roční horoskop 2022
Horoskop Leden 2022 Kozoroh

Měsíční Horoskop Leden 2022 Kozoroh

Astrologický Horoskop Kozoroh - Leden 2022

Venuše ve vašem životě v tomto měsíci odhalí schopnost milovat, cítit a hýbat se snadněji přes překážky života. Zvýrazní se vaše kvality osobnosti a mnoha vlastnostmi v očích vašich blízkých, překonáte i ostatních lidí. Bude se vám dařit vše, do čeho se skutečně opřete. Venuše ovlivňuje i váš vztah k financím. Je vhodná doba uvažovat o skvalitn+en9 vašich znalostí, které by vás mohly dovézt k vyššímu fianančnému zisku. Venuše z vás může udělat i nedůvěřivé lidi a proto si dávejte pozor na přehnané reakce k okolí, aby jste zbytečně nevyvolali hádku, která by byla vnímaná pouze jako vaše slabost. V tomto měsíci můžete cítit i zvýšenou lenost, ale nemusíte se jí bát. Když jste unavený, prostě si více odpočiňte a do domácích prací konečně zapojte i čelnů vaší rodiny.

Horoskop Leden 2022 Kozoroh - Láska a Vztahy: V první polovině tohoto měsíce se neuděje nic neobvyklého. Měli by jste se však více věnovat své rodině, která už déle cítí nedostatek kontaktu s vámi. V druhé polovině měsíce si najděte čas na sebe. Nezapomínejte více relaxovat a zaměřte se na dokončení všech prací, které máte rozdělané. Nezadané potěší v nejbližším období krátký, ale vzrušující flirt s někým, kdo na vás bude působit doslova magneticky. Tyto energie se soustřeďují nad vaším znamením zvěrokruhu a zesilují váš pozitivní pohled na svět, který je nesmírně atraktivní. Vašim pozitivním postojem přilákáte zájem osoby, která potřebuje v životě svěžest a lásku k maličkostem. Inspirujte, rozdávejte radost a smějte se na svět kolem. Ve vaší rodině budete cítit pohodu. Směrem k rodinnému životu nejsou v tomto měsíci detekovány žádné negativní astrologické vlivy, které by zasáhly vaše rodinné štěstí. Zaměřte se tedy na zvelebování dobrých vztahů a neřešte ty roztříštěné. Je čas na telefonát, nebo ještě lépe na návštěvu rodičů nebo sourozence. V tomto mesiaci vám môže ublížiť niektorí z vašich priateľov. Je načase odstrihnúť ho z vášho života. Nebude to pre vás až taká veľká strata.

Měsíční Horoskop Leden Kozoroh - Zdraví: V tomto měsíci budete mít silnou tělesnou schránku. Pokud se objeví problémy s páteří zvažte změnu životosprávy. Je nejvyšší čas zajímat se o pozitivní účinky jógy a pilates. Páteř vás může potrápit hlavně v druhé polovině měsíce. Můžete si bez výčitek dopřát kvalitní masáž, která osvěží i vaši psychiku a dokonale si odpočinete. Pokud již dlouhou dobu bojujete s problémy, neodkládejte více návštěvu odborníka. Do svého jídelníčku zařaďte tento měsíc ořechy a zeleninu, která obsahuje velké množství vitamínu C. Dopřejte si také dlouhé procházky do přírody.

Horoskop Leden Kozoroh - Kariéra a finance: V tomto měsíci můžete očekávat zvýšený zájem o vaši práci ze strany někoho, s kým jste dosud nespolupracovali. Někdo hledá nové posily do týmu a možná by jste měli pouvažovat o přesunu svých schopností vrámci firmy v níž působíte. Je velmi pravděpodobné, že se tam pro vás najde uplatnění, které vám vykouzlí úsměv na tváři a práce vás bude více bavit. Ve firmě poznáte nového kolegu, který by vám mohl být nápomocný. Zkuste o něm zjistit více a pokud máte něco společného navažte s ním rozhovor.

Váš aktuální Měsícní Horoskop Leden 2022 Kozoroh od věštkyně vám připomíná důležitost lásky, vztahů a přátelství pro znamení zvěrokruhu Kozoroh. Přečtěte si nejen Horoskop Leden, ale také Svůj Dnešní Horoskop Kozoroh , nebo si otočte svou Tarotovou Kartu Dne Kozoroh - pro online věštbu Tarotem. Všechny Horoskopy připravila věštkyně a tak můžete spoznat budoucnost i v tomto měsíci. Přejeme vám úspěšný Leden 2022!


Měsíční Horoskop Leden 2022 pro 12 Znamení Zvěrokruhu


Pokud se vám líbí náš obsah, sdílejte jej na FACEBOOKU.

Přihlaste se k odběru našich kanálů na Facebooku a YouTube. Sledujte novinky ze světa horoskopů, tarotu a věštění.Kontaktujte nás: e-mailem na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

♥ Přejeme vám velkou lásku a spokojenost, váš Horoskop & Tarot ♥


♥ Horoskop, Věštění, Tarot ♥