roční horoskop 2022
Horoskop Leden 2022 Střelec

Měsíční Horoskop Leden 2022 Střelec

Astrologický Horoskop Střelec - Leden 2022

Na některé věci z vaší minulosti se budete moci během tohoto měsíce podívat i z opačné strany. Vnímejte více to, co vám chce říci někdo z vašich blízkých. Někteří lidé kolem vás jsou tu proto, aby vám v těžkých chvílích podali pomocnou ruku, aby vám byly k dispozici když potřebujete radu. Rovněž se musíte zachovat i vy! Pokud máte ve své blízkosti někoho, kdo vás potřebuje, musíte být dobrým partnerem, přátelem a hlavně pomocníkem. Horoskop naznačuje, že pomáhání jiným během tohoto měsíce, přivede vaše znamení k velkému uspokojení v životě. Dívejte se na věci ze všech stran, a snažte se nabídnout takovou radu, která bude prospěšná hlavně pro jiné. Pozice planety Jupiter vás během tohoto měsíce rovněž vyzývá, aby jste se nepřetěžovali a aby jste si dávali zvýšený pozor na své zdraví a vyhýbali se rizikům úrazu.

Horoskop Leden 2022 Střelec - Láska a Vztahy: Pokud se neumíte rozhodnout kterým směrem se vydat, nezoufejte. V tomto měsíci vám hvězdy našeptaji. Nesmíte se více zaměřovat na vaši minulost. Nezatěžujte se tím, co bylo, nebo co mohlo být. Soustřeďte se na svého partnera, na přítomnost a na vaši společnou budoucnost. Pokud se neodpoutáte od minulosti, nedokážete se pohnout vpřed. Pokud jste bez partnera zkuste pouvažovat s kým strávíte letošní dovolenou. Možná by bylo skvělé vyrazit na dovolenou s přáteli. Poznáte tam někoho skutečně vtipného a zajímavého. V první polovině měsíce pomozte někomu z rodiny, o kom se dozvíte, že má problémy. Lidí však nepozudzujte jen kvůli jejich pochybením a nedostatkem. Snažte se v tomto měsíci najít v každém to dobré a odemykejte dveře do potěšení těch, kteří to potřebují. V druhej polovici mesiaca sa venujte vašim priateľom. Môžete usporiadať aj spoločné stretnutie. Vďaka pozitívnemu mysleniu v tomto mesiaci dosiahnete upokojenie vašich emócií a pomôžete upokojiť chaotické energie jednému z vašich priateľov.

Měsíční Horoskop Leden Střelec - Zdraví: Málo kvalitní a nedostatečný režim spánku může zamávat nejen vašim fyzickým zdravím, ale i psychikou. Věděli jste například, že pokud je tělo vyčerpané, má tendenci rychleji přibírat a také máte chuť na nezdravá jídla? Pokud nevíte během večerních hodin uklidnit svou mysl, a máte tak problémy s usínáním, zkuste meditační cvičení, které naučí vaši psychiku rychle se zbavit problémů a rychleji se soustředit na potřebný spánek. Neměli by jste brát na lehkou váhu problémy při usínání, se kterými vám mohou pomoci dokonce i bylinné čaje. Šálek bylinného čaje před spaním, který uklidní vaše tělo a pomůže vám relaxovat, je vynikajícím nápadem na to, jak zkvalitnit svůj spánkový režim. I když vaše zdraví nebude tento měsíc na svém vrcholu, i tak můžete dosáhnout ještě více energie tím, že budete odpočívat v náručí přírody.

Horoskop Leden Střelec - Kariéra a finance: Změny pracovního nasazení v tomto měsíci se dotknou i vašich fianncií. Dbejte na kvalitu odvedené práce a vyhněte se nedbalosti. Musíte ve své práci ukázat, že vám to myslí, aby to nemělo negativní vliv na výšku nadchádzaujúcich odměn. Dávejte si pozor na pomluvy ze strany kolegů, kteří vám váš úspěch nepřejí. Ve vašem pracovním životě může nastat v tomto měsíci napětí mezi kolegy. Vyhněte se konfliktům a pokud mají problém s vámi, ukažte jim sílu vaší osobnosti. Zapomeňte však na řešení sporů hádkami. Nechte je ať si spory řeší bez vás.

Váš aktuální Měsícní Horoskop Leden 2022 Střelec od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Střelec. Přečtěte si nejen Horoskop Leden, ale také Svůj Dnešní Horoskop Střelec , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Střelec - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Leden 2022!


Měsíční Horoskop Leden 2022 pro 12 Znamení Zvěrokruhu


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥