Horoskop Říjen 2022 Kozoroh

Horoskop Kozoroh - Říjen 2022

Pokud vás v poslední době mátají myšlenky na minulost, je nejvyšší čas pohnout se vpřed. Uvědomte si, že bez toho, aby jste zapomněli na křivdy z minulosti se nebudete umět těšit z vaší světlé budoucnosti. Pokud zahodíte za hlavu všechno staré, dá vám to odvahu pustit se do nových projektů a akcí. Bude to pro vás nová, svěží a hlavně správní cesta. Nemusíte mít strach, ani obavy z nových věcí. Je čas otevřít budoucnosti náruč dokořán a najít v sobě ztracenou sebedůvěru. Zkuste do svého života zařadit fyzickou aktivitu, která vám pomůže k lepší psychice. Díky tomu zapomenete na všechny dávné křivdy.

Horoskop Říjen 2022 Kozoroh - Láska a Vztahy: Venuše vnese do vašeho života více vášně a krásy. V druhé polovině měsíce pocítíte nával energie a lásky, která bude pro vás hnacím motorem na cestě za úspěchem. Nezapomínejte zalichotit svému partnerovi. Nezapomeňte se také věnovat sobě a poslední týden v měsíci věnujte rozmazlování svého nitra a zevnějšku. Pokud jste bez partnera vězte, že míst, kde poznat toho pravého je skutečně mnoho. Máte množství možností, které jste dosud přehlíželi, protože vám chyběla potřebná inspirace. Máte možnost potkat někoho na nákupech, při sportování, při procházce a podobně. Hlavně musíte jít ven a užívat si krásy přírody kolem. Takto posílíte nejen vaši psychiku, ale otevřou se vám i další možnosti. Rodina už dlouho čeká na vaši aktivitu, nebo alespoň na vaši společnost. Nepřemýšlejte nad tím, kdy je ten nejvhodnější čas. Jednoduše jděte a buďte dobrým společníkem. Vezměte sebou dobrý dezert a jděte si na chvíli odpočinout ke své rodině. Velmi se potěší vaší přítomnosti. A nejen vaše rodina bude čerpat benefity ze společných chvil. Priateľstvo je vec, ktorú by ste si mali strážiť. Pamätajte, že ak svojho priateľa zradíte, nikdy vám to neodpustí. Bude sa to s vami ťahať po zvyšok života.

Měsíční Horoskop Říjen Kozoroh - Zdraví: Tento měsíc by jste se měli skutečně postarat o vaše zdraví. Pokračujte v myšlenkách na cvičení a konečně jejich už i realizujte. Pokud vám chybí inspirace, nebo podnět ke startu vzpomeňte si, jakou energii vám to dokáže navrátit do života. Zpočátku buďte opatrný a postupujte pomalu. I 10 minut strečinku denně dokáže s vaší energií zázraky. V každém dni si najděte přestávku na činnost, která vás dělá šťastným. Eliminujete tak stres.

Horoskop Říjen Kozoroh - Kariéra a finance: Tento měsíc vás nic nezastaví. Vaše strategické a logické myšlení dostane prostor na to, aby se projevilo. Pokud se chcete pustit do podrobné a kvalitní práce je načase najít si na to vhodný čas. Vaše práce vyžaduje vaši pevnou ruku, a vedení vaše postupy jistě ocení. Je čas prezentovat vaše dobré nápady a dostat se na výsluní mezi kolegy. Ne všichni vám však váš úspěch přejí. Někdy je mnohem cennější uchovat si vlastní soukromí jak vyprávět kolegům vše o vaší domácnosti. Nechávejte si věci pro sebe, ne každý je vaším přátelem jak to tvrdí.


Měsíční horoskop Říjen pro všechna Znamení Zvěrokruhu:

Váš aktuální Měsícní Horoskop Říjen 2022 Kozoroh od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Kozoroh. Přečtěte si nejen Horoskop Říjen, ale také Svůj Dnešní Horoskop Kozoroh , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Kozoroh - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Říjen 2022!


Vyskoušejte Také Horoskopy:


Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby


Horoskop & Tarot přes Sociální Sítě:

Všechny horoskopy, tarot a věštění byly pro vás láskyplně připravila věštkyně Sibyla. Vydavatel článků - Tým Horoskop & Tarot. Nejlepší horoskopy najdete na https://horoskop-tarot.cz

Poznejte také věštby a horoskop v Slovenčine. www.horoskop-tarot.sk

Navštivte naši spřátelenou stránky v Anglickém Jazyce. www.horoscope-divination.com

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte, že je můžeme používat.

Autorská práva jsou vyhrazena. Jakékoliv rozmnožování části nebo celku textů, fotografií, jakýmkoliv způsobem, v českém, ale i v jiném jazyce bez písemného souhlasu majitele je zakázáno.