeňte tomuto člověku, že musí pěstovat klid v duši, který bude rozvíjet jeho osobnost tím správným směrem. Jste motivátorem pro člověka, který potřebuje psychickou podporu. V tomto mesiaci si nájdite čas venovať sa vaším priateľom. Ste v spoločnosti veľmi obľúbený, hlavne u vašich priateľov a preto sa na nich viac zameriavajte.

Měsíční Horoskop Březen Střelec - Zdraví: Zdraví bude v tomto měsíci hrát důležitou roli ve vašem životě. V této fázi vašeho zdraví je nejvyšší čas odstranit stres ve vašem životě. Možná si ani neumíte představit to, že za vaše zhoršené zdraví a únavu může právě stres, který dokáže vyvolat i mnohem komplikovanější onemocnění. Pokud se cítíte unaveně a úzkostně, pokuste se alespoň na prodloužený víkend distancovat od problémů. Horká koupel osamotě, tanec, poslech hudby, procházka, víkend ve wellness ... To jsou pouze některé nápady na to, jak relaxovat. Vy však víte nejlépe, jak si skutečně odpočinout.

Horoskop Březen Střelec - Kariéra a finance: V tomto měsíci si naložíte na svá bedra víc, než unesete. Věnujte se také odpočinku, práce na vás počká. Práci není nutné věnovat ještě i svůj volný čas. Pokud si pořádně odpočinete zjistíte, že vám i vaše práce jde lépe od ruky a vaše mysl je otevřená pro nové nápady. S kolegy je čas vyřešit si konflikty, které jste v poslední době řešili. Někdo z vašich kolegů se vůči vám nechová korektně a snaží se o to, aby se vám dařilo co nejméně. Je třeba si to s tímto člověkem konečně vyříkat a ukázat mu sílu vaší osobnosti.


Měsíční horoskop Březen pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Březen 2023 Střelec od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Střelec. Přečtěte si nejen Horoskop Březen, ale také Svůj Dnešní Horoskop Střelec , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Střelec - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Březen 2023!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.