Horoskop Listopad 2022 Střelec

Horoskop Střelec - Listopad 2022

V tomto měsíci buďte ve střehu, protože právě, když se věcí pohnou vaším směrem se stane něco, o čem budete muset rozhodnout. Toto vaše rozhodnutí si dobře promyslete, protože bude mít efekt na váš pocit klidu v budoucnosti. Nenechte si poplést hlavu financemi a zaměřte se spíše na klid, který vám může vaše rozhodnutí přinést. V druhé polovině měsíce se vám naskytne příležitost vybočit z vaší rutiny a zažít něco nového. Věnujte svou energii do věcí, které pomohou i vašim blízkým, nejen vám. V budoucnu se vám tato rozhodnutí vyplatí.

Horoskop Listopad 2022 Střelec - Láska a Vztahy: Během tohoto měsíce si dávejte pozor na vaše vyjadřování. V měsíci může dojít k několika hádkám s vaším partnerem. Je však nutné, aby jste si zachovali svou úroveň a nedramatizovali. Zachovejte si klidný tón hlasu a rozumné vyjadřování. Pouze tak ukážete partnerovi, že jste úplně nad věcí a partner bude sám sebou zahanben. Pokud hledáte partnera, tak tento měsíc věnujte více sobě. Potřebujete načerpat energii a zvážit si, co přesně hledáte. Nesnívajte stále o princi, zaměřte se spíše na skutečné adepty na vztah, kterých je kolem vás více, než dost. Snažte se porozumět všem ve vaší rodině. Hlavně v druhé polovině měsíce budou potřebovat cítit vaši pozornost a podporu. Počas tohto mesiaca si strážte skutočných priateľov. Ak na nich nebudete mať čas aspoň im sem-tam zavolajte.

Měsíční Horoskop Listopad Střelec - Zdraví: Právě po duševní stránce jste v posledním měsíci cítili jistou nepohodu a vaše psychika tím mohla trpět. Během celého tohoto měsíce se zaměřte hlavně na sebe a na svou pohodu. Pokud vás hlavně v prvních dnech tohoto měsíce potrápí nachlazení či chřipka, nepodceňujte to a vyhledejte lékaře. Dávejte si také pozor na ostré slunce a vždy používejte ochranný krém s vysokým faktorem a sluneční brýle s uv filtrem. Zanedbání této věci by vám mohlo přivodit obrovské problémy, protože vaše pokožka je nesmírně citlivá na vnější vlivy. Tento měsíc zapomeňte na návštěvu solária. V případě, že chcete zlepšit kvalitu své pleti, zařaďte do stravy více kyseliny listové a nezapomínejte na zinek a železo.

Horoskop Listopad Střelec - Kariéra a finance: Kde se zavírají jedny dveře, ty další jsou otevřené dokořán. Nebojte se toho, a porozhlédněte se kolem po nových pracovních příležitostech. Pokud se dobře rozhodnete, může to pro vás a vaši rodinu znamenat důležitý moment. Nová pracovní příležitost vám přinese množství nových informací a otevře vám dveře poznání. Ze začátku se budete muset více soustředit na práci a podat skutečně vysoký výkon. S postupem času si však na práci zvyknete a dokonale se vám zorganizuje čas kolem. Pokud vás budou kolegové žádat o váš postoj k nějakému problému, zkuste se zachovat neutrálně a nikomu nedržte stranu. Nejlepší bude, když nikdo v tomto sporu nevzpomene vaše jméno.


Měsíční horoskop Listopad pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Listopad 2022 Střelec od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Střelec. Přečtěte si nejen Horoskop Listopad, ale také Svůj Dnešní Horoskop Střelec , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Střelec - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Listopad 2022!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.