Horoskop Říjen 2023 Kozoroh

Horoskop Kozoroh - Říjen 2023

Venuše vládne znamením Býk a Váhy, kterým do žiovota vnáší praktičnost a fyzické cítění. I na vás bude v tomto měsíci výrazně působit tato mocná a krásná planeta. V tomto období se můžeme zaměřit na důležité věci, které nám chybí v našich životech. Máme však na mysli spíše nemateriální věci, které by jste ocenili. Jistě by vás potěšilo víc něhy, lásky, dobroty od lidí a pochvala okolí. V tomto měsíci se vám všeho dostane dost a můžete si užívat krásné období pod mocnou Venuší. Samozřejmě, bude to chtít i vaši aktivitu a proto nezapomínejte dávat svému okolí najevo to, co pro vás znamená. Nezapomínejte více projevovat své emoce, lásku, pochopení a přátelství.

Horoskop Říjen 2023 Kozoroh - Láska a Vztahy: Tento měsíc musíte být vašemu partnerovi oporou a pokud od vás bude cítit pomocnou ruku, druhá polovina měsíce bude mnohem klidnější. Na konci měsíce dokonce partner naplánuje krátkou dovolenou, nebo jednodenní odpočinek ve wellness. Uvědomuje si, že se vám nevěnuje tak, jak si ve skutečnosti zasloužíte. Těšte se z jeho pozornosti a lásky. Nezadaní poznají v tomto období zajímavou osobu. Bude to někdo nový, nebo člověk, na kterého se budete najednou dívat úplně jinak. Uvědomte si, že až tehdy pokud člověka dobře poznáte můžete skutečně objevit jeho hodnotu. Platí to i opačně. Každou osobu se snažte poznat blíže předtím, než jí odevzdáte své srdce a ztratíte svou hlavu omámenou láskou. Zkuste se více věnovat potřebám členů vaší rodiny. Neobávejte se příliš toho, že něco děláte špatně, nebo, že se špatně ptáte. I špatná otázka nebo nesprávná připomínka znamená víc než to, když se o nic nezajímáte. Poslouchejte v tomto měsíci pozorně. Můžete zjistit, že někdo skutečně potřebuje vaši radu. Vaše pomoc se vám stonásobně vrátí. Váš blízky priateľ bude potrebovať vašu radu s dôležitou záležitosťou. Raďte mu však opatrne a odporučte mu, nech sa poradí aj s ďalšími priateľmi.

Měsíční Horoskop Říjen Kozoroh - Zdraví: Tento měsíc se uričte vyhněte lékem na spaní. Zvolte raději doplnění hormonu melatoninu, který by mohl mít na svědomí váš nekvalitní spánek. V lékárně ho dostanete bez předpisu, dodržujte ale správné dávkování a nikdy neužívejte více, než je uvedeno. Tento měsíc by jste si měli dávat skutečně pozor na užívání všech léků. Mohly by vás totiž oslabit a potrápit vaši játra a psychiku. Léky užívejte jen v tom případě, pokud je to skutečně nutné. Tento měsíc by jste si měli dopřát alespoň očištění vašich střev v podobě užívání čisté vlákniny, kterou koupíte v lékárně. Je to produkt, který vás pročistí a odstaňuje i několikaměsíční usazeniny ve vašem těle. Věnujte svou pozornost i pravidelnému a dostatečnému pitnému režimu. Kávu pijte neslazenou a bez mléka.

Horoskop Říjen Kozoroh - Kariéra a finance: Tento měsíc si dávejte pozor na online komunikaci. Pokud nevhodně zareagujte na důležitý email můžete na to doplatit. Také nedávejte žádné pracovní fotky na sociální sítě, nikdy nevíte, komu by se vaše fotka mohla hodit, aby vás vystrnadil z vašeho dosavadního pracovního místa. V tomto měsíci si dávejte pozor na zdôverovanie se kolegům se svými osobními věcmi. Vaše osobní a pracovní záležitosti by měly stát odděleně stranou. Někdo vám váš úspěch nepřeje a proto se raději spoléhejte jen sám na sebe.


Měsíční horoskop Říjen pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Říjen 2023 Kozoroh od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Kozoroh. Přečtěte si nejen Horoskop Říjen, ale také Svůj Dnešní Horoskop Kozoroh , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Kozoroh - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Říjen 2023!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.